• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Ahoj holky, všechny vás zdravím. Právě jsem se dopravila domů, byla jsem v hospě na tataráčku s topinkama a to jsem poctivě zapila pěti malýma pivkama. Moooc mi chutnalo. Teď jdu spát :dizzy_face:
20. bře 2009 v 00:14  • Odpověz
Ahojky holky
Tak u nás je opět veselo,Adam byl dva dny ve školce a včera přišel,lehl na gauč pod deku a večer měl 38,5.Takže jsou všichni tři doma marodný,všude kapesníky,střídavě tady kýchaj,kašlaj,takže nestíhám vařit čaje a utírat nudle :sweat_smile: .
Včera jsem byla s holkama opět na pizze,jinak bych se z toho tady asi zbláznila.Ale po dvou pivech se mi zdála situace o něco pozitivnější :grinning:,aspoň do příchodu domů :sweat_smile:

Tak holky hezký večer,jdu to tady dát do pucu a vyvětrat bacily,Adélka už spí a Adama taky vyženu,abych měla aspoň chvíli klidu :slight_smile:
20. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
Moni-nová fotečka,viď?Vypadáš úplně jinak :wink:
20. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
ahoj holky,

teda Moni, děláš mi chutě :slight_smile: to je první, co si dám, až přestanu kojit. už brzo :grinning: Pěkná nová fotečka :wink:
Peti, teda vás se to drží :confounded: tě obdivuju, že to ještě zvládáš :dizzy_face: Jíte nějaký vitamínky kromě těch všech léků? Ovoce, zeleninu? Tak přeji pevný nervy a sílu :slight_smile:
Jani tak jaký máš dojmy z BVV? :grinning:
Já jsem objednala autosedačku a v pondělí má dojít tak se moc těším. Malou už to nudí jezdit pozadu :slight_smile:
Hezký večer holky
20. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
Dzej-Adam se láduje vitamínama pořád,jí ovoce,zeleninu i homeopatika na prevenci....prostě všechno na nic,jenže to je těžký,když maminy dávají do školky děti s teplotou a kupa dětí tam děsně kašle a ani si nedají ruku před pusu,tak už se nedivím.Ale strašně ho lituju,včera si nesl nový batoh co má do školy a učitelka ho chtěla dneska s ním vyfotit a měli jít házet Moranu do řeky a tak děsně večer brečel,že nemůže do školky :pensive: :frowning2:
Už to zvládám těžko,hlavně tenhle týden,když má manža odpolední,tak ty večery jsou děsný.Adélka každou chvíli zvrací,jak je zahleněná a pořád hrozně rabuje,už to je někdy o nervy.Vypíná pořád TV,PC ,každou chvíli otevírá mražák apod...Teď už leze s přehledem na křeslo,tak mám strach,aby nežuchla.
Už aby bylo jaro,snad nás ty nemoce opustí a budeme moct být víc venku. :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
Peti no snad to jaro přijde brzo :pensive: je to hrozný ve školkách, bude to ve škole lepší? Asi ne, tam je dětí ještě víc :confused: Ty zvracení hlenů je příšerný, Sabula to má při každé rýmě, už se taky těším, až se naučí smrkat. PTz odsávání je čím dál horší, jak má víc síly, tak se víc brání :slight_smile:
A už je Adámkovi aspon líp??
20. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
No ve škole jich bude 20,ve školce jich je 25,tak uvidíme,ale vloni takhle nemarodil :unamused: ,ale právě od toho ledna si to ve šolce předávají-angíny a tak a taky se to dětem hodně vrací.Tak to je začarovaný kruh :frowning2: .
je mu nsad troch líp,měl večer teplotu,ale asi na něj jde hlavně rýma,sice než usnul,tak ho bolelo v krku,ale ráno jsme byli u dr. a měl to dobrý.Dnes měl přes den 3 chleby s medem,vzal si do hlavy,že když to bude pořád jíst,tak bude do neděle zdravej :slight_smile:
To mi povídej, s tím odsáváním :wink: ,musím Adélce chytnout ručičky,abych to pořídila :slight_smile: .teď začíná pokašlávat.Manža spí v obyváku,taky kašle,tak aby nás nebudil,tak v noci chodím k Adamovi,když mu je zle a chlácholím Adélku,když se vzbudí,no je to radost :pensive: :slight_smile: ,jen abych nepadla ještě já :sweat_smile:
A jakou jste nakonec vybrali sedačku? :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte? Já jsem teď trochu vyluxovala a poklidila, přijedou nám zítra naši se rozloučit. Adélka teď spí venku v kočáře. Dneska po dlouhé době spala celou noc, snad se blýská na lepší časy :grinning: Včera jsem jí dala postýlku do nejnižší polohy, protože už se v kleku vytahuje za vršek a bojím se, aby to nějak nepřelezla.

