• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Ahoj holky!
Můžu se vás zeptat, v čem - kde - máte děti přes den? My máme postýlku na kolečkách, takže si ji z ložnice přivezu do obyváku a Ivuška je v postýlce (pokud si ji nevezmu na klín, nebo nepoložím na deku na zem - na bříško). V poslední době mi to začíná připadat moc pro miminečka (Ivušce je skoro půl roku :slight_smile:
Děkuji za odpovědi. Peťa
1. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj Peti,
já měla taky košík na kolečkách v kuchyni, ale většinu času jsme trávily a trávíme v obýváku a tam máme koberec, na něm má hrací deku. V podstatě na tej zemi je tak od cca 3 měsíců skoro furt, jen na spaní ji dávám do postýlky. I rehabilitační dr. nám řekla, že ji máme nechat co nejvíc v prostoru, ať se co nejvíc hýbe, takže u nás sou všude poválané hračky - motivace :sweat_smile: (tak to odůvodňuju návštěvám, hi) Nedoporučila nám ani ohrádku, ale je fakt, že naše Kája není žádný rychlík a zatím ji nemusím chytat po bytě. Prostě sme z obýváku odklidili nějaký kus nábytku a je z něj herna :sweat_smile: a tak má velkou ohrádku.
2. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Cori-jezdím na kontroly s křečovýma žílama-asi 3x mě to vypichovali,teď zatím dobrý.
Děti cestu taky přežili,Aduš byla nadšená,když někdo otevřel dveře čekárny,tak mu řekla "ahoj" a šla k nim,pak ji chovala nějaká paní a ona se na všechny zubila.je nějaká hodně společenská,jestli to tak půjde dál,tak ji budu muset v 15 zamykat :grinning:

peto-my jsme měli malou v obyváku na těch puzzlích a v pohodě,doteď si na nich hraje,postýlku jsem tak kolem 3 měsíce z ložnice už netahala,chodila do ní jen spát :wink:
2. bře 2009 v 17:29  • Odpověz
ahoj holky, tak na dnešek spala malá v kuse od 20,30h do 7 do rána, to je paráda :sunglasses:
Jani já ani nevím jak to, asi byla správná chvíle. První noc si poberečela a teď už ví, že ji čeká mlíčko až ráno a v noci má v postýlce hrníček a pije si vodu. Mlíko má ráno a večer za odměnu :slight_smile:

Peta 13 no já tak v 5 měsících už malou nechávala taky na zemi nebo v ohrádce. A spát chodila do postýlky. Kolíbku jsme už demontovali.

Peti a dobrý ty žíly?? Ta kontrola??

A holky máme novej golfáček se musím pochlubit :sweat_smile: je super, hodím fotky do albíčka. :dizzy_face:

Zítra máme dědův pohřeb tak se vůbec netěším. Malou zase nebereme, až na hostinu. :pensive:
2. bře 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahoj Dzej :slight_smile: ,to je mi líto s Tvým dědou :frowning2: ,tak to dobře zítra zvládněte i když se to asi moc nedá :pensive:
Žíly dobrý,ale mamka musí na operaci :unamused:
Už se těšíme na fotečky nového golfáčku :wink:

Tak hezký večer holky :slight_smile:
2. bře 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj holky,
Jani, upřimnou soustrast :pensive: malá to pak na hostině aspoň trošku rozptýlí...
Jinak Sabula je teda šikula, že se tak odnaučila v noci pít mlíčko... Kája zatím bojkotuje hrníček, takže moc pít neumí a vodu nechce ani vidět :angry: Takže jinak už kojíš taky jen ráno a večer?
Peti, to je dobře, že kontrola dobrý :wink: a mamka de s žílama na operaci?
Taky se těším na fotečky nového golfáčku, my koupili sporták, tak zatím testujem, fotky zatím nemám, jak udělám dodám :sweat_smile:
Pěkný večer a nezapomeˇňte kukat na Vaculíka :grinning:
2. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
Peti a to jako křečáky? Já mám křečák na leve noze vzádu kolene a dr mě strašila, že mi těhotenstvím zhorší, no nic, je v pohodě, dokonce mám pocit, že zalezl :slight_smile:

Jani jojo ráno a večer, ale někdy i přes den, v neděli jsme se zdrželi na výletě, nikde se nedalo nic koupit a neměli jsme s sebou, tak dostala prso :astonished:

Vaculíka mám puštěnýho. :wink:
2. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky holky,
to nám to tady nějak vázne :grinning:
Já mám pauzu,čekám,až mi uschne podlaha po stírání :sweat_smile: .
Cori-mamka jde na operaci se žílama,už byla s jednou nohou a jde teď s druhou.
Dzej-já mám ty křečáky po mámě,je to prostě v rodině :unamused: ,už mi to několikrát vypichovali,ale teď už 2 roky ne,to se taky divím,že se mi to po porodu nezhoršilo.Jsem ráda,protože pka nosit ty punčochy to je humáč :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Venku je úplný jaro,co?Jen kdyby tak nefučelo.Ale má se zas ochladit :frowning2:
Adam dneska dobral ATB,do školky ještě příští týden nesmí a za týden jdem na krev.
Adélka to je dračice,pusu nezavře,pořád tahá někajý hadry a utírá s nima podlahu a všechno :slight_smile: ,včera si sama sundala tričko,tak aspoň budu mít brzo pomocnici :sweat_smile:

Hezký jarní den :wink:
5. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj holky,
taky nějak nestíhám. Táta nám dneska odjel s naším autem, abysme ho tam měly s Adi k dispozici. Tak odteď jezdíme po Praze "sockou" :grinning:
Holky, ty žíly se platí nebo je to na pojišťovnu? V těhu mi jeden internista říkal, že sice nemám křečáky, ale slabý žilní stěny, a že se to dá odstranit nějak ambulantně laserem. Ale to už by se asi platilo. Nemáte s tím zkušenosti? Občas mě ty nohy pěkně bolí.
5. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj Moni,to máte teda blbý bez autíčka.A kdypak za taťkou jedete?
Já za to vypichování neplatím-to je přes pojišťovnu,protože to je jako léčebný zákrok,ale mám kupu těch menších žilek-metliček a to je jen kosmetická vada a za ostranění by se určo platilo-to asi tím laserem dělají :wink:
5. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ty metličky určitě, ale doktor měl na mysli žíly v podkolení - jsou jakoby hodně vystouplé, ale nejsou to křečáky (prý zatím) a dá se to dělat laserem.
Jedeme zhruba za 3 týdny, teď jsme si poslali nějaký věci autem a my s Adélkou poletíme. Pro Adi by to po zemi bylo moc dlouhý.
5. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
ahojte :grinning: jdu vás jen pozdravit!moc mě to na kompu nebaví tak se tu ani moc nezdržuju :grinning:.chodíme s Adélkou ven.včera bylo tak hezky,že jsme šli s Adélkou pěšky ven,a udělali jsme si hezkou procházku,a ted jak už bude jaro,tak to budem pořád venku a nebo jezdit na zahrádku :grinning: :grinning: už se moc těším.Tak se mějte :wink:
5. bře 2009 v 16:36  • Odpověz
ahoj holky, no tak u nás teda celý odpoledne prší a na jaro to vůbec nevypadá, fučí vítr.
Moni tak to ti nezávidím jezdit MHD po Praze, já to tam nechápu, vždycky se v metru ztratím :grinning:
No já bych s těma žilama měla taky něco dělat, ale bojím se doktorů, takže to odkládám. Ted musím akutně se znamínkem, malá mi do něho pořád škrábe, tak pro jistotu :confounded:
Peti, pošli mi Adélku, ať nám taky tady vytře podlahu :grinning:
5. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
Holky, u nás bylo dopo tak hezky, těšila jsem se na procházku. No a když jsme vyrazili po druhé hodině ven, tak samozřejmě byla ta největší slota. Adi spokojeně chrněla pod pláštěnkou a já s Kvídem a babi jsme byli jak vodníci.

