• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Ivul-my máme 6 zubů-dole 1,2 a nahoře 1,2 a trojky :slight_smile: .Jinak dobrý,Aduš už obstojně běhá,takže ani není moc pádů :wink: .Tak si holky užívejte rodinného krbu a pohody bez bílých plášťů :slight_smile:

Dzej-tak přejem,ať je pošťák u vás dřív,než vyrazíte :slight_smile:
13. led 2009 v 16:51  • Odpověz
Peti taky doufám, ale vidím to bledě, balíkáři jezdí spíš po o :angry: ona to poslala jako balík. no neva, hlavně a¨bysme je využili :slight_smile:
13. led 2009 v 16:59  • Odpověz
Tak uvidíš,nám ty menší balíčky vozí pošťačka na kole :grinning: .No kydžtak si Sabulka bude muset vzít jiný model :wink:
13. led 2009 v 17:04  • Odpověz
:grinning: dneska jsem udělala super kšeftík, objednala jsem ionizátor vzduchu a paní mi dala slevu i bez toho kuponu z Glancu tak mám radost :grinning: Ještě musím sesmolit žádost o prominutí poplatku za popelnici na chatě, ptz tam nejezdíme, tak třeba prominou a nebudem platit :slight_smile:
Sab je dneska extrémně plačtivá, jsme byli se známýma a naštestí přes oběd dobrý, ale pak...tak jestli zas neleze další zub :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahoj holky, vy ste toho nakecaly :sweat_smile:
ivulko, to je dobře, že už jste spolu doma, se určitě užíváte... a hlavně, že už je dobře... teda a takový vir, ani nevím co to je... se šíří vzduchem? potvora :angry:
Jani, uvidíš, třeba to ty botky zítra stihnou a kdyžtak až na další majdan je Sabinka bude mít :wink: a teda vám ty zuby rostou jako houby po dešti :sweat_smile:
Peti, t jsi psala ty, že nějaká ta paní od Vás kojila to dítě ještě jak chodilo do školy? By mě zajímalo pročč? To si udělala takový návyk, bo co? TO dítě přestane, že... nic jiného mu nezbyde když se matka rozhodne... Já už teď mám pocit, že su víc marodná a všechno na mně leze... nevím, myslím že z toho kojení, jak si malá bere vitamíny a důležité látky - už jich asi není dost pro obě...

My dneska usnuly u kojení v 17 hod. pak sem měla telefon, tak nás to vzbudilo a už zase malá chrupká... no uvidím, jestli nebude v noci řádit :sweat_smile:
Čekáme návštěvu, tak tu nebudu, tak hezký večer :dizzy_face:
13. led 2009 v 19:09  • Odpověz
Jani no kámoška si myslela, že je nachlazená taky kvůli kojení, tak přestala a je nachlazená zase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já teď přes zimu baštím centrum pro kojící matky a držím se, zatím.
No je to drsný to kojení tak dlouho..to nechápu. Já chci přestat v červnu po dovolené.
Tak hezký večer, já jdu se psem a pak budem s taťkou :wink:
13. led 2009 v 19:16  • Odpověz
Jjo cori-ta kojná je u nás a má krám-kam bych teda osobně v životě nešla- a tomu se říká " U špinavýho cecku " :grinning: ,což myslím vystihuje celou situaci.Baba se tím ještě chlubí,že kluk přišel ze školy,cucnul si,nebo že svoje mlíko dávala kámoškám do kafe :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak zlatě,když dítko přestane chtít samo :slight_smile: .No my už kojíme jen jednou v noci,přes den ji neukecám,tak to už neřeším a jsem ráda.Ještě se tak zbavit toho nočního baštění :sweat_smile:

Dzej-tak to jsi udělala sobrý kšeftík :wink: ,tak ať to vyjde i s tou popelnicí :wink:

Hezký večer a klidnou noc :dizzy_face:
13. led 2009 v 19:30  • Odpověz
Tak sme pobesedovali,
Peti to je husté s tou ženskou, brr to bych tam taky nešla nakupovat a mléko do kafe kamarádkám - no nevím, to bych teda nemusela :sweat_smile:
Jani, vidíš - je fakt, kdoví čím to je, jen mám pocit, že z toho kojení... i pokožka mě víc zlobí, nehty byly do nedávna parádní a teď se lámou jen se na ně kuknu a vlasy ani nemluvím... Ale asi bych měla i já bbaštíit víc vitamínů :sweat_smile: , to je jedno s druhým :wink:
Tak krásné sny...
13. led 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
dzej jak mě viděla tak plakala a chtěla být jen u mě přisátá a k nikomu nechtěla jít :slight_smile: ale už aspoň vypadala jako předtím :slight_smile: jinak my máme už 6zubů na o a ted teda ty stoličky a špičáky :confounded: ale zatím musím říct,že je hodná a v klidu :wink: Jinak jsem s ní na JIPce nebyla,ale pak už jo :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Petronil Adélka už nám chodííííí :grinning: aspoň jí už nemusím nosit všude a zajde si kam chce :grinning:
14. led 2009 v 09:47  • Odpověz
Ivull, tak to je Adélka šikovná, že už chodí, gratulujeme... no my kdoví, já to vidím tak na 1,5 roku :sweat_smile:

Taky u vás holky tak chumelí? Z okna je to hezký poheld :sweat_smile:
14. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Ivul-je to fajn,když choděj,Adélka už vůbec nechce lízt,radši se 10x zvedne ze země když spadne a jde dál po svých :wink:

Cori-u nás se taky od rána sype:slight_smile:

já byla dvakrát ve městě-zapomněla jsem si peníze,no za blbost se platí... :grinning: ,pak jsem se ještě zakecala,přišla jsem v 11,manža na nervy s Aduš,že s ní nic nemůže dělat,no jen ať to vidí,že to není sranda :sweat_smile: ,no a ve 12 jsem mazala pro Adama do školky,dneska mohl jít "po o" a tam jsem dobu řešila s učitelkama,jestli ho mám dát letos do školy,nebo ne.Zápis se blíží a já pořád nevím :frowning2:
Odpolko se staví kámoška s dvěma dětma,tak tu zas bude veselo :grinning: ...a bordel :sweat_smile:
14. led 2009 ve 13:39  • Odpověz
Peti a v kterém měsíci se ti malý narodil?
14. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
cori-v červnu.
14. led 2009 ve 14:31  • Odpověz
ahoj holky, tak my dneska byly na srazíku v restauračce na obídku a pak v jogurtárně :slight_smile:
Sešlo se nás 8 mamin a dětí i přes to, že byla veliká chumelenice :slight_smile: Akorát mám pocit, že nemrzlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti fuj, tak to je nechutný s tou paní. Nic proti nikomu, ale tohle je teda síla :zipper_mouth:
Ivul a už je dobře?? Je už Adélka usměvavá?
14. led 2009 v 19:07  • Odpověz
Jé Dzej-to jste měly se Sabinkou hezký den-i přes chumelenici :wink: .Copak jste si dali dobrého?
Už Ti přišly ty botičky?
No kdyby jste tu ženskou viděli,tak budete koukat,rodinka k pohledání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ,baba kojila a přitom chlastala,ten jejich krámek to je humus,choděj tak akorát cigoši a socky :unamused:
14. led 2009 v 19:43  • Odpověz
Peti no vypadala tak podivně. Ne, boty nepřišly :angry:
No já si dala znojemskou s rýží a v jogurtárně klasika shake :wink:
14. led 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holky,
Jani, tak to mohl být prima srázek, škoda že jste všechny tak daleko, bysme se taky mohly scukávat :sweat_smile:
Peti a co Ti učitelky doporučují s Adámkem a ty bys chtěla aby šel nebo ještě ne. U kluků si myslím, že není na škodu, když jdou trošku později, je to i pro ně většinou lepší... přece jen vyzrávají trošku později než holky a budeš ho mít dýl na krku :grinning: . HOlku bych později nedala (pokud by k tomu nebyl pádný důvod), ale kluka jo... To já jen podle sebe :sweat_smile:
14. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky, my dneska byly na plavču a Adélka si to poprvé pořádně užívala. Myslela jsem,že mám vyměněné dítě! Asi přes ty vánoce nějak vyspěla nebo co. Teď vařím oběd na zítra, pozvala jsem tchánovce, když už se pořád stravuju já u nich :grinning:
U nás teda vůbec nechumelilo, byla inverze a takový hnusný světlo, spíš polotma. Když už musí být zima tak ať je aspoň hezky, ne?
14. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
Peti myslím, že je tu někde i diskuze jestli nedát odklad školy...
Holky tak hezký večer já jdu trochu pouklízet.
14. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
Dzej-tak snad přijdou zítra :wink:

Cori-všichni,vč.učitelek,mi říkají,ať ho do školy dám.Učitelka mi dnes řekla,že na to má,že je inteligentní,že by do toho šla,navíc,že letos bude v 1.třídě málo dětiček,takže se jim budou učitelé víc věnovat a bude to pro něj snažší ten vstup.On blbě snáší změny a nové věci,ale to už se asi nezmění.Je sice hravej,ale není to nějaký zmetek,nikomu neškodí,co mu řeken učitelak,je svatý :slight_smile: ,je to takovej moralista,pořád všem dětem káže co se smí co ne :wink: .Jo a navíc by chodil s tou svou milovanou Pavlínkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Tak uvidíme u zápisu.
I když on mi říkal,co bude prý dělat ve škole,když už všechno umí :grinning:

Moni-to asi taťka zapůsobil na Adélku,ne? :wink: Já už bych brala jaro,buď mrzne,nebo chumelí :sweat_smile:
14. led 2009 ve 20:22  • Odpověz
Peti - to je krásné - co bude dělat ve škole, když už všechno umí - hi hi :grinning: , já myslím, že jak se rozhodneš tak to bude správně, ty nejlíp víš, jestli jo nebo ne...
já právě občas na některých klukoch (a to učím až na 2 stupni) pozoruju, že by jim neuškodilo, kdyby chodili o rok níž, ale to sou takoví ti víc hraví a nevyzrálí...

Moni a co klohníš dobrého? že bysme taky přijely :slight_smile:
Jani, to je pechulda s botínkama, určitě přijdou zítra... pozdě, ale přec, co?
14. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
:slight_smile: však jsem ho vyvedla z omylu,že zdaleka všechno neumí,si myslí,že když napočítá do 1000 apod,že tím to hasne.Teď jsmekoukali na netu na aktovky,já bych mu chtěla koupit ten batoh od Topgalu,pro ty mrňouse,ale on chce jen klasickou aktovku,děti už některé ve škole mají od Ježíška,jinak by prý nevypadal jako školák :sweat_smile: ,ach jo,to jsou věčné debaty :slight_smile: .Já mám právě strach,abych se rozhodla správně,on je to ještě takovej brouček malej...dokud nepromluví a nezačne rozumovat :wink: ,že fakt nevím :frowning2: .
Je taky fakt,že bych se mu mohla ten první rok fakt věnovat,když budu na MD
14. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
Peti, jj to je výhoda... no ono zase na druhou stranu, když sou děti šikovné, tak je zase škoda je nechávat ve školce, bo by tam trošku stagnovaly, ve škole se učí novým věcem... A jak píšeš, jestli nemá problém s kázní a má touhu se dovídat nové věci, tak pak je asi lepšejší když půjde letos...
14. led 2009 ve 21:02  • Odpověz
No ještě popřemýšlím,všichni říkají,že si to stejně musí rozhodnout ta máma,že je zná nejlíp a pak babo raď :grinning:
Díky cori za názor,ráda si jich pár vyslechnu,a pak uvidíme :wink: :wink: :wink:

Přejeme hezký večer,musím jít zahnat toho našeho mašinfíru do pelechu :slight_smile:
14. led 2009 ve 21:10  • Odpověz
jj Peti, je to fakt o osobnosti dítěte, takže je to fakt na tobě :sweat_smile: pak dej vědět jak ses rozhodla :slight_smile:
Já jdu umývat schodiště - máme v baráku službu a dřív sem se k tomu nedostala :sweat_smile:
14. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
jasan Jani,pak napíšu,zápis je začátkem února-asi :slight_smile: .Juj,to schodiště Ti nezávidím :confounded: :slight_smile:
14. led 2009 ve 21:18  • Odpověz
tak už hotovo, no ted se du naložit do vany, bo ty 3 patra + náš byt, potřebuju relax :grinning:
14. led 2009 ve 21:39  • Odpověz
tak si pěkně zaplavej,aspoň se ti bude dobře spát :slight_smile: .Já čekám na manžu,až přijde z práce,ale už se mi zavírají oči :pensive:
Tak hezkou dobrou noc :dizzy_face:
14. led 2009 ve 21:52  • Odpověz
Peti
No přesně to si myslím! Já sice s Adélkou nezacházím jako s porcelánovou panenkou, když se překulí na záda a žuchne se do hlavy tak se jí směju aby věděla, že to nic není, ale přece jen jsem asi měkoň. No a táta s ní všelijak blbne a hází, takže jí během toho pobytu doma asi trošku otužil :grinning:

Jani
Vařím rýži s masem a zeleninou. Neříkám tomu rizoto, protože na tohle jídlo mám špatný vzpomínky ze školní jídelny. Tohle moje je dobrý :wink:
14. led 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.