• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Jsou jako jedna naše nejmenovaná menšina
Obecně - hluční, neumí se chovat, urážliví, ale zase pár lidí co znám osobně jsou fajn, asi záleží na koho narazíš.
1. dub 2009 v 19:26  • Odpověz
Díky za odkazy :wink:
To tam musí být veselo. Malá už spinká?
1. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
JJ. PŘED OSMOU USNULA.
1. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
Dobré sluníčkové ráno :wink:
Moc vás s Adélkou zdravíme,konečně je trošku líp,jak na těle,tak na duši :slight_smile: ,Adélka je bez teplot,ale pořád ještě dost zahleněná,byli jsme v úterý na kontrole,tak nám napsal ještě antibiot.kapky do nosu a Mucoslovan,tak snad to půjde už ven.Pořád je ale hodně unavená,tak hodně spinká a skoro nechce jíst,při pití hned kašle,ale věřím,že už bude jen a jen líp.Ale dneska už začala rabovat mrazák a hrát si,už mě i kousla,tak to je dobré znamení :sweat_smile: .
Dnes si nás zase dr.pozval,aby na ni kouknul,jsem moc ráda,že jsme odešli od té předešlé doktorky,ta péče se vůbec nedá srovnávat :pensive: .Sice jsem měla hrozně blbý pocit a mám hrůzu až ji potkám,ale přednější je zdraví dětí :slight_smile:

No a Adam šel dnes konečně do školky-po 14 dnech,tam jen 10 dětí a učitelka říkala,že každý den posílají domů někoho s horečkou,tak můžu jen doufat.... :frowning2:

Tak hezký den holky :slight_smile:
2. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Ahojky Petronil,taky vás zdravím.Moje Aduška je taky nemocná.Taky kašle,měla předevčírem horečku 39,ale naštěstí to přešlo po sirupu a dr.nám řekla,že máme foukat Ventolin a dala nám sirup na odkašlání.Dneska jsme byly na kontrole tak je na tom líp :slight_smile: ,ale taky nechce jíst,ale hlavně,že pije a u toho kašle,ale bohužel,musí to vykašlat!!!Taky si tím užiju :confounded: To je dobře,že tvoji malé je už líp :grinning: to je tím počasím...chvilku teplo a chvilku zase zima,ale snad zž to bude jen lepší to počasí
2. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj Ivuli,zrovna jsem si dneska říkala,že jsi tady dlouho nebyla :wink: ,tak přejeme Tvojí Adušce taky brzké uzdravení,jsou to chudinky,člověk by si ty nemoce vzal nejradši na sebe,aby jim bylo dobře.
My máme do neděle brát ty antibiotika,tak už bude líp :slight_smile:
Venku je tak krásně,že se mi ani nechce být doma zavřená a ven musíme opatrně,tak máme už pro dnešek vybráno :unamused:
2. dub 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
Petronil ani mi nemluv o tom počasí