• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
nene,má nefalšovanou angínu a zvětšený uzliny.
Kdyby jste viděli co teď ty dva dělaj-Adam si vzal polštář z postele,tahá ho po zeli a vozí na něm Adélku-ta je naprosto spokojená a já ani nemám sílu to řešit,že budu moct zase ty peřiny převlíkat :confounded:
No malá taky v noci dost kňourala,ale přitulila se a spala dál :slight_smile: .Teď budem vstávat v 1 noci na ty antibiotika,tak snad jí nebude budík budit.
A to je furt něco :slight_smile:
Jdu kuchtit nějaký oběd :slight_smile:
22. led 2009 v 10:24  • Odpověz
jéé chudák, angína :unamused:
:slight_smile: náhodou jsou šikovní, že se tak pěkně zabaví :wink:
Co jdeš vařit?? Já nějak nevím co bych...
22. led 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahojky,
se ty nemoci pořád točí dokola, co? Už aby bylo jaro :dizzy_face:
Peti, tak snad to Adélka nechytne a Adámkovi asi není tak zle, když s malou řídí :sweat_smile: , ale radši by mohli dospávat, co?
Já se dneska probudila a nemohla sem mluvit :sweat_smile: , to se mně naposledy stalo ve škole a to máme dneska menší srázek v Hodoníně s holkama v pizzerce... no snad se do rozhovoru zapojím :grinning:
Malá usnula...

Jani já taky mám pocit, že furt vařím to samé dokola... zeleninu, maso - dušené, vařené... No budu to muset zase trošku nastudovat, ať jí zpestřím jídelníček :wink:

Krásný den.
22. led 2009 v 10:40  • Odpověz
Peti
Tak ať je to co nejdřív pryč.

Taky mě bolí v krku, zítra máme jet na víkend k našim tak snad to bude dobrý. Holky, jak jezdítě teď autem? Předehříváte ho nějak? Mně to přijde jako blbost, dlouho to trvá a stejně tam moc teplo není, když se ještě nejede. Tak tam dám Adélku nabalenou, ale pak je jí zase vedro takže musím někde zastavit a svlíkat :frowning2:

A máme velkou novinu! Adélka je na čtyřech! Sice tam dlouho nevydrží, ale je tam a pořád to zkouší, asi se jí tam líbí.
22. led 2009 v 10:42  • Odpověz
no já dneska zkusím špagety s vajíčkem dát malé a uvidím. Ona mi nechce jíst moje výtvory, jen ze skleniček :grinning:
Moni nee, dám malou v bundě a po chvíli jízdy rozepínám, tak jak ty :wink: nebo nepustím topení vůbec a nechám jí v té bundě, když jedem kousek.
22. led 2009 v 10:45  • Odpověz
No my právě jedeme asi hodinu a půl tak přemýšlím, že po chvíli prostě zastavím na nějaké pumpě a svlíknu Adi z bundy. Jinak za jízdy jsem jí vždycky tu bundu rozepla a stáhla čepici, ale stejně je spocená když dojedeme.
22. led 2009 v 10:54  • Odpověz
vidíš těstoviny sem ještě nedělala a to musí být nějaké spešl?
MOni, to je malá šikula, že už je na čtyřech, pošlu Káju k vám do učení :sweat_smile:
Autem jezdím - ale v podstatě tak max. půl hodky - až hodku a to se to naše prdítko nestihne ani pořádně rozehřát :grinning: , takže ji spíš právě navlékám... zrovna dumám, co jí obléct... Auto máme bílé, takže budu ještě odklízet sníh... ale snad tam nemrzne...
22. led 2009 v 11:19  • Odpověz
My taky v autě netopíme a je navlečená,ale taky nejezdíme zatím nikam moc daleko,takže se to dá a teplo jí není :slight_smile: .
Dzej-Dnes jsem Adélce vařila těstovinovou rýži a k tomu zeleninku.naštěstí ji šmakuje všechno.Občas uvařím červenou čočku,ale většinou ji dávám kupované.
Teď mám načnutej sunar,jak přestala ode mně pít,ale ten nechce vůbec,tak ji z něj dělám barmborovou kaši +zeleninu,trošku máslíčka a jak se oblizuje :sweat_smile:
Cori-užijte si srazík :slight_smile:
Moni-tak to je fajn,že Adélka dělá pokroky,teď to bude každým dnem znát :slight_smile:
Mně dneska Aduš ukradla pytel těstovin z kuch.linky co jsem měla nám k obědu a lítala s ním po bytě :slight_smile:
22. led 2009 v 11:45  • Odpověz
my máme krásně sluníčko, ptáci zpívají, tak jsem neodolala a teď jsme přišli z procházky, ale ve stínu je docela frišno!
akorát že pes zdrhnul za nějakým kámošem tak dostal za uši

