• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Ahoj holky :slight_smile: Jani tak jsem na zítřek koupila Lučinu a uvidím :slight_smile:
Moni pěkný fotečky, hlavně ta druhá - polívání :grinning:
Sabula byla dneska taky strašně protivná. Dopoledne mi spala asi 10minut v autě, odpo hodinu v postýlce, pak jsme museli ven bo byl to nezvládla jak kňourala. Tak jsme došli až po 18 dom, asi po měsíci jsem jí vykoupala už jsem to málem zapomněla, Koupe táta a dneska je na tenise... dala jsem jí kaši na dobrou noc a už chrní, tak uvidím. Jani dáváš malé kašičky??
28. led 2009 v 19:23  • Odpověz
Hezký večer holky :slight_smile:
Moni-hezké fotečky,aspoň budou mít ty naše prďolky pěknou památku na plavčo,když už si to nebudou pamatovat :slight_smile:
Adam teď vyvádí když mu poleju obličej,nebo ho někdo pocáká,tak mu vždycky říkám,jak se potápěl jako mimino a že mu to vůbec nevadilo a na starý kolena dělá scény :sweat_smile:
Masáž jsem si fakt užila,už ta bolest docela povolila,no uvidím ráno,párkrát zvednu Adélku a bude to nanovo :grinning: .Pak jsem byla u dětské dr.pro další balení ATB pro Adama v pondělí jdem na kontrolní výtěr a prý se dají kdyžtak další-jiné-ATB.Ach jo :unamused: .Připadám si doma jak vývařovna :grinning: ,denně vymýšlet oběd nám a občas Adélce,pokud nemá skleničku.. :angry: :wink:
Zítra si je mamka snad na chvíli vezme k nim,abych si od nich na chvíli odpočala :grinning: .Jenže tátovi prý je nějak blbě,tak kdoví.... :slight_smile:
Holky,ve zprávách říkali o té chřipce,já jen doufám,že to nechytneme :frowning2:
Tak jsem se vykecala a jdu si dát malilinko vína,aby se mi dobře spalo :dizzy_face:
hezký večer :wink:
28. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
Peti, to je hrozný, ať už je Adámek zdravej, že ?A Adélka se drží? Já jsem ty zprávy viděla,,snad nás to mine :rolling_eyes: Holky, slyšely jste o hudební škole yamaha? Přemýšlím, že tam budem chodit. Máme sice do června zaplacený plavání a cvičení, ale tak hudba...to by se mi líbilo
Peti dej si vínečko i za mně. hezký večer :slight_smile:
28. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
Moni :grinning:
Jani, kašičky nedávám, ale už nad nimi přemýšlím... ale mám teď takový pocit, že jak omezujem kojení přes den, tak chce víc v noci :angry: Jinak než nakojením nejde utišit :unamused:
Moni, tak to už pomalu balíš, co? A na jak dlouho?
28. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jani tak to bude ale tím, že jí málo přes den a v noci to dohání...zkus kašičku. Já začínala s tou od Nutrilonu hruškovou a jela jí až moc a hlavně zasytí... :wink:
28. led 2009 ve 20:32  • Odpověz
jj Dzej-ať už je fit,doma se už nudí a chybí mu děti :frowning2: .Adélka se zatím drží,což se divím.Teď volala mamka,že táta taky zvrací a je mu zle a to tady v pondělí byl a machlal obě děti :frowning2: :frowning2: :frowning2:
O tý hudební škole jsem neslyšela,co je to? :confused: .Vínečko jsem si dala i za Tebe,tak se Ti taky bude dobře spát :sweat_smile:
Cori-ty kašičky fakt zkus,Adélka je baští večer denně,dnes zblajzla plný hluboký talíř :fearful: ,Adam marně denně čeká,že mu nechá :grinning: :grinning: :grinning: .Třeba Ti fakt bude líp spát.I když to tak být nemusí,ale za zkoušku nic nedáš :wink:
28. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
http://www.yamahaskola.cz/

