• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
sylvar-copak o to,když si lehají na sněhu,to ještě jde,ale horší v tom obchoďáku :grinning:
No teď mě teda napadlo,že když mám taky od soboty MS,tak proto malá nechce pít ani v noci :confused: ,možná to tím je,no uvidíme dneska! :slight_smile:
Dzej-tak koukej vložit aktuální foto nového účesu :wink: :sweat_smile: ,já měla jít dneska taky,ale neměl kdo hlídat Adušku.Tak příště.
19. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
jj Jani hoď aktuál foto :sunglasses: :wink:
19. led 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jo a dneska jsme sehnali Adamovi přilbu na lyže,k tomu ještě takovou kuklu pod ní místo čepice a paní nám ji na doklad přičetla k té přilbě,takže ji budem mít taky zaplacenou :slight_smile: ,ještě zítra půjdu vybrat Adélce na to kolo nějakou fešnou :slight_smile:
Cori-to se nedivím,že se bojíš razantního zkrácení :wink: ,když to máš tak dlouhý :slight_smile:
19. led 2009 ve 20:26  • Odpověz
Peti jj, su strašpytel v tomto :sweat_smile: , ale myslím, že Kája mě zanedlouo donutí :unamused: , ale já potřebuju něco bezúpravového... mě nebaví se načesávat :grinning:
Peti a ty nemáš v albíčku své bližší foto... nechceš ho tam dodat? :wink:
19. led 2009 ve 20:29  • Odpověz
:grinning: no nevím,aby jste se nelekly :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Taky mě nebaví se načsávat,ale samo se mi to trochu vlní,tak to umeju a hotovo,venku te´d nosím čepici,když mrzne nebo chumelí a je to vyřešený :wink: .Ale je to krutý,když za ty vlasy dětičky tahají :fearful:
19. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
Peti neleknem :wink:
Já je mám právě jak špagáty, tvrdé a rovné a jak fůkne větr tak sů rozcuchané... a Kája se ¨v nich dobře zasekává au au... :angry:
19. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tak jo,přemluvila jsi mě,zítra nějaké foto dodám :wink: :sweat_smile:
No já právě nesnáším,když foukne,že mám pak každý vlas jinde,tak to teď řeším tou čepicí :dizzy_face:
19. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
jj ať žijí čepice :slight_smile:
holky znáte to? http://www.subory.sk/download/172231/Spanok.pdf
prej sou tam dobré postupy jak naučit dítě samo usínat a naučit ho spát celou noc... Ještě sem to nečetla, ale holky si to chválí... Je to ta metoda nechání dítka vybrečet... No při chvilce pročtu a třeba jednou najdu odvahu :sweat_smile:
19. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
No to si někdy přečtu,ale nevím,jestli bych na to měla,nechat ji vyřvat-v noci.Ale s usínáním naštěstí problém nemáme,dám ji do postýlky,jdu pryč a ona si za chvíli usne.To jsem ráda,Adam byl zvyklej usínat jen u kojení :confounded:
19. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
prej se děti v noci budí často, že jsou zvyknuté na dudlíka a když jim vypadne, tak řvou...
No uvidíme, možná jednou vyzkoušíme, jdu nakutě... brou noc :dizzy_face:
19. led 2009 ve 21:05  • Odpověz
No my dudlíka nemáme,tak uvidíme :confused: :slight_smile:
taky jdu chrupat,dobroooou :dizzy_face:
19. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu jen na skok a pak spát. Včerejší noc byla nějaká krušná. Nemohla jsem usnout a když se zadařilo tak se Adélka probudila s pláčem. Takže jsem spala asi 3 hodiny, pak bylo krmení a pak jsme si ještě dvě hoďky dáchly spolu v posteli.

