• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
ahoj holky :slight_smile:
Moni zdravíme do Rumunska. Tady je 10cm sněhu, i ve městě, je to paráda. Sáňkujem jak o život :dizzy_face: Téda, Adélka je u babičky, to je prima, že to zvládají a že tě vidí přes net. Určitě se ti stýská, že??
Jani, to cvíčo probíhá tak, že se pozdravíme písničkou, lektorka nebo jak to nazvat :slight_smile: obejde děti s plyšákem, pohladí je tím. Pak si sedneme a třeba protahujeme ručičky, nožičky, pomocí říkanek, učíme se oči, uši atd.. pak na balonu cvičíme jako že leží na zádech pak na břiše a motáme do boků dopředu, dozadu, pak se třeba jdeme na skluzavku, trampolínu, lezem přes překážky, do kopce, z kopce...pak dáváme míčky do děravé podložky, vytahujem, pak se houpeme v dece...a tak podobně :slight_smile: je to prima, jsou tam děti stejnej věk. Pak chodíme s kamoškou na obídek a točený nealko pivo :slight_smile:
Jinak Saba už konečně používá ruce na zvedání se do sedu :slight_smile: a stojí tak 20 vteřin :grinning:
17. únor 2009 v 17:01  • Odpověz
Jani, tak to může být prima to cvičení, tu ni néni :unamused: tak chodíme po besedách :grinning: , naštěstí spusta kamarádek je na mateřské, tak se jeden nenudí, ale je fakt, že teď jsme dlouho nikde nebyly, bo jak furt řádí ty chřipajzny, tak se to tu točí dokola :angry:
Jak se Ti Sabinka sedá? Kája jde ze čtyř - jak couvá dozadu, tak si najednou sedne, nohy má do prapodivného cvičebního úkonu, ale sedne si :sweat_smile:
17. únor 2009 v 18:50  • Odpověz
Jani tak aspon, že máš ty kamošky a malá se dostane mezi děti, že?
No Saba si lehne na bok a rukama se zvedne do sedu. :grinning:
17. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoooj holky :slight_smile:
Moni-tak ať jste brzy s Adélkou pohromadě :wink:
Cori-oslavu nějak moc neplánuje,půlka příbuzných dojde v sobotu a další v neděli,dárečky už mám-od nás dostane tu riflovou bundičku s mikinkou a dneska ji Adam vybral knížku-taková truhlička a v tom je 15 malinkých leporelek,třeba s tvary,zvířaty,kytkami,oblečením a tak...ona miluje prohlížení knížek,tak snad se ji to bude líbit
:slight_smile: .Od našich dostane kočárek a jinka nevím.
Dzej-to máte super to cvičení,u nás je taky prd,až pak pro větší děti.
Včera jsme měli opět babinec-šly jsme na pizzu,to jsem se zase přecpala :grinning: ,předtím jsme byli s Adamem sáňkovat,tak jsem byla vysportovaná a náležitě vyhladovělá,že jsem ji tentokrát snědla celou :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ,k tomu Plzeň a bylo mi fajn :grinning:
18. únor 2009 v 18:46  • Odpověz
holky vy zas děláte chutě s tou pizzou teda :dizzy_face: já nemám doma už 3 dny vůbec nic, nestíhám nakoupit, taťka už to ani nekomentuje :grinning:
Jéé to musí být super ta truhlička Peti, Sabula ted taky ráda prohlíží, ale zdá se mi ,že má knížky ještě náročný. Jsou tam tvary a barvy. Napřed to chce asi zvířátka, ne?
Tak Brno je veliký, takže toho vyžití, cvičení, babykaváren atd je tady spousta, chodit do všeho, tak se nedoplatím :sweat_smile:
Máte ještě sníh? Tady se to drží, pořád je asi 10cm :grinning: :grinning: tak hezký večer
18. únor 2009 v 19:50  • Odpověz
dzej-zvířátka jsou na prohlížení super,máme toho dost ale po Adámkovi,ale u Adélky je každý zvíře "baf,baf",miluje psy,tak děláme s kočárkem vždycky okružní jízdu po místních hafanech :sweat_smile:
Sněhu máme kupu,potřebovala bych na některých místech ke kočárku pluh :grinning:
Hezký večer všem,já koukám na Přátele :slight_smile:
18. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Tak holky už mám svého miláčka-autíčko doma :grinning: Pro mě a Adušku jako dělanééé :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky,kde jste kdo?? :slight_smile: Nejste zachumelené? :sweat_smile:
Ivul-tak to je skvělý,že už jste s Adélkou pojizdné,ale zrovna nemáte moc dobré počasí na první vyjížďky,viď? :confounded: :slight_smile:
U nás je veselo,včera ráno opět Adam nešel do školky,bolelo ho v krku,prý to angínu zatím nemá,tak baští jen homeopatika,ale odpolko měl teplotu,pak najednou,že ho bolí břicho a než jsem se omrkla,tak poblil půl gauče,sebe a koberec.Tak jsem ho hodila pod sprchu a pka se dala do likvidace rizota na gauči a koberci :grinning: .No než šel spát,tak zvracel ještě 4x,nesnesl ani lžičku čaje.Ale dnes už mu je líp,před chvíli si ho vzala mamka a manža jel pro dortík,snad ho doveze v pořádku v tomhle nečase :slight_smile: .
Tak nám držte pěsti,ať se oslava vyvede,slavíme v sobotu i v neděli.
Hezký bílý víkend :slight_smile:
20. únor 2009 v 15:18  • Odpověz
ahoj holky,
Peti no my jsme zapadli :slight_smile: v Brně je hromada sněhu a pořád sněží, to je paráda :grinning: Já ted moc nestíhám na net, mám hodně práce s daněma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jejda, zas je malej marod, ta školka je hrozná, vždycky si něco přinese domů, že? Ještě že jsi s Adélkou doma...jak se to řeší, když už člověk pracuje, že? Pěkně si užijte oslavu, držíme pěsti ať dobře dopadne a hodně foťte :grinning:
A kdepak je Janča? A Mončo už jsi doma s Adélkou nebo pořád chystáte v Bukurešti?? Ivul, tak opatrně v novým autí :wink:
20. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahooojjj...
taky nějak nestíhám net a pokud tu sedím, tak řeším stavbu :unamused: , MM má zitra oslavu, tak chystám - pustila sem se do dortíku, ale nepečeného, tak snad bude k jídlu, jednu buchtu sem už pokazila... no já fakt do kuchyně nepatřím :grinning:
u nás sněhu taky hafo, Kája jen zírá, když sem ju posadila na sáně, tak z nich chtěla utěkat, takže zatím to pro ni není, necháme to na další zimu :sweat_smile:
Peti, užijte si oslavu, už se těším na fotky...
Jani, brr daně, nezávidím, seš dobrá, že to mu rozumíš :wink:

