• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Tak plavčo super, byla jsem tam sama se Sabulou a pak ještě dorazil jeden chlapeček, takže hodina byla naprosto skvělá, hodně se nám věnovala a Sabula výskala a užívala si to. Teď už je hodinu v postýlce a leží opačně a škrábe ty šprušle a píská, tak nevím teda..nějak jí otrnulo :grinning:

Tak tak Moni my se jednou domluvíme a všechno ti sníme. :wink: My měli na véču ještě zbytek té krabí pomazánky od snídaně. :grinning: Holky tak hezký večer :slight_smile:
31. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jani já myslím, že je jedině dobře, že si malá zvyká být i někde jinde než doma. :wink:
Peti dávám brumlíka do albíčka :slight_smile:
31. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
na té fotce vypadá jak připálenej, ale není, to z něho leze čokoláda a na hlavě je stín :astonished:
31. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jó holky, to byste musely bejt hodně rychlý. U nás jídlo dlouho nevydrží :grinning:

dzej
Pěknej brumík
Adélka se zase snaží v postýlce rozebrat monitor dechu. Budu ho muset sundat. Taky jí věčně vysvobozuju, má vystrčený ruce nebo nohy ven z postýlka a když se chce otočit tak kvičí, protože to nejde :dizzy_face:
31. led 2009 ve 23:20  • Odpověz
ven z postýlka, já být pravá Čecha
radši už jdu spát, dobrou noc
31. led 2009 ve 23:21  • Odpověz
Bre ranko :wink: tak u nas je šílená zima a sněží. Chtěli jsme jet na vylet, ale asi pujdem jen na rychlo u nás ven. Táta si malou v 7 odnesl do obyváku a nechali mě spát do 8.30. Moni jak jde o jídlo tak já bych určite rychlá byla :dizzy_face: Tak hezkou neděli
1. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Ahojda,tak u nás taky nasněžilo,ale svítí sluníčko tak aspoň není pochmurno :wink:.Jinak nás s manželem čeká vana s bublinkama na hodinku tak si poležíme.Je to na hotelu kde pracuje moje mamka,takže nejen zadarmo,ale i veget bez Andulky ta bude u mojí mamky :grinning:
1. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holkýýý :slight_smile:
Tak já včera byla za kulturou,našim onemocněli známí,tak mě vzali do Prahy do divadla,super relax,tak jsem se dlouho nazasmála :grinning: ,tak až na tu cestu zpátky to bylo super.Aspoň jsem na chvíli vypadla z toho rodinného streotypu :sweat_smile:

Dzej-Brumík je pěknej,díky :wink: ,hned bych si ho dala :dizzy_face: .To věřím,že jste si plavčo užily,takhle skoro sami :slight_smile:

Holky,fakt tady děláte chutě :wink: ,ale mně dnes taky uvařiíl MM,takže to bylo fajn,teď mamka venku venčí děti :grinning: ,já si vyžehlila,převlíkla Adamovi bacilový peřiny a setřela,tak teď si dávám oddych,než přijedou :slight_smile:

Ivul-to si teda budte pěkně užívat bublinky :slight_smile: ,tak si hezky odpočiň :wink:

Moni-to si myslím,že už se ten monitor dechu míjí účinkem :slight_smile:

Cori-určo to není na škodu,když si Kája zvykne spinkat i jinde :wink:
1. únor 2009 v 15:36  • Odpověz
Peti
Já ho nikdy nezapla. Pořídila jsem si ho před narozením Adi a v porodce mi řekli, že je zdravá a donošená a tak to není nutný používat. Že se to kolikrát zapne samo (jak se mimi posune mimo senzor nebo zakolísá napětí v baterkách) a všichni jsou z toho akorát streslý.
1. únor 2009 v 17:23  • Odpověz
No to věřím,taky bych plašila,kdyby to začlo pípat...nebo co to dělá :slight_smile:
1. únor 2009 v 18:36  • Odpověz
Šíleně to houká. V porodnici dali Adélku manžovi do náruče a nechali nás pak na chvíli o samotě, jenže zapomněli vypnout monitor v té postýlce. Po chvíli začal šílenej hukot, já se nemohla po porodu ani hnout a MM držel novorozeně, takže na tom byl stejně :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím do neděle :dizzy_face:
Tak koukám, Petula byla za kultůrou a na čem jsi byla?
Jani ten Brumlík je moc hezký, to máš formu, že? Mńám bych si dala :grinning:
My dneska byli ránko plavat, vzali jsme sebou známé - no nevím jestli je ten šum a ruch miminek a dítek neodradil od vlastních :sweat_smile: Byli jsme s novou skupinou a jeden chlapeček celou dobu plakal :confounded: , až mě ho bylo líto a taky už mě bolely uši :angry:
Pak jsme jeli k našim na obídek, mamka bude mít svátek a měla chuť slavit, tak sme slavili :sweat_smile:
1. únor 2009 v 19:14  • Odpověz
Jé Moni,to byla prekérka teda :grinning:
Cori-jmenovalo se to Caveman-hrál to 1,5 hod jeden člověk,bylo to srovnání mužů a žen,ale fakt ze života,úplně jsem se v tom někdy poznala :grinning: Děsná sranda,jsem ráda,že jsem jela. :slight_smile:
To je blbý,když nějaké mimi tak brečí,taky jsme to zažili,pak ty děti lituju :unamused: ,ale hlavně,že jste si to pak vynahradili oslavou :wink: .
1. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz
ahoj holky, tak my máme hromadu sněhu :wink:
přemýšlím, že ještě koupíme sáně, jak jedem na ten víkend, že se využíjí a určitě i příští rok :slight_smile:
Ivul teda to jste měli kráááásnej den v bublinkách, tiše závidím :wink:
Jani a copak jste měli dobrýho na oběd, když tu tak jsme všechny přes jídlo :grinning: My dnes měli kuře na paprice a "kus kus" táta vařil. Já byla po nákupech, donesla jsem si nějaký trika z Kenvela slevněný a krásnou modrou teplákovku, mám hrozně ráda tu sytou modrou barvu, tak mám radost. Pak jsme byli na hradě Veveří na procházce, tak se pes pěkně vylítal a my provětrali :slight_smile: Lidí bylo¨na přehradě strašně moc, s kočárkama, běžkama..já bych se teda bála a nevlezla tam :pensive:
Já teda ten monitor používala pořád, pro mě to bylo takový uklidnění, že malá žije. I když jsem Sabu přenášela a byla zdravá, tak přece jen, znám pár lidí, co jim monitor zachránil dítě - že si třeba ublinklo a začalo se tím dusit. A když jsme ho měli...prostě byla jsem klidnější jak v noci, tak ve dne, když spala v postýlce a já byla třeba vedle v místnosti. Je fakt, že párkát se nám spustil planej poplach, ale i tak jsem byla ráda, že ho mám. :grinning:
Teď koukám na ten Roming.... :sweat_smile:
1. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
Taky sem koukala na Roming a teda tolik sprostých slov sem za 1,5 hodky ještě snad nikdy neslyšla :sweat_smile:
Peti a to hrál jeden člověk? to mohlo být fakt zajímavé :wink:
Jani, to jste měli príma procházku, na hradě Veveří jsem tuším kdysi byla - to je jak tam ve vnitř vůbec nic není? Prohlídka byla stylem - tady kdysi bylo pověšeno a tady stával.... :sweat_smile:
Na obídek sme měli řízky a salátek, chlebíčky...

Krásnou noc :dizzy_face:
1. únor 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
Ahóójte :wink: vana včera byla super,dobře jsme si odpočinuli a nabrali nové síly :slight_smile:

Cori ten řízeček bych si dala taky :grinning:
2. únor 2009 v 09:45  • Odpověz
tak my jsme zase dneska od půl třetí vzhůru :angry: :angry: jdeme teď na cvíčo, snad bude líp.
Hezký den holky :cry: :cry:
2. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojky,
Ivul, tak to muselo být moc prima - dali jste si i šampáno?
Jani, zase bezesná noc :frowning2: , snad to bude brzo lepší :wink:
Já se vrátila z lyžování, kousek od nás je kopeček, jízda za 10 kč :sweat_smile: , malinký a byly sme tam s kamarádkou samy, ale bylo prima :sweat_smile: jen mě teď bolí celý člvoěk, no nezvyk :grinning:
2. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak my jsme byli dnes s Adamem na té kontrole,bylo to zajímavý,nejdřív plná čekárna smrkajících a kašlajících dědí s teplotou,takže teď ,ůžu jrn doufat,že jsme si nějaký ten bacil nepřinesli jako bonus :sweat_smile: .Adamovi brali krev,to zas byla ostuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,řval jak tur,ale pak ho uplatili čokoládkou :slight_smile: .Nakonec mu nedělali ani ten výtěr,má prý krk dobrej,tak uvidíme....
Dzej-to je teda děs,když v noci dětí nespí,to tě lituju :frowning2: ,celej den je pak na nic.Aspoň,že jsi si udělala radost tím oblečením :slight_smile:
Adélka se rozhodla,že bude po 4 hod taky vstávat,pořád jsem doufala,že ještě usne,ale rozbrečela se,tak jsem ji čapla,šly jsme do kuchyně,tam vypila hrnek mlíka a se slovy "jen si nemysli,že budem takhle brzo vstávat " jsem s ní zamířila zpět do ložnice :sweat_smile: ,ona lehla a spala skoro do 8 :slight_smile:
Cori -hrál to jen jeden člověk :wink: .To je fajn,že jste byli lyžovat,já na tom nestála ani nepamatuju,tak asi před 10 lety naposled :astonished: ,tak by se mi taky hodil nějaký ten malý kopec na trénink.