Cori
Já jdu k holiči zítra dopo, ale ještě nevím co si nechám. Určitě ne nakrátko, to by mužíček nevydejchal :grinning:
19. led 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Nazdárek :slight_smile: rouhodla jsem se,že s malou začnu chodit do Solné jeskyně.Byla už tam některá z vás???Dneska zajedeme odpoledne s manželem do lékarny pro vitamíny a budeme vitamínovat až nám z toho bude špatně :slight_smile: V pomdělí bude mít Adélka roček tak už jsme na sobotu pozvali moji rodinu tak se bude slavit :grinning: Nechala jaem objednat malý dortík tak jsem zvědavá :slight_smile:
20. led 2009 v 09:42  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:
Ivul-se solnou jeskyní nemám zkušenost,ale určo to asi nebude na škodu :wink: .To jsme zvědavé jak oslavíte ten rok :slight_smile: ,no nás to čeká za měsíc :slight_smile: ,akorát nevím,jak to zorganizovat.
20. led 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Petronil myslím,že oslava bude fajn :slight_smile: a už si nad něčím přemýšlela?nad oslavou?Solné jeskyně prý pomáhají na průdušky a to mi potřebujeme
20. led 2009 v 10:46  • Odpověz
Ivul-no moc nepřemýšlela,akorát vím,že bude dort :sweat_smile: ,ale hlavně nevím,kdy to udělat,protože manžel má teď zatím víkendy volný,ale možná půjde v únoru na dvanáctky a to by chodil každý druhý víkend dělat,tchýně taky dělá na směny a víkendy,takže nevím jak to naplánovat :frowning2: ,aby všichni mohli...
Kolik vás bude?Taky nevím co Adélce koupit,hračky má,stejně ji moc nezajímají,tak asi koupím nějaký obleček na jaro :slight_smile: a nějakou malou hračku
20. led 2009 v 10:54  • Odpověz
corvi, já bych teda metodu vyřvání nezkoušela, my zkusili a jako vydrželi jsme 10minut, malá se zalykala, zčervenala, sotva dech popadala, jako vypadala děsivě a pak jsme ji nemohlli ani uklidnit, takže jak myslíš...po 12měsících se naučila usínat sama od sebe, že nás v pokoji nechtěla, máme rituál, posadíme, pohladíme,pusinka, zakryju dekou, někdy si lehne, někdy ne, řeknem dobrou noc, ukáže na skříň, kde má pokladničku ve tvaru slepice, udělá kokoko, my taky kokoko, zavřem dveře a odejdem.a pouštíme teda písničky v dvd, na tom si zakládá

ivul, jé, dortík, to to oslavíte, úplně závidím :dizzy_face:
20. led 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky, u nás teda metoda vyřvání neuspěla, vyzkoušela jsem to v Adélčiných 3 měsících. Pak jsem u ní seděla dokud neusnula a teď jí už jen položím, ona otevře pusu, já ji ucpu dudlíkem, pohladím a čau. Už ani nečekám až zavře oči. Usíná krásně.
Poslední dobou nás ale trápí to, že se v noci probudí a pláče. Nezabírá když z postele řeknu "Pššš" (dřív to párkrát zabralo), musím vstát, pohladit a dát dudlíka. Tak nevím, jestli by třeba neusnula sama, kdyby nebyla na dudu zvyklá? Třeba by sama znovu zabrala, ale prostě asi bez toho dudu to nejde a sama si ho v tý postýlce nenajde. :frowning2:
20. led 2009 ve 14:34  • Odpověz
Mám v albu novou fotku Adélky s Kvídem, jestli se chcete podívat :slight_smile:
20. led 2009 ve 14:36  • Odpověz
ahoj Moni-my nemáme dudlík a stejně když se v noci probudí,tak nepomůže ani hlazení,pšššt ani nic :grinning: ,jen ji musím vzít k nám a je klid.No tak jsem si ji naučila,tak to mám :sweat_smile: ,ale věčně tam snad spát nebude...
Jo a hezká fotečka,to máte teda pořádnýho pesana :wink: ,to má Adélka aspoň ochránce :slight_smile:
20. led 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahoj holky,
Moni dobrý vlasy, to máš barvu? Nějak jsi nám ztmavla :wink:
Sylvar, no já na to taky nemám... jak píšeš, tak y malá zrudne a ječí jak o dušu a pak se zalyká... ono to asi není pro každého :sweat_smile:
Moni, někdo říkal, že jak odnaučil dítko na dudlíka, tak se spaní zlepšilo, ale jak vidíme tak u každého to tak není, že Peti :sweat_smile:
Jé Ivul, malá už bude mít roček, no to bude oslava :wink:
Tý jo, to letí holky, co?

