• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
ahoj holky,taky jsem koukala snad to bude dobrý :slight_smile: .Jo a ten Vaculík mě taky zaskočil :confused: :sweat_smile:
Jinka už mě na tý MD asi vážně hrabe..už se mi asi 3x stalo,když měl MM na klíně Adélku,že jsem cpala hrnek s pitím do pusy jemu místo ní a teď opět ve vaně perla-místo gelu na ksicht jsem si ho umyla tím na intimní hygienu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .No je ale zase fakt,že naopak by to bylo horší :grinning:
26. led 2009 ve 21:14  • Odpověz
Peti, už běž spát, to jsi dneska jen unavená :grinning: :wink:
26. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jojo,už jdu :wink:
Tak krásnou,dobrou a dlouhou všem :dizzy_face:
26. led 2009 ve 21:29  • Odpověz
Peti, buď v klidu, manžel si ten gel na intimní hygienu spletl s ústní vodou. :grinning:
Adélka už 2x plakala aniž by se probudila. Nebo aspoň vypadá jako když spí. Uf uf, to zase bude noc.
Tak ahoj zítra
26. led 2009 ve 21:37  • Odpověz
hi to máte dobré historky s gelem na intimní hygienu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
jj a ten Vaculík mě taky překvapil, no je to fešák - asi hlavně kvůli němu sem na ten seriál jukla :grinning:
26. led 2009 ve 21:44  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Moni,to jsi mě uklidnila :slight_smile: ,asi 3 roky zpátky si šel manžel koupit sprcháč do práce a přinesl si taky na intimní hyg. :sweat_smile: .Jaká byla noc,když to vypadalo večer tak uplakaně?

Cori-jj,je to pořád fešák,i když nám trošku stárne :sweat_smile:

Dzej-a co vaše pokusy v noci? :confused: :slight_smile:
27. led 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
Cori jj už jsme ty narozky Adélčine oslavily.Fotky už jsou dané v albua,ale není tam ta druhá dorta.jinak dort všem chutnal.byl malý a skromný,jelijkož to pak nikdo nechce jíst a je toho pak hodně
27. led 2009 v 08:54  • Odpověz
Bré ranko holky :slight_smile: Jo mě se Vaculík taky libil i Tofi vypada pořád dobře. To bývali moji oblíbenci. Ted je ale není moc vidět. U nás doma se občas plete sprchový mýdlo a mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak noci už neřešíme, je to jak to je a budu doufat, že malá se přestane buit. Na dnesek to bylo 2x tak to bylo dobry.
27. led 2009 v 09:01  • Odpověz
ivul
Krásnej dort a ještě krásnější šatičky!!! Adélce to moc slušelo.

Noc náročná, plakáníčko asi 6x, už ani nevím. Mlíko bylo v 6 a pak jsme spolu ještě zalehly do postele a spaly až do 9 :grinning:
27. led 2009 v 11:34  • Odpověz
Ivul,moc hezkej dort,jakpak Adélce vůbec chutnal? :slight_smile:

Holky,já jsem nějak mimo motá se mi hlava jak po flámu :sweat_smile: ,teď jsem dovařila obědy-Adélce rajskou s rýží a nám bramboráky,bylo to náročný,Adélka pořád pod nohama,vytahovala mi šuplata,rabovala v koši a pak začla z chodby z koše na prádlo vytahovat svoje oblečení a nosila mi to do kuchyně...jednou přišla z bodyčkem a pak s pyžamem na hlavě :sweat_smile: ,kuchyň je jak po výbuchu,tak ji půjdu převlíct,půjde chrupat a já šůrovat.Adam už ji má taky něja dost,kouká na DVD,aby odpočíval a nelítal a ona si přinesla do obyváku takovej malej rendlík a lžici a začla mu u TV do toho třískat a pak hrát na pianko,takže je tady opravdu veselo :slight_smile: :grinning:
Jo a před chvílí jsem volala dr.,Adam má v krku streptokoka,takže místo 7 dní bude baštit ATB 10 dní,tak moje vidina,že půjde v pondělí do školky se opět rozplynula :frowning2: :angry:
27. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
Moni a nerostou Adélce zoubky? Ona ti přece spává dobře, ne?
Peti, jsou zas nějaký tlaky, tak možná proto ti je šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já když vás čtu, já jsem tak ráda, že Sabula ještě nechodí :grinning: Včera jsme ji posadila na zem a dělala na PC a ona vytahala celej stojánek s novinama. Ale to je nic oproti Adélce od Peťky :grinning:
A jejda streptokok...tak ať je brzo dobrej Adámek :cry:

Ivul a z čeho jsi ten dort dělala??
27. led 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj holky :sweat_smile: ,
Moni u nás taky náročná noc :unamused: asi to budou zuby.. kdyby nešel MM do práce, tak bych ju nechala i poplakat, ale takhle raděj nee, ale taky snad co 1,5 hodky vzhůůůru a utišilo ji jen kojo :confounded: Tak su zvědavá co bude dnes :fearful:

Peti, snad Ti už bude brzo líp a pravda u vás je furt veselo, taky si tak říkám, ještě, že se sotva plazíme :grinning: , ale taky si užijem.

A to dneska došla mamka, že si malou vezme na procházku, tak sem je nachystala a vyrazily... za čtvrt hodky telefon, že zapomněla, že má holiče :sweat_smile: tak jestli mně má malou donést či půjdu ven, já zrovna rozvařené... ale potřebovala sem, aby spala, tak sem povypínala sporák a šla sem procházkovat - no snad dvě hodky sme jezdily, bylo to fajn, ale už mě aj nožky bolely :grinning: :sweat_smile:

Jani, jj Vaculík je fešák a má moc příjemný hlas :sweat_smile:

Ivul, Adélka je pěkná zubatka :sweat_smile: , jak se tam uculuje u dortíku a ten si pekla sama? Mňááám bych si dala. A co dostala malá za dárečky?
27. led 2009 v 15:18  • Odpověz
Jani, to je dobrý s tou mámou :slight_smile: A copak jsi vařila?? Jani to teda nic moc v noci, že?? A koukala ses, jestli Kájce neleze zoubek?
27. led 2009 v 18:20  • Odpověz
Jani, asi leze furt si něco rve do pusky... takže si asi budem užívat a to těch 5 vylezlo relativně v klidu :grinning:
No malé sem udělala ten recept alá svíčková co psala ta mamina na těch příkrmech od 9. měsíce a docela dobrý... já teda nemusím jogurt, ale malá si šmakovala...
A jak ti Sabinka jí? Už je to lepší?
27. led 2009 v 18:58  • Odpověz
Svíčková? Tak to kouknu na ten recept... Jani, já jí dávám kupovaný. Teď měla rýži, kuře, žampiony a další den červenou fazoli...u nás je problém, že hodně solíme a kořeníme, tak musím malé vařit extra a když to nechce, tak je to ztráta času.. tak asi budu ještě chvíli kupovat. Já když jím, tak jí dávám aspon ochutnat, aby si zvykala.
27. led 2009 v 19:19  • Odpověz
já zatím vařím... no ono totiž normálně moc nevařím, tak si říkám, že se to při malé naučím :grinning: hezky od začátku... my zase moc nesolíme ani nekořeníme, během těhotenství jsme to nějak oba dva odbourali :sweat_smile: a asi Kája pochopila, že ty moje kuchařské pokusy musí jíst, jinak se na to vybodnu a nenaučím se vařit :sweat_smile: , takže baští krásně... dneska už konečně zvládla i rohlík - kolik ti ho tak sní s máslem, či sýrem? Mně 3 kolečka a to je úspěch, bo nechtěla vůbec... :sweat_smile:
27. led 2009 v 19:23  • Odpověz
no já od roku budu vařit, až jí budu moct trošku kořenit a solit a budu tak vařit i pro nás. Kamoška mi poradila koření pro děti tak to zkusím. Jani, rohlíku sní tak půlku a sýr tu kostičku. Máslo jí moc nedávám, protože je od toho mastná jak to patlá v rukách :grinning:
27. led 2009 v 19:33  • Odpověz
:grinning: já jí to zatím dávám do papuly, bo to nechtěla, tak sem jí to tam dávala trošku násilím :sweat_smile: , ale dneska už zjistila, že to není tak špatné :sweat_smile:
27. led 2009 v 19:45  • Odpověz
Jani rohlík nebo máslo jí cpeš násilím??? :slight_smile:
27. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
v "uvozovkách" násilím - teda ona se totiž vždycky na všechno nové strašně šknůří a rohlík s Lučinou taky nechtěla - neotvírala hezky pusinku, tak sem jí to tam trošku přidržela :grinning:
27. led 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj,
nevím jestli jsou to zuby. Dneska jsme se na to s babi dívaly a zdá se nám, že se jí klubou obě dvojky dole. Ale těžko říct, u jedniček se mi to taky zdálo a pak trvalo pěkně dlouho než vylezly. Dřív právě spala 12 hodin v kuse, to byla pohoda!
Zítra máme poslední plavčo, přijde babi a bude fotit a natáčet. Snad to bude dobrý.
27. led 2009 ve 22:16  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
tak my zase od 6 strašíme,po 5 Adélku probudil Adam záchvatem kašle,tak do 6 se mnou ještě polehávala a pak jsme šli na snídani :slight_smile: .V 9 dorazí mamka a já pak pomažu na tu masáž,už se tááák těším,dneska jsem si nemohla kvůli těm zádům ani oblíct spoďáry :grinning: .