a už du nakutě, tak dobrouuuu
20. únor 2009 ve 22:44  • Odpověz
Ahoj holky, před chvílí jsem dorazila domů do Prahy. Vstávání ve 4.45 fakt není nic pro mě. Adélka teď šla spát a tak jdu taky :grinning: Zvládla to tu skvěle, když jsem přijela tak se tvářila, že jsem byla pryč 5 minut. Tak dobrou noc :dizzy_face:
21. únor 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Petronil ani mi o tom hnusném sněhu nemluv :angry: je to děs a já už chci jezdit,ale copak se to dá v tomhle počasí?Nedá :confounded: jinka autíčko parádní :slight_smile:
21. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Kuki Kuk :grinning:
23. únor 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak se hlásím po náročném slavícím víkendu,bylo to fajn,Adélka si to užívala a byla naprosto spokojená :slight_smile:.Akorát jsme to měli spestřené nedělním výletem na pohotovost-Adam má nakonec spálovou angínu,takže dalších 10 dní opět antibiotika,to je fakt už děsný :frowning2: .A musíme si udělat všichni doma výtěr z krku.
Největší úspěch z dárků měl kočárek,ale Adam by ho Adélce nejradši zabavil,ona pořád byhazuje z toho panenku i peřinky a to trpělive pořád dává zpátky.
A opět včera perla-jezdili s kočárkem na chodbě,on ji dirigoval,že budou jako rodina a Aduš pak ke mně přišla a sápala se na mě a on ji povídá"pozor Adélko,hlavně nekousni tu starou paní" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
To jsem to dopracovala......na starou uklízečku :grinning: :grinning: :grinning:
jestli chcete koukněte na fotečky :wink:
23. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahojky,
Peti máte moc hezké fotky z oslavy - teda Adélka už vypadá aj na starší, to bude tím jak je šikovná, že už tak hezky chodí... to ten náš malý plazec se konečně začíná popolézat po čtyřech dopředu, ale jen trošičku :sweat_smile:
A Adámek je teda perlivec, je fajn, že si s malou tak vyhraje. Ale teda se Vás ty nemoci drží :angry: tak hlavně ať je mu dobře a vy ostatní to nechytnete...
A ještě jednou - všechno nejlepší k prvním narozeninám Adélce :wink:

U nás dneska teda chumelilo, ale konečně už se to zastavilo a zase naopak to rychle taje.. tak snad pak nepřijde poledovica...
Happyfoto má akci, tak jdu rychle probrat fotky a nechat povyvolávat...
Hezké pondělí :dizzy_face:
23. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
Pet-Adélka měla krásný dort,jé vidíš tys mi připoměla,že musím dát vyvolat fotky z oslavy a tam je dort beruška.Jinak tvoje Aduš už chodí??
23. únor 2009 v 15:58  • Odpověz
Ahoj holky, Peti, taky přeju Adélce vše nej!
U nás dneska lilo jako z konve, ale i přesto jsme museli na procházku...dítě a psa nezajímá jak je venku, oni tam prostě musí. Taky jsem si po návratu zvenčí udělala rychločesnečku. Dřív jsem si jí dělala na kocovinu, dneska na zahřátí po výletu s mimčem :grinning: Časy se mění.
Jinak teď máme nějaký krizový období. Adélka se snaží posadit, vždycky dá z kleku zadek mezi nohy a rukama se opírá o podlahu před sebou. Až sem dobrý, jenže pak vždycky zvedne jednu ruku až nad hlavu. Tím ztratí rovnováhu a přepadne přes bok na záda, dost často i na hlavu. Už jsme měli pár pěknejch pláčů. Snažím se jí chytat a vracet ručičku na zem, ale ne pokaždý se mi to podaří.
Cori, já mám všechny fotky v noťasu. Nedávno jsem je zkopčila na DVD, kdyby mi náhodou PC kleknul. Občas vytisknu pár fotek pro babičky, jinak nic :unamused:
23. únor 2009 v 17:38  • Odpověz
MOni já taky, jen dofám, že PC nevyplivne to by byl průšvih... Musím to taky povypalovat :confused: , ale babičky už žadoní o fotečky, tak sem dělala ordung a něco navybírala, ale jich je... nějak to neumím přebrat :sweat_smile:
Moni, my si sedaly stejně, ona tu ručku jakoby zvedala - mámo dívej jak mně to jde a pak žuch... ale pak si dávala pozor, akorát si občas zasukuje nohy :sweat_smile:
Kde máme Jaňulu, snad ju nespolkly daně :sweat_smile:
23. únor 2009 v 19:22  • Odpověz
ahoj holky, Jani to je telepatie, co? Jen pomyslíš a jsem tu :grinning:

tak my přejeme Adélce taky vše NEJLEPŠÍ k prvním narozeninám. At je zdravá a usměvavá :slight_smile:
Adámka je mi líto, já měla taky spálu, chtěli mě odvést do nemocnice, ale já nechtěla. Bylo mi 6let :unamused:
Peti fotečky jsou krásný, a ten dort jééé, nedáš sem recept?? :grinning:
Holky, s těma fotkama bacha..víte jak jsem dopadla já...všechno v počítači a počítač zdechl...naštestí to byla jen obrazovka, tak jsem to rychle stáhli přes DVD na cédéčka, ale pěkně mi lepilo...být bez fotek, to by bylo špatný :pensive: My byli dnes na cvíču, ale byla tam šílená cvičitelka, ta naše byla na horách, my máme jarní prázdniny. Tak jsem byla naštvaná, :angry: Jinak v Brně je pořád hromada sněhu to je super.