cori
no je tam zatím jen pár vteřin, ale důležitý je, že přišla na ten grif
teď mi prdka sedí na klíně a hrozně se sápe na klávesnici, to bude asi brzy chtít taky psát na pc :grinning:
22. led 2009 v 11:54  • Odpověz
Jé Mončo,pošli nějaký paprsek taky k nám :wink: ,tady je pod mrakem.
Nahnala jsem děti do pelechu,Adam má teplotu,tak mu jdu přečíst,aby byl v klidu a Adélka snad už spí.Taky si možná zavřu oko :pensive: :slight_smile:
Jinak Aduš taky miluje klávesnici,musím jí dávat nahoru na stůl,pořád do ní hrabe :sweat_smile:
22. led 2009 ve 12:11  • Odpověz
Peti,
tak už dorazily paprsky? Poslala jsem je hned po obědě.

Večer jdu na kosmetiku (já i auto :grinning: ) a babička bude uspávat. Musím se někdy taky rozmazlovat, ne?
22. led 2009 ve 14:57  • Odpověz
ahoj holky, tak my měli taky docela hezky, ale sluníčko nikde. Moni to je super, že už Aduš je na čtyřech. :wink:
Já jsem byla pracovat, tak babička vozila, malá spala v kočárku 2hodiny, akorát jak jsem dojela, tak se vzbudila, takže super.
Moni no já když jedu dál, tak jak říkáš, zastavím, vysleču a pokračuju :grinning:
Já jsem dělala ty těstoviny normální, bezvaječný a prdla jsem do toho žloutek. Malá snědla asi 5lžiček a pak nechtěla, tak jsem jí otevřela skleničky, těstoviny s goudou!? a to jí taky nejelo. Tak jsem jí tam nechala sedět a šla na WC a než dojdu, tak ona misku vysypanou v klíně a krmila psa :angry: :grinning: Tak jsem na oba hukla a oni jako by tam vůbec nebyli :confounded: to je dvojka panečku :sweat_smile:
22. led 2009 v 16:34  • Odpověz
Mončo,bohužel paprsky nedorazily,tak snad zítra :grinning: .Užij si s autem kosmetiku,jen se nech rozmazlit a babička ať rozmazluje Adélku :sweat_smile:
dzej,to je dobrý s tím pesanem :grinning: ,hlavně,že máte někoho kdo to po Sabince dojede,když jí nešmakuje :sweat_smile:
22. led 2009 v 17:06  • Odpověz
to jo, kdybych to dojídala já, tak jsem jak tank :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 v 17:38  • Odpověz
Ahojky kecaleny :grinning:
srazík byl fajn, daly sme si pizzu - mňáááám, dítka se taky nabaštila, ale byla nějaká utahaná... tak sme dlouho neposeděly - muselo se jít uspávat... a já byla autem, tak sem nemohla drandit kočárkem :frowning2: , ale sme zajely za babi na úřad a nakonec sem ještě stihla koupit přilbu na kolo s tučnákama :grinning:
A tu sluníčko taky nic moc, snad zítrá..
MM teď umývá zem, tak se nemůžu ani hnout :grinning:
22. led 2009 v 19:34  • Odpověz
Jé cori,to bych si dala pizzošku :slight_smile: ,jakou jsi měla? :confused:
Já musím taky zítra pro tu přilbu,ještě jsem se k tomu nedostala.Adam měl jet v sobotu ke tchýni do pondělí a pojede tak leda do......postele :grinning: .Po o se prospal,otrnulo mu,dal si krupicovou kaši a já tady na něj furt ječím,ať nelítá atd,no málo platný.Adélka už chrupe,tak asi půjdu brzo za ní,noc nebude asi moc v klidu :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 v 19:41  • Odpověz
Tak jste to měli fajn Jani :wink: Jakou sis dala? 4 sýry?
22. led 2009 v 19:42  • Odpověz
jj čtyř sýrová to jistí :sweat_smile: sice sem u toho krmila Káju, takže sem si ji nezvládla v klidu vychutnat, ale byla dobrá :wink:
a po dlouhé době sem zažila i moc příjemnou obsluhu... Fakt mě slečna moc mile překvapila a potěšila, že vše šlo s úsměvem... to se pak člověk rád vrátí do takového restaurantu...