Cori-tu svíčkovou musím taky zkusit,určitě bude malé šmakovat.ona je všežravec,tak to je dobrý :sweat_smile:
Dzej-noviny to je taky naše,jen kdyby to nechtěla jíst,tak jí to nechám cupovat,ale všechno hned rve do pusy :angry: :slight_smile:
Moni-užijte si poslední plavčo a pořiďte pěkné záběry :wink:
28. led 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahojky, tak dneska už byla klidnější noc, malá se probudila jen 2x, takže dobrý, ale já usnula až kolem půl 2 :angry: , zase su hrozný nespavec, chjoooo
Peti užij si masááááž, taky bych si hned dala říct :sweat_smile:
Moni, taky se těším na pěkné záběry z plavča a užijte si to, budete chodit i dál?
28. led 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobré ranko tak my dneska teda děs, vzbudila se 4x ale po každé se šíleným pláčem. Ten nevím, jestli ji nebolelo bříško z těch fazolí nebo zuby. Sabsimplex dostala večer preventivně :unamused:
Moni no jo, pořádně poslední plavčo zdokumentujte a přidej fotky do albíčka :wink:
Peti ty si krásně odpočni na masáži :dizzy_face:
A Jani ať teď Kájka nekouká - já bych tu Lučinu taky do pusy nedala, takže se jí nedivím :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nezkoušela jsi ten od Apetita Kibidoo?? Ten je chutnější, není tam cítít ten tvaroh.
28. led 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj,
dneska v noci celkem klid, pláč byl jed 2x do 1 hodiny v noci a pak už Adélka spala až do 7,30! Tak jsem vyspalá. Pořád nevím co to má znamenat. Teď jsem jí dala spát před obědem a zase slyším jak zabrečela. Snad to budou ty zuby.
Příští pátek přiletí taťka, tak už stříháme metr :grinning:
28. led 2009 v 11:17  • Odpověz
Moni, tak prima :slight_smile: Ty jo to tak uteklo, to už bude únor a taťka doma...
28. led 2009 ve 13:43  • Odpověz
Holky, dávám do alba fotky z bazénu. Adélka chrní jako dudek :grinning:

dzej
To jo, utíká to hrozně.
28. led 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoj holky, u nás taky noc lepší, ale zato přes den, jestli spala dohromady hodku tak je to moc :frowning2: , dopolko si dala tak čtvrthodinku a odpolko chvíli v kočárku, vrrr a to byla celý den ospalá, mnula si očka, asi jí nešlo zabrat, tak kvíkala a ječela, chjooo... NO su zvědavá na noc, připadne mně, že když spí málo přes den, tak i v noci :unamused:

Moni a kdy ty to tam poletíš za ním? Je fajn, že máš blízko babičku, já bych si to takto sama neuměla moc představit...
28. led 2009 v 18:52  • Odpověz
Moni pěkné fotky z plavání, ale zase tě pořádně nevidět :sweat_smile:
28. led 2009 v 19:06  • Odpověz
cori
Já nejsem důležitá, hlavní aktérka je ale vidět dobře :grinning:
Vypadá to na začátek března. Do té doby chci ještě jednou navštívit naše. Ono to uteče!
28. led 2009 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.