Peti děláš mi chutě s tím vínem, já jím gumový medvídky :grinning: A je, že by to děda chytl od vás??
Já dám kašičku a ještě nakojím, jako bonus :grinning: Dneska jsem dala poprvé Sunarku na dobrou noc tak uvidíme, píšou tam, že by měla spát :slight_smile: :dizzy_face:
28. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
jé,dík za odkaz,zítra na to v klidu juknu :wink:
Děda to chytil od babičky :slight_smile: ,od nás by si mohl odnést "jen" angínu či kašel,teď mi došlo,že jsem mu v to pondělí dávala zmrzlinu a on tu lžičku dal olíznout Adélce :frowning2: .U nás to řádí už od prosince tyhla střevní chřipky,bylo to ve školkách,prostě po celém městě a pořád to nevymizelo :unamused:
28. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jo a gumový medvídky ty já taky ráááda,kradu je vždycky Adamovi,ale on na to moc není,tak nemám moc příležitost :grinning:
28. led 2009 ve 21:01  • Odpověz
no tady ta střevní chřipka je taky, 2 děti kamošek to mají, teploty, průjem, zvracení :confounded: tak ať to Adélka nechytne, ale to už by asi měla..
Já jsem koupila včera velký balení a ještě jsem sprdla tátu aby to celý nesežral a jak koukám, tak jsem to celý sežrala já, zbyli tam 3 medvídci, tak mu je nechám, ten bude mít radost :grinning:
28. led 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jó sladký,to je mor :sweat_smile: ,ještě že teď máme tu skříňku s mlskama zadělanou kvůli Aduš aby tam nerabovala :grinning:
28. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
jé tak tady se pojídají gumoví medvídci :sweat_smile:
Je to s těma nemocema děs, jak se to furt točí dokola :angry:
Jani o tej hudební škole sem slyšela, škoda že to není u nás, může to být moc fajn :wink:
28. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
Peti
Prej na starý kolena :grinning: :grinning:

Cori
Na léto budeme určitě tady, do té doby sem možná zajedeme na nějakou kratší dobu, nevím. Taky záleží jak Adélka. Ale léto v Čechách je jistý, tam je šílený vedro.

Já měla před chvílí švestkový koláč. Taky dobrý :wink:

Masáž by mi taky bodla, nějak mě lupe v zádech, holt už nejsem nejmladší a to plavání mě unaví.
28. led 2009 ve 22:31  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Tak jakou jste měly s beruškama noc? :wink:
U nás dobrý,Aduška se probudila jednou,šla ke mně-taťka byl na noční,tak jsme měly kupu místa,ale ona měla stejně tu svoji makovičku narvanou u mně :dizzy_face: ,ale Adam do půlnoci děsně kašlal a dávil se a bulel,tak nic moc :frowning2: .

Mončo-tak to budete mít aspoń pestré,snad to Adélka bude dobře snášet :slight_smile: .A s tím plaváním to je mazec,taky jsem po něm byla vždycky hotová :grinning:
Cori-u nás je taky prd,za plaváním jsme dojížděli a jinak tady není pro ty děti žádné vyžití :frowning2:
29. led 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ránko,
Peti, taky máme plavání přes 20 km :unamused: a tu sou aktivitky až pro větší děti... no a když je zima, tak se nedá ani hromadně kočárkovat :angry:
Noc zase krušná - sice vstávání 3x, ale ječáky u toho, chjooo vůbec nechtěla spát :unamused: jen doufám, že to sou zuby a nic jiného :rolling_eyes:

Pěkný den všem, zase řádí, tak musím letět...
29. led 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj, u nás jen jedno plakání v noci a pak spánek do 7,30.
Peti, jak říkáš - Adélka se vždycky v posteli nasosne úplně na mně a když jí kousek uhnu tak je tam za chvíli zase. :grinning: Je to miláček.
29. led 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
dzej ten dort jsem nedělala já,ale od kamarádky švagrová,je cukrářka víš?jina jí chutnal dort to víš,že jo.ještě měla jeden,zase od mojí švagrové nechala jí udělat tu berušku jak jsem psala,ale ještě ho nemám v počítači.