Ivul
Já se nejvíc těším na léto, to pořád "kávičkujeme" na zahradě, máme puštěný kropítko na trávník aby se nám zvlhoval vzduch a máme kopyta nahoře. :grinning:

Peti
Mně to neva, s velkým kočárem jsem nejezdila, to jsem využívala jen auto. Ale s golfáčema dokážu i sama nastoupit a vystoupit, takže pohoda. No a se žílama taky pořád váhám. Každopádně v létě jdu na oči, budu bez dioptrií!!!! Tak to nemůžu přehánět s těma špitálama

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
-Moni jj léto to já miluju!!na zahradě ráno vstát dát si kávu,opalovat se,koupat se v bazénku a prostě si užívat :sunglasses: Hrozně se už těším :grinning:
6. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
ahoj holky, tak to se snad těšíme všechny na teplo. U nás zase prší, je to hnus.
Jinak dneska se mi podařilo Sabulu spící přenést z auta až do postýlky, to se mi ještě nestalo :grinning: Spí ted nějak tvrději, nevím jestli je to počasím nebo tím, že spí už jen jednou.

Janča už asi staví domek, že se ani nepřijde kouknout :grinning:
6. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
Hi, ahojte...
Jani, jj už začíná lítání kolem domku, firma vybraná, ale i tak ojééé :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak vy už byste si chtěly užívat léta jooo? Taky se těším, ale i na jaro, je fakt, jak je všechno krásně zelené a voňavé tak to sou procházky :wink:
Jů Moni, tak to za chvilku letíte, už Adélka letěla letadlem?
Taky se vám ty vaše holky vztekají? Kája děsně a mám pocit, že čím dál tím častěji :angry: , to si v pubertě užijem :grinning:
6. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
jé Jani, kde máš fotku? No jo, Sabula se vzteká, když něco nedostane, nebo jí seberu. Ale já ji většinou nechám vyzuřit. Nemám ráda uvztekaný děti :slight_smile:
Jani, kojíš ještě? Já už končím. Jen nevím, jestli mám začít dávát sunar nebo nic. Ona sní 200g jogurtu a 1 sýr denně...
6. bře 2009 v 17:05  • Odpověz
Ahoj holky,
Kvído má angínu a tak nesmí ven, šla jsem teda s Adi na procházku až jsem skončila v nedalekém obchoďáku a utratila litr za kalhoty a sukni. Hrůza. Ale mám velkou radost.

cori
Adélka letěla asi 6x, ale zatím jen u mě v břiše :grinning:

ivul
jj, babička (tchýně) pracuje z domova, takže o prázdninách vždycky udělám ledovou kávu a jen na ní houknu nahoru ať jde na zahradu, tam se rozložíme a ona toho pak už moc neudělá :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Moni :grinning:
6. bře 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
dzej ten sunar bys jí měla dávat,to dítě aspoň do roku potřebuje!a proč přestáváš kojit?
6. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
no já chci v roce přestat, takže to bych pak nemusela, ne? Proč přestávám? Tak myslím, že to stačí, už je velká, ne??
Moni, to je super, teda, že? Kdybys pro to šla, tak nedoneseš nic a takhle máš pěkný věci :grinning:
6. bře 2009 v 17:38  • Odpověz
Moni - kdo je Kvído? hafan? :sweat_smile:
Jani, jj ještě kojím - ráno a večer (ráno je to hlavně z pohodlnosti, než se proberu, tak je půl dne pryč :sweat_smile: ) a večer tak na nuchnání, ale pak i v noci a to teda už nechci... asi bych chtěla zachovat už jen to ranní kojení, tak uvidíme, asi to bude boj...
S tím mlékem mě to taky zajímá, jestli ještě pak budem muset dávat sunar... A dáváte jogurt každý den?
6. bře 2009 v 19:12  • Odpověz
no já dávám malé jogurt každý den k snídani, uplně ráno dostává taky prso. A odpo má ten sýr. Se podívám do těch témat příkrmů jak přispívá Radka.m ta to má zmáklý :grinning:
6. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
zjisti a dej vědět, já teď sem občas kukám a spíš pročítám stavitelské věci :slight_smile: takže střešní krytinu a tak... Ale už musím načíst i nějaké nové recepty :wink:
6. bře 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
jdu jen na skok,musím jít nahnat děti do vany,Adélka vstávala odpolko až v 17 hod,tak to má posunutý :wink: ,je to tady jak po výbuchu,už jsem z ní na mrtvici,všude všechno štrachá,vytahuje,sundává ze sušáku prádlo,otvírá pračku,šuplata-minule jsem objevila vanku,že vozíme dole v kočárku vařečku :astonished: :sweat_smile: ,to je fakt děs...,prostě jen chodí a koná... :frowning2: :grinning:
Co se toho sunaru týká,my ještě teď dáváme,ráno jako k snídani a někdy i navečer,nesní moc pečiva a pěkně si u toho odpočne-položím ji na zem na polštář,dám jí hrnek a ona si v klidu pije a relaxuje :wink: .
Jogurt dáváme denně taky.
tak hezký večer :wink:
6. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
Cori
jj, to je náš hafík, prej je to virový a přenáší se to jen mezi psama, bere antibiotika a je mu děsně blbě
6. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
Moni, tak to sem ještě u psa nezažila (nebo sem o tom nevěděla) že může mít angínu a brát ATB, hlavně ať pomůžou a jinak dobrý jméno - Kvído :wink:
Peti, u Vás se fakt nenudíte. To u nás teprve začínají krušné časy, ale jen pozvolna... se rozlézáme po čtyřech, včera se poprvé odvážila z obýváku do pracovny, před tím se jí nechtělo na studenou dlažbu... Ale kolínka se rozjíždí o 106 :slight_smile: tak uvidíme, zatím je to s funěním a brbláním :sweat_smile: , ale je to pokrok :wink:
6. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
Já jsem o tom taky dneska slyšela poprvé. Ale co tak potkáváme pejskaře tak to znají nebo to jejich psi měli. Psík chudák nemůže jíst, pít, pořád je mu blbě od žaludku a jen se plouží. Doktor říkal, že dnešek bude krize, ale zítra už by se to mělo zlepšovat. Akorát nevím jak do něj dostaneme ten prášek, když pořád blije.

Adélka se plazí už po celém bytě, zvládně i "výškový rozdíl" - přeleze vysoký práh. Říkáme jí "Meresijev", je srandovní. Taky se snaží posadit, ale pořád to ještě vyrovnává rukama na zemi. Ale zlepšuje se den ode dne.
Nejradši vykrádá poličku s DVD. Zkusila jsem tam narafičit prázdnou umytou krabici od nanukáče, ale poznala zradu, krabici odšoupla a šáhla si za ní pro tu bedýnku s DVD. Je mazaná!!!!
6. bře 2009 ve 23:01  • Odpověz
ahoj holky, tak náš pes měl asi 2x v životě chřipku a já to léčila čajem s medem a vitamíny. O angíně jsem taky neslyšela, ale nedivím se. Psi jsou přešlechtění a náchylní na všechno.
My taky začínáme pěkně pohybovat. Já jen dávám pozor kdy uslyším nějakou ranu. Arson už rezignoval a na malou jen kouká nebo se klidí z cesty :grinning: Přijde mi, že jsou ted větší kamoši, že už ji nebere jako soupeřku.
Táta nás dneska opustil, šel s klukama na pivo, tak jsme dala malou rychle spát a jdu si dát nohy nahoru a čekat na Medvídka. Hezký víkend :slight_smile:
7. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.