• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
autor
Petronil děkuju.na Infekční s ní být nemůžu a to je to nejhorší na tom.včera jak mi ji brali tak jsem se z toho málem sesipala,nevěděla jsem co mám dělat.je na kapakách,prototže byla dehydrovaná a tak zubožená,že to nebylo až pěkné :cry: ale to zadupaly,že jsemt ak zprostá prominte,u nás v nemocnici protože nás pustili s tím průjmem domů,ale to nebyl normální průjem,ale vodnatý,a pořád jsem ji musela přebalovat!!!!a manžel už se na to nemohl dívat a šel s ní k dokotrce jelikož já jsem už nebyla schopna po 2dnech nespaní a po všech těch nemocí co má a trávení ve špitálu tak šel s ní on a doktorka se rozštilovala,že nás pustily domů když je malá zase na tom takhle.Já doufám,že už bude dobře.za chvíli tam budeme volat s manželem,jen čekám až příjde domů z práce
9. led 2009 ve 14:42  • Odpověz
Cori-ty zuby jsou fakt za trest,tolik je potápí a za "chvíli" jim zas začnou vypadávat :grinning: .Adélce rostou a Adamovi se už některý kejvou :slight_smile: a brzo si vymění role a Adam bude bezzubej :grinning: .
Mně Aduš dneska dvakrát hryzla u kojení a jednou do palce :angry: ,už se jí začínám bááát :sweat_smile:

Ivul-držíme moc pěsti,musí to být hrozné,když Ti malou seberou a nemůžeš být u ní :frowning2: .To jsou blbci,že vás pustili,mohla být už fit :unamused: .Ale ještě,že jste nakonec k dr.šli.Napiš pak jak to s Adélkou vypadá :wink:
9. led 2009 v 16:27  • Odpověz
jé,to mělo být potrápí :wink:
9. led 2009 v 16:28  • Odpověz
ahojte holky muj 2mes.kluk se rad diva na televizi.mam tak chvili klid.muzu ho nechat divat? mam strach o oci
9. led 2009 v 17:21  • Odpověz
Ahojjky :dizzy_face:
ivulko, teda to snad není možné posalat vás domů, když není vše v pořádku, ach jo... jak psala \petka, ještě že jste k dr. zašli, určitě bude brzo líp, myslíme na vás...
Peti, to je fakt dobrý, jednomu rostou a druhému vypadávají :grinning:

pernička - jj dětem se TV líbí, hýbe se to, bliká to... Ale já osobně malou od TV otáčím, nechci aby to sledovala, jak píšeš - kvůli očím a taky to neustálé blikání a hektické kmitání - myslím, že to pro jejich psychiku není nic moc... ale já se občas na TV kuknout chci, že :sweat_smile: , tak ji posadím či položím tak, aby to nesledovala, pustím potichučku, hraji si sní a po očku sleduju... ale je fakt, že sem si teď na TV dost odvykla :sweat_smile:
9. led 2009 v 19:31  • Odpověz
Dobré ranko,tak my zas strašíme od 6,ještě že dřív zatopili,jináč by jsme asi umrzli :grinning:
Přejeme hezkou sobotu :dizzy_face:

Pernicka-naše malá má taky ráda TV,ale jen něco-kouzelnou školku,večerníček,většinou to na co se dívá její brácha :slight_smile: ,to si pak stoupne přímo k tomu a kouká.Tak jinak radši moc telku nepouštím :wink:
10. led 2009 v 07:28  • Odpověz
dobré ráno holky,
Ivul myslíme na tebe. Hlavně ať jí pořádně dají do kupy aby nic nezanedbali. Můžeš aspoň za ní chodit? Držíme pěstičky ať jste brzo spolu!
Včera jsme cvičit nebyly, vykašlaly jsme se na to v té zimě. Chodíme 3 maminy, tak všechny jsme zůstaly doma :grinning:
Jinak jsem na vás večer myslela jak jsem se ládovala pizzou :grinning: dala jsem si tentokrát s prsutem a sýrem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pernicka malá kouká jen na kouzelnou školku jinak to dělám jak Coriven. Do půl roku nekoukala vůbec. Spíš rádio.
Tak hezký den holky, dneska máme plavčo, ale to už fakt jdem.
Jinak Kájce gratulace k dalšímu zoubku :wink:
10. led 2009 v 08:43  • Odpověz
holky máme druhej zub :grinning: tentokát ho našel táta :wink:
10. led 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj do soboty...
teda Jani vy budete za chvilku víc zubatí než my :grinning: - takt aky gratulujem k novému zoubku a co si koupíš na sebe? když jsi našla ten první?
My jdem na plavčo zítra ráno, ale asi půjde jen MM, já ještě nejsu ve své kůži a snad tam Káji nebude moc zima :sweat_smile:
Já dneska v noci fungovala jako boxovací pytel :cry: , su celá rozlámaná, podařilo se mně ju uspat jen škrábáním na zádech - potvůrka, to i já mám ráda... ale hlavně, že něco zabralo...

Krásnou sobutu :dizzy_face:
10. led 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj holky,,
no jo najednou ty zuby lezou jak houby po deští :grinning:
Tak hlásím, že plavčo dneska uplně super, jsem měla strach kvůli těm zubům a po dlouhé době..ale malá se smála, několikrát jsme se potápěly, paráda. ANi nebyla velká zima tak jsme tam dlouho nečekali.
Na Kajku asi působil ten úplněk, že??
Peti a padají všechny ty první zuby nebo stoličky zůstávají??? :pensive:

Ivul něco nového s Adélkou????

Hezký večer holky
10. led 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
gratuluji také všem k novým,dalším zoubkům :wink: :wink: :wink: ,mě teď Aduš pěkně zlobí,v noci při kojení pohoda,pije jak duha a ráno kouše,kouše,kouše a nepije :angry: ,i kdykoliv přes den,hlavně dneska,včera to nebylo.Už nevím co s ní,tak jak dvakrát hryzne,tak jde.... :dizzy_face: ,jenže teď zase nevím,čím jí nahradit to kojení :frowning2: ,takhle mě to řešilo snídani a pak ještě dostala jednou nebo dvakrát přes den.Ach jo.....

Dzej-to je fajn,že se vám plavčo líbilo :slight_smile: a co se týká těch zubů,tak si teda nejsem jistá,ale já myslím,že vypadnou všechny :grinning:

Cori-vám pěkné usínání se škrábáním po zádičkách :wink: ,to by se mi taky líbiloooo :dizzy_face:
10. led 2009 v 19:56  • Odpověz
Jeje no to se teda netěším na to kousání. U mně zatím dobrý, jak má jen ty spodní, tak má přes ně jazyk. Ale přitáhla si můj nos a hryzla do něho a to bylo něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti zvažuješ, že přestaneš kojit uplně? Tak jedině to nahradit jogurtem nebo sunarem, nutrilonem atd..
10. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Holky díííky moc.Zítra ji pouštějí z JIPky na normální pokoj,ale máme si ráno zavolat jestli s ní můžu být na pokoji,podle stavu,ale doufám,že jo jinak se už zblázním!!3dny jsem jí už neviděla :cry: je to děs :cry:

jinak Vám přeju hezký večer :wink:
10. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ivul tak aspon, že máš dobrý zprávy. To jsi za ní nemohla ani chodit??? TO snad ne!!! A už se ví, co jí je?
Myslíme na vás. Dej zas vědět.
10. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
Dzej-chtěla jsem kojit do toho roka,ale teď teda nevím,když přes den pít nebude chtít,tak budu muset dát něco jinýho-dnes jsem jí udělala Sunar-měla jsem ho doma,protože jogurt měla ráno v 7 místo kojení,ale nic moc,dala jsem jí to do flašky,tu hryzala,vypila asi 20 ml,no a pak něco z hrnku,tak vůbec nevím.Akorát je blbý,že mám děsně nalitý ty prsa-teda hlavně jedno,úplně tvrdý,tak se těším,až v noci odpije.... :slight_smile: .Asi si Aduš myslí,že když chodí,že je velká holka,tak co by se nechala kojit :grinning: ,to si radši dá chleba :sweat_smile:

Ivul-taky na vás moc myslíme,to musí být pro Tebe děsný sedět doma,když je Adélka zavřená v nemocnici :frowning2:
Držímě pěsti,aby už jsi mohla být na pokoji s ní a bylo jí hlavně líp :wink:
10. led 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jé Dzej-hezká fotečka :wink:
10. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky kecalky :wink:
Ivulk to je dobře, že už ji pustí z |Jipky na normální pokoj, to už bys tam s ní mohla být snad :slight_smile: a jak se ptala Dzej, co jí vlastně bylo?
Jani, hezká fotka a super, že plavání bylo v pohodě...
Peti, to kousání je síla, jak píšeš máme to stejně - v noci pije jak duha a přes den občas dělá caviky, ale už to na jejím pohledu vidím - vykulí oči a hryzzzz, ale bolí to jak sviňa :angry:
Taky Ti malá skřípe zubama? No snad ju to přejde :sweat_smile:
Do kdy plánujete kojení? Peti to je blbé s tím naléváním prsů, co?

Hezkkou a klidnou noc :dizzy_face:
10. led 2009 ve 21:43  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

Cori-Aduš teď skřípe zubama pár dní-prostě co jí vylezly nahoře ty dva,tak dělá blbiny.S tím kojením-včera večer jsem měla už kozu jak balón :grinning: a fakt jsem se snad poprvé těšila,až se v noci vzbudí a odpije,to se poštěstilo kolem půlnoci..to byla úleva :slight_smile: ,pila dlouho,pak se probudila kolem 4,dala jsem ji druhý a hryz...no a ted ráno nepila už vůbec,jen kousala-už toho mám plný zuby :unamused: .Tak jsem jí udělala kaši na dobré ráno,tu celou zbouchala a je spokojená.Takže jestli budem kojit jen 1x za 24 hod,tak mě ty prsa asi prasknou,než se to srovná :sweat_smile:
Tak vůbec nevím,jestli ji mám kojení přes den vnucovat,když nechce pít a nechat se okusovat :grinning: ,nebo jak ji to nahradit :unamused:
11. led 2009 v 06:44  • Odpověz
ahoj holky,
Peti zase ranní ptáče? :grinning:
No mě zas dělá Sabula teď opičky a nechce jíst normální jídlo jen kojení. A dám ji třeba šunku a ona je uplně na zvracení. Sní jen ovoce, jogurt ale zeleninu maso atd vůbec. Tak nevím, jestli je to kvůli zubům nebo co. :pensive:
Existují nějaký homeopatika na zmenšení tvorby mlíka...
Já jsem chtěla kojit do roku, ale říkám si, protože chceme jet na dovču v červnu, že bych ještě kojila, přece jen to bude pohodlnější a taky ji to uklidní třeba v letadle ne???
Holky zase máme kosu velikou, jak je u vás??
11. led 2009 v 09:40  • Odpověz
jj dzej :slight_smile: ,budíček byl v 6 :angry: :wink:
U nás bylo ráno - 10,teď asi - 4 a slunce,kluky vyženu na rybník bruslit a budu mít klid :sweat_smile:
Když bude od Tebe Sabulka mlíčko chtít,tak to na tu dovču bude určo dobrý :wink:
No zkusím nějaké léčivo,když se rozhodne Aduš,že už ode mně nechce,ale zatím v tu noc pije jak blázen :slight_smile: ,naštěstí jí jinak všechno co jí dám,takže to nahradíme jinýma mléčnýma věcma,když Sunar nebude chtít :wink:
11. led 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahoj, tak my ráno vyráželi na plavco a bylo -16, kosa no des, auto sem 15min. nahřáívala...
jani kam se chystáte na dovču? možná to jídlo odmítá kvůli té nemůcce, Káji vadily kousky, tak sem jí to musela mixovat na tekuto jak byla nemocná... snad se to brzo zlepší :wink:
peti, to je blbý s tím kojením... kdoví jak dlouho trvá než se tvorba mlíčka přeruší... :sweat_smile:
jsme u babi a bšichni spí... jen já ne :angry: včera sem v noci zase nemohla 2-3 hodky usnout :confounded: , už je to napalicu v noci bloumat... a přitom bych přes den spala furt :sweat_smile:
11. led 2009 ve 14:50  • Odpověz
cori,snad si tělo s tím mlíkem poradí a trošku umírní jeho tvorbu :wink:
S tím nespaním v noci to je blbý,když se Aduš probudí nad ránem,tak pak už nemůžu taky zabrat :unamused: a ona spokojeně chrní dál :slight_smile:
11. led 2009 v 16:01  • Odpověz
no holky já mám taky problém s usínáním. V noci kolikrát čučím do stropu a nemůžu zabrat, přitom jsem hrozně unavená :frowning2: proto nechodím ani přes den, protože to bych v noci nespala vůbec.
Jani do Řecka, buď rhodos nebo tak něco.
Sab nevadí kousky, ale nějak mám pocit, že nemá chuť. Jen na sladký. No uvidíme.
Tak Ivul se neukazuje, tak je asi s Adélkou v nemocnici, že? To je dobře.
11. led 2009 v 17:50  • Odpověz
Člověk by si řekl, že jak je utahaný tak lehne a bude spát a ono houby, co? :sweat_smile: Já zase Peti ráno nemůžu vstát, to bych spala a spala, já su takový spáč, ale to večerní usínání katastrofa... Kája zase ráno brzo vstává a to se nechce mně, no musíme se nějak sladit :sweat_smile: Jak usnu, tak už je to dobrý, ale usnout.... :pensive: :pensive: :pensive:
Užily jste si hezký víkend? Kdyby nebyla dneska taká kosa, tak bych s malu vyrazila na saních, ale v tomhle se to nedalo... brrr... krásně jen přes okno :grinning:
11. led 2009 v 18:36  • Odpověz
Jani tak my teda měli hnusně i přes okno. Nějaká mlha nebo co to bylo :frowning2: No já bych se po ránu taky nezlobila spát tak do 9, ale vstáváme 7 - 7,30 :astonished: Je to zvláštní, dřív jsem byla ranní ptáče, klidně bych vstávala ve 4 ráno a ted .. :angry:
Přemýšlím...mám na něco chuť, ale nevím na co, něco lehkýho, ale dobrýho :grinning:
11. led 2009 v 19:03  • Odpověz
No já se taky ráno nemůžu vykopat,hlavně,když vstává malá kolem té 6 :confounded: ,tak se mi mechce vstát do té zimy :frowning2: ,ale jak se proberu a vylezu,tak už dobrý a zahřeju se pak u kafíčka :grinning:
Taky mě honí mlsná,ale to skoro pořád :grinning: :grinning: :grinning: ,chci se s Adamem dívat na S tebou mě baví svět,myslím,že by se mu to mohlo líbit,tak si k tomu asi něco dáme :sweat_smile:
Hezký večer a doufejme,že jsou Ivul s Adélkou v pořádku :slight_smile:
11. led 2009 v 19:15  • Odpověz
taky na holky myslíme, snad jo a snad je Ivul s mallou, když se neozvala co s nimi je...
Kája zase vstává 6.30-7.00 - fakt jak na baterky, jen co se za MM zabouchnou dveře je vhůru, já se ji snažím vždycky ještě v pelechu ukecat co nejdýl, ale dýl než do 8 to nejde :sweat_smile: , dám si ji k sobě a nakupím jí hračky kolem, ale je naštvaná... ale když si s ní lehnu v obýváku, tak je spokojenější a klidně si hraje,,, ale potvůrka asi nechce, abych se vyvalovala v pelechu, či co :sweat_smile:
Já jsu zase sova a rána mívám kruté... klidně vydržím spát do 11, ale to už se mně docela dost dlouho nestalo :unamused: a v těhu sem zase vstávala brzo, se to furt mění :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Holky, plánujete další míma? a kdy asi?

A kde máme Moníka? Si užívá MM, co? :sweat_smile:

A mlsnou mám taky, héééj radši tu o tom nepište, já si musím jít něco dát :sweat_smile:
11. led 2009 v 19:35  • Odpověz
holky tak já udělala kompromis - puding a ovoce. To je dobrý a ne až tak moc kalorický :astonished: dáme si ho teď u televize. Taky jsem dneska myslela na Monču, že asi ještě užívá doma manžu :grinning:
My chcem určitě ještě jedno, začnem se snažit až budou malé 2 roky a pokud i to druhý bude zlatý jak Sabula a já to zvládnu s věkem a tělem tak ještě pak za 2 roky další :wink: A vy??
Holky a kolik vám je let??
11. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jani, ty máš tříletou mateřskou, že? No já na dva :sweat_smile: tak uvidíme... Mně bude 27 :astonished: :grinning: , my bysme chtěli 3 děti, a to třetí taky jako benjamínka :sweat_smile: až mě to zase v práci přestane bavit :grinning: a jak píšeš - tělo i mysl dovolí :pensive: :sweat_smile:
No já nakonec zblajzla čokoládové oplatky, takové ty moc dobré Pims-ChocoMagic - či jak se to píše, no ani sem MM nenechala - zaváhal, tak měl jen jednu
11. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
Tak mi si dali rodinné balení křupek :grinning: a koukáme na telku.
No a co se věku týká,tak mě táhne na 32 :angry: a s těma miminkama,to už máme asi doplánováno :sweat_smile: ,už teď se děsím,jak k těm všem kolejím a mašinkám narvu do pokojíčka kočárky,panenky..... :grinning: ,ale Adam mi navrhl,abych Adélce udělala pokojíček v komoře,když u něj není místo :grinning: :sunglasses:.
I když nikdy neříkej nikdy,že??? :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.