• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Ahoj holky,
na zápisu dobrý,Adam se nestyděl,dokonce zazpíval Skákal pes...,jinak všechno uměl,krom toho,že nepoznal na obrázku kedlubnu a zelí a králika :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak já se cítím pod psa,táta v práci,tka odpočítávám minuty,kdy půjdou do pelechu a já si lehnu,mám teplotu a stojí to prostě za prd :angry: :frowning2:

Cori-to máš dobrý,že Ti někdo takhle povozí malou :wink: ,stihla jsi uklidit?
Dzej-u nás bylo taky pršavo,ale teplo.Chudák Sabinka,tak snad jí ta rýma brzy přejde :frowning2:
Moni-to člověka potěší,když si koupí nějaký ten hadřík,co? :slight_smile: S tím Skypem to je dobrej nápad,pořádně nalešti kameru,ať to taťka dobře vidí :sweat_smile: :wink:
4. únor 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahoj holky,
teď mně slzí očka, krájela sem cibulu :cry: :grinning:
Peti, tak už máte doma školáčka, tak to šikula zvládl a byla s Váma i Adélka?
Jani, teda Vás se ta rýma taky drží, ale hlavně že jde ven, možná fakt spala hůř, že to měla zaražené, jak spala dnes?
Moni, při dámské jízdě se dykcy nakoupí nejlíp, co? A když sou to dobré úlovky tak to potěší :wink:
4. únor 2009 v 19:04  • Odpověz
Cori- Adélku hlídala mamka,to nevím,jak bych to tam s ní pořídila,byli jsme tam asi 3/4 hodiny.
Copak vaříš dobrého? :slight_smile: Mě teda dnes holky chutě neuděláte,nemám chuť k jídlu ani na moji oblíbenou kávičku :unamused:
4. únor 2009 v 19:17  • Odpověz
Peti já baštím homeogene 9 když na mě něco leze a musím říct, že to vždycky zabere :wink:
Tak gratulujeme k prvňáčkovi za úspěšný zápis, je šikula :slight_smile:
Cori, no po třetí má tu rýmu za zimu, ale vždycky to stojí za to...dneska spala dobře, od 19 do 0, pak do 4, 6 a 8,30 ...přes den teda jen hoďku, ale ta noc se mi líibila. Dneska je chudinka unavená z toho zvracení, tak snad bude spinkat taky dobře.
4. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
Dneska děláme s MM večeři spoelčně :sweat_smile: - ale jen brambory na plechu - s cibulkou, hráškem, kukuřicí.... zalété vajíčkem a zakys. smetanou - my to milujem :sweat_smile: a podléváme jen vodou, takže je to i zdravé :wink:
Jani, tak spáváme i my, už se těším až prospí celou noc, hi :grinning:

ty brambory tu kráááásně voníííí... Peti nemáš chuť :sweat_smile:
4. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
Jani já teda mám chuť, za chvíli jsem u vás :slight_smile:
4. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz
MM přidal ještě nivu a už mně to přinesl pod nosánek - to tak krááásně voní :grinning: Sice je to takové obyčejné, ale my to máme strašně rádi :wink:
A co dobrého se jí u Vás?
4. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz
Corinko.fakt chuť nemám :wink: ,i když to zní moc lákavě,já dnes povečeřím ale Paralen,mám horečku,tak už sotva lezu
dzej-díky ta tip na homeopatika,zítra kdyžtak zjusím

Tak holky pá,jdu se potit :pensive:
4. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
já měla uzenou makrelu a chleba. Jani ty jíš tak pozdě? Ty jo, já jíst v 20h tak jsem jak bečka :cry:
Peti tak se dobře vypoť , nejlepší je to prý na cizím těle :sunglasses: :wink:
4. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
Petííí, to věřím, jak přijde nemoc tak chuť na jídlo je ta tam :frowning2:
Janí, šak víš jak vypadám a to mám z teho, že jím tak večer, jak kdy, někdy jíme v 17 a někdy až takto pozdě, ale stejně, když jím dřív, tak pak večer chodím a lašuju, co bych kde snědla... já su teď úplný závislák na sladkém :angry:

Dobrou noc a hezké sny :dizzy_face:
4. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz
ahoj holky,
Jani, no právě, že vypadáš dobře :wink: Já to mám taky tak, že když jím v 17 tak pak večer nevím co bych, pro jistotu je doma vždycky jogurt a ovoce :grinning:
Peti jak je?
Moni, tak co, pokochal se manža??
My jdem dneska na 10ti měsíční prohlídku, tak jsem zvědavá. A zítra odjezd na hory huráááá
5. únor 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky,
manža se moc nepokochal, protože je na služebce a tam mají slabej net, stěží jsme si napsali, natož zavolali. Pořád to padalo. Ale zítra už to uvidí naživo :grinning:

Jani, ty hory ti teda záááávidím!
5. únor 2009 v 10:14  • Odpověz
Dneska máme 8020g, 75cm, OH 43,5 samože jsme neukázaly ani pacičky, ani pápá, ani táhle veliká, ale dr nám věří :grinning:
Od rána má šílenou srajdu, takže si myslím, že leze další zub, posledně to bylo taky tak :astonished:
moni už zítra? jupí jupí :wink: A kdy odjíždíte všichni? :frowning2:

No jo,ty hory to bude super, jedna dvojice s mimčem nám odpadla tak se budem přejídat, abysme ty zásoby všechny snědli :grinning:
5. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz
tak já jdu chystat a balit ,abysme vůbec odjeli :grinning: :grinning: mějte se krásně a v pondělí ahojky. Možná vám písnu z hor :wink:
5. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
to mám teda cvaldu, v 7,5 měsících 73cm a 8530g :grinning:
užijte si hory!
5. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj holky,
dnes je mi trochu líp,jen ta hlavna mrcha bolí,tak jsem si hned ráno domluvila s mamkou,že si vezme k sobě Adama do zítra,před chvíli odešli,manža šel taky do práce,tak budu mít o večera klid.Teď si jdu s Adélkou chvíli lehnout.

Jani-jak jste dopadli na prohlídce a jaké máte míry? :wink: Taky jsem slyšela,že nejlepší je se vypotit na jiným těla,ale manža mi nedá ani hudlana,aby to nechytnul,tak to asi nedopadne :sunglasses: :wink: .Hlavně,ať vám vyjde na hory pěkné počasí,to se budete panečku mít :wink:
Moni-zítra vám taťka přijede? :slight_smile: To se na něj určitě těšíte,co? :wink:
Jani-cori-já jsem taky ujetá na sladký,už radši toho domů moc nekupuju,aby mě to nelákalo,ale pak stejně vymetám a když je nejhůř,vrhnu se na piškoty,nebo Adamovi ukradnu čokoládovej termix :grinning:
5. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jé,já než to nypíšu,do toho dva telefony,tak už jsou míry tady :slight_smile:
5. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
Hóóĺky tak poslušně hlásím,že jsem složila zkoušky z autoškoly a díváte se na novou řidičku :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahojky,
ivul tak to gratuluju :wink: a bacha na neposedné chodce
Jani, jůů už jedete na hory, budeš aj lyžovat? A teda vy jste lehké váhy, my máme něco přes devět kilo, no uvidím na kontrole příští týden a taky tam 100% nic nepředvedem jen hlasivky :sweat_smile:
Peti to je dobře, že už je trošku líp - hezky odpočívej - co rodinka dovolí :wink: - hele a manža ať Ti slouží jako potící tělísko, je to přece pro tvé zdraví :sweat_smile: , jj sladké je prevít :pensive: :grinning:
5. únor 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
cori díííky.co jinak děláte?
6. únor 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahojky do soboty :wink:

tak konečně si naše slečna sama sedla a začíná lézt dopředu :sweat_smile: , Huráá pokrok :grinning:
U nás je hezky, ale fůká větřisko :angry: , chystáme se ven, tak snad nás neodfoukne :sweat_smile:
Snad jste všichni zdraví, pa
7. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Ivul-velká gratulace :slight_smile: ,přejeme mnoho šťastných kilometrů :wink:
Cori-také velká gratulace k pokrokům Kájky :slight_smile: ,to vždycky potěší :slight_smile:

U nás bylo dnes taky jaro,ale vítr.No já to teda viděla jen na teploměru a za oknem,pořád mám trochu teplotu,rýmu jak trám,jen se divím,že to ještě malá nechytla.

Hezký zbytek soboty :dizzy_face:
7. únor 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
Petronil díky,už se těším na ten řidičák,v pondělí si ho zajdu vyřídit a pak hurááá :grinning: včera bylo tak krásně,a dneska je tak hnusně :confounded: :angry: a to jsem chtěla jít s Aduš plavat,ale kašlu na to.Uvařila jsem fajnoví oběd a jdu si lehnout a po dobu spící princezny moji se ani nehnu :wink:

Hezkou neděli :dizzy_face:
8. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky do neděle,
teda u nás sněžííííí, co u vás? Já se těšila, že bude jaro a ono houby :frowning2:
Peti, už je dneska líp? Malá má snad protilátky na tebe :slight_smile: , já teda doufám, že Kája na mě taky má, bo su furt nachcípaná, ona zatím jednou, má lepší imunitu než já :sweat_smile: a to je dobře....
Ivul, už se těšíš na ježdění? A dobře ses prospala?
Janííí, už jsi zpět z hor? Jak bylo?
8. únor 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj, můžete mi nědko poradit. Mám čtyřměsíčního chlapečka a každou noc se mi 3x-5x zbudí v noci a strašně pláče. Už nevím co s ním. Mám pocit, že to dělá jen, že chce pochovat.... Nemáte s tím někdo zkušenosti? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. únor 2009 v 19:29  • Odpověz
Ivul-to bude prima,že si budeš s malou moct kamkoliv sama dojet,je to fajn :wink: .
Cori-u nás ráno lilo a pak začlo sněžit,tak je trošku poprašek,ale spíš mokro.No já se sice zotavuju,malá zatím v pohodě,ale Adam....v noci 39,ráno se pozvracel,leží,bolí ho hlava,začíná být nachrmlanej,takže se z toho jen tak nevyhrabeme :frowning2: ,ale je zlatej,říká mi "maminko ty jsi tak hodná,že se o mě staráš " :pensive:
No jo,Janča už je určo zpátky z výletu :sweat_smile: ,tak se těšíme na zážitky :slight_smile:

Ahoj Jitulko,nemůže malého bolet bříško?
8. únor 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj Jitul, pokud ho nebolí bříško, tak to může být fakt tím, že se chce chovat, naše slečna po dlouhé době dělá v noci to samé, vzbudí se s děsným ječákem :pensive: , dudlíka nechce a zabere jen kojení... Přes den se snažím už nekojit a o to víc kojím v noci :angry: A když ho pochováš usne? Nebo se musí napít?

Peti, vás se to ale drží :unamused: Už aby byla ta chřipková epidemie aspoň na ústupu
8. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj holky, nějak teď nestíhám :grinning: U nás se už projevila příčina nočního křiku (teda doufám, že to bylo ono). Adélce se prořízla jednička vlevo nahoře :sweat_smile: Tak já zase běžím, musím luxovat a vytírat (manžel je doma, je tu víc bordelu) a taky si musím umýt vlasy. Venku je krásně a tak snad to vydrží než vyrazíme ven.
Ať jste všichni zdraví, Peti, Adámek má teď nejaký marodící období, co? :frowning2:
Tak zatím ahoj
9. únor 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahojky, myslím, že bříško ho nebolí. Protože to by nepřestal ano kdybych ho pochovala. Ale spíš si myslím, že chce pochovat a nebo mu začínají růst zoubky. Ještě jsem si myslela jestli na něj napůsobí úplněk. Dneska už spal trochu klidněji. Tak uvidíme. :wink:
9. únor 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojky,
jitul, je to možné tím úplňkem, Kája taky dnes spala líp a předtím dvě noci děsně řádila, ale ono se to jednou za čas u nás tak děje, tak uvidím, už jsem uvažovala nad uspávací metodou, ale třeba zase sama se uklidní :wink:

Hezké pondělí všem
9. únor 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.