• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Peti, tvůj Adámek je fakt dobrý koumák :grinning: filuta jeden :wink:
Jj a nikdy neříkej nikdy, ále 32 není tak moc - já si právě myslím, že až se vrátím do práce, tak tam chvilku pobudu azase budu ráááda utíkat na mateřskou :grinning:
11. led 2009 ve 21:29  • Odpověz
jj cor-taky jsem to tak měla,ale myslím,že mi ty dva kulíšci budou stačit :wink: ,užívám si to doma,do práce tentokrát spěchat nebudu :slight_smile: ,už tam pak budu do důchodu :grinning:
11. led 2009 ve 21:33  • Odpověz
jj no právě, ale je to výhoda - aspoň na nějaký roooček pobyt doma s ratolestma, chudáci chlapi, ti jak začnou makat, tak už nepřestanou :confounded: , si neumím představit...
11. led 2009 ve 21:35  • Odpověz
No to teda,jsou to chudáci :wink: .
Cori-co vůbec děláš za práci?
11. led 2009 ve 21:48  • Odpověz
já jsem učitelka :sweat_smile: :sweat_smile: no jen doufám, že své děti učit nebudu :grinning:
11. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
A jó vlastně :sweat_smile: ,tak to věřím,že ráda ještě prchneš na mateřskou :grinning: .A jak staré děti učíš?
11. led 2009 ve 22:02  • Odpověz
Druhý stupeň, ale přiznám se, že mám trošku roupy se na pár hodin do školy vrátit... ono samo učení mě baví, ale ty papírovací věci kolem brrr... Ale je fakt, že sem dlouho neučila, takže furt mám ještě iluze :grinning: o dnešní mládeži :grinning:
11. led 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jojo,cori,to já mám v práci to samý,práce jako taková super,ale přibývá čím dál víc papírovaní,takže pro samý vyplňování a nekonečné opisování nemáš pořádně čas na lidi :unamused:
No a ta dnešní mládež,to taky nevím,když to člověk kolikrát kolem sebe slyší.... :grinning:

Holky,jedu na VZP,tak hezký den!!! :wink:
12. led 2009 v 09:03  • Odpověz
Zdravím do pondělí :dizzy_face:
dneska jedem na rehabku, snad rozjedu auto, je chudátko zamrzlé nakost :sweat_smile: , a už se děším, co paní fyzioterapeutka bude zase povídat :frowning2:
Jani, malá už ti lozí po čtyřech?
Peti, jj to papírování je děs, já fakt na to nemám a strašně mě to rozčiluje - o všem dělat zápisy, přepisovat, zapoisovat, teď jsme dělali než sem šla na MD ty nové školní vzdělávací programy... no škoda mluvit... :rolling_eyes:
12. led 2009 v 10:06  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
nekoukaly jste ve střepinách na kojení 13ti letých dětí? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo Jani, já mám mateřskou na 3 roky. Váhala jsem, ale nakonec jsem se bála, kdyby se další mimčo nepodařilo, tak kam s malou na ten rok než půjde do školky. Tchýně i mamka ještě pracují, takže hlídání by nehrozilo. A já mám časově náročnou práci tak by to bylo komplikovaný.
Peti tak dobře pořiď na VZP, já chtěla jít taky, ale přijde moje mamka, tak musím uklidit. Skočím tam zítra :sweat_smile:
12. led 2009 v 10:08  • Odpověz
O tom kojení sem tu slyšela, ale neviděla, to mi přijde ujeté :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful:
Jani, taky uklízíš nejvíc, když má dojít tvoje vlastní mamka? já jo :sweat_smile: Teda pokud se ohlásí a nepřijde neohlášeně :sweat_smile:
12. led 2009 v 10:14  • Odpověz
Jani jo, asi bych to neměla veřejně vytrubovat, ale já nějak na uklízení nemám čas ani náladu, takže větší úklid dělám, když má někdo přijít :pensive: Hlavně po víkednu je to tu vždycky jak po bombě, takže musím :zipper_mouth:
ALe jako stírání chlupů po psovi, mytí nádobí, WC atd to dělám, zas takový čunčata nejsme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já teda doufám, že máma nahoru nepůjde, že ji jen předám kočár venku a hotovo, ale kdy náhodou :sweat_smile: :confused:
12. led 2009 v 10:22  • Odpověz
Jani :sweat_smile: :wink:
to sme na tom podobně... taky sem se pustila do úklidu, ale už je dítko vhůru, tak snad mi něco dovolí ještě pouklízet a hlavně uvařit :sweat_smile:
12. led 2009 v 10:34  • Odpověz
:grinning: :dizzy_face: malá naštestí ještě chrupká. Bych potřebovala vysát, ale netroufám si to pustit :grinning:
12. led 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky, manžel v pátek večer odletěl, tak už zase válčíme samy. Adélku si moc užíval, asi už se dostala do věku kdy se nebojí s ní pořádně zablbnout :grinning: Do té doby jí spíš pozoroval a mluvil na ní z povzdálí :grinning: Teď jsme s Adélkou luxovaly celý byt. Zapla jsem vysavač a ona chudák myslela, že bude vysávání nosu, ale pak si oddychla. Taky jsem jí nechala sáhnout na tu trubku, to jí zaujalo.
No jinak abych se přidala do diskuze tak mám mateřskou na 3 roky, ale klidně bych šla do práce nebo něco dělala doma. Asi nejsem domácí typ. Ale zase nechci dávat Adélku tak maličkou do jeslí. Ségra teď nastoupila do práce, neteři je 2,5 roku. To mi připadá akorát.
12. led 2009 v 11:22  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z RK,už jsme po obýdku,na VZP jsem pořídila,ještě chci koupi Adélce tu přilbu na kolo a Adamovi na lyže,přeci jim ty peníze nenecháme,že??? :grinning:

Dzej,cori-s tím uklízením mám to samý,když má někdo přijít,tak tady lítám jek zběsilá a šůruju :sweat_smile: ,ale luxovat musím denně :unamused:
Taky jsem koukala na ty střepiny o kojení-ta starší tetka,jak se tam chlubila,že kojila ty dvě děti tak dlouho,byla od nás :grinning: ...no mazec....

Moni-tak to je blbý,že už jste zase sami,viď?Adélka bude zrčitě taťku postrádat,když s ní tak blbnul :wink:

Holky,jde na mě bolehlav,musím si něco vzít,abych pak dolezla do školky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,MM má celý týden odpolední,tak nevím,jak to tady s nima tpřežiju-hlavně večer,to je tady rachot :grinning: .
Aduška má děsně opruzenou prcku,brečí,jak se jí na to šáhne,včera 4x kakala a už to bylo,ale to jí přitom hned přebalím :frowning2:
12. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
A myješ jí vodou? My jsme taky měly ten problém, hned jsem přestala s ubrouskama a pokaždé jsem Adélku myla pod vodou. Když se to zahojilo tak jsem zase ty ubrousky začala používat. Taky jsem si na to nechala v lékárně vyrobit mastičku. Umíchali jí přimo tam.
12. led 2009 ve 12:13  • Odpověz
jj Moni,když má problém,tak ji myju vodou.Mažu ji Sudocremem,teď když to má tak rozjetý a nepomáhá,tak Imazolem,co jsme dostali před časem od dr.
Snažím se ji nechávat vždycky chvíli bez plíny,ale minule si načůrala do bačkůrek :sweat_smile:
12. led 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahoj holky,
Moni tak zase samy? A na jak dlouho?? A vy budete chtít ještě další mimčo?
My máme dneska strašnou zimu, přitom je jen -1st. Ale fučí, malá byla celá červená venku :angry:
No já nejsem vůbec domácí typ. Potřebuju kolem sebe lidi. Ale teda na mateřské se mi líbí. My vlastně doma ani tak moc často nejsme. Na každej den máme něco v plánu, nějaký kamošky s dětma nebo město atd..já kolikrát nemám ani čas na mámu nebo tchýni v týdnu :grinning: A doma absolutně nic nestíhám, jako práci. Dělám jen jednoho klienta 1x za měsíc cca 2x půl dne ale teda nebýt táty tak to nezvládnu. Sabinka si sama pohraje, ale nemůžu ji nechat bez dozoru. Tak nevím jak bych dělala doma nějakoup práci. Moni jak bys to zvládala? TO by musela být malá u tchýně, ne?
12. led 2009 v 16:02  • Odpověz
Manžel by měl ještě v lednu znovu přiletět, tentokrát služebně. No, vlastně během té vánoční dovolené tady pracoval, takže proč by během služebky nemohl trávit nějaký čásek s námi, že? :grinning: Když všechno dobře dopadne tak v únoru (koncem) bysme už jeli všichni do Bukurešti. S dalším mimi chceme navázat na tuhle mateřskou. Brala bych teď spíš nějakou práci domů na PC, ale nevím co ani kde :grinning: Jinak tchýně by pohlídala, to není problém. Bydlí o patro výš a dělá sama na sebe, takže pohoda. I jsme se dohodly, že až budu po MD nastupovat do práce (chci jinou práci), že bude hlídat děti pokud budou nemocný, aby mě někde vzali :wink:
12. led 2009 v 16:35  • Odpověz
jojo holky,není nad babičky,které pohlídají,já bych se bez toho vůbec nechytla,když děláme oba na směny :slight_smile:
12. led 2009 v 16:42  • Odpověz
Moni a jak dlouho budete v Bukurešti ty s Adélkou? A pesan zůstane tady? Jo, to je paráda, že vycházíš se tchýní a takhle ti vypomůže :wink:
12. led 2009 v 18:01  • Odpověz
ahojky holky,
tak my jsme dneska byli na rehabce, dostala malá další cvik - no už se těším, tekly jí slzy jako hracha a na mě se pak hodnou chvíli ani nepodívala... no a to máme cvičit 2x denně... to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No já si dycky myslela, že su domácí typ, ale najednou mám pocit, že nee... už mě to do práce i táhne, uvažuju jestli nejít od září na částečný úvazek, kdyby se to upravilo mně na míru, tak by se to dalo zvládnout - snad (nebo už sem rychle zapomněla, jak sem chodila naštvaná :sweat_smile: - ale to sem toho měla moc), teď bych si dala podmínku, že navrh nic nedělám a na porady kašlu - ha to by měli radost :grinning: . Ono u nás je totiž mamka bez práce a vypadá to, že asi těžko nějakou sežene :unamused: a zatím neví jak to budou fin. zvládat...

