• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
autor
a co dobrého vaříš Cori??
3. únor 2009 v 11:37  • Odpověz
Malé rýžu se zeleninkou a já ješště nevím co sobě, mě to vaření moc neba :grinning: , tak to asi budou nějaké těstoviny, případně brambory na plechu :sweat_smile:
3. únor 2009 v 11:39  • Odpověz
no ještě, že ses mě zeptala, už rýže utíkala z hrnce :sweat_smile:
3. únor 2009 v 11:40  • Odpověz
Jani tobě rýže se zelenino nešmakuje?? Já když vařím, tak pro obě to stejný, abych to mohla kdyžtak dojíst :dizzy_face:
3. únor 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahooj holky :slight_smile:
Tak u nás je teda od rána hnusně-fučí a prší :frowning2:
Ivul-to víš,holky jsou ukecaný a těžko jim vysvětlovat,že v noci se spí a nepovídá :grinning:
Dzej-tak super,že jste tak pěkně spinkali,tak ať vám to hlavně vydrží :wink:
Cori-to znám s těma odpadama :confounded: ,je to na prd,ještě že ty děti mají aspoň plíny a nemusí na záchod :sweat_smile:

My měli k obědu hustou bramboračku s chlebem-takový odlehčení :sweat_smile: ,mamka odpolko přinese lívance a manža bude mít teplý jídlo ještě v práci,ale Adam teda protestoval,když jsem mu řekla,že druhý nebude,jen polívka,tak mi řekl " A to mě chcete takhle trápit???Co když umřu hlady???!!! " :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ach jo...aby náhodou nezhubnul :grinning:

tak hezký den :slight_smile:
3. únor 2009 v 11:43  • Odpověz
Jani aj bych vařila, ale pro malou mám namraženou zeleninku ze zahrádky, tak jí t nehci ujídat, aby to vůbec přes zimu vydrželo :sweat_smile:
Já si těstovinky hezky zapeču se sýrem a spoustou kukuřice :grinning:
Peti, Adámej je fakt perloš - dalas ho nakonec letos k zápisu?
No a já se fakt do kuchyně nehodím - teď už mně přetekly i těstoviny :sweat_smile: , se člověk chvilku zapovídá a je to hned, hi :grinning:
3. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
holky, vy mi teda děláte chutě, dneska bych chtěla být u Petronilků mňam :grinning: Já bych tam hlady neumřela.
Jani jasně, tak to jo, to chápu, že vaříš dvě jídla. Mě kdosi kdysi říkal, že když přidáš trošku oleje do vody, tak by neměla přetíct :wink:
Já si dělám jen na rychlo v troubě stehýnka s bramborama a nivou :astonished: Malá dostane skleničku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a k tomu tu pečenou bramboru :grinning:
3. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Cori to by dopadlo s tou rýži co??

Petronil no to jo ukecaná je až moc :grinning: Ten Adámek to je,ale rozumbrada co?!mě tím vždycky pobavíš :grinning: Děti jsou chytré :grinning:
3. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
dzej taky dobrý :wink:

No Adélka už čtvrt hodky spí :slight_smile: tak mám veget a klid :slight_smile:
3. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
cori-k zápisu jdem zítra :confused: ,už teď jsem z toho nervní :sweat_smile:
Dzej-mňam,taky bych si dala-nivu miluju :slight_smile:
Ivul-jojo,někdy se nestačím divit,co z něj vypadne :slight_smile: .Taky jsem teď dala Adušku chrupat,tak dávám do pucu byt.
Adélka se teď u jídla baví tím,že když už nechce,tak začne prskat,takže jsem měla dnes polívku všude,Adam jí u toho asistuje a můžou se uchechtat :slight_smile: .Ovšem kuchyň je pak k nepoznání :grinning:
3. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Petronil :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Aduš mi to taky dělá,že když už nechce tak to všude prská a nebo křičí NE!! :grinning: jj to mám taky někdy kuchyň k nepoznání,nevím jestli tam byl manžel nebo Adík :grinning: :slight_smile:
3. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
tak já jsem uspala malou a ted se jdu v klidu najíst sama. A pak uklidím kuchyň, taky je celá poprskaná :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
hi tak vidím, že prskání je všude :angry: , včera sem jídlo měla až ve vlasech :sweat_smile:
Peti, užijte si zápis :wink:
Jani, ty děláš chutě, mňám nivu sem si přidala do těstovin :grinning:
u nás je to teď samé - ně ně ně ně ně, teď tu lašuje u knihovny a už se chystala taťkovi vytahovat knížky, jen sem se na ni podívala spustila - ně ně ně ně (jako Ne Ne Ne) :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz
Cori :slight_smile: :slight_smile: a co to dopolední spaní?? Já jsem zjistila, že když spí do 7, tak ještě dopo usne, ale jak spí do 8, tak až odpo.
To jo Peti, ať dopadne zítra zápis dobře :dizzy_face:
3. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste se teda rozjely!
My se právě vrátily z injekce. Docela to šlo, jen to vypadalo, že zároveň s vakcínou Adélce píchli povzbuzovák. Byla pak jak na baterky. Teď jsem jí dala do postýlky, ale musím za ní, beká tam.
3. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz
Už jsem zpátky. Ještě jsem se chtěla zeptat - doktorka se nějak moc netvářila, když jsem jí řekla, že se Adi neobrací na záda, spíš tam občas omylem přepadne a hned je zase na břichu. Prý by to už pomalu měla zvládat a koulet se a pak začít lézt. Kdy se vám děti obracely samy na záda?
3. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jani dnes vyjímečně usnula doma v postýlce, sama zírám, jinak moc nespí a je docela jedno kdy vstává, může i v šest a stejně dopolko neusne :angry:
Moni, neboj tvoje malá je šikulka, my se do teď nerady točíme z bříška na záda, ale začala pozdě až kolem 8. měsíce, sudy nálela snad jen 2x a to když jsme ji uspávali v posteli a jí se nechtělo, tak tak řiádila.... a dnes se všude dostane jen točením po břichu a lozením pozadu :unamused: , ale kam chce se dostane :sweat_smile:
3. únor 2009 v 15:04  • Odpověz
Já vím, nějak to nehrotím. Jen mě zajímalo kdy to jako má umět.
Jinak Aduš vstává v 7, do osmi se válíme a hrajeme si v pelechu. Vydrží tak 3 hodiny, takže po 10 hod. jde zase spát :grinning:
3. únor 2009 v 17:08  • Odpověz
Moni, dobrý stránky jsou www.rodice.cz, tam máš napsaný co by kdy měly děti umět, já myslím, že to máte v pohodě, my se taky otáčeli později. My se ještě ani nestavíme, a to už dělají i mladší děti :wink: Určitě se neznepokojuj. A tím lezením jsme jak Kájka :grinning:
táta teď naložil třešně do rumu na víkend, to se budou mít :slight_smile:
3. únor 2009 v 18:44  • Odpověz
Ty stránky zrovna nějak nefungujou :cry:
Dzej, to dělávala naše babička. Jedna miska tohoto "kompotu" a člověk je na šrot :grinning:
3. únor 2009 v 19:06  • Odpověz
Tak to su ráda jani, že nejsme samy, kdo se jen plazí :sweat_smile: , je fakt, že už mladší děti toho umí víc než my, ale co, aspoň nás tak holky nehoní, že :grinning: Šak si ještě užijem. Jen ta naše fyzioterapeutka pořád chce, aby lozila po 4, no a já fakt, myslím, že my nebudeme...
3. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
Jani jasně, na tom cvíču co ted chodíme, už mladší děti lezou, staví se a my nic, jen lezem dozadu...já to neřeším, jednou se postaví. :grinning: Já mám radost, že je šikovná přes paci paci, pá pá, tákhle jsem veliká, ham atd...každý dítě je jiný. A já nejsem ten typ, že bych jí pořád zvedala nebo nutila lozit. ukážu, a když nechce, tak nechce :astonished:
Moni jojo, já tam snad jediná nebudu pít, to bude zajímavý :pensive:
3. únor 2009 v 19:30  • Odpověz
jj taky se to snažím neřešit, ale ta rehabka mě štve... už s ní ani necvičím :sweat_smile: , šak snad celý život pozadu lozit nebude, že :wink:
jj tohle už nám taky všechno krásně jde, teď ju baví to něněněně a občas něco dělá, podívá se na mě a řekne důrazně NE, prostě sranda...
Máte chodítko?
3. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
jo malá taky říká ne a ještě u toho kroutí hlavou. Jani, chodítko nemáme, já to nemám ráda, jestli myslíš to, jak v tom děti sedí. My máme takový, že to tlačíš před sebou, když jdeš, ale je to pořád v krabici, ptz malá nechodí :wink:
3. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Jak se máte??? :wink:
U nás moc nic,mě je nějak blbě,začínám kašlat a jsem taková mimo :frowning2: ,Adélka taky v noci blbě spala,každou chvíli kňourala,tak doufám,že na nás neskočí ta chřipka :unamused: .
Ještě musím přežít odpolko ten zápis a pak kdyžtak padnu :sweat_smile:
Hezký den!!!
4. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahojky,
Peti, to bude nervozita ze zápisu :wink: a pak bude líp.
Malá teď vyjela na procházku se sousedů, tak můžu uklízet :sweat_smile: Snad jen nezačne moc pršet... je tam nějak divně venku...
Tak jdu na to, hezký den :wink:
4. únor 2009 v 09:13  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska u nás bylo hnusně, mrholilo a bylo 8st.
Mě taky včera škrábalo v krku, dneska je to lepší. Ale malé teče z nosu, dokonce i zvracela jak ty hleny polyká. A to odsávám :frowning2:
Peti jak bylo na zápisu??
Jani sousedka jela na procházku s Kájkou?
4. únor 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahoj holky,
snad už vám je všem líp. U nás počasí taky nic moc, ale jinak den náádhernej. Jely jsme nakupovat (dámská jízda) a mám pěkný úlovek: džíny, pásek, svetřík, tílko. Hurá!!! Teď jdeme koupat, večer to na sebe všechno navlíknu a budu se kochat :grinning:
4. únor 2009 v 17:54  • Odpověz
Moni no paráda. tak nech taky pokochat taťku aspon přes skype :wink: :grinning:
4. únor 2009 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.