Holky,vy máte sníh?Tady nic,jen fouká a je +5 st.
2. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme teprve dorazily ze cvíča, byly jsme pak na obídku s kamoškou a její malou a bylo to moc fajn. Sabule se spustila šílená rýma, asi to měla zaražený a proto v noci nespala...každopádně toho tečou litry, takže nám to venku prospělo. Cvíčo taky super, máme nový, se stejně starýma dětma a hned je to lepší. Ten první jsme měly se staršíma, kde už všichni chodili a my se tam nudily.
No máme sníh pořád, i když dneska je +5st :wink:
Jani, super lyžování, já na lyžích nestála 12let, ale s malou chci znovu začít :sunglasses:
2. únor 2009 v 17:00  • Odpověz
Jé,Dzej,to je protivný ta rýma,tak ať je Sabince brzo líp :wink:
2. únor 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj holky, já bych si taky zalyžovala! Akorát že pokaždý na tom stojím jako poprvé v životě :grinning: Mám za sebou horu žehlení, tak teď hodím kopyta nahoru a už budu jen tupě zírat před sebe (=na televizi). Zítra jdeme s Aduš na 2. dávku pneumokoka.
2. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
já koukám opět na ČT1 :slight_smile:
Peti, díky, vypadá to, že ta rýma ceelá vytekla, uvidíme co bude v noci :confounded:
Holky dobrou noc :dizzy_face:
2. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jani, tak snad to bylo z tej rýmy a estli povolila, tak bude líp :wink: Přejem klidnou noc :dizzy_face:
Moni, žehlení mě čeká, brr to tak nerada :confounded:
Peti, snad jste v čekárně nic nechytli, je fakt, že se to točí furt dokola... už je ta chřipka aspoň na ústupu?
2. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz
my měli jít ve středu zase do jogurtárny a muselo se to zrušit, většina dětí je marod. Já jen doufám, že odjedem na ten prodlouženej víkend :astonished: po Brně to řádí pořád.
tak dobrou noc :wink:
2. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz
U nás to teprve začíná,minulý týden to ještě nebylo :unamused:
taky přejeme všem dobrou a hlavně klidnou noc :dizzy_face:
2. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Čusky busky :grinning: co děláte děvčata?Dovařila jsem oběd pro Adušku takže paou necháme zchladnout a půjdeme jíst :slight_smile: už se na to třepe Aďa na ten oběd.Manžel má ze včerejška čočku :grinning: a já si udělám jelitka mám na ně hroznou chuť :slight_smile: :grinning:
Jinak vám přeji dobrou chut :wink:
3. únor 2009 v 10:59  • Odpověz
ahoj holky, tak my měly po dlouhé době krásnou noc. Spala od 19 do 1 pak do 3 a do 7 :grinning:
Asi se jí ulevilo jak se jí spustila ta rýma. Tak jsem ráda, že jsme se vyspali všichni :slight_smile:
Tak my už máme po sněhu a fučí vítr, panečku to je počasí :frowning2:
3. únor 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Aduš v poslední době taky moc dobře nespí.usne po 20hod.a pak se v noci ve 2 nebo 3 ráno vzbudí a chce si povídat,ale já chci spát :angry: a né si povídat :confounded:.chtěla bych tomu nějak zabránit,ale to asi nejde co?!
3. únor 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojky,
u nás svítí sluníčko na jedné straně a na druhé je černo, tak su zvědavá jak bude... Malá po dlouhé době usnula doma, takže nemusím ven, hurááááá - chtěla sem uklízet, ale překopávají v baráku odpady, tak je tu hluk (až se divím, že vůbec malá spí) a nemůžu teda nic dělat - žádný odpad, takže ani na záchod nemůžu :cry: :cry:
A teprve se chystááám vařííít :slight_smile:
hezký den
3. únor 2009 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.