• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Ahoj holky, už jsme doma. Loučení bylo těžký, našim bylo líto, že už jedeme. Ale na Adélce bylo vidět jak doma ožila. Prostě je radši ve svým. No ale měly jsme zážitek v autě. 2 minuty před domem se najednou Adélka začala jakoby dusit. Nemohla jsem zrovna zastavit, pořád jsem na ní koukala a říkala si jestli mám zastavit uprostřed čtyřproudovky a nechat nějakýho blbce do nás narazit nebo co. V tom se Adélka brutálně poblinkala. Úplně to z ní lítalo. Doma jsem jí umyla, vyprala, dala jí na dečku a ona vysmátá, pořád na čtyřech (už to umí dobře a pěkně se pohupuje). K svačině jsem jí místo jogurtu dala jen sušenku a čaj. Teď už je po večeři a spinká, teplotu nemá. Tak snad to bude ok.

cori
Taky jsme měly jeden nespací den. Nevím jestli je ten večer pak náročnější pro prcky nebo pro nás - udržet je vzhůru do koupání a večeře :grinning:
25. led 2009 v 19:34  • Odpověz
Teda Moni, to byl zážitek, brr, ale hlavně, že už malé nic není - třeba se jí udělalo trošku blbě z jízdy :sweat_smile: a to né, že bys špatně řídila, ale přece jen sedět v protisměru... brr já to taky nemám ráda :grinning:
25. led 2009 v 19:40  • Odpověz
ahoj holky,
no my dneska měli ulítanej den, tak jsem neměla čas na vás kuknout :wink:
Včera v noci jsme vstávaly 3x a pokaždé pila mlíčko. už jsme nezkoušeli pokusy. :sunglasses: Nechci aby se pak třeba bála usnout, že ji tam nechám nebo tak něco. Prostě až sama nebude mít potřebu jíst. Jani, já nevím, proč se budí, ona spí na boku nebo na zádech, a přetáčí se jak chce. Já si říkám, jestli jí nevadí chrápání psa. Už ho zavíráme, ale i přes dveře je to slyšet :confounded:
Peti, je fajn, že se Adélka tak pěkně sama odstavila a zachutnal jí i ten sunar :slight_smile: A ty nebuď smutná, třeba ještě budeš kojit třetí mimčo :grinning: :wink:
Moni, ty jo, seš dobrá, že jsi to tak zvládla s tím story v autě. Já se toho strašně bojím. Nám se takhle pozvracela už 2x, ale naštestí jsme jeli oba, tak jsem jen přelezla za ní dozadu, ale nevím, co bych dělala, kdybych jela sama. Máš malou taky vzadu nebo vpředu?? A proč myslíš, že zvracela? Nepoliká rýmu??
25. led 2009 v 19:48  • Odpověz
ježiš...nepolyká...pardon :zipper_mouth: :pensive:
25. led 2009 v 19:48  • Odpověz
Jani, já četla, že máte ulítlej den :grinning: a taky mám pocit, že Káji vadí chrápání :sweat_smile: (moje nee) ona se přetočí na bříško a spustí ječák... už ju mám obeskládanou polštářky, ale nepomáhá to, už je i vyhazuje... tak já už nevím, čím ju zabednit...
a teď koukám na profilovou fotku - Sabinka má sponečku ve vlasech? To je kočka :wink:
25. led 2009 v 19:51  • Odpověz
Seděla vedle mně. Rýmu nemá. Ale v nedělí jí dávám zeleninu se žloutkem a jedla hodinu před odjezdem, tak jestli to třeba nebylo tím?? Kámoška vozí svýho syna od narození vzadu, takže na něj nevidí. Toho bych se hrozně bála právě kvůli tomu co se dneska stalo. Kdybych zepředu slyšela ty šílený zvuky a neviděla na Adélku - bych byla hotová.

cori
Taky jsem si dělala srandu, že se jí udělalo špatně z toho jak řídím :grinning:
25. led 2009 v 19:58  • Odpověz
Jani, no ulítlej byl taky :wink: :grinning: jj má sponečku, má dlouhý vlásky a leze jí to do očí :astonished:
Moni ty máš Oktávku?? Já mít malou vepředu nemůžu, nejde mi vypnout airbag, ale mám na opěrátku zrcátko a přes svoje středový na ni vidím. Ale i tak...než člověk zastaví, přeleze.. No nic, nebudu myslet na špatný věci. :grinning:
25. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
jj já mívám taky malou vedle sebe, ale nemáme erbegy, takže tam být může a když jedem s MM tak sedí spolu vzadu :sweat_smile:
Moni, mohlo jí to nesednout, ale hlavně že to z ní šlo ven...
Jani, Sabulka je dobrá vlasatice :grinning:
25. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
nekoukaly jste teď na ČT1 na Karambol? Drsnej film, ale dobře zahranej. Chudák ženská :unamused:
Jani, no tak malá má vlasy od narození, teď jí to docela zhoustlo, ale hlavně to leze do očí a pořád si je dlachní, tak nosí sponečku. I když jí ještě často padá :grinning:
Za barákem nám udělali dámský fitness, už se těším, jak začnu chodit, co přestanu kojit, mají tam takový stroje, že jsem koukala jak z Marsu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky dobrou noc přeju. Hlavně dlouhou a klidnou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
dzej
Jo, máme Oktávku. Kombika - vejde se tam kočár, tašky sbalený na chalupu, my i pes :grinning: Tak hlavně, že to máš nějak vychytaný, ta kámoška nemá ani ty zrcátka. Prostě tam šoupně dítě se slovy "on po cestě spí" a víc se nezajímá.

