• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Jé Jani, to je hezký roubenka :wink: tam to musí být fajn. Pak poreferuj jak se Vám to tam líbilo a jedete jako skupinka s dětma?
Peti, to máš fajn, že ti malá tak hezky spí...
Jani já myslím, že sou nějaké erupce na Slunci, či co... když nám ty holky tak řádí :confounded: Ale teď večer zase usíná krásně, no bodejď by ne po hodince spánku přes den, že :angry:
29. led 2009 v 18:58  • Odpověz
Peti jojo to byl dobrej film, že?? Jako děj chudák ženská :frowning2:
No prý se má zase ochladit. A to je teda super s Adélkou, že je takovej medvídek. My odpo spaly jen 30minut :frowning2: Ted má pytle pod očima, půjdu uspat, tak uvidím co bude.
Jani no jedeme mix, 3 bezdětný páry a 3 s dětma :wink: Vypadá to moc hezky, tak se těším.
29. led 2009 v 19:01  • Odpověz
Teda Jani, taky moc nespíte, co? Sou pak celé ukníkané :unamused: , ale fakt nevím, jak ju donutit spát, hází sebou, ječí... no tak si radši hrajem :sweat_smile:

Já už bych brala jaro.... HOlky máte či budete pořizovat nějaké golfky či sporťáčky? Já teď furt nevím, ten náš je neskladný, sice na ježdění v terénu supr, ale na cestování nee... Tak nevím do čeho jít
:pensive:
29. led 2009 v 19:08  • Odpověz
Jojo,to byl fakt dobrej film,neumím si to představit,až jsem měla občas slzu v oku :cry:
Taky jsem četla,že mají přijít mrazy,ach jo....ta zima je nekonečnáááá :angry: :slight_smile:
Cori-už jsme si o tom myslím psaly-o těch sporťáčkách.Já mám od Babypointu už od podzima,vzhledem k tomu,že nám tady občas nejede výtah je to potřeba :wink: .Není to žádný luxus,ale na ty naše postrky to stačí.Ted jezdíme pořád s normálním,ve sněhu se s tím jezdí skvěle a je tam Adélce aspoň teplíčko,ale na jaře půjde z domu :sweat_smile: .není to kam dávat,tenhle máme v chodbě a ten sporťák schovaný v komoře,tak to je na prd :frowning2:
29. led 2009 v 19:17  • Odpověz
cori
Jak až na ty kopce? Já bych bez nich nemohla žít :grinning:
Moje golfáče už znáš :wink:

Adi dneska usnula bez dudlíka a kolotoče! Asi jí uspal videohovor s tátou. Ta toho zase nakecala. Budeme si muset večer cinknout ještě jednou, bez přítomnosti naší drbničky.

Holky, Adélka v kleče jakoby dává kolínka od sebe a strká mezi ně zadek, skoro až k zemi. To mají být počátky sezení? Nebo jak si ty děti sednou?

Jdu k tchyni na topinky a Vysočinu, mňam. Jsme dnes samy ženský doma.
29. led 2009 v 19:20  • Odpověz
Jani no včera a dnes mi nechtěla spát, jinak většinou ty dvě spaní za den má. Ráno hoďku a odpoledne taky někdy i dýl. Když nechce spát, tak se jí snažím utahat a pak to zkusím znova.
Já budu golfky určitě kupovat, na přejezd po Olympii a hlavně do letadla. Tam by mě s tím naším asi nepustili. :grinning: Ale nějaký jetý z internetu.
Moni ty nám ale děláš chutě, včera koláč, dneska topinky, mňamky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já ted peču velkýho brumlíka tak si dáme na snídani s jogurtem. Vyvenčím psa a jdu si lehnout, mám toho za dnešek už dost. Tak hezký večer a klidnou noc :slight_smile:
29. led 2009 v 19:30  • Odpověz
Já taky kopce moc nemusím :grinning:
Moni-ta naše malá je taky děsně ukecaná,ani v kočáře nezavře pusu,teď poslední dny pořád říká "tady" a ukazuje na všechno možný :slight_smile: .Adélka si začala sedat tak,že byla na čtyřech,hodila zadeček do boku a sedla si.Nevím,jak to líp popsat :grinning:
dzej-co to je ten velkej brumlík? :confused: :wink:
Taky mi holky děláte chutě :angry: :slight_smile:
29. led 2009 v 19:38  • Odpověz
Monča je labužník a taky už chytám slinu :sweat_smile:
a my si ještě samy nesedáme, teda dneska zvládla si sednout z pololehu, ale jde přes bříško a tuším by měly jít přes bok?
My hrajeme s Kájou kecací hru - já řeknu máma a Kája odpoví - táta - no nenaštvalo by vás to :grinning: :grinning: :grinning: , včera nechtěla ani obědvat a jak došel tatínek, tak sem mu dala lžičku a ejhle slečna baštila... tak u nás není maminkovské období, ale tatínkovské :cry: :grinning:
29. led 2009 ve 20:25  • Odpověz
Cori :slight_smile: u nás taky vede táta,včera se tady dopolko plácala na chodbě,on byl po noční a vylezl jen na WC a Adélka se rozzářila jak ho viděla,on zase zalezl do ložnice a ona stála u dveří a brečela jak želva :sweat_smile:
29. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
Peti to je ale spravedlnost, co? Ale ty holky sou asi fakt víc na ty tatínky co? Tak to budem muset brzo pořídit brášku :grinning: :sweat_smile:
29. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jani,to si nevybereš :wink: ,Adam říká,že jsem jeho nejzlatější maminka,ale že tatínka má ještě radši,páč mu staví železniční modely :angry: ,a já mu jen vařím,peru,žehlím,uklízím,čtu,foukám bolístky,nadávám,občas plácnu na zadek...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 ve 21:43  • Odpověz
Tak buď má Adélka vlastní techniku posazování nebo to nic neznamená a časem přijde na tu správnou. Holky, ty zážitky s tátama závidím. Už se na ně taky těším.
29. led 2009 ve 22:29  • Odpověz
No je to Moni blbý,že nemáte doma taťku,ale když už to tak musí být,tak ještě že existuje ten Skype,viď? :wink: Aspoň se denně slyšíte i vidíte a je na chvilku s váma v jedné místnosti :slight_smile:

Tak jdu do hajan,už se mi zavírají oči a padá hlava,tak abych se nepraštila o klávesnici :grinning:
hezkou dobrou noc :dizzy_face:
29. led 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahoj holky, máte se?
Mám takový dotaz, nechávám golfky v autě, myslíte, že jim ty noční nízký teploty můžou nějak ublížit? Myslím přímo mrazy.
30. led 2009 v 10:18  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Moni-já si myslím,že by to snad nemělo vadit,nevím,možná pokud je na nich něco plastového,tak třeba větší mráz by tomu ublížil....

my se máme pracovně,peču bábovku,vařím oběd,mezitím krmím děti :grinning: a usměrňuju prvoz v bytě :sweat_smile: .
Večer jsme měli zajímavý,usnula jsem a najednou něco slyším z pokojíčka po 23 hod,vidím tam světlo a slyším hudbu z Maxipsa Fíka :slight_smile: ,jdu tam,Adam seděl na posteli,svlíknutý pyžamo,puštěné CD,byl pěkně mimo,pak z něj vylezlo,že si jde hrát :grinning: .Tak to bylo veselé.Adélka taky dnes nějak blbě spala,kňouralal snad 5x,ale naštěstí se napila vody a zas usnula.
Musím jít pro ní,Adam na mě huláká z pokojíčka,ať si ji jdu vzít,že mu tam boří stromy a že na to už nemá nervy.....,,a já je mít mám???!!!! :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. led 2009 v 10:58  • Odpověz
ahoj holky
Peti teda kolik máš rukou prosím tě?? Že zvládáš tolik věcí?
Holky, já jsem uplně hotová. Dneska v 2,30 si malá sedla v postýlce a od té doby nespí a kňourá. Já jsem na prášky. Strašně mě bolí hlava nezabírá prášek, nic. A to mrčení to je fakt moc. Nevím co jí je, ale jak ji položím tak začne řvát. Namazala jsem jí dásně, dala Sabsimplex a nic se neděje, furt to samý :cry: Na cvíčo nejdem, nezvládla bych to. A stejně v pondělí začínáme novej kurz, tak se nic neděje. Táta slíbil, že dojde v 15 a vezme si malou, abych mohla jít zalehnout, tak snad přežiju do těch 15h.
Peti velkej brumlík --víš jak se prodává v obchodě ten piškot s náplní Brumlík? Tak to peču, koupila jsem si od Tescomy formu a dělám ho ve velkým :wink: Už zbyla jen hlava. :grinning: :grinning:
Jani,, mám pocit, že nám dopolední spaní taky skončilo, a možná i noční :angry:
Moni, však už jen chvilku a budete s tátou :wink:
30. led 2009 v 11:50  • Odpověz
Dzej.ruce mám bohužel jen dvě :grinning: ,ale Adam mi dnes pomáhal-aspoň míchal těsto a zabavoval Adélku :slight_smile:
To Tě lituju,že jste měli tak blbou noc a snad se dospíš a přestane Tě bolet ta hlava :pensive:
Já si to myslela,že ten Brumík bude podle toho z obchodu.A dáváš do něj taky čokoládku :wink: Mňam,mńam....
Tak ať Ti je líp :wink:

Jo holky,Adélka se krásně naučila jezdit s autíčkama po zemi a dnes koukala z okna a pořád říkala "auto",už je zblblá z Adama :slight_smile: ,místo aby říkalala máma :angry: ....
30. led 2009 v 16:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mi dneska měli nákupní den, s tchýní a švagrem a MM a teda malou sme vyjeli do obchodňáků, sice všude spoustu lidí, ale aspoň rifličky sme si pořídili :sweat_smile:
Teda Jani, to je teda zážitek s tím spánkem - či nespánkem, tak snad ti pak spala aspoň nějakou tu hodinku... z čeho to tak může mít? Nepiješ třeba víc kafe či koly? NO já vlastně ani jedno nepiju a malá taky v noci řádí a přes den nespí... tak teda kdoví...
MOni, uvidíš jak budete s MM teď delší dobu, jaká bude Adélka tatináčková :sweat_smile: ¨
Peti u Vás je furt tak veselo, mě ty vaše historky dycky pobaví :wink: už se těším na dalšího prcka :grinning:
30. led 2009 v 18:09  • Odpověz
Peti no jasně, i čokoládu - nutelu - dávám dovnitř. A na packy dávám kokos ,aby to bylo barevný. Hodím foto do albíčka až bude čas :wink:
Jani nepiju ani kafe ani colu, nic neobvyklýho ani novýho. Dneska spala jen 45min za celej den a je nějaká bílá. No nevím, asi to budou ty zuby. Už se děsím dnešní noci :frowning2:
Tatka koupe a už jen čekám až zavolají a jdu dát malou spát. Tak zatím hezký večer holky.

Moni copak máte za dobrůtku dneska?? :slight_smile:
30. led 2009 v 18:29  • Odpověz
Cori-jen se neboj,myslím,že jak Adélka bude růst,tak historek u nás bude přibývat :grinning: .Jj,už se těš,je to fakt sranda....teda někdy mi moc do smíchu není :sweat_smile:
Dzej-Nutelku,jo???Tu já MILUJU,ale už jsem ji dlouho neměla.Měla jsem na ni závislost když se Adam narodil,tak mi brácha přivezl obrovskou sklenici a já jak jsem chodila v noci kojit do obyváku,tak jsem ji užírala velkou lžicí,abych doplnila energii :grinning: a pak už se to vezlo....
Tak určo dodej foto,ať se nám mají nad čím sbíhat sliny :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 19:08  • Odpověz
Krabí pomazánku :grinning:
Taky bych si něco koupila na sebe... ale jen když babi pohlídá, nechci kvůli té chřipce brát Adélku do obchoďáku. Jenže když si jedu něco koupit tak si většinou nevyberu :frowning2:
30. led 2009 v 19:10  • Odpověz
Jani, tak snad bude dneska Sabinka spát líp, když toho tak málo naspala... ale je to zvláštní, že nám o tolik míň spí :unamused: , ale u nás to zuby budou, furt si tam něco cpe a teď furt mlaská :sweat_smile:
Nutelka, no mňáááám
No sme to riskli do obchoďáku, ale snad nic nepochytíme... No možná já, malou to snad mine, doufám...
MOni, já právě taky málo kdy co pořídím a teď i dvoje rifle, no sama sem koukala, normálně neseženu ani jedny :sweat_smile:
30. led 2009 v 19:20  • Odpověz
Jani no přesně, malá si cpe prstíky do pusy, větší kousky jídla plive a mlaská nebo točí jazykem.
Já to samý jak Monča s nákupama, proto když něco potřebuju, tak říkám, že jdu jen pro rohlíky :grinning:
Krabí mňamky, pěkně s toastíkem teda.... udělám ráno na snídani, díky za typ :wink:

holky tak hezký večer a já se ráno ozvu, buď z domu nebo z blázince :frowning2:
30. led 2009 v 19:30  • Odpověz
Jani drž se a kdyžtak tě do blázince dojedem navštívit :wink: :grinning:
30. led 2009 v 19:31  • Odpověz
Jani díky :wink:
30. led 2009 v 19:41  • Odpověz
30. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
ahoj holky, tak dnešní noc byla mnohem lepší. :wink: Sice jsme vstávaly 4x, ale už to nebylo takový drama a spalo se do 8h. Já jsem ale do půlnoci čučela do stropu, nemohla jsem zabrat. Asi strachy :grinning: :grinning:
Dneska máme plavčo tak už se těším. Hezkou sobotu!

Jinak Moni, já mám kočárek v autě skoro pořád přes noc. I když byly ty veliký mrazy. A nic se mu nestalo. Akorát jednou za čas ho taťka promaže nějakým přípravkem. :wink:
31. led 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky,
Jani to je fajn, že už se noc lepší, Kája se taky polepšila, no uvidíme co dneska, bo jsme zase doma... Mám pocit, že u babičky a u dědy je celkově hodnější a spokojenější (bodejď by ne, když je pořád středem zájmu :grinning: )
Myslíte, že to mimču může vadit, že tak 1x či 2x týdně spí jinde? My tam teď přes víkend často býváme :confused: :sweat_smile:
31. led 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahoj holky,
dzej, jaký bylo plavčo? Nakonec jsem ten kočár přece jen vyndala.

My máme dneska zase promítání. Koho by zajímalo co máme dobrého, tak jednohubky s tuňákovou pomazánkou a hermelín :grinning: A promítá se Bridget Jones 2 :grinning:
31. led 2009 v 18:51  • Odpověz
Moniiii ty chuťovko, že my tě jednou všechny přepadneme a všechno ti sníme :sweat_smile: , my máme selskou omeletu, už tu voní MM vaří :grinning: , tak chytám slinku :wink:
A s kým promítáte?
My dělávali, ještě jak jsem byla těhu, noční promítání seriálu Buffy :sweat_smile: , asi proto sebou tak mele :sweat_smile: :sweat_smile:
31. led 2009 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.