• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
autor
gabi myslím si,že by měli mít trochu rozum a nekouřit v blízkosti malé.já tohle nesnáším a nikdo z rodiny by si to nedovolill.škodí to a dětem nejvííc.Tak jim zkus říct at nekouří v přítomnosti malé
8. srp 2008 v 11:38  • Odpověz
ivulinda krááásný fotečky Adélky :slight_smile:
8. srp 2008 ve 13:30  • Odpověz
autor
dzej dííííííky :grinning: Co jinak?co děláš??co malá?
8. srp 2008 v 16:21  • Odpověz
právě jsme tak tak doběhli domů z procházky. Přehnala se tu obrovská bouřka, ale už je zas sluníčko :grinning: chystáme se pomalu na dovču, jedem příští týden, tak snad bude hezky. Co u vás? Slyšela jsem o té nehodě vlaku...strašný :frowning2:
8. srp 2008 v 16:50  • Odpověz
ähojte, tak teď se ta bouřka drží u nás na jihu a nevypadá, že brzo zmizí :rolling_eyes: , ale aspoň poprší
a kam razíte na dovču dzej?
8. srp 2008 ve 20:48  • Odpověz
ahojky, coriven jen na chalupu kousek od Brna...letos si ještě netroufáme k moři. A co vy, jedete někam??
9. srp 2008 v 19:45  • Odpověz
ahoj, my už letos byli v Krkonoších začátkem léta a teď spíš tak pendlujem k našim a tchánovcům, ale k moři se taky nechystáme, my nejsme moc mořoví :slight_smile:
a na chalupě je určo ted nejlíp s těma našima malýma prckama, ale ráda bych ještě někam vypadla, přece jen doma už je to stereotyp :dizzy_face:
9. srp 2008 ve 20:50  • Odpověz
autor
:grinning:
16. srp 2008 ve 14:09  • Odpověz
:grinning: :grinning:
jak se máte?
16. srp 2008 v 17:33  • Odpověz
autor
Ahojky my se máme dobře!počasí zatím dobrý,akorát v pátek buřa a slejvák jako hrom!!!a co vy??
18. srp 2008 ve 13:21  • Odpověz
ahoj ivul,
tak dneska je teda pařáááákkk, byla sem s malou na ortopedii - konečně kyčličky dobrý, tak su ráda, zítra k dr. a ještě brzo na vyšetření ledvin :frowning2:
v pátek u nás taky byla bůřa jako hrom a já se báááláááá, nemám to ráda, ale malej se docela dobře spinuškalo.
a jak adélka snáší ty vedra?
19. srp 2008 v 16:59  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme dojeli z "dovolené" domů. Malá byla uplně super, krásně spala, ale teď ten návrat je hroznej, od rána mi řve a řve a řve :unamused: byla zvyklá na děti a být venku. A co vy, jak jste se měli? Koukám, že jste sem moc nechodili. Coriven copak máte s ledvinama??
20. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz
autor
Ahoj cori,tak ted už vedra nejsou takže dobrý,a u nás byla taky ta bůřa a malá ji prospala až do rána...Jinak dobrý,chystáme se asi příští týden na naušničky tak uvidíme kolik bude křiku
20. srp 2008 ve 13:34  • Odpověz
ahojík,
ivul - taky necháváš dávat naušničky malej až po 3 očkování? dr. my to doporučila, tak su zvědavá jak to snese, pak dej vědět jak se to malé líbilo :wink:
dneska sme byli u dr. 2 očkování, za měsíc přibrala kilo - uf jde to fakt poznat :sunglasses: a až na to naše pasení nepasení, je vše v pořádku, je nějaká líňoučká :sweat_smile:
dzej - ahojky vítej z dovolené zpět, by se ještě dovolenkovalo, co? My si za tu dobu taky ještě odskočili k dědáčkom - takže pro nás taky na pár dní dovolenka :slight_smile:)
- taky si říkám, že jak skončí léto a malá bude pak bývat doma jen se mnou, tak se jí to moc líbit nebude, když je ted zvyklá, že se furt někam jezdí a něco se děje :sweat_smile:
- po narození měla malá jednu ledvinu menší, tak jsme měli jít ve 3 měsících na kontrolní UZ,ale u nás se přes léto nedělá :unamused: či co, tak sme objednaní až na říjen, to nějak nechápu, no mají plno či co... :rolling_eyes:
20. srp 2008 ve 13:56  • Odpověz
autor
cori jj my už máme 3 očkování konečně za sebou a taky mi dr.řekla až po 3tím.jj určitě dám vědět :wink: chudák malá a jaktože má menší ledvinu?No ani nemluv,naše malá už je taky těžká :rolling_eyes:
20. srp 2008 ve 20:00  • Odpověz
cori no tak ať dopadne dobře ta kontrola...ale asi to není tak vážný, když jdete až v říjnu ?! Holky a kolik vám váží mimča?? My jsme pořád nějak pozadu, máme 5800g...ale teda pořád plně kojím.
Ivulinda a jak snášela to druhý očkování? prý je horší než první...my jdem na to druhý 15.9.
21. srp 2008 v 09:31  • Odpověz
ahojky,
dzej - my už máme 2 očkování taky za sebou a docela v pohodě, nic tak jako u první, jen byla trošku víc ospalá, ale to i ty vedra, takže pokud Sabince první nic nedělala, tak snad ani druhá nebude
my ted vážíme 6,72 a měříme 63 cm - už se holka pronese :slight_smile: kamarádka má 6-ti týdenního klučíka a ten už má 6 kg. dzej, myslím, že vaše váha je v pohodě, holky sou asi lehčí :slight_smile: a uvídš - my to měli ted ve 4 měsících a týdnu, taky plně kojím - ale co 2 hodky :sweat_smile: a jak často vy?
ivul - no su zvědavá jak to Adélka zvládne, propichuje se u vás nebo prostřeluje?
narodila se už s menší ledvinkou - měla jít na kontrolu ve 3 měsících a půjdeme až v půl roce - no snad to nic nebude a jen potřebovala čast dorůst, uvidíme. Dr. to taky neřešila, ale štve mě to, už bych ráda věděla estli nebude problém i do budoucna, ale čurat čurá, spokojená je, tak snad to bude dobrý :wink:
21. srp 2008 ve 12:26  • Odpověz
coriven no my taky každý dvě hodiny kojíme, v noci teda po 6h, a pak už zas po dvou :confounded:
21. srp 2008 ve 13:32  • Odpověz
dzej - sou to holky hladovky :slight_smile: snažím se to vydržet na 3 hodky, ale jak sou vedra tak to nejde a vydrží snad jen když jsme venku v kočárku, tak to občas natáhnem, ale odpolko už zase 2hodky a večer - vydrží taky jak - no uplně přesně - první šest a pak se zase jede co dvě hodky, že by se nás ty malé slečny domluvily :sweat_smile:
21. srp 2008 ve 13:40  • Odpověz
cori, mě už to problém nedělá, já jsem si zvykla. Navíc se mi teď poštěstilo, že malá už pije jen cca 10minut oproti půlhodině co bylo před tím, takže je to rychlovka a už jsem si zvykla kojit i venku :grinning:
No a když jsou ty vedra, tak to kolikrát i po hodině....
22. srp 2008 ve 13:33  • Odpověz
autor
cori u druhého očkování plakala a u třetího vůbec.příští týden se mám objednat,a pak už teda ty naušnice.u nás se nastřeluje i píchá,ale my s manželem chceme nastřelit,neteř šla taky na nastřelení a dobrý!!
22. srp 2008 v 19:03  • Odpověz
holky, taky vám ty mimča dneska tak nějak řádily? malá vůbec přes den nechtěl spát a pořád bylo plaču a plaču a večer, na to jak usíná krásně, tak jí to dnes vůbec nešlo :(( že by něco ve vzduchu? ale víc miminek prý nebylo dnes ve své kůži...
22. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz
dneska asi fakt něco ve vzduchu je, protože u nás taky hrůza za celý den spala jen jednou to u ní vůbec neznám
22. srp 2008 ve 23:23  • Odpověz
tak u nás to bohužel pokračuje, sice bylo ráno s úsměvem, ale už je zase křiku a plakáníčka :frowning2: že by ty teplotní změny tak na mimča působily?
23. srp 2008 v 10:17  • Odpověz
ahojky, no my máme celej tento týden nějakej uplakanej. Dneska dopoledne řvala pořád a utěšilo ji jen prso. Byli jsme na svatbě a z obřadu jsme museli odejít :pensive:
23. srp 2008 v 16:21  • Odpověz
dzej, tak to je škoda, že svatba nevyšla :frowning2: , ale jsou nějaké holky pošpatnělé, snad je to brzo přejde a bude líp :wink:
23. srp 2008 v 16:28  • Odpověz
autor
čauky cori tak dneska jdeme na nastřelení :grinning: těším se až je bude mít,ale zároven se bojím aby moc neplakala,tak snad to zvládnem bez velkého pláče!Pak dám vědět :grinning: :wink:
25. srp 2008 v 11:27  • Odpověz
ivulinda tak ať dopadnete dobře, držíme pěsti a dejte vědět. My jdeme zítra :grinning:
25. srp 2008 ve 13:52  • Odpověz
jé holky vy už budete naušničkovatí :slight_smile: no my si ještě počkáme, pak dejte vědět, jak to vaše princezny zvládly a hoďte fota ať okouknu jak to holkám sluší :wink:
ivul - nová fotka v profilu :wink:
25. srp 2008 ve 14:17  • Odpověz
autor
tak holky a náušnice jsou nastřelené :grinning: !Malá trošku poplakala a ted si hraje a je vysmátá!!Má pozlacené naušničky s hvězdičkou :slight_smile:

cori jj nová fotka,to bylo u kamarádky,ale vypadám debilně :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale co...
25. srp 2008 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.