• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
bre ranko holky :slight_smile: vcera vecer se kamosce narodila holcicka, tak jsem rada, bydli ulici nad nama, tak budem prochazkovat spolu. Dneska musim taky vytrit zem, mame tu binec ze snehu a pisku :frowning2: nechces Jani prijet pomoct, kdyz ti to vcera tak slo? Peti ty jo, umi do 1000 pocitat? To je sikula...
15. led 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ranko :wink:
Moni,to je dobře :slight_smile: a nestýská se Adélce po taťkovi? :wink: .Tak ať vám obýdek chutná!

Dzej-to je fajn,že máš k sobě parťačku na procházky :wink: .No Adam je šikula,pálí mu to-ale nenutím ho,chce se to učit sám :slight_smile: ,ale na druhou stranu je to takovej bambula,neumí se bránit,ve školce ho pořád otravuje jeden kluk,bere mu čepici,strká ho atd...,jenže ten náš Adam mu to neoplatí,jen mu řekne,že se to nedělá.No bude se muset víc otrkat :slight_smile:
15. led 2009 v 09:31  • Odpověz
Peti
Asi jí nechybí, připadá mi, že ani já jsem jí moc nechyběla když jsem tu nebyla. Ale jak si voláme přes Skype a Adélka vidí tátu tak ho poznává, směje se na něj a něco mu říká :grinning:
15. led 2009 v 09:36  • Odpověz
stejně je to super, že v dnešní době můžou být lidi "u sebe" i když jsou tisíce km daleko, že? :grinning: Já říkám, kdo vynalezl čokoládu a internet, tomu fakt děkuju :grinning: :wink:
15. led 2009 v 09:40  • Odpověz
Moni
to je sranda :slight_smile: ,to musí být hezký,když si povídaj :dizzy_face: .Adélka mě taky v noci pobavila,taťka nám chodí na odpolední,tak se vrací pozdě,ona ho nevidí celý odpoledne ani večer a v noci když se vzbudí,tak pak už jde k nám a lehla si,zjsistila,že tam táta leží a začla křičet tata a machlat ho :grinning: ,pak se k němu přitulila a usnula.Máma ji je dobrá tak akorát na kojení :sweat_smile:
15. led 2009 v 09:40  • Odpověz
Dzej-jo za čokošku a internet jsem taky móóóc vděčná :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2009 v 09:41  • Odpověz
Peti :grinning: to je super, že? Táta se v noci taky rozplíval nad malou. Byl večer na tenise, tak se celý den ani večer neviděli. V noci jsem jí přebalovala v posteli a ona jak viděla tátu tak se začala usmívat, on se vzbudil a byl na měkko :astonished:
Holky já musím jít vytřít zem a tak se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
15. led 2009 v 09:44  • Odpověz
No jo,ty holky to s těma tátama uměj :dizzy_face: .Já vyndala myčku,malá chrní a taky se mi nějak nechce nic :slight_smile: .Tak to tu trochu pofackuju a bude...
15. led 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj hollky,, zdravííímmm
Jani no to víš, já su ráda, že sem umyla to naše schodiště :sweat_smile: , dykcy se do toho dokopávám brr a to chci barááák, no to bude :grinning:
Přidávám se, Kája to taky s tatínkem umí - u nás od ráno do večera jede Táta a zvlášt jak dojde dom, tak po něm háže očka a táta, táta... no jak jsi psala Peti, taky su asi jen na to kojení :sweat_smile:
A internet a čokokoládka, to joo to já taky ráda :wink:
15. led 2009 v 11:22  • Odpověz
jo a už máme 5 zubů... já dneska objevila 2 nahoře, sice občas zaplače a je protivnější, ale myslím, že to zvládá dobře, ťuk ťuk, to jí odpouštím i to brzké vstávání :sweat_smile:
15. led 2009 v 11:38  • Odpověz
Holky, slyšely jste o tom Kaplickém? To je děs, co. V den kdy se mu narodilo dítě umřel. Chudák jeho žena a to malý.
15. led 2009 ve 12:03  • Odpověz
Cori-gratuluju k dalším zubům,hlavně ať tě Kájka nezačne hryzat,jako naše Aduš :sweat_smile:
Musíme jim to odpustit,když si trochu zazlobí a zabrečí.Jak mám ty dvě kámošky co se scházíme na babince,tak ta jedna už byla 2x s malým ve špitále a během půl roku měl 4 záněty ucha a to mu je 8 měsíců,vždycky začal zvracet antibiotika,měl průjem,tak skončili na kapačkách a ta druhá ty mají taky pořád něco,děti každý měsíc marod,nebo úraz a dnes mi ráno volala,že si jdou s tím jedním taky lehnout do špitálu,že se jim celou noc dusil a má laryngitidu.Tak to si pak člověk fakt váží toho,že má děti fit,krom nějaké té rýmy,protože jak začnou marodit,tak je to průšvih :frowning2:

Moni,slyšela jsem to už ráno,taky je mi líto té ženy a toho malého broučka. :unamused: ,je to teda blbej osud takhle v jeden den! :frowning2:
15. led 2009 ve 13:41  • Odpověz
PEti hryzala mě docela dost když měla jen ty dva spodní... teď to musím zaťukat už tolik nee :sweat_smile: , ale to asi ještě dojde...
Malá už spinká, no su zvědavá na jak dlouho :grinning:

Holky jdete letos na ples? My se zítra chystáme, babí s dědou budou hlídat, tak su zvědavá, jestli z parketu nepoletím dom koojit :sweat_smile:
15. led 2009 v 18:15  • Odpověz
Tak třeba cori hryzat nezačne :wink: ,my už prostě ve dne nenakojíme,ale v noci aspoň jednou a to pije jak divá...bez kousanců :dizzy_face: .Co se plesů týká,tak my nejsme plesací tipy :grinning:

holky,jsem dnes nějaká vyřízená,rovnou ze školky jsme se doplácali na kopec,tam Adam pekáčoval-já jsem taky svezla jednou Adélku :slight_smile: ,pak jsme se u našich usušili a mazali domů,v tom sněhu se tak blbě chodí a to jsem krom kočáru ještě táhla chvílema Adama na pekáči :confused:
Tak hezký večer,jdu zlikvidovat binec po koupání a kouknout,jestli už Adélka chrupe :slight_smile:
15. led 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoj holky, no my taky neplesujem :wink:
Tak botky dorazily, jsou pěkňoučký a teploučký, akorát mi přijdou úzký, že se blbě nasazují. No musím si najít nějakej grif :slight_smile: Dneska jsem malé vařila poprvé oběd, ale vůbec to nechtěla. A přitom dobrou krůtu, brambory, mrkev a rajče. Tak si pak párkrát vzala ze skleničky a uražená už nejedla vůbec až teď večer mlíko, tak jsem zvědavá na noc :unamused:
Hezký večer :slight_smile:
15. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj, dneska nějak nestíháme, co? Já jen na skok, pozdravit... malá v noci měla mejdan, tak su nevyspaná a zvědavá jak dlouho na plese vydržím, moc dlouho to asi nebude, ani se mně nakonec moc nechce :( Tak hezký zbytek dne, pa
16. led 2009 v 16:39  • Odpověz
Ahoj holky
já mám od rána brutální bolehlav,v sobě už 2 brufeny a žádný extra efekt :pensive:
Ještě,že jsou děti celkem hodný :slight_smile:
cori,užijte si ples a hlavně neusni na parketu :wink: :sweat_smile:

Dzej-to je pech,když se s něčím vaříš a malá to nechce,viď?To je fajn,že máte botičky už doma :slight_smile:

hezký večer všem :slight_smile:
16. led 2009 v 17:55  • Odpověz
ahoj holky, tak já ráno byla na gyndě s tou bolavou dělohou a teda vůbec mě nepotěšila. Prý mám hodně vysokou sliznici a vypadá to buď na to, že přijde menzes a nebo jsem v tom :astonished: Tak mám počkat a uvidí se. Každopádně teda prý si mám nakoupit hodně vložek, protože to bude stát za to :angry:
Pak jsme byly na cvíču, zaplatila jsem další kurz až do června, když platí pojišťovna, proč ne, že? :sunglasses:
A pak na výborným obídku. Přišel nám ten ionizátor a čistič vzduchu tak to táta prdl do zásuvky v ložnici a uvidíme. Je z toho takovej příjemnej vzduch.

Cori užijte si ples, pokud se ti nechce, tak to bude určitě super. Já to tak mám vždycky :wink:
Peti a tebe ať přestane bolet hlava. Malá ani dneska moc nejedla, tak uvidíme. BOty doma jsou, ale nejdou obout, malá má asi velkej nárt a bojím se zatlačit :unamused:
16. led 2009 v 19:28  • Odpověz
Jů dzej-to nemáš teda moc dobré zprávy :confused: ,tak že by bylo další miminko? :sweat_smile: :astonished: .To jsem zvědavá,jak budete spokojení s tím ionizátorem :wink: ,může to být fajn!
Hlava už mě docela přestala bolet,ale půjdu to asi zaspat :pensive: .To mě řekni,jak ty botičky dělají,viď?Když jim to nejde nazout...taky máme jedny půjčený na zimu a jde to taky blbě,když už ji tam tu nožku dám,tak se jí to zouvá.Ale nesjou tak vysoký.
16. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
:slight_smile: ahoj holky, tak pro zmenu tresti hlava dnes mne. Mala nam vlezla! do postele a jak me utiskovala tak jsem si asi skripla zada. Potvurka jedna, hned jsem ji vyhodila :slight_smile: A to mame dneska 2 kinderparty a plavco. Peti tak ja doufam, ze to bude ta prvni varianta.,menzes i kdyz bez neho je fajn. Jani co ples
17. led 2009 v 09:05  • Odpověz
dzej
Taky bych v téhle situaci doufala v tu první variantu :grinning: Tak ať ti to dobře dopadne.

My půjdeme taky na ples, ale až někdy v dubnu. Musím si pořídit nějaký šatičky. Už jsem skoro na svojí předporodní váze, ale mám dost povislej zadek :frowning2: Takže budu vybírat "postavě lichotící střih", i když nevím co by to mohlo zakrýt.
17. led 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky,
tak su vyplesaná a ještě sem dopolko dospávala, malá potvůrka nechtěla dopolko vůbec spát, usnula až teď :sweat_smile: , naštěstí byla hodná, tak babi s dědou hlídání v poho zvládli. No my sme tam ani moc dlouho nepobyli - tak do půl půlnoci :sweat_smile: , nožky mě ale bolí - holt nejsu zvyklá a do šatů sem se skoro nedostala :sweat_smile: , přes prsa - no měla sem teda dekolttttt, polonézu měly od sestřenek děcka, tak sem natáčela, ale bylo moc plno, takže sme se na parketu mlátili zadkama a podpatkama :angry: , jinak plno mých bývalých studentíků :sweat_smile:

Jani, no to sou zprávy, pak dej vědět jak to dopadlo, hlavně ať bolesti brzo přejdou...
Holky berete nějakou HA? No já ne :sweat_smile: , tak uvidíme, jestli na tom nebudu zanedlouho Jani podobně :grinning:

Krásnou sobotu, no já bych spala... :dizzy_face: :pensive:
17. led 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Dzej-to máte teda nabitý program,tak hlavně,ať Tě ta hlava nebolí,já si kolikrát přeležím v noci krk a pak to je krutý :rolling_eyes: ,jinak my o menzes a šup,je to tady...po takový době,byla to bez něj pohodááá :slight_smile: ,proto mě asi bylo včera tak blbě :confounded:

Moni-určitě to není s tím zadkem tak hrozný :wink: :sweat_smile: ,nebo to spraví nějaký volánek na zadnici :grinning:

Cori-to je fajn,že jste si to užili a malá Tě nepostrádala :slight_smile: ,ale věřím,že ten spánek chybí :wink: ,tak to dnes doženeš :pensive:
Jo a co se týká HA,tak jsem brala Cerazette,nedávno mi došla a už jsem si nenechávala další napsat,ale až skončím s kojením,tak asi budu něco brát,jistota je jistota a taky mám problémy s pletí,tak to třeba zase pomůže :slight_smile: ,i když zas bych to moc brát neměla,protože mám křečový žíly....nebo zvolím jiný druh antikoncepce :wink: ,no uvidíme...

hezkou sobotu přejeme :dizzy_face:
17. led 2009 ve 14:44  • Odpověz
já taky beru cerazette a jsem spokojená, vůbec jsem to nedostala
někdo u toho má vedlejší účinky - že to naopak má pořád, nebo že tloustne, ale u mně v pohodě
jdeme koupat a večer se díváme na bridget jones, tak pa zítra
17. led 2009 v 18:12  • Odpověz
ahoj holky
corvi, tak plesat jsi byla, jůů, já už nebyla ani nepamatuju :unamused:
dzej, no teda, že by mimi??? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak nekojím od 2,5měsíců malé, malá nechtěla prso a odsávat byl mor, hned jsem začala brát HA yasminelle-krvácela jsem, takže jsme si stejně nic neužili, pak evra náplasti a teď 2měsíce přerušujem nebo kondom a zatím OK, při HA jsem neměla chuť sexovat, ne že teď ji mám,ale je to o kapku lepší

za poslední 3dny peru čtvrtou pračku :confounded: jen peru a žehlím
17. led 2009 v 18:19  • Odpověz
Sylvar, praní se dá, ale to žehlení, že :sweat_smile: , to já tak nerada... nedávno už mně pomáhal MM, aby sme to konečně dožehlili :sweat_smile:
Já právě s klasickou HA moc spokojená nebyla, několik let dobrý, ale pak sem měla nějaké zdrav. problémy a nakonec se zjistilo, že z HA... tak už do ní nejdu... a tak teď taky nic neberu :sweat_smile:

HOlky máte cestovní postýlku? Přemýšlám jestli pořídit a jaká je dobrá... jestli máte tip, budu ráda i za odkaz...
17. led 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahoj Sylvar,
na to mám dobrou radu. Odešli manžela někam daleko a uvidíš jakou budeš mít chuť na sex. Když manža přijede domů tak bych nic jinýho nedělala :grinning:

Cori
Mám cestovní postýlku se zipem. Ale moc ti jí nedoporučuju, prže má bílou síťku a malá z ní nevidí ven. Na spaní je to dobrý, ale chci to časem používat i jako ohrádku až poleze a já jí budu muset na chvíli někam "zavřít". Lepší je černá sítka, přes kterou je dobře vidět a prckovi se tam určitě bude víc líbit.
17. led 2009 v 19:35  • Odpověz
Moni :grinning: :grinning:
jinak dík za tip ohledně síťky, to by mě nenapadlo :wink: a ten zip, ten je asi na boku a to není dobrý?
17. led 2009 v 19:38  • Odpověz
Ten zip je v čele postýlky a je skvělej když máš větší dítě, který když se vyspí tak si samo vyleze. Moje neteř se téhle postýlky bála a díky tomu, že jsme jí ukázali jak je to vlastně skvělá prolejzačka, se v tom pak naučila spát.
17. led 2009 ve 20:29  • Odpověz
a jo, díky :wink: a máš ji i nastavitelnou pro novorozence, takové to vyvyšování, sice už je to pro nás zbytečné, ale třeba se to ještě jednou může hodit, jen nevím, jestli to k něčemu je :sweat_smile:
17. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.