Na ten film jsem se nekoukala, já zbožňuju anglický detektivky, takže v neděli u nás jede Prima :grinning:

Tak dobrou noc.
25. led 2009 ve 22:39  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Mončo-tak ještě,že jste se v pořádku vrátily,až na tu malou nehodu,a že Adélce je už snad líp.A ani se nedivím,že vaši smutnili.Ale určo se tam zase brzy vypravíte,ne? :wink: Já vím jak to mamka těžce nese-vidí bráchu jen 1-2x za rok,takže si prvního vnoučka téměř neužila,ale my ji to teď vynahrazujeme :slight_smile:

Cori-tak ať se vám to spaní zlepší,třeba je to těma zoubkama.Naši Adélce se zase nejlíp spí na bříšku,ale Adam tak spal taky od malinka a spí doteď :wink: .

Dzej-to máte malou parádnici :grinning: ,nám ty vlásky zatím nijak moc nerostou,ale zas je to praktický :sweat_smile: .
Jo a s tím kojením třetího mimíska to asi nehrozí :grinning: :grinning: :grinning: ,takže už to asi nezažiju.

Já včera taky měla nic moc den.vezli jsme Adama ke tchýni do divadla,ona šla s ním a my s MM kroužili v okloí s Aduškou.Už než jsme vyjeli,tak mě začla bolet hlava,ale po prášku to pak přešlo,ale jeli jsme zpátky a mě se udělalo brutálně blbě,hlava,na zvracení,doma zimnice,motala se mi palice :sweat_smile: ,tak jsem se šla rozehřát pod sprchu,ale marně,tak jsem už po 8 byla v posteli.V noci ještě nic moc,ale už to jde.Pro změnu mám zblokovaný záda,že si nemůžu pořádně ani na Wc sednout,nebo položit Adélku ze stoje na zem.Ještě že jdu zítra na masáž,už to mám delší dobu :angry: .
Jo a ve 4 hod ráno mi psala máma,že ještě neusnula,že má děsný průjem a zvrací,my tam včera na skok byli,tak jen doufám,že to nechytneme :confounded: .
26. led 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré ráno maminky a mimísci :wink:
jejda Peti, tak ať nic nelapnete. Přišla sem chřipková epidemie brr :angry: Ty vlásky nevlásky jsou určitě praktický. Já musím malé dávat pořád sponečku, ale nedrží jí, takže musím pořád hlídat aby ji nespolkla :confounded: a nebo jí to šimrá do očiček. Bojím se jí to ostříhat kvůli pověrám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moni jojo velký auto k nezaplacení :wink: Já jsem teda rozmlsaná, na mně je oktávka malá :grinning: Já mám "autobus", hrknu tam celej kočár bez skládání a psa, nebo 7 lidí :grinning: Ale zas mi nejde vypnout airbag :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A je Adélka v pohodě? ?Bylo to asi tím, že jí nesedlo jídlo, že?
Já jsem se teď dozvěděla, že jak bývá dětem špatně v autě, tak to se projeví až od roku,..takže, když jsou teď v pohodě, tak pak být nemusí :pensive: doufám teda, že nás to nepotká, my jsme na cestách furt.
Jani a co ty, už s Kájkou mluvíš? :grinning: :wink:
26. led 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím jen krátce, mám na klíně písařku a snaží se mi vyrvat další klávesy. Noc byla relativně dobrá, akorát jsem asi 4x vstávala, Adélka plakala. Jen jsem jí pohladila a dobrý. Teď ráno taky nemá moc náladičku, nevím čím to je. Teplotu nemá. Pořád si říkám jestli to není tou změnou, že už je na kolenou, třeba to vstřebává :grinning:
26. led 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj Moni a Adélko :wink: no je možný, že měla o víkendu plno dojmů a najednou jste samy doma, tak jí je smutno. Nám to Sába taky dělá. Odpoledne už to bude dobrý. :wink:
26. led 2009 v 09:49  • Odpověz
ahojky,
taky mám zrovna Kajku na klíně, dneska je rozkníkaná, asi zase zub :angry: , v noci sme měli 2 hodky mejdan, no já bych spala :sweat_smile:
peti snad je už líp, taky pořád něco chytáš, co :unamused:
26. led 2009 v 10:12  • Odpověz
mě už malá spí přes hoďku :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 10:14  • Odpověz
jé to se máš :wink: kája spala tak 20 min. a to jen venku v kočáře :angry:
26. led 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
holky dneska má Adélka Rok :grinning:.pak přidám fotky s jednou dortou a pak s druhou.Jinak měla teplotu včera tak snad je to jen ze zubůů :grinning:
26. led 2009 v 10:31  • Odpověz
jojo,taky chytám vše.Adam vypadal,že už bude v pořádku,ale k tý angíně má ještě rýmu a dnes zase trochu teplotu.Po obědě budu volat na výsledky výtěru.
Nejhorší jsou fakt ty noci,když se člověk nevyspí,pak ten den taky stojí za .... :grinning:

Ivul-tak všechno nejlepšíííííí Adélce :dizzy_face: ,moc si užijte oslavy a hlavně ať je malá zdravá :slight_smile:
26. led 2009 v 10:41  • Odpověz
Ivul
Moc gratulujeme! Pak dej vědět jakej dort jste měli a jak chutnal.

Adélka teď spí, taky už skoro hodinu. Taže každou chvíli čekám, že se z postýlky ozve "hele" a já nastoupím :grinning:

Peti
Už je ti dobře? Má prej teď vypuknout chřipka, tak ať nás to mine! Jinak k našim jezdíme tak 1x za měsíc na celý víkend. A skoro denně si voláme přes Skype, tak nás i vidí.
26. led 2009 v 11:56  • Odpověz
Moni
už je mi fajn,tak to možná taky bylo z auta :sweat_smile: ,fakt nevím.právě jsem docela ráda,že Adam je teď marod doma a nechodí do školky,tak snad se nám ta chřipka vyhne,ale máme jít stejně na kontrolu a na krev,tak tam budeou v čekárně asi taky marodi,no uvidí se. :slight_smile:
To je fajn,že jezdíte takhle často a že si voláte,aspoň Adélku vaši vidí denně :wink: a brzo si s nima začne povídat :slight_smile:
26. led 2009 ve 12:37  • Odpověz
To dělá už teď. Už když slyší vyzvánění toho skypu tak začne vydávat zvuky. Pak nám do toho křičí, že se skoro neslyšíme :grinning:
26. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
tak to musí mít vaši hned lepší náladu,kdy to slyší :slight_smile: ,to je hezký :wink:
26. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ivul tak Adélce vše nej k narozeninám a pořádně si užijte oslavu :wink:

Dneska malá od rána křičí a výská, ale drsně. Má z těch zvuků radost co vydává. Chudák pes, radši zalezl na pelech, neví co se děje. Byli jsme před 2 hoďky venku a je tam docela teploučko. KOnečně :astonished:
26. led 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahojky,

Ivul, adélce taky přejme všechno nejlepší k ročku, tý jo to to letí :wink: , už jste oslavovali? Nebo ještě budete?

Jani, u nás teda dneska kosa, brrr a malá mně spí zase jen v kočárku, vrr tak ať už nemrzne :sweat_smile:

Moni, tak malou telefonistku máš :sweat_smile: a jak se tváří na to když, vidí tátu či babi s dědu na kameře? teda máte, že?

Peti, no jo chřipka se blíží, taky doufám, že nás to mine velkým obloukem... už těch nemůcek a rým snad stačilo :rolling_eyes:

Jani, Kája taky měla období, kdy dělala ty hroné zvuky, se ani nedivím, že pes někam zalezl :sweat_smile: ,. já kdybych mohla, tak sem taky prchla, hi
26. led 2009 v 16:50  • Odpověz
Jani, no mě to doma nevadí, ale ona takhle výskala i na poště a to už teda jsem dělala, že není moje :grinning: Ona výskne, začne se řechtat, atd...
26. led 2009 v 17:02  • Odpověz
cori
Kameru máme, to je jasný. Nevím jak moc Adélka vnímá obličeje, ale líbí se jí ty hlasy a odpovídá na ně.

dzej
Nám tohle Adélka udělala v nákupáku. Jela v golfkách, najednou zaťala svaly v celém těle a ze všech sil zařvala. Pak se jí na tváři rozhostil blaženej úsměv a koukala co na to ostatní. No, sledovalo nás celý nákupní centrum :grinning:
26. led 2009 v 19:18  • Odpověz
:slight_smile: Moni to je co?? Malá mi to tak dělá dneska celej den :slight_smile: zítra jdeme mezi lidi, tak snad jí to pro dnešek stačilo :wink:
Holky hezký večer, jdu koukat na Čt1 zas je tam novej seriál
26. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
Sou to kujóni, zkouší co se dá :sweat_smile:
Taky sem koukala na ten nový seriál, no uvidíme... příroda byla hezká... a děj se snad zajímavěji vyvine :sweat_smile:
26. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
jani mě to přijde podobný jak bylo Hop nebo trop. Koukala jsem jaký má Vaculík vypracovaný tělo. :confused:
26. led 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.