dzej
Já jsem se celý těhotenství i během kojení těšila na hermelínovou pomazánku. Nejedla jsem to kvůli listerii No a nějak jsem pak zapomněla a ještě jsem neochutnala :grinning: Ale ten tatarák teda byl výbooornej.

Ta fotka byl jen takový pokus o změnu, ale doma se to s velkým nadšením nesetkalo :frowning2:
21. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
ahoj holky,
tak dnes bude poprvé Sabinka přes noc u babičky. Jdeme totiž na oslavu narozenin. No docela mám strach jak to dopadne. Tak nám držte pěsti :grinning: Jinak hezkou sobotu!!!
21. bře 2009 v 16:37  • Odpověz
Ahojky holky,
tak koukám, že se ty nemoci u Vás pořád točí :frowning2: , snad s tím příchodem jara bude líp :wink:
Teda tak Sabinka bude mět první přenocování, pak poreferuj, jak se jí líbilo, ale věřím, že u babí bude dobře :sweat_smile: . Ještě se Ti v noci budí? Kája 1x - su zvědavá, kdy to poslední noční kojení odbouráme :confounded:
MOni, tak to je Adélka šikovná, prospat celou noc, jen ať jí to vydrží... Jaktože se fotka nesetkala s nadšením? Dyť si tam kočka :dizzy_face:
Jani a jakous tu sedačku nakonec vybralas? Já nad tým ještě furt dumám.
My sme teď u dědáčků, udělali jsme gruntování u MM v bývalém pokojíku - no spoustu pytlů sme naplnili :sweat_smile:
Pěkný večer
21. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
dzej
Tak ať to u vás dopadne stejně dobře jako u nás :grinning: Pěkně si to užijte. Jo a taky by mě zajímalo, jakou sedačku jste objednali.

cori
Adélka spávala dlouho od 19-7, akorát teď poslední dobou se budila a plakala. Někde jsem četla, že prý když se naučí něco nového, třeba lézt po kolenou, tak jsou z toho tak vyprdlý, že zapomínají věci který už uměli - třeba spát celou noc. Snad to bude tenhle případ.
21. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak noc u babičky byla suprová, vzbudila se jen 1x na dudlík. Usla ve 20 a vstávala 6.30 takže pohoda, to jen já jsem měla nervičky na pochodu :slight_smile: Já jsem si dala 2dcl vínečka a to jsem se pěkně picla :grinning: :grinning:
Jani, já co jsem přestala v noci kojit, tak malá spí celou noc. Ona se sama v noci napije vody a většinou si i podá dudlík, jen když to nějak nemůže najít tak se vzbudí.
Koupili jsme sedačku Kiddy 9 -36kg comfort pro. Podle testů je jedna z nejlepších. Byla dražší, ale když to přepočítám na 12let, kterých jí bude sloužit tak je to pakatel. :slight_smile: Doufám, teda, že ji nikdy nebudem v realu zkoušet jak je bezpečná. Ale my fakt najezdíme hodně, takže je to potřeba. Loni jsme měli přes 50 000km za rok. Hlavně malé fakt sedla..posadili jsme ji do ní a ona tam seděla jak odjakživa :grinning:
Tak já jdu vybalovat a tak...hezký zbytek neděle :wink:
22. bře 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahoj holčiny,
zdravím ze šíleného kolotoče balení, praní a žehlení. Zítra odpo už budu posílat zprávy z Drákulovy země.

džej
Tak to je fajn, že to takhle zvládli, příště už si to třeba užiješ i ty, když budeš vědět, že je všechno v pohodě.
23. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
Moni, tak dobře dojeďte, jestli už tam teda nejste :slight_smile: A ať se vám tam líbí :wink:
24. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojky,
Moni jsem zvědavá na zážitky z letu :wink: a na Drákulu bacha :sweat_smile:
Jani, tak jste šli do Rommera? No já furt nevím :sweat_smile: , ale u mě klasika, já su nerozhoda :grinning:

A jak se jinak holky máte?
U nás sice krásně svítí sluníčko, ale hnusně fučí, tka se mi nechce ani ven :angry: , ale budem muset, tak snad neodletíme :sweat_smile:
24. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky,
Adelka usnula jakoby byla doma a ani ji nevadil casovy posun. Letadlo zvladala skvele, pri vzletu byly silene turbulence kvuli tomu vetru, coz ji dokonale uspalo :grinning: Pak se probudila, chvili zkoumala letadlo, pak ji letuska ohrala obed a jedla no a pak uz jsme tu skoro byly. Fakt to zvladla uzasne. Letusky i vsechen personal mili, ochotni, muzu jen chvalit.

Taky se rozmyslim mezi Romerem a Maxi Cosi Priori.
24. bře 2009 v 19:00  • Odpověz
Moni tak super ,že jste dobře dojely :wink: Adélka je šikula. A jak tam je? Je tepleji než tady?
Jani ta firma je KIDDY to patří pod Rommer? Sedačka je super, Saba je v ní dobře zapasovaná, a kouká radostně :dizzy_face: Jinak u nás je šílenej fučák :frowning2:
A už děláme bobana do nočníku :slight_smile: Jani byli jste na tom BVV??
24. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
dzej
Tady bylo odpoledne slunicko a 14 stupnu! :sunglasses:
24. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
Moni :slight_smile: tak to je paráda, tady sotva 7 a fučák, chvíli i sníh s deštěm nebo co to bylo. A tam je posun času to ani nevím :zipper_mouth:
24. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
jj, je tu o hodinu vic a o vikendu se to bude zase posouvat, to jsou soky pro takovyho mrnouska
24. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky holky
to je fajn,že je u vás všech vše v pohodě :wink:
U nás celkem taky,Adam je teda nachrlmanej pořád,mě začíná škrábat v krku a mám trochu rýmu,takže to nakonec asi taky odprdnu :sweat_smile: .Ani se nedívím,když je venku taková kosa :grinning: .To Monča tam má určitě tepleji :slight_smile:
Jdu gruntovat koupelnu a setřít,Adélka usíná,tak to musím využít :slight_smile:
Hezký den všem!Za oknem je to sluníčko fakt super :slight_smile:
25. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
Jo jo dneska je krásně, už jsme byli na procházce se psem a svítí sluníčko :slight_smile:
No my naštestí na podzim tu změnu času ani nepocítili, tak jsem zvědavá ted. Jinak my vstáváme v 6h, tak uvidíme. Hezký den :slight_smile:
25. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky,
Jani, tak máš pravdu Kiddy není od Romeru - já si to spletla, když oni ty názvy mají posobné :grinning: , nemáš foto nebo odkaz na tu sedačku? A už se připravujete na oslavu prvních narozenin? Už se Vám to blíží, co? Co malá dostane za dárečky?

Moni, tak to je fajn, že malá tak dobře zvládla let, třeba z ní jednou bude letuška :sweat_smile: , ale teda nesměla by to prospat :wink: a teda vy se máte, že tam máte tak teploučko, tady sice dneska svítilo slunéčko, ale teda kosa jako hrom :angry:

Peti :pensive: u vás se to teda pořád točí :unamused: už aby bylo to pořádné jaro a bacily zmizely, co? Hele a stím gruntováním to nepřeháněj :grinning: , šetři se :wink:

Kája teď poslední dobou vypouští odpolední spaní :angry: , takže už po 18 šupajdí do pelechu a včera byla první noc bez kojení, ale vstávat sem musela (zase ju obrátit, furt se točí jak vrtula a na bříšku neumí usnout :unamused: )
Jani, my teď už delší čas vstáváme 5:30 (fakt děsné), ale malá se naučila tulit, tak se zavrtá ke mně a pak k MM a tak se pořád tulí dokola než nás neprobudí - takže je to fajné vstávání, ale už se těším, že si dýl zdřímnu :sweat_smile:
No su zvědavá co ten posun času, ale to by mohlo pomoct k tomu, že by nám spaly dýl, co? Tak to by bylo fajn.

