• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Ne, to nemám. Dávala jsem Adélku na rozloženou zavinovačku, dělala jsem jí takový pelíšek. Ale spala v tom jen asi 3x. Jinak se to dá dokoupit v každém krámě (i online obchodě) s dětskýma věcma.
17. led 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj holky
jak si užíváte neděle? :slight_smile: My dobrý,Adélka spí,kluci jeli bruslit,tak je tu krásný klid a ticho :dizzy_face: .Adélka dnes v noci spala krásně,vzbudila se až v 6 a po kojení ještě spala skoro do 8,kdyby to tak bylo každou noc :slight_smile:
18. led 2009 v 15:20  • Odpověz
Ahojky,
Peti, tak to bylo krásné Adélčino spaní, no už se těším, až to tak bude pravidelně i u nás :grinning: , ale se ještě načekám :angry: , dnes v noci si Kája udělala dvě hodky mejdan, ale já byla uplně hotová, že sem ju nezvládla mít ani na rukách, furt sem ju ukecávala... ale holt nechtěla spát :confounded:
Jani a jak se máte vy po miminkovském mejdanu? Ještě dospáváš?
Moni, díky za tipa a měla bys někde odkaz na tu postýlku?
18. led 2009 v 19:30  • Odpověz
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit. Je mi celej víkend blbě :angry: Nebyla jsem ani na oslavách a na plavču byl Jirka s tchýní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jani my máme postýlku obyč, síťovanou, jednoduše skládací. Malé se v ní hrozně líbí, kupovali jsme ji myslím v Intersparu cca za 800Kč.
Peti to máš hezkou neděli :slight_smile:
18. led 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Dobrý večer holky :slight_smile:
18. led 2009 v 19:50  • Odpověz
Jani :frowning2: , to je blbý, co nějaká chřipajzna na tebe leze? Já mám pocit, že na mě taky pořád něco leze, imunita je asi docela v kýblu... myslíte, že to může být i tím kojením,,, pomalu už bych asi chtěla přestat...

Ivul ahoj, jak je malej? Už je zdravá?
18. led 2009 v 19:55  • Odpověz
Cori-nedělám si iluze,že to tak bude v noci už pořád :wink:
Dzej-to je blbý,že jsi nikam nemohla,copak Tě trápí? :confused: :unamused:
Ivul,kdepak se touláš :wink: ,co Adélka,už jí je líp ?Určitě je ráda,že je doma,viď?
18. led 2009 v 19:55  • Odpověz
Jo a Adam se vrátil z bruslení s modrým okem a vedle to má sedřený,tak je fešák :wink:
18. led 2009 v 19:57  • Odpověz
Jani to ne. Bolí mě jen břicho a hlava. A furt se nic nechce projevit. Já myslím, že se blíží první menzes, mám i takový podobný příznaky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: zrovna před chvilkou jsem se koukala, je tu téma..jak dlouho jste kojili a jak nenásilně přestat, koukni tam :wink: Já ještě do toho roku asi vydržím. Nijak mě to neobtěžuje a co jsem slyšela, i nekojený děti se můžou 3x v noci budit na nutrilon, takže bych si ani nepomohla :grinning: Ve dne už kojím jen 2x.
Ivul co malá?
18. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
Peti udělej fotečku Adámka :wink:
18. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
Juj,tak ať Ti je zítra líp :slight_smile: .Fotku našeho krasavce už jsem dala do albíka,myslím,že zítra se mu to ještě vybarví :sweat_smile:
18. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
No zadívala sem se na fotky a šups, co sem napsala je v čudu :angry:
Peti, Adámek třeba bude zítra balit holky ve školce na monokla :wink: a Adélka je úžasná jako pohodářka :sweat_smile:
Jani, kéž bysme mohly být bez MS, ale je fakt, že když se chce navrátit po takové době, tak holt o sobě musí dát najevo - potvora jedna :angry: , se děsím, až to přijde na mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
dzej, přesně nekojená Sofi jedla v noci co dvě hodiny do 14měsíců :unamused:

corvien, pravda, kéž bysme mohly bát bez ms

cestovní postýlku si půjčujem od známé, když potřebujem

na monokla balit holky :grinning:
19. led 2009 v 10:17  • Odpověz
holky, vůbec se mi nechce ven, svítí krásně sluníčko a mě se nechce,malá je ospalá, byť dnes celou noc spala, jen jednou jsem jí dávala sunar a podruhé před šestou ráno dudlíka a přebalovala jsem, takže bysme měly být vyspané a nejsme ani jedna
19. led 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojky,
sylvar - no jo, přece jako velký borec s monoklem :sweat_smile: na to prý dneska holky letí :fearful:
U nás je inverze, mlhavo a malá teď usnula, chtěla sem jít ven, no tak až se prospí, přece ji nebudu budit, že :sweat_smile: (člověk je rád, že spí)
Sylvar ty ještě v noci malou dokrmuješ? Má hlad? Ono je to asi na dlouho dítka odnaučit spát celou noc, že?
19. led 2009 v 10:24  • Odpověz
corvi,budí se buď v půl 11 nebo v půl 1 a vypije 180ml mlíka, jako celou noc spala snad dvakrát za 20měsíců, víckrát ne a budí se na dudlík třeba, je to masakr,ale co mám dělat, když jí mlíko nedám, řve 2hodiny, zalyká se, tak na to nemám,to ať radi během 2minut vypije flašku a v klidu spí,, však ji to snad někdy přejde :pensive:
19. led 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak u nás je taky krásně slunečno a 3 stupně,teď jsem dožehlila,umyla si vlas a až se beruška vyspí,tak razíme ven :slight_smile:
Cori-to si dovedu úplně představit,jak ho ve školce litujou,on je vůbec děsná hysterka,včera šel na záchod,najednou děsnej řev,my mysleli,že si aspoň urval nohu a on mu spadl do záchoda hadrovej kapesník :sweat_smile: ,no ukňouranej chlap,no :wink: :dizzy_face:

My v noci dnes taky dobrý,malá se probrala kolem půlnoci,tak že ji nakojím,ona se na mě usmála a hryz,pak ještě dvakrát,tak šla ....trochu si pobrekla,ale usnula,no a pak se probudila po 6,tak jsem chtěla kojící pokus zopakovat,když byla rozespalá,ale kdepak,dva loky a hryz :angry: ,je to malá kozohryzka,tak to asi brzo skončíme,je vidět,že to v noci už nepotřebuje,když pak spí až do rána bez kojení i čaje :wink:
19. led 2009 v 10:38  • Odpověz
sylvar-to se Ti nedivím,já taky nevydržím ji nechat řvát :pensive: ,dudlíka sice nemáme,ale kvůli kojení taky dost vyváděla,když bych jí nedala :slight_smile:
19. led 2009 v 10:39  • Odpověz
jako hodně lidí mi říká, že je velká,aby v noci jedla,ale kdo nezažil, nepochopí, zkusili jsme,nejde to,tak musíme takhle,dokud se sama neodnaučí...

jdu krmit jogurtem a pak půjde spát,se tu povaluje, nechce si ani hrát
19. led 2009 v 10:44  • Odpověz
sylvar, já taky nemám na to nervy nechat dítko vyřvat, přesně jak píšeš, radši jí dám mlíčko a je klid... ale první kojení míváme většinou po půlnoci, pokud něco nebolí a pak co dvě hodky :angry: , ale ona dycky v noci pije jak duha... a čaju si zatím moc přes den nemá, tak by mě asi v noci ukamenovla, kdybych jí místo mlíčka dala čaj :sweat_smile:
Peti, to je dobrý s tím kapesníkem, vy si fakt užijete... no já už se těším na ty perly našej malej :grinning:
19. led 2009 v 10:46  • Odpověz
jj,ono se to někomu dobře říká,když jim děti spí celou noc,ale za cenu i mýho vyspání jí radši dám,než to poslouchat :wink:
Myslím,že teď sice máme noce klidný,ale z příchodem dalších zubů to už bude jinak a když už nebudem kojit,tak nevím čím ji budu oblbovat :sweat_smile:
19. led 2009 v 10:56  • Odpověz
petro,s tím ´kapesníkem, to je sranda :grinning:
třeba přijme čaj, naše malá to teda pozná a rozeřve se hrozně, takže dám mlíko a je klid. a zuby, to byl u nás zub-týden hrůza, pak tři dny klid, zase zub a opakování, to jí ještě 4špičáky zbývají :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: má to bez teplot,ale je nevrlá, vzteklá a v noci se budí co hodinu,to je slušnej masakr na nevyspání
19. led 2009 v 11:05  • Odpověz
jojo,u nás je veselo pořád :grinning:
Ty zuby to je fakt za trest,my jsme taky po 2 hodinách vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,když lezou
19. led 2009 v 11:24  • Odpověz
Ještě, že si dítka pak to rostení zubů nebudou pamatovat :wink:

Holky chtěla sem se zeptat, která jste čerpala ten novoroční balíček od VZP - když nám přispěli na plavání můžu ještě chtít příspěvek na tu přilbu a chrániče? Nějak sem to tam nepochopila :unamused:
19. led 2009 v 19:42  • Odpověz
Cori-můžeš,taky mi propláceli plavčo a sama ta paní mi řekla o těch přilbách,že do 10.2.to proplácejí :wink:
19. led 2009 v 19:56  • Odpověz
holky, malá si začala venku jen tak lehat, domů přišla jako čuník, pak jsme šly na návštěvu, tam se svým kamarádem rozlili polívku na bílý koberec,pak jedem do obchoďáku, tam si taky lehala, vytřela snad půl metropole :sweat_smile: jako neposlechne, že se to nemá dělat, hrůza
19. led 2009 v 19:58  • Odpověz
ahoj holky,
tak MS už dorazila :angry: Sabince to teda naštestí nevadí. Tak jsem si aspoň skočila ke kadeřnici. Mám krrátkou ofinku a promelírovaný vlasy. Cítím se dobře :grinning:
Jani proplácí všechno, není to omezený jedním. My máme očkování, plavání a cvičení.
A plně vás chápu a souhlasím s tím a taky to dělám, radši malou v noci nakojím, než ji nechat křičet. Nevím, proč bych jí měla nechat stresovat a plakat, když pro mně jsou to jen 2minuty. Co bych pro malou neudělala, že? Taky to nebude do 15let :grinning:
19. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
Peti díky :wink:
Sylvar - já to prý taky dělala a že sem si lehala na silnici doprostřed :sweat_smile: a myslím, že následky žádné :grinning: Ale je fakt, že netuším proč sem to dělala, ale asi je to nějaké období ve vývoji či co :sweat_smile:
19. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
jj prý to dělají všechny děti a je to uplně normální etapa vývoje. Naopak, kdo to nedělá, tak je podezřelý. Ale teda nevím, co budu dělat, až mi takhle malá lehne na zem :grinning: :pensive:
19. led 2009 ve 20:14  • Odpověz
Tak to sem ráda, tak jen vybrat nějakou tu přilbici :slight_smile:
taky sem byla v pátek u holičky, dala si přeliv a no vlasy zkráceny, ale jen o kousíček, já su na ně hákloš :sweat_smile: , neob spíš se bojím na krátko, ale už semje měla skoro po zadek, tak sem jí řekla ať si šmikne co uzná za vhodné a stejně vzala snad jen 20 cm :sweat_smile:
19. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.