Petii tak snad bacily brzo odletí a bude líp... my už taky chrupem, já budu koukat na Eliota P. - no houby vím jak se to zase píše... no detektivka na ČT1 :sweat_smile:
22. led 2009 v 19:46  • Odpověz
Jani to potěší, když je milá obsluha, že? My byly v pátek po cvíču taky v jiné restauračce a super, Zítra jdem cvičit samy, ale na ten obídek si zajdem.
No já to moc nemusím toho Eliota, ani Růžovku, tak si jdu pročistit hlavu ven se psem :slight_smile: Hezký večer holky a klidnou noc.
Monča už si určitě užívá na kosmetice :wink:
22. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
4 sýrová,mňam,mňam,budu muset taky zase zajít :slight_smile:
Tak holky dobrou noc :dizzy_face: ,jdu dát Adamovi léky a nahnat ho do postele a pak sebe :pensive:
22. led 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jani já ho taky nemusela, ale jak jsme byli na dovči ve Skotsku a Anglii, tak nám to pouštěli v buse a nějak v tom prostředí se mi to zalíbilo :sweat_smile:
Peti, tak klidnou noc, ať se co nejvíc prospíte :wink:
Jo Monča si kosmetikuje, panečku :dizzy_face: je to krása se jednou za čas nechat hýčkat :dizzy_face:
22. led 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak auto je umytý a navoskovaný a já taky. Dostala jsem na té kosmetice jako bonus masáž celýho těla zdarma!!! To bylo žůžo!
Jdu pomalu spát a zítra razíme s Adélkou na výlet k našim :grinning:
22. led 2009 ve 22:29  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Jani-cori-noc byla opravdu klidná,Adam akorát jednou kašlal,pak zavolal "mamko" a zas spal dál a Adélka tady chrupala jen s jedním napitím :wink:
Moni-to Ti teda závídím tu masáž :dizzy_face: a ještě zadara,to si to člověk vychutná :sweat_smile: .Tak si užíjte výlet,hlavně ať je slušné počasí a né ten vichr co hlásej :unamused:
Teď šli děti do pokojíčku,Adam otevře Adélce dveře a řekl jí "pojďte dál mladá paní ",jojo,je to tady sranda. :grinning:
Zítra jedu s mamkou do víru velkoměsta koupit si něco na sebe po dlooouhé době,máma mě přinutila,že pořád jen myslím na děti a ne na sebe,tak se rozšoupnu a taťka bude hlídat doma :sweat_smile: ,už se těším na odreagováni :wink:
23. led 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky, nechci zakládat nové téma když vidím jaké tam jsou kolikrát blbosti. Mohly byste mi napsat svůj názor na miminka x zvířata? Pouštíte své děti ke zvířatům. My máme doma morče. Je udržované v čistotě a nepřijde ven (nemá šanci něco chytit) klec je na zemi a tak Lucka u ní často stojí a kouká. A někdy shora (kam morče nedosáhne) olizuje mříže. Nidky mi to nepřišlo, ale kamarádka z toho byla celá pryč, že ona by své dítě (má roční) nikdy k morčeti, křečkovi kočce.... nepustila, že se nikdy neví co v tom zvířeti je. :astonished:
23. led 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj jjaanca,
my máme psa a ten je s Adélkou děsnej kámoš. Na vzájem se otlapkávají, pes jí i olízne. Ne, že bych ho nechávala, ale občas tomu nezabráním. Pokud je to zvíře zdravý a nechodí ven, tak nevidím problém. I naše dětská doktorka říkala, že je to ok. Dítě si tím i buduje imunitu. Asi bych se bála u koček, ty bývají přenašeči různejch nemocí, ale možná to mám spojený s tím, že prostě kočky nemám ráda.
A jakej je v tom pak rozdíl, jestli dítě olízne mříž u akvárka nebo jestli se cpe hlínou z květináče, jak tu jednou někdo někde psal? :grinning:

P.S. morčata jsme měly se ségrou když jsme byly malý a jsou to děsně roztomilý zvířátka
23. led 2009 v 09:23  • Odpověz
Holky, asi budu babičku na uspávání najímat častěji. Dala Adi spát v půl sedmý a ona se probudila až ráno v půl osmý :grinning:
23. led 2009 v 09:50  • Odpověz
jjanco-taky si myslím,že to je v pohodě :wink:
Moni-a to v noci Adélka ani nebaštila?To je super,že tak spala,naše Adu spala od 7 do 7,jen jednou byla vzhůru asi 2 minuty,tak to bylo taky hezký...jen kdyby mě tak neutiskovala v posteli :sweat_smile:
23. led 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už skoro vůbec nemluvím :sweat_smile: , hlasivky horší a horší a t ¨jdu zase dneska na plk do školy, no uvidím jestli si vůbec poplkám :sweat_smile:
Jé Moni, to muselo být fakt prima masáž a zadara...
Peti, u vás se to hláškama jen hemží :wink: , je fajn, že se brácha ze ségrou mají tak rádi...
a návštěva tak zase mizím....
23. led 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky,
Moni teda masáž závidím :slight_smile: A kdy vyrážíte? Ty máš rodiče někde na druhým konci republiky, že? Tak dobře dojeďte! Jinak už jsem slyšela víckrát, že děti u babiček spí celou noc a doma se budí, tak nevím :grinning:
Peti, teda ten Adámek je fakt super, s ním snad nemůžeš mít ani špatnou náladu?! Je fajn, že je tak pozornej a "pomáhá" :grinning:
Jani, tak na to je super vincentka :wink: U vás je to jak ve dne otevřených dveří, samý návštěvy :grinning:

Jjanca, tak já osobně v tom problém taky nevidím. Máme psa, taky malou občas olízne, nebo teď mu malá cpe pořád něco do pusy a pak tu ruku dává do své, nezabráním tomu a nic jí není. Naopak to dítě si tím získává imunitu a není třeba pak alergický. Pokud máte morče jako domácího mazlíčka, tak to je stejný jak u psa, nebo jinýho zvířete. Prostě patří k vám a tak bych to nějak neřešila. Ta kamoška se na to asi dívala ze svýho pohledu, jako na cizí zvíře a nemá z tím zkušenosti, tak jí to přišlo divný. Mě by třeba vadila kočka, taky je nemám ráda, ale když ji má někdo doma a je s dítětem, proč ne. :wink:
23. led 2009 v 10:24  • Odpověz
Peti
Nene, večer je kaše a pak spí tak do 6 hodin, ale dneska to nějak natáhla :grinning:
23. led 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.