• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Ahojky sem tu poprve musim se ale pochlubit mala mi konecne zacala krasne past koniky a dokonce dnes podrzte se otocila se 2x z briska na bok co vam deticky delaji nase bude mit 22heho 4 mesice :grinning:
9. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz
ahoj holky, tak se hlásím, bohužel už jsme doma. :cry: :cry: bylo to naprosto super, hromady sněhu, krásná příroda, bezva děti i kamoši, chalupa...no prostě je mi děsně smutno a chci zpět :cry: :cry:
Jestli chcete, kukněte http://dzejna78.rajce.idnes.cz/Krizanky_unor_2009/ :wink:
9. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
malosko ahoj.tak to je fajn,že ti takhle malá krásně pase koníky a,že se to na bříško :slight_smile:

Cori jj dobře jsem se prospala. :sunglasses:

Pet-my máme Opla v kombiku takže docela velký kočár takže se trošinku bojím abych to zvládla s tím jezdit.jinak řidičák vyřízený a jdu si ho za 2týdny vyzvednout :grinning:

Dzej-výtej zpět z výletu,docela ti to závidíííím :angry: :grinning:
9. únor 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Moni-to teda má Adam marodící období,byla jsem natěšená,že půjde dnes do školky a ono nic,nečekala jsem,že týden po dobrání antibiotik zas něco chytne :unamused: .Ale dnes už mu je líp a staví koleje-to je dobré znamení-stejně jako u mě,že už jsem si dala dneska kafíčko :grinning:

Cori-to ani nevím,že byl úplněk :slight_smile: ,no Aduš zatím spí dobře,dnes spala poprvé v ložnici jen s taťkou a já s Adamem v obyváku na rozloženým gauči,ještě že tak,bylo mu zle a kdybych mu hned nepodala kýbl,tak má celou postel nahozenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Dzej-tak to je fajn,že jste si to tak užili :wink: ,třeba tam brzy zase zavítáte,tak nesmutni :wink: .Podle fotek to tam je moc hezký,to se nedivím,že se Ti nechtělo zpátky :slight_smile:

Malosko-vítej :slight_smile: .nám bude 22. rok a Adélka byla taky takhle čilá :wink:

Ivul-my máme taky Opela,ale Zafiru,tak to je taky docela velký,ale pohodlný :slight_smile: .Ale to určo zvládneš :wink: :wink:
9. únor 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahojky,
Jé Jani, tam to ale hezky vypadalo, to se ani nedivím, že se Ti domu nechtělo, šak si to zase brzo zopakujete, ne?
Holky, kdy je úplněk? Není dneska - na mě tu svítí měsíc :sweat_smile: , tak snad bude klidná nooc :wink:
9. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
Ivul gratuluji k řidičáku :wink: přeji hodně kilometrů bez nehod :slight_smile:
Peti teda vy to máte teda blbý s těma nemocema, ale Adélka se zatím drží, že??
Malosko a Agy je šikula, to je její jméno nebo jí tak říkáš? Agátka? Nebo se pletu??
My na ten úplněk taky trpíme. Ale na horách nám malá spala v kuse přes den 3hodiny, to se ještě nikdy nestalo. Já jsem pouklízela, vybalila, vyprala a začíná mě pěkně bolet hlava...mám pocit, že od té doby, co se vrátil menzes se vrátila i bolest hlavy :angry:
9. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
Cori-tak ať máte opravdu klidnou noc :slight_smile:
dzej-a Tebe ať hlava nebolí,vím o čem mluvíš,zdědila jsem po mamce krom křečových žil i migrény :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Adélka se drží,to je zlato,ale Adam.........před chvílí přišel,že ho strašně bolí bimbas-má ho rudýho,blbě se mu čůrá,ale já ho prostě nepřeperu,abych mu to namazala farmykoinem :angry: ,tak vůbec nevím co s ním,pořád tady kňučí,že mu to mám namazat až usne :unamused:.táta v práci,ach jo :frowning2:
A to jsem si plánovala klidný večer :astonished:
9. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Peti a ty jezdíš autem??jj taky mě nějak pobolívá hlava a jsem nějaká unavená :unamused: už aby bylo to jaro a hlavně teplo :sunglasses: .

dzej díky taky bych jela někam na výlet aspoň na týden :sweat_smile:
9. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ivuli-jezdím,jezdím,hned od začátku,neměla jsem ani na vybranou,protože o víkendech a svátcích bych se jinak nedostala do práce :confounded: ,teď jsem ráda,že nejsem závislá na jiných :slight_smile:,ale zas mám problém,že se s ostatníma v autě bojím,když neřídím sama :angry: :sweat_smile:
9. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
Peti dík, já se taky bojím v autě s ostatníma :sweat_smile: , MM neřídí, tak je to na mně, ale krom velkých měst řídím ráda...
Jani, bolest hlavy, auva auva, hodně tekutinek a bude brzo líp...
Už du na kutě, v obýváku usínám, ale jak dojdu nahoru, tak ještě 2 hodky ponocuju, chjooo, já chci usnout hnééééd :pensive: :sweat_smile:
9. únor 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
Peti tak to jo jak se nebojíš řídit.já se taky nebojím,a už se moc těším na řidičák až si budu jezdit kam chci.chtěla jsem se zeptat-ty jsi zdrav.sestra že??no Aduš je po obědě,měla špenát,brambor a vajíčko a ted pujde na kutě. :wink:
10. únor 2009 v 11:44  • Odpověz
Ivul, taky dneska budeme mít špenát s vajíčkem :sweat_smile: , zatím spí, ale uvidíme na jak dlouhou...

Hezké úterý, u nás sněží :unamused: , já už bych radši to jaro :sweat_smile:
10. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz
Cori-to je fakt hrozný pocit,když jsem jako spolujezdec,potřebovala bych svoje pedály :grinning: ,mám hned černé myšlenky a zhoršilo se to narozením dětí :frowning2:

Ivuli-jojo,jsem :wink:
My jsme taky po obědě,my měli bramborovou kaši a vinnou klobásku a Adélka těstoviny s "babysvíčkovou :sweat_smile: ",málem to snědla i s miskou,no teď se to řádně projevilo v plíně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky,taky máte tak šeredné počasí??U nás byla dopolko pořádná chumelenice,ale taje to.
My se asi ven nedostaneme,Adam nemůže a taťka nám spí po noční,ale po té první spí vždycky třeba až do 16,30 než ho probudím,nacpe se a v 17,30 zas maže do práce :confounded: ,tak to asi s Adélkou nepořídím a bude už pak tma :unamused: ,no tak zítra :slight_smile: .
10. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj holky, u nás byl sníh ráno, ale už skoro roztál a teď je nááádherně slunečno. Akorát to trochu fičí. Za chvilku jdeme na procházku. Dnešní noc katastrofa, možná to bylo tím měsícem, ale možná to bylo 1 vpravo nahoře - zřejmě budeme oslavovat 4. zub :grinning:
10. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás je šílená chumelenice, byly jsme venku a stihly jsme to dom tak tak..
Já včera kolem 20h myslela, že umřu, tak mě hlava nebolela od doby před těhu :angry: šílená migréna, ale co můžu dělat, když kojím, že? Naštestí malá usla, tak jsem měla klid (táta nebyl doma). Pomohly 3 panadoly a ledový obklady..pak jsme šla psát. Slečinka se vzbudila v 22 a do 2 nespala, ale to už byl naštestí táta doma, tak mi pomohl...no hrozná noc. Už jsem ji nechávala i vyřvat a nic. Nevím, co se děje. Dneska dopo spala v pohodě a ted mi tady zase řvala a ted usla vyčerpáním :angry: Nevím jestli si to bude pamatovat?? Snad ne, ale já už fakt nemohla :pensive:

A s tím řízením, u nás je to taky dost hrozný, protože já jsem navigátor a ještě musím sledovat a "brzdit" ptz táta nevím nad čím přemýšlí, takže radši taky jezdím sama :grinning: A nesnáším, že telefonuje za jízdy a v obci nejezdí 50 :angry:
10. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz
Tak už chumelenice došla i k nám... to je sněhůůůůů, tak jaro zas nebude :unamused:
Já se zase vrátila z procházky zmoklá, malá klasicky usnula před barákem, tak sem ještě chvilku jezdila kolem, ale pak už sem zmrzala, tak šlo dom...
Tak su zvědavá co bude zítra, máme nějaké pojí´ždky, tak snad cesty budou vpohodě
10. únor 2009 v 17:08  • Odpověz
holky my máme tak 15cm sněhu, to je paráda. Mám půjčený sáně, ale bez opěradla, tak mi na to tatka dal korbu z kočáru a budem zítra sáňkovat :grinning: Jestli to teda neroztaje, je +4st :unamused:
Hezký večer :wink:
10. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj holky,
doufám,že jste měly klidnou noc :slight_smile:
u nás dobrý,ale večer jsem myslela,že oba uškrtím :angry: ,táta v práci a Adam tak zlobil,že dvakrát dostal na zadek,řekla jsem mu,že to je malej smrad,šla jsem před večerníčkem věšet prádlo do ložnice,Aduš mi nosila mokrý fusekle soustavně do pokojíčku,pak zalezla pod naši postel a nemohla ven,tak jsem ji lovila,hlavu měla obouchanou,pak vytáhli váhu a Adam přivlekl z děcáku bednu s hračkama a vážili to,pak vážil Adélku,do toho volali naši a řešili jsme Adélky dort k roku a mamka se mě ptala,co bude mít Aduš za komplet na oslavu,tak jsem ji odpověděla,že to fakt nevím,ale že já nejspíš pruhovanej,páč jim asi něco udělám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No a když už jsem je zdárně po večeři hodila do vany,tak Adam začal řvát,že si bimbase nepřetáhne,že ho to bolí,takže seděl asi 20 min ve studené vodě a bulil,já tam pak vlítla a nadala mu,že dělá scény a že mu asi upadne,když si ho neumeje a nevyléčí... :sweat_smile: no holky,to byla estráda!!!!
Ve 20 hod jsem konečně osaměla v obyváku s mísou křupek a Ordinací :sweat_smile:

My jsme jinak bez sněhu,večer pršelo a te´d je poprašek,tak si aspoň vy užívejte sněhu :wink:
tak zatím,musím jít hrát Člověče... :confused:
11. únor 2009 v 10:11  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Peti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A už to má Adámek lepší?
My měli noc dobrou, a malá už zas chrupká od 9,30h...za chvíli jdem sáňkovat, dokud je sníh :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Jo tak u nás je každou noc to samé.V 20hod.jde spát a pak se z ničeho vzbudí třeba kolem 1-2 aq usne až za 2hodky :angry: už nevím co mám dělat :frowning2:
11. únor 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Peti :grinning: super story fakt,že jo :wink: a na jakém oddělení děláš?moje tchýně je taky zdravotní sestra a dělá na Gediatrii nebi jak se to jmenuje.tak jen tak se ptám

Cori vajíčko se,ale muže prý až od roku mi říkala dr.ale tak to je jedno.
11. únor 2009 v 11:47  • Odpověz
Dzej-jojo,už to má lepší,ale zase začína pěkně chrchlat :unamused: .Jak jste si zasáňkovali?:slight_smile:
Ivuli-já dělám na interně na JIP.Ta geriatrie to musí být taky náročný :unamused: ,moje tchýně zase dělá v ústavu s mentálně postiženýma,to je taky mazec.
Adélka se taky jeden čas takhle budila a nemohla pak usnout. :frowning2:
11. únor 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
jj tchýně říká,že je to dost náročné,ale už si za ta léta zvykla.a s postiženýma to taky asi není žádná sranda.a jaké to tam je na té Interně JIP?
11. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
No je to taková nárazová práce,hlavně je nás málo,takže jsme tam 12 hod ve dvou.Ale je to zajímavý a člověk se tam setká s různýma diagnózama-od infarktu,mrtvic přes vředy,rakoviny až po agresivní opilce nebo otrávené mladé holky z nešťastný lásky,takže žádný stereotyp :slight_smile:
Ale určitě bych práci neměnila :wink:
11. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ivul nám říkala dr že žloutek od 6měsíců, bílek až od roku...Cori určitě myslela, že dává žloutek :wink:
A co to je ta geriatrie??
Peti, malá si zasáňkovala výborně, byla vysmátá jak lečo, zato já jsem jak před smrtí, ten sníh je strašně mokrej, tak saně byly těžký, táhly jsme je s mamkou a měly jsme co dělat. Litovala jsem, že jsem nevzala popruhy a nezapřáhla psa :grinning: Fotku dám večer :grinning:
11. únor 2009 v 15:55  • Odpověz
Jinak jsem si chtěla nechat malou zapsat do OP kvůli cestování a zjistila jsem, že to mi je prd platný. Musím jí mít v pasu nebo ona svůj pas, tak tam zítra skočím, ať pak to není na poslední chvíli před dovčou :dizzy_face: A to jsme byli v Laa :grinning: :grinning: ještě že nás nestopli policajti :fearful:
11. únor 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
dzej nic jsem cori nevyčítala to určo ne!!
11. únor 2009 v 17:00  • Odpověz
Ivul jasně že ne :wink: Já jen píšu jak to máme my. Já dávám 5xtýdně maso, 1x žloutek :slight_smile:
11. únor 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahoj holky!

dzej
Já jsem si taky chtěla Adélku zapsat do OP, takže to nemá smysl? Jsem myslela, že když se v rámci Schengenu cestuje jen na občanky, že tak může jet i dítě, když je tam zapsaný. Jestli to tak není, tak se na to vykašlu, lítat po úřadech. Akorát jsem si říkala, že si konečně nechám zapsat i ten pracně nabytej VŠ titul :grinning:

Dneska jsme byly s Adi na plavání a byl první ponor!! Po vynoření začala nabírat do breku, ale vrzla jsem jí do ruky modrej hrneček a to jí rozptýlilo. Jsem zvědavá na příště.

Jdu rychle omýt nádobí, za chvíli dorazí manžel z fotbalu. Mám slíbenou masáž, vínko a budeme poslouchat nějakou rozhlasovou hru :wink:

Pěknej večer všem.
11. únor 2009 v 19:16  • Odpověz
Moni no řekla mi to paní na magistrátu...pro cestování je potřeba pas dítěte nebo zapsáno v pasu rodičů. My na občanku jezdit můžem, ale dítě ne. Nechápu to, ale tak co nadělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se přímo ptala na Rakousko..řekla NE. Moni, ty jsi ing? a čeho?? No jo, užijte si romantiku :wink:
Jani a kdepak ty pořád lítáš, nějak jsi tu málo vidět, že by Kájka dala zabrat? :wink:
11. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.