My ted řešíme problém, že malá spí ve spacím pytli a jak si sedne, tak si neumí lehnout, protože ten pytel je těsnej, tak třeba usne v sedu a pak se probudí a brečí, ptz ji všechno bolí :frowning2:
23. únor 2009 v 19:30  • Odpověz
Jinak já mám fotky na www.rajce.net a pravidelně doplňuju a babičky koukají tam, takže nemusím nechat dělat. :dizzy_face:
23. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Holky,díky za gratulace :wink: :wink: :wink:

Cori-Aduš vypadá asi starší na fotkách,ale jinak je to malej brouček a je srandovní jak tady chodí s tím kočárkem :sweat_smile:.Snad už se toho marodění zbavíme.Teď mi Adam řekl,že nemá rád to naše hudrování a včera jsme zas měli konflikt a on si pak v posteli povídal pod fousy,že by chtěl hodnější rodiče,tak jsem mu řekla,že si může sbalit a jít k jiným rodičům :confounded: :slight_smile:,tak začal bulit,tak je to tady furt dokola.

Ivul-Aduš chodí od 10 m. :wink:

Moni- ty pády na hlavu taky nemám ráda,te´d už to je v pohodě,ještě mě dr.staršila,že z toho můžou mít později epileptický záchvaty :unamused:

Dzej-ten dortík jsme si nechali dělat,tak bohužel receptík nemám :grinning:
Chudák Sabinka,to si neumím představit,usnout v sedě :astonished: :slight_smile: .a bez pytle neusne?

My jdem dneska po obědě na roční prohlídku,tak jsem zvědavá jak se budu brodit tím rozbředlým sněhem s kočárkem :angry: :slight_smile: .Tak pak písnu aktuální míry :sweat_smile:

Hezký den všem :dizzy_face:
24. únor 2009 v 09:06  • Odpověz
Tak Adélka měří 78 cm a váží přesně 10 kg :slight_smile:
24. únor 2009 v 16:48  • Odpověz
Peti teda, krásný míry :slight_smile: Adámek má blbý období, co? :grinning: Saba usne bez pytle, ale deku odkope a je jí zima, ten pytel je fajn. No dneska jsem jí ukazovala jak se lehá, tak snad to pochopila :grinning: Před chvílí tu jelo autíčko family frost, tak mám v každé ruce ledňáka a čekám na tu novou reality šou jak se ty baby svlíkaj, co to bude :confused: hezký večer všem :slight_smile:
24. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
dzej
Tak jaká byla reality show?

Peti,
konečně jsem měla chvilku na vaše fotky. Krásnej dort a bezvadnej kočárek! A jak se u něj Aduš tváří starostlivě! :grinning:

Já si večer dala 2 cinzana a tak mě to nakoplo, že jsem vzala koš s prádlem a do půlnoci žehlila :slight_smile: Teď čekám až se Adélka vzbudí a jedeme se potápět. Samozřejme jako vždy když máme nějam jet - chrní a chrní.
25. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jůů holky, kde jste? Taky teď nic nestíháte?
My řešíme stavbu a obíháme věci kolem ní. JInak malá nám začala lozit po čtyřech - sice se jí kolínka rozjíždí, ale statečně bojuje... takže to vypadá, že nakonec lezení nepřeskočíme :sweat_smile:

Pěkný páteční večer :dizzy_face:
27. únor 2009 v 18:54  • Odpověz
ahoj holky,
no já teď nějak nemám náladu. Umřel nám další děda :pensive:
Jinak Jani, malá včera začala taky lozit dopředu!! A začíná se zvedat, ale nejde jí to, tak se vzteká a když ji postavím, tak chvíli vydrží stát opřená. Takže taky bojujeme. Je to šikulka. Už se naučila dávat hračky do kyblíku, nejen vyhazovat :grinning: a umí dát kostku na kostku. Taky volá na psa baf baf a když něco hodí na zem, tak řekne bác. Prořízla se nám jednička nahoře, tak snad bude trochu klidněji v noci. Jinak včera poprvé jsem jí v noci nenakojila. Dostala v 19h a pak až v 7 ráno, 3x se vzbudila, poplakala tak 5minut, napila se vody, chytla mě za ruku a usla. Tak jsem ráda, že jsem to snad :astonished: vychytala ve správnou dobu. Už v noci nedostane. Ve dne je mazlivější, tak jí to vynahrazuju.
A co vy holky, jak se máte? je u vás ještě sníh? U nás dneska svítilo sluníčko a vypadá to na jaro. Zítra máme plavčo po 14dnech, nějak spravovali bazen, tak jsem zvědavá. Akorát nás přesunuli na 12h :unamused: to se mi moc nelíbí. Zkusím to nějak přehodit bud na pátek nebo neděli, jak začne teplo, tak budem někam jezdit a to by byl den zabitej. Tak se mějte holky, hezký víkend :slight_smile:
27. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahoj jdu jen říct, že noc na dnešek byla super, malá se vzbudila na dýl až ve 4h, dostala vodu, chvíli poplakala a spala do 7 :slight_smile: :slight_smile: to bylo žůžo. Takže noční kojení je pryč hurá :slight_smile:
28. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
nejdřív gratulace k pokrokům vašich berušek :wink:
My taky nějak nestíháme,nevím čím to je :grinning: ,už se těšíme na jaro,tak snad brzy přijde,sníh už je konečně téměř pryč.
Dzej-to je fajn s tím kojením,Adélka se taky buď napije vody,nebo ani to ne.Ale spí teda tak do 1 hod v postýlce,pak se probudí a musí jít k nám a to hned zase usne.Tak jsem ráda,ale te´d už nám hodně dlouho nelezl žádný zub,tak jí nic nebrání v klidném spánku :sweat_smile: ,to pak zase bude... :fearful:
Tak se mějte,hezkou neděli přejeme a já jdu dělat obýdek.
Zítra to bude náročný,jedu na kontrolu se žílama a musím táhnout obě děti sebou :unamused: ,měli jsme jít s Adamem ráno na výtěr,ale to budu muset až v úterý.
Tak zatím..... :slight_smile:
1. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky, taky nestiham, mame tu na vikend tatu. Navic nam nejde wifi, takze mam problem se pripojit na net. Vcera jsem Adi poprve uvarila obed (doted jedla sklenicky). Tvarila se, ze ji to chutna. Mne to teda docela vonelo, narozdil od sklenicek. Akorat toho nesnedla na gramy tolik co kupovaneho. Mozna jsem to udelala moc huste.
U nas je taky bez snehu, sice zatazeno, ale ptaci zpivaji a tak to vypada docela jarne. Dnes prijedou na navstevu nasi, to budou koukat co zase ta nase beruska vsechno umi. Hlavne spoustu novych zvuku a ksichtiku :grinning: Tak zatim ahoj a peknou nedeli.
1. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahojky do neděle,
dneska je opravdu krááásně jarně, no snad nám to dlouho vydrží :sweat_smile:
Jani, Sabulka je teda šikulka a jak se TI podařilo ji odnaučit v noci pít mlíčko? My už byly týden na 1 nočním kojení, ale tento týden jsme měli rozlítaný, návštěvy, zařiozování... takže malá začla i později chodit spát a víc se budila... dneska to bylo náročné :unamused: , ale asi ju bolelo bříško a sme nevyspané obě :confounded: a kolikrát ještě přes den kojíš?
MOni, mně ty skleničky taky nevodí a ba ani moc nechutnají :sweat_smile: užijte si návštěvu dědáčků
Peti, ať zítřejší kontrola je dobrá, co máš se žílama?
1. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.