• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
no my pravda, taky kdoví kdy chodit budem :sweat_smile:
Dneska sme byly na návštěvě u kamarádky, má půlročního synka a ta naša treperenda ho svým brebentěním dohnala k pláči, skoro se až zalykal :unamused: , asi to bude ženská ukecaná... a když začal plakat, tak ještě zesílila... no to si užijem :sweat_smile:
20. led 2009 v 19:33  • Odpověz
No Moni, kdoví jestli nejsi chameleon :sweat_smile: tam jsi byla skoro blond :grinning: , sem si právě říkala, kdo nám tu přibyl :sweat_smile:
20. led 2009 v 19:34  • Odpověz
Hele, jdu dát obě fotky do alba a pak se uvidí! :grinning:
20. led 2009 v 19:49  • Odpověz
Jani :slight_smile: tak hlavně, aby se Kájky potom nebál :grinning: A jak pokračujete s lezením? Děláš ty cviky? A co vyrážka, je pryč?
Normálně si představte, co nám teď dělá asi 2 dny malá. (pouze večer) něco si vezme do ruky, když jí to vezmu tak začne plakat, když jí to vrátím, tak je klid. A jen na některý věci to dělá. Tak nechápu, co to znamená?
20. led 2009 v 19:50  • Odpověz
Hi jani, Kája se zase začne děsně rozčilova, když jí vezmu hračku... ale fakt tak sobecky, no snad ju to přejde...
Vyrážka se mírně drží - spíš takové suché červené místa - no našla sem je i na sobě... asi to bude z těch oříšků... jinak nevím... Ale už je to lepší
A lezení - no pořád se plazíme do předu a kam chce se vytočí po břuchu, náznak na lození po čtyřech ani omylem, občas teda pééruje na kolínkách...

A co vy? Už lozíte?
20. led 2009 v 19:56  • Odpověz
cori
Tak to máte dobrý, u nás je pořád zařazená zpátečka. Včera už se Adélka skoro dostala na kolena, ale vždycky jí to nakonec podklouzne.
20. led 2009 v 19:58  • Odpověz
hi Moni, no joooo tmavé i na první fotce a já si tě pamatuju jako skoro blondýnu :grinning: Ty malé obrázky fakt matou hi hi hi
20. led 2009 v 19:58  • Odpověz
no teda fakt, tak ty maly fotky pekne klamou. Jani my uz se zas ani neplazime, to byl nejakej zazrak. Jen valime sudy. Ted teda obcas se zkousi zvedat na ctyri, ale jen vyjimecne. Jani a vratis ji tu hracku? Ja nevim,jestli mi tim neco nenaznacuje. Drzi to tak pevne.
20. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jak vypadá to plazení dopředu? Adélka se plazí jen dozadu a to tak, že se zvedne vysoko na rukách a pak chce jakoby zvednou zadek a úplně celá tím jakoby poposkočí dozadu :sweat_smile:
Zítra jdeme plavat a instruktorka minule vyhrožovala, že už se potopíme pod hladinu. Mám z toho strach! Teda jako kvůli prckovi, samozřejmě :grinning:
20. led 2009 ve 22:08  • Odpověz
jéé já to blbě napsala - my se plazíme taky jen dozadu :sweat_smile: , prý když má dítě slabé ručičky tak se posunuje dozadu, že se neumí přitáhnout... my spíš šůrujem po bříšku, jakoby nožky nezapojovala jen se odráží rukama... a když se zapře třeba o gauč, tak si nadere pusinku jak se odrazí dopředu :sweat_smile: , takže teď se spíš rozčiluje a už se od gauča ani neodráží :sweat_smile: :sweat_smile:

Jani, nevrátím... Tak Kája drží tu hračku pevně... Teda vlastně záleží... Ona to dělá i když jí např. vezmu ovladač - nechci aby ho žužlala, tak jí ho vezmu a ona se děsně vzteká... tak to jí ho nevrátím... Ona se vyvzteká a pak se zabaví jinak... Připadne mně, že by si pak zvykla - že když si zaječí, tak všechno dostane... a to nechci... Ale když si třeba hrajeme např. s knížkou a já jí ju vezmu a ona se začne vztekat, tak počkám až se vyvzteká - většinou jí to beru, protože jí chci něco ukázat... tak počkám až je klid ukážu jí co sem chtěla a pak jí ju dám :sweat_smile: , oni jsou teď asi v období, kdy chtějí hračky zkoumat samy a vadí jim, když jim to chce ukazovat někdo jiný :sweat_smile: Si ještě užijem :grinning:
20. led 2009 ve 22:29  • Odpověz
Dobré ranko holky :dizzy_face:
jakpak jste se vyspinkaly? :sweat_smile:
My dobře,zase si zvyknu,že malá se budí jen jednou a až poroste další zub,tak to bude krušný :grinning:
Adélka dostane k roku kočárek od našich-takovej ten proutěnej,panenky už má 2 :sweat_smile: ,pořád je tahá,je to sranda.
Odrážedlo má po Adamovi-takovou motorku,ale na to má ještě čas,chtěla jsem ji koupit takovýho dřevěného houpacího losa-nebo soba- z Ikei,kámoška ho má a Adélce se na něm moc líbilo :slight_smile: ,ale pořád nevím :confounded:
21. led 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ránko,
tak už za sebou máme další neúspěšný pokus s chlebíkem... nějak Káji nešmakuje :unamused: , no snad časem :sweat_smile: se prokoušem...
Peti a to odrážedlo se hodí asi od kdy?
My se taky dneska vzbudily jen jednou v noci, takže paráda :sweat_smile: , kéž by to tak zůstalo... ale uvidíme... Teploměr ukazuje +9 stupnů, tak zase nevím jak Káju obléct... :sweat_smile:
21. led 2009 v 09:02  • Odpověz
Jani-já nevím,Adam měl to odrážedlo od 1,5 roku,ale asi začal na tom až dýl,ono asi jak kdo :wink:
Nám zas chleba a rohlíky šmakujou strašně,vždycky to má až ve vlasech :grinning:
Vy máte 9 st? :fearful: -to teda ouplný jaro :sweat_smile: ,my + 3-zatím teda :slight_smile:
21. led 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj, nevím kolik máme stupňů, zato tu máme extra hnusný počasí. Takový to podzimní houbový. Mlha, vlhko, šero. Dala jsem teď Adi spát aby byla fit na plavání, ale když jí jdu potají zkouknout tak vidím, že leží na břiše, rukou zkoumá monitor dechu a očima je přilepená na dveřích, jestli si náhodou pro ní nejdu. Achjo, jestli neusne tak bude plaváníčko prořvaný.
Psala jsem to i do jinýho tématu, ale kdybyste dávaly dětem kupovaný jídla tak v Tescu mají Hami a Hipp 3 za cenu 2 a to samé ovocné Bio Hamánky.
21. led 2009 v 11:26  • Odpověz
Moni-to je vždycky tak,když člověk potřebuje,aby byli děti fit tak neusnou a neusnou :unamused:
Díky za tip s tím Tescem,možná se tam rozjedem :slight_smile:
21. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
Peti dík, no tak to odrážedlo stejně asi užijem až na léto... ale stejně nevím, co by se k roku vůbec hodilo :sweat_smile:
Moni, dobře si zaplavte, je fkat, že jak se blbě vyspí tak sou protivnuchy protivné, co? a díky za tipa na papu :wink:
21. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
ahoj holky, no já to taky znám, když chci aby malá usla, tak jako kdyby to tušila a ne a ne spát. Jani, já taky malé tu věc nevrátím. Dneska nám udělala scénu na obědě, jeli jsme s tátou ke kamošovi na meníčko a on jí donesl chleba, tak ho začala "kousat" jenže jak jsme odcházeli, tak jsem ji potřebovala oblíct, chleba jsem vzala a to byl řev. Bylo mi docela trapně, ptz lidi kolem házeli pohledy stylu - to je ale rozmazlený dítě :pensive: No nedala jsem jí ho, a za chvíli se uklidnila.
Moni s tím tescem vím, já jsem právě nakoupila v DM Hami cca za 1700Kč na delší dobu a dojdu nahoru do Tesca a tam tato akce :angry: tak jsem vzala ještě za 500Kč a máme na 2 měsíce pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2009 v 15:41  • Odpověz
dzej
Tak to naštve :grinning:

Adélka nakonec usnula na 30 minut a plavání si moc užila. Měli jsme jinou instruktorku a už nám asi zůstane, ale mně se teda moc líbila. Příští hodinu máme natáčecí a fotící. Tak sem pak dám nějakou fotku :wink:
21. led 2009 v 16:33  • Odpověz
Moni a potápěli jste se?? Po kolikáté jste byli? My jsme se potápěli hned podruhé, pro mě šok, ale malé se to líbilo. Na fotečky se těším. Já hodím do alba ten můj novej účes :sweat_smile:
21. led 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahojky,
Jani tak koukám, že nové foto v profilu a účas Ti moc sluší :wink: sme se sešly s těma návštěvama kadeřnic :sweat_smile: A tys šla do ofinky?
MOni, to je fajn, že ste si to plavání užily, je fakt, že jak mímo plače, tak je to pak nahouby... a kolik se vás tam schází?
21. led 2009 v 19:13  • Odpověz
dzej, story s chlebem dobrá, to je o nervy,ale bude hůř

mě si malá pořád venku lehá, kdekoli, jako venku v tom hnusu mokrým dnes po cestě do obchodu 4x, do obchodu došla jako čuně, z toho jednou skočila šipku a byla černá i na čele
21. led 2009 v 19:15  • Odpověz
Sylvar a jak dlouho ji to drží? To lehání? Není třeba utahaná, že je to jakože protest, že nechce chodit, že ji třeba bolí nožky? Nebo se jí možná něco nelíbí... Asi je to takový druh vzdoru, co? Al e to je radost, když si v tomto hnusném počasí tak lehá...
21. led 2009 v 19:20  • Odpověz
Ještě jsme se nepotápěli. Prý až v únoru. Chodí nás tam asi 6-7 mamin s dětma. To potápění nám slíbila ta minulá instruktorka, tahle to trochu oddálila. Ale polívali jsme hlavy vodou a to bylo v pohodě.

Holky, jsme se nechaly ostříhat jako by jsme už čekaly jaro, co?

Viděly jste to vtipný video jak odnaučit děti tadyto lehání a vztekání? Máma s dítětem tam jde mezi regálama v krámě a to dítě najednou dostane amok, praští sebou na zem, začne šíleně vřískat a mlátit rukama a nohama. No a ta máma skočí na zem a začne dělat to samý. To dítě v tu ránu přestane a zírá na ní a ani se nehne :grinning: Doporučuju vyzkoušet :grinning:
21. led 2009 v 19:28  • Odpověz
Moni jj, to sem kdesi viděla, je to vtipné, ale už se vidím, že to dělám v obchodě :grinning: doma možná :wink:
a s těma vlasama jj, jakobysme čekaly jaro, ale už by klidně mohlo být.
21. led 2009 v 19:33  • Odpověz
Jani díky. No jo, já jsem potřebovala změnu a jaro čekám taky. Tak to bych Moni chtěla vidět to video :grinning: ALe je fakt,že když malá mrčí a já zamrčím taky, tak ztichne a kouká co se děje.
Sylvar tak díky teda..ty mě dovedeš uklidnit s tím, že bude hůř :grinning: ALe já si nemyslím, že bych ju rozmazlovala...tak nevím co to je. Dřív mi to dělala jen když viděla prso. Ted na prso kašle a dělá to u hraček. Chjo.
21. led 2009 v 19:37  • Odpověz
Tak ted byly zajímavý zprávy...učitelka na učňáku natočená na mobilu a na netu při sexu se studentem :sweat_smile:
21. led 2009 v 19:57  • Odpověz
No dobrý teda zdrávy ze školství :angry: :sweat_smile:
Jani já myslím, že holky zkouší a tak si snaží vynutit co chtěji... sou to beranice jako hrom, no ještě si užijeme :sweat_smile:
21. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
asi mas pravdu Jani. Ja furt zapominam, ze je beran :dizzy_face:
21. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
zdravím vás po rušné noci,Adélka každou chvíli brečela a do toho Adam vedle v pokojíčku,že se mu špatně polyká,tak byl taky pořád vzhůru.před chvílí jsme přijeli od dr.,tak máme antibiotika a čekáme na výsledky výtěru.teď se jen modlit,že to nedostane Adélka :frowning2:
Jé,já bych spala :dizzy_face: :pensive:
22. led 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Peti teda, že by chřipka?? Tak hlavně ať je Adámek brzo dobrej a Adélka to nechytne. Je to jasný, teď ty výkyvy počasí, čekám, kdy udeří chřipková epidemie :confounded:
My měli noc jakš takš, kojila jsem 2x, ale vzbudila se 4x. Jsem jí pohladila a spala dál.
22. led 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.