Pěkný večér a co budete baštit za dobroty? :dizzy_face:
25. bře 2009 v 19:05  • Odpověz
Jani http://www.zaparkacek.cz/autosedacka/kiddy-comfort-pro-071.html přesně tuto máme. Oslava bude až v sobotu 4. takže času dost :grinning: dárečky budou převážně hračky, ale nebudem to přehánět, dostala golfáč a autosedačku :wink:
My jsme dneska byly zase v jogurtárně, ale ani jsem si nedala jogurt, mám nějakou běhavku :cry:
takže večer žádná dobrota nebude :frowning2:
25. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
Jani pěkná autosedačka :wink: a jaký golfáč jsi pořídila?
Taky dneska budu bez dobrot, dali jsme si fazole s těstovinama a su plná :sweat_smile:
Du nakutě, malá zase bude kolem půl šesté zbůňat, tak ať vnímám :grinning:
25. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
http://www.tisknidarek.cz/ holky dobrej typ na velikonoční pohlednice :wink:
Jani já ho musím vyfotit a dát na koně ten golfáč :grinning:
26. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojky,
Jani už su zvědavá na ten golfáček? :sweat_smile:
My už taky máme nový sporták (teda z bazárku), ale je teď mokrý :angry: sousedi co bydlí nad naším sklepem rekonstruují byt a někde jim praskla trubka či vytekla voda a já ráno malou dám do kočíku a koukám co je pod ní kaluž vody (teda ve fusaku přímo) :angry: ještě, že máme dva, tak sem jim to šla hned říct, aby se náhodou nevytopili nebo náš sklep :astonished: , tak a snad už je to dobrý, jen tu furt bouchají a něco kutají - no to sou ty rekonstukce... ale kupodivu malá u teho spí líp než kdyby tu byl klid :sweat_smile:

Krásný začátek víkendu, nevím jak se tu ukážu, máme oslavičku - mosím pouklízat, něco napéct a tak, ale relax u PC si asi chvilku dám :sweat_smile:
27. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky,
nějak teď nestíhám psát, Adélka leze po čtyřech a já za ní jen běhám. Navíc přes den skoro nespí. Je to náročný. Taky vám prckové tak fňukali, když se snažili vstávat? Adi se teď poslední dobou opírá o nábytek a vstává na kolenou, je tam náznak i na chodidla. A při tom hrozně poplakává. Navíc se od ní nesmím hnout, nenechá mě ani vyžehlit, když jí mám u sebe v ohrádce. Jsem docela hotová. Jani, kdybych měla při tom všem ještě péct a uklízet tak se zcvoknu.

Za chvíli jdeme ven, svítí sluníčko a je docela teplo. O víkendu má být 17 stupňů, budeme grilovat. Jupí!!
27. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz
MOni, jj taky už cvokatím :grinning: , ale nakonec sem pořádně nic neudělala a dnes mi přišla kamarádka přát, no snad ten čurbes pochopila :sweat_smile: Kája lozí jak pérko z divanu, takže taky nestíhám, ještě nemáme zábranu na schody (furt byl čas) a teď i wécko musím strašně rychle zvládat, aby se tam už nešplhala :sweat_smile: , strašně ju to láká....
Kája ani nepoplakává, spíš se vzteká, když jí nejde si stoupnout - už to umí, ale mám pocit, že jí to jde nejlíp, když se na ni nikdo nedívá, ale jak je obecenstvo, tak to dá patřičně najevo :sweat_smile:
Teda, ale tam budete mít krásně, pošly něco i sem, tu zase dneska škaredě, ale už bylo tepleji, hezký pátenec :dizzy_face:
27. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj holky,
jen vás chci pozdravit,u nás děs a běs,Adélka má od noci skoro 39 horečky,děsně kašle a tečou ji nudle,já už fakt nemůžu :cry: :pensive: ,Adam se z toho taky ještě nevyhrabal.
Už se v tom plácáme přes dva měsíce a nebere to konce.Taky jsem se rozhodla změnit doktorku,tak uvidíme,jestli to něco přinese... :unamused:
Holky,hezký večer a víkend a hlavně ať jsou děti zdravé,protože to je to nejdůležitější.
Tak pápá a zvládněte ten posun času :wink:
28. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.