jinak díky za pochvalu Adušky :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 10:20  • Odpověz
ahoj holky, tak my jsme měli dneska noc příšernou. Vstávala jsem k malé co 40minut :angry: Nevím co to bylo, ale pokaždé začala hodně plakat. Nevím jestli ji nebolelo bříško z té kaše, ptz vypila 150ml vody za noc nebo jestli zuby. Jsem teda pěkně unavená. Naštestí dnes přijde máti a vezme si malou ven, tak na chvíli vypnu. Jinak koukám, že nám začíná poletovat sníh.
Švestkovej koláč mňamky :slight_smile:
Ivul tak to je prima, aspoň jsi měla jistotu, že v tom dortu je opravdu jen to, co malá může. A na fotečkách vypadá pěkně, spokojeně, jako by vůbec nebyla nemocná. To je fajn.
Peti držte se, dáváš nějaký kapky na kašel Adámkovi?
29. led 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
dzej švestkovej koláč bych si taky dala,ale klidně i tvarohovej nebo makovej.Ted si mi udělala chutě :angry: :grinning:
29. led 2009 ve 12:30  • Odpověz
Díky Dzej :slight_smile:-u vás chumelí?Ráno jsem mluvila s babičkou z Mikulova a taky tam sněžilo,ale u nás je krásně a sluníčko :dizzy_face: ,mamka teď taky vyrazila s Adélkou ven,my se s Adamem v klidu najedli a teď budu chvíli "nicnedělat" :grinning: ,než se vrátí.Adamovi dávám kapky na kašel jen na noc,aby ho to tak netrápilo,le dnes téměř nekašel,ale uvidíme večer a v noci.
To je děs,když ty broučci brečej a člověk neví proč :frowning2:
29. led 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ivul-nezapomeň na tu fotku,jsem zvědavá na tu berušku :wink: .Potřebuju nějakou inspiraci pro naší Adušku berušku :sweat_smile:
29. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tak konečně uspáno... tak to u nás vypadá, že Kája končí s dopoledním spánkech :unamused: , chjoo a odpolko tomu taky moc nedá... tož já nevím, může to být až tak kvůli zubům... no snad to nebude nic horšejšího :pensive:
U nás bylo ráno taky nasněženo, ale fůká větr, tka už je to pryč...
Jé v Mikulově je hezky... až na ty kopce :grinning:
29. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Pet jj neboj nezapomenu jen mi musí švagrová dát foták abych si ty fotky mohla dát do kompu.ale jsou fakt moc hezké ty fotky :slight_smile:
29. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
Cori-to je teda blbý,že Kája nechce spát dopolko,to Adélka by nevydržela :unamused:
Mikulov mám taky ráda,škoda,ž je to od nás tak daleko :wink:
Ivul-tak se budem těšit na fotečky :slight_smile:

Holky,teď mě napadlo,razíte v létě někam na dovču?
29. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
Peti, no šak Kajka si očka mne tak od desíti, ale ne a ne usnout, je protivná a to dnes sem ji musela ještě "zalehnout " aby vůbec usnula, furt sebou šije :unamused:

Tak nad dovolenou jsme ještě moc nedumali, my začínáme stavět, tak uvidíme... Asi pokud naši pojedou na dovolenou, tak se jim nastěhujem do domečku :grinning: , oni budou rádi, že jim zaléváme květenstvo a my zase, že sme na baráčku :wink:
A co vy?
29. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
My možná do Bulharska nebo Turecka, máme to co by šutrem dohodil :grinning:
A určitě v Čechách, chceme se známýma na nějakou chaloupku do Jižních Čech.
29. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
My taky dovolenou nechtěli řešit,Adam byl vloni s našima v Bulharsku,my nikde,to byla Adélka maličká a letos možná Adam pojede s našima k moři zase,hrozně se mu to tam líbilo a pak pojedeme všichni ke známým do Orlických hor na chalupu,je tam božské ticho a v noci úplná tma,skvěle se tam chrupe...My tam byli s Adamem na jeho první dovče-byl mu rok,tak tam Adélku vezmeme taky :slight_smile: .Budu ráda,když na chvíli vypadnu tady z činžáku :wink:
29. led 2009 ve 14:42  • Odpověz
jj taky jak to jde tak z bytu mizím :grinning:
v loni v létě, jsme byli s Kájou (3 měsíční) v Krkonoších u tety, tak možná si to zopáknem tam, až na ty kopce tam je nádherně :sweat_smile:
29. led 2009 v 15:13  • Odpověz
ahoj holky, tak máti mi malou vrátila s tím , že nespala, tak jsem ji ted hodinu uspávala. Pořád sebou cloumala, jsem podrápaná :frowning2: no hlavně že spí. Už se těším na noc :unamused:
My chceme jet určitě do Řecka, Rhodos nebo Zakhyntos. Nebyli jsme 2 roky, tak si to chci užít. No a podle peněz bysme ještě zfoukli Itálii nebo Chorvatsko. Máme toho letos v plánu hodně, no vyhrát ve sportce by se hodilo :dizzy_face:
Příští víkend jedem sem http://www.krizanky-vedvore.cz/ s partií, tak se moc těším, že vypadneme z paneláku. Ta zima je fakt děsná, ani se mi nechce nikam chodit...
29. led 2009 v 15:54  • Odpověz
Taky už bych brala jaro,jen to strojení je na nic :unamused: .
To já mám s Adélkou se spaním opačný problém,když jdem ven hned po jejím spaní,tak je schopná v kočárku usnout i po půl hodině jízdy :slight_smile: .
Dzej-teď jsem dokoukala ten Karambol,jak dávali v neděli-ty jsi to myslím viděla,viď?To byl docela mazec :confounded:
29. led 2009 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.