Moni, takže jsi zase slaměná vdova :cry: , ale hlavně že jste se užili a co vůbec MM dělá?
Peti, s těma opruzeninkama je to kříž, Káji kupovidu pomohlo, že jsem jí to nechala vysušit - nemazala a jak to začlo vysychat, tak se to ztrácelo (ale to vlastně neměla zapařený zadeček, ale prcku)
A domácí práci bych taky brala na doma, po večerech by se něco zvládlo udělat, ale není co :angry:
12. led 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahoj Cori,chudák Kája,takhle jí trápěj :frowning2: ,ale hlavně když to pomůže :wink:
Aduš má červený spíš zadeček a trochu v tříslech,taky to nemažu,jen ráno jsem jí mázla tím Imazolem a luftujem,před chvílí jsem je vykoupala,Adélka si dala kaši a teď je zalezlá vedle akvárka a s upřeným pohledem na ryby tlačí :confounded: ,takže zase nanovo,pak se jí to má zahojit,když pořád kajdí :sweat_smile: ,taky toho teda sní !!!
12. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
hi to je dobrý kulí očka na rybičky, aby se nelekly :sweat_smile: , ale hlavně, že má dobrý apetit - buďme rády, že nám zatím všechno tak baští, až začnou frflat, tak to pak bude :confounded:
no s tou rehabkou už mám rozplnuplné pocity, paní chce, aby už malá lozila po čtyřech, ale třeba MM vůbec nelozil, takže si myslím, že k tomu může mít docela dobré genentické předpoklady, že taky nebude a já sem do roka byla prej taky docela líná... tak a my po ní něco furt chcem, že :pensive: , ale zase je mně blbé tam přestat chodit, jestli teda vůbec můžu... co kdyby náhodou, že :sweat_smile: , tak ublížit jí to snad neublíží a snad i pomůže, no uvidíme
12. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
Budeme tam ještě 4 roky, s přestávkama. Na léto budeme zase doma, to jsou tam hrozná vedra. No a mezi tím možná nějaká krátkodobá návštěva taky bude. Hafík zůstane tady, tam by se mu nelíbilo. Je to obrovský a hektický město. Navíc nemůžeme odvézt tchánovcům vnučku i psa, to by nevydýchali :grinning: MM je státní zaměstnanec.
12. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
jé Moni, to tam jedete teda na pěkně dlouho... ale zase budete spolu, tak je to hned veselejší představa pobytu v cizí zemi :wink:
12. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
cori-každý dítko je jiný,tak nevím,proč to ta paní na RHB řeší,až se bude Kájce chtít,tak poleze,no ne? :sweat_smile:

Holky,teď mě zas pobavil Adam,prý až si budu někdy přes den lehnout a odpočívat,tak on prý za mně těžkou práci udělá,třeba dá do pračky prádlo,akorát prý neví,jak se to pouští,tak to bude muset dělat,až bude doma taťka :sweat_smile:.
Jako kdybych někdy ve dne ležela :grinning: ,ale snaha se cení,že? :slight_smile:
12. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
TEDA TEN Adámek, ten je fakt super :wink:
Jéé Moni, tak doufám, že tam budeš mít net a sem tam se ukážeš :grinning:
Jani a neptala ses Kájky dr co na ty rehabilitace říká? Z mýho okolí tak 50% dětí vůbec neleze.
12. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
Adámek má fakt supr hlášky - no už se těším, až ty naše slečny budou brebentit :sweat_smile: , co už povídáte?
Kája mele pořád dokola táta a když jsme u dědáčků - tak je to furt děda, ale máma a bába nidke :angry:
Jani, dr. nic - sme podle ní pohodlní, což jsme :sweat_smile: , ale na ty cviky nic neříkala, já ty předšlé necvičila :sweat_smile: , ale tohle si občas dáme... a vy už lezete?
12. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.