Já se zatím marně pokouším nahrazovat dopolední příkrm, ona to uplně bojkotuje :angry: ale dneska sem jí mlíko nedala, tak vzala za vděk čajem.... No snad se brzo přes to prokoušem :sweat_smile:
20. led 2009 v 17:19  • Odpověz
ahoj holky, máte krásný nový fotečky, prošmejdila jsem vám albíčka.
Dneska jsme měli krásných 6st, paráda, tak jsme byly dlouho venku a užívaly si :grinning:
No holky co znám, tak kupují k narozkám dětský kočárky. Mě to přijde brzo. Já dám k narozkám taky dort a nějaký oblečení, teď z toho stejně nemá rozum.
No tak my to spaní teda máme taky blbý, ale dudlíkem to není, ona když jí vypadne, tak si ho podá sama. Jídlem taky ne, zkoušela jsem jí hodně nakrmit na noc, nebo naopak zas málo a efekt stejnej. Takže jediný co mě napadá je prostě zvyk, zvykla si jíst co 2-3hodiny a tak to má i v noci. Myslím si, že až bude spát míň přes den, tak bude v noci unavenější a snad spát. Ale kdo ví....
20. led 2009 v 17:55  • Odpověz
já si myslela, že jak začne chodit, bude unavenější a bude líp spát, prd leda :unamused: má tolik energie, že by mohla rozdávat
malá k roku dostala kočárek golfky pro panenky a spokojenost veliká, brzo to nebylo určitě :wink:
20. led 2009 v 17:58  • Odpověz
Sylvar aha,,,tak nevím teda,, no jednou se dočkáme toho, že spát budou :grinning:
20. led 2009 v 18:03  • Odpověz
holky a co takové odrážedlo? To se hodí dítku odkolikati let - či měsíců?
20. led 2009 v 18:50  • Odpověz
corvi, naše malá dostala odrážedlo v roce a pochopila až v 15měsících,ale třeba jiné děti na to přišly dřív :sweat_smile: dostala takové to auto, co mají kdekoli v obchoďácích s odklápěcím sedátkem-pod ním má pastelky a sem tam schovanej dudu :grinning:
20. led 2009 v 19:08  • Odpověz
Peti
Adélka s psíkem se zbožňujou. Oni labradoři obecně mají rádi děti. A Adélka se na něj vždycky směje a provokuje ho.

Cori
Mám to jen sestříhaný, barva je moje. Taky jsem si to nechala vyžehlit tak možná to vypadá jakože jsem přibarvená.

Dárek k 1. narozkám ještě neplánuju, ale dort to bude určitě. No a asi nějaká hračka typu stavebnice nebo tak něco. Adélka vypadá na kutila :wink:

Nejsou ty chodítka nezdravý? Někde jsem četla, že by v tom děti vůbec neměly být.
20. led 2009 v 19:11  • Odpověz
Moni, chodítko jsem nemyslela, spíš takové to odrážedlo - kačenky, motorky... tady u nás to docela frčí, ale to už asi dítě musí umět chodit a asi i běhat... no uvidíme...
aha a mně právě připadlo, žes předtím na tej profilovej fotce měla ty vlasy světlejší :sweat_smile:
20. led 2009 v 19:16  • Odpověz
Jo tak to jo, to se asi může. Taky jsem na to viděla nějakej spotřebitelskej test, kde radili jak to má vypadat a co to má mít, jako materiál, stabilita atd. Ale už vůbec nevím kde to bylo.

Nene, mám černý vlasy :sunglasses:
20. led 2009 v 19:20  • Odpověz
Jani malá dostala na vánoce to chodítko, co držíš před sebou a jdeš. Je to jen na to, aby se něčeho držela a nespadla. Je tam napsáno od 9měsíců. Ale zatím to máme naprd, malá jen mačká knoflíky a ono to svítí, bliká, hraje atd..
Mě se taky zdá, že na té první fotce to měla Monča světlejší :wink:
Sylvar a malá už chodila v roce? My teda kočárek máme, dostali jsme ho k našemu velkýmu, ale když ještě nechodí, tak co by s ním dělala? Vlastně ani zatím panenky nemá...
20. led 2009 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.