• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Ahooooooj :sweat_smile:
tak sem konečně dočetla :wink: , ste teda kecaleny...
Lítám, lítám -vybíráme stavební firmu, bo se chystáme stavět, tak už toho mám plné zuby teď a to sme ještě nekopli :sweat_smile:
Kája byla na hlídání u našich, no prej andílek, zato v noci řádí jak černá ruka, tak do půlnoci spí a pak co 2 hodky budění na kójo - to bude fakt asi tím, že ji přes den už vůbec nekojím, chjoo a to už chci pomalu přestávat... ale MM bude mít za chvilku týden volno, tak začně odnaučovací týden :grinning:

Peti, u vás je teda fakt veselo... Dneska byly dítka hodnější? A co má Adámek s bimbáskem? Nějaký zánět, ještě, že takové problémy holčičky nemají...

Moníí, tak romantika s MM, taky bych si dala říct :sweat_smile: , ale my teď trávíme tak nanejvýš společný čas na papíry ohledně stavby :sweat_smile:

Jani, jj myslela sem žloutek a taky dávám 5x maso a 1x žloutek (pokud se mi podaří sehnat domácí vajíčko :sweat_smile: ) a vy jste byly sáňkovat? to mohlo být prima u nás včera krásně večer nasněžilo a ráno z teho byla břečka...

To sem se rozepsala :sweat_smile: , tak krásný večer
11. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jani a stavební povolení máte?? A co dáváš Kájce na jídlo přes den? já pořád 2x kojím a taky bych už nechtěla...ale nevím co jí dávat. Přijde mi, že má furt to samý :unamused:
11. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jani, tak ráno ještě kojím - sem líná chystat snídani :sweat_smile:
pak ke svačince - nejčastěji pečivo buď s čerstvým máslem, nebo Lučinou
anebo ovoce (zatím jen - banán, jabko, hrušku, hrozínek), jogurt (bílý, jednou sem jí dala jahodový a ten teda hltala :sweat_smile: , takže asi začneme dávat s příchutěma), přesnídávku (nejčastěji domácí jablečnou) (tohle střídám buď na odpolední či dopolední svačinku)
oběd - masozeleninový příkrm (rýže, tětstoviny, brambory + zelenina, někdy maso, jednou žloutek)
A večer kojím a pak celou noc :angry:
Jen mám pocit, že mně přes den málo pije... zatím se do ní víc než 2dc nedostala - což je asi málo, co?
SP ještě nemáme, ale do měsíce by mělo být... snad :sweat_smile:

A jak je to u Vás se stravováním?
11. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz
no my s tím jídlem stejně, akorát v 11 a v 15 ještě nakojím. A večer má kaši. A taky kojím celou noc :angry: :slight_smile:
a nevím co dát místo toho kojení ...2 jogurty za den mi přijde blbý a chleba to samý... :confounded: No malá teď začala pít strašně moc, je schopná v noci vypít 200ml a přes den tak 300-400ml...už jí nechávám v postýlce hrníček a sama si ho bere a pije..jo vrátily jsme se k hrníčku :grinning: už nemusí dudlík flašku.
Tak to je super, že budete mít SP :slight_smile:
11. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
A máte už i svačinky? Já už se ji snažím naučit na jídlo 5x denně + třeba křupka či jablíčko do ruky během dne - právě t bude horší, až zrušíme ranní kojení, to taky nebudu vědět co jí dávat :slight_smile:
Tak to ti vypije dost :wink: , musíme na tom zapracovat, dobrou noc
11. únor 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Máte se??? :slight_smile:
My docela fajn,dnes máme celý den tátu doma,ale od zítra má zas tři dvanáctky,tak si musím připravit hlasivky a nervy :sweat_smile: .Ale tchýně so odveze Adama v sobotu do pondělí,tak budem mít s Aduškou dámskou jízdu a budem užívat TICHA :grinning:

Cori-Adam měl asi trochu zánět-nešlo mu to vůbec přetáhnout a měl to červený,ale to bylo asi tím,že byl dlouho u našich a mamka ho nezkoukla,jestli si ho meje a pak měl tu horečku,tak se jeden den vůbec nekoupal a bylo to...už jednou jsme takhle skončili na urologii,ale to měl horší.
To budete mít faj,až bude domeček :slight_smile: ,ale ta cesta k tomu je trnitá,viď? :wink:

Dzej-koukala jsem na fotky,to máte dobře vymyšlený s těma sáňkama,Sabinka si jede jak princezna :grinning: ,s tím psem to by možná bylo dobrý ho zapřáhnout do saní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Moni-jaký byl večer u vínka :wink: ?
12. únor 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
Nazdárek už se těším na sobotu...budeme s manželem na Valentýna sami doma,Aduš bude u našich a mi si uděláme hezký večer :grinning: JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :slight_smile: aspoň jeden den budeme mít sami pro sebe,mno už se nemůžu dočkat :dizzy_face: Fakt
12. únor 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahoj holky,
Jani, to je fakt dobrá fotka jak vezete Sabinku na sáních - to by mě ani nenapadlo :sweat_smile: , ale fakt supr n¨ápad, no kdoví jestli my ještě stihnem malou povozit, sníh sice napadne, ale rychle roztaje... Tak kdoví jestli ješttě bude :confused:
Peti, au au si Adámek užívá :unamused: Tak dámská jízda, no uvidíš Adélka tě protáhne :wink:
jj cesta trnitá, ale už se tááák těším, ale stěhovačka bude až za dlouho :unamused:
Ivul, tak romantiku si budete s MM dělat? Jednou za čas je to potřeba, bohužel Kája zatím nevydrží v noci beze mě :unamused:

A co ostatní, jak budete slavit Valentýna?
12. únor 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
jj je třeba trošku romantiky :slight_smile: Aduš chce semnou taky pořád být,ale jakmile se stratím tak je i stím s kým je,takže pohoda...No ještě nevím.Víno už mám koupené,možná i svíčky :sweat_smile: fakt nevím,ale pak určo napíšu :slight_smile:
12. únor 2009 v 19:29  • Odpověz
jé Ivul,to se máte :slight_smile: ,já bych sice mohla Adélku dát už na noc k našim,ale nemají tam postýlku :unamused:
Cori-my Valentýna nijak neslavíme a ani nějak neuznáváme,manža zaujímá takový postoj,že tohle nebude slavit jen v jeden den kdy je to určené,takže slavíme celoročně :grinning:
12. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
ahoj holky tak my dneska lítaly...byla jsem si malou nechat zapsat do pasu, pak jsem proběhla město, do jogurtárny, po cestě jsem natrefila na super obchod, kde jsem si koupila ručně dělanou mikinu z Nepálu je božííí :dizzy_face: :dizzy_face: a odpoledne s kamoškou a mimčama na procházce, svítilo sluníčko, tak to bylo prima. Ted jsem si udělala kakao z nutely a půjdu za tatkou :slight_smile:
My chtěli jet na Valentýna do Beskyd, ale jdem na narozky, tak budem pak asi v Brně, no ještě uvidíme. Možná pojedem do Laa...my to tak naprožíváme, my jsme zamilovaní celej rok :slight_smile:
12. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
Peti, to my sme na tom podobně, ale třeba Raffaelko bych dostat mohla :grinning: , ještě to ale musím doma nadhodit :wink:
Kája vydrží beze mě a taky jí stačí, že se jí kdokoliv věnuje - to su ráda, aspoň si teď může jezdit zařizovat :sweat_smile: , ale v noci ještě kojím, tak to by asi nedala... Ale kdoví, třeba by byla jak andílek, možná ji rozptyluju, že :wink: :sweat_smile:
Ivul pak napiš a hezky si to užijte :wink:
12. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
Holky,zase děláte chuťe-nutelka,raffaelko....ach jo :frowning2: a já poslední sušenku sežrala odpolko :grinning:
Dzej-pak hoď foto v nové mikině :wink: ,určitě je super :slight_smile:
12. únor 2009 v 19:41  • Odpověz
Jani, furt si lámu hlavu co je to Laa? Jé a mikinky a hadýrky z nepálu taky miluju :wink:
Peti, no jooo, já teď zblajzla tatranku :grinning:
12. únor 2009 v 19:45  • Odpověz
Cori :grinning: ,já asi půjdu ukrást Adamovi Diskito :sweat_smile:
12. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky,
My se právě vrátili z desetiměsíční kontroly a teda nevím - malá za dva měsíce přibrala 10 dg (a to sme tam byly najezené a nevykakané :unamused: ), což asi není moc, co? Dr. se to nějak nezdálo, prej uvidíme za dva měsíce... NO ještě si ji doma převážím... JInak míry: 8, 76 kg a 70 cm...

a odpolko jedem na rehabilitaci :angry: , se mi tam fakt už nechce...
13. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Peti tak my to taky nijak neslavíme,jen si chceme s manželem udělat hezký večer,aspoň jednou za rok víš??ale taky to máme celoročně ty hezké dny :grinning:
13. únor 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Cori my máme tedka v roku 10kg,ale to kvůli tomu,že Adélka byla hodně nemocná a do toho my zvracela a srala o sto šest tak zhubla o 2kila,jinakl by v 10měsících měla 10,44kg jsem se dívala do její knížky
13. únor 2009 v 16:49  • Odpověz
ahoj holky, my byly dneska na oslavě 3 děti měly rok, to byla paráda :slight_smile:
Jani, Laa je v Rakousku, hned za Hevlínem, jsou tam termálky, my tam jezdíme s malou, je tam teplá voda.
Jojo mikinu vyfotím, je fakt bombastická a táta ani nenadával, když jsem řekla kolik stála :grinning:
Jani, my jsme ted přibraly hodně, ale kamošky holčička přibrala taky jen 20dkg takže to asi není tak hrozný. Uvidíte za další 2 měsíce :wink: Hezký večer holky :slight_smile:
13. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahojky,
tak máme za sebou první horečku, teda ještě jsou dozvuky, ale snad brzo zmizí... Od kdy se může dávat něco na horečku, od 38 stupnů nebo až od 38,5?
Tak zítra plavat asi nejdeme, ale neva, hlavně ať je líp...

Hezký den všem zamilovaným :sweat_smile:
14. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj holky,
Cori-to je teda blbý,tak hlavně ať je Kájce líp!A má rýmu nebo něco?.Já dávám sirup klidně už nad 38,pokud je ubrečená a špatně to snáší.
Ivul-tak to dnes hezky oslavte :wink: Taky bych brala jeden večer bez dětí,ale dvou už se těžko zbavuje :sweat_smile:
Dzej-tak to jste si teda pěkně oslavovali :slight_smile: .Ty jsi mě tak minule namlsala,že jsem si včera koupila Nutellu a už mi je zní pěkně blbě,protože se neudržím a furt na ni chodím :grinning:
14. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz
ahoj holky,
Jani, tak snad už je Kájka dobrá. Já dávám Sabince ten sirup Nurofen i když má jen 37,5 ono to pomůže i když jí něco bolí, určitě to neublíží. Z čeho pak to máte???
Peti :slight_smile: já tu nutelu našla ve špajzu, byla tam od vánoc, no už taky není :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dneska si uděláme opožděně valentýna vínečko s jahodama...včera jsme to nějak nestihli :dizzy_face: Hezký večer všem
15. únor 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahojky,
tak vidím, že všechny jsme užívaly víkendu :sweat_smile: ,
Kája už je dobrá, ťuk, ťuk - byla to jen jednonoční horečka, sice má pořád unavené očička, ale baští a čiperná je, tak snad to bude dobrý...
Jani nevím z čeho... ale je fakt, že v pátek jsme byly na desetiměsíční kontrole a pak ještě na rehabce - tak asi měla plné zuby doktorů... :unamused:
Užívejte opožděného Valentýna... my si byli sednout se známýma v pizzerce - hádejte kterou sem si dala :grinning: , mám pupek k prasknutí, snad se to do rána vstřebá, hi...

Tak krásný večer :wink:
15. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jani, jestli jste neměli tu "6 nemoc" nebo od zoubků???

Jinak dobré ránko, u nás zase chumelí, to bude super na sáně :slight_smile: Jdeme dneska na cvíčo :grinning:

Jani, já myslím, že sis dala určitě nějakou sladkou pizzu s ovocem :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
A kdepak jste všichni???
16. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojky,
a ta 6 nemoc to sou jen horečky, nejsou to i nějaké flíčky po těle? TO sme neměly...
Jani, hezky zasaňujte, u nás fůká větr takže to na sáně moc není, no kdoví jestli letos ještě vyjedem a to si děda dal tolik práce, aby je poopravil :sweat_smile:
HEzký začátek týdne :wink:
16. únor 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojky,
cori-to je fajn,že jste už fit a že to není nic horšího :wink:
dzej-užijte si sáně i cvíčo :slight_smile:

Tady je taky kupa sněhu,po o přijede Adam od tchýně,měla jsem o víkendu duševní očistu a léčila si nervy-právě tou nutelou :grinning: a zítra už jde konečně do školky.Jupííí :sweat_smile:
Adélka je v pohodě,ale je děsně ukecaná,teď pořád napodobuje telefonování,dá si něco k uchu a říká haló :slight_smile: ,naposled měla u ucha svoji ponožku.Včera jsem s ní byla u našich,tam vylezla na gauč a tady v pokojíčku vylezla na takovou nízkou bednu s legem a z ní na židli,co byla vedle.Takže je co hlídat :confounded: :wink:
Už se připravuju psychicky na oslavu o víkendu,je mi to líto,u Adama jsem se těšila,že oslavíme jeho 1.narozky,ale teď je to úplně jiný a mrzí mě,že to tak utíká :frowning2: :cry:
Tak hezký zachumelený den,holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Ahojky holky,jj tady u nás je taky kupa sněhu :angry: už aby to roztálo a já mohla vklidu jezdit :grinning: .pořídila jsem si malé autíčko pro mě a Adélku tak už chvi aby ten hnusný sníh slezl a bylo sluníčko :sunglasses:
16. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz
tak my máme čerstvýho sněhu asi 10 centáků, to je super. Ivul, buď ráda, to je nejlepší škola na ledě a sněhu :wink:
Peti no jo utíká to, Adélka bude mít rok, že? A je teda šikulka, že tak už rozumí telefonu a mluví..to u nás nee, malá už teda stojí, když ji postavím a má se o co chytit, ale neříká zatím ani táta a to už máma říkala v půl roce... :pensive:
Jinak cvíčo bylo super a sáňkování taky, Sabulce se to moc líbí. Zítra mám pracovní den, musím udělat zas nějaký přiznání, tak snad bude Saba hodná. :astonished: Hezký večer
16. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holky, zasedla jsem jen narychlo k pc abych vas pozdravila. Jsem na par dni v Bukuresti, zarizujeme s manzou vsechno na prijezd nasi princezny. Adelka je s babickou, rano jsme ji slyseli po telefonu jak papa a jak povykuje na psa, takze verim, ze to tam holky spolu zvladnou :grinning:
Jinak tady skoro zadny snih neni, sviti slunicko a je docela hezky, za chvili vyrazim do ulic omrknout co se tu zmenilo :wink:
Mejte se zatim pekne, ahoj.
17. únor 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky,
Moníku, tak to tam hezky nachystejte, kdy se tam přesouváte na dýl? Adélka to s babí určitě zvládají dobře :wink:
U nás taky sněžno, chtěla sem jít ven, ale malé se po dlouhé době podařilo usnout doma, tak su ráda, třeba i něco podělám - hi, chcu se vidět :sweat_smile:
Jani a co s malou cvičíte? Děáte přímo nějaké cviky, nebo si spíš tak hrajete?
Ivul, co sis pořídila za autečko? V tomto počasí taky nerada jezdím - ale dokud není námraza, tka se to dá :wink:
Peti, letí to rychle a už máš vymešlenou oslavu pro malou? Co dostane za dárečky?

Pěkný den :dizzy_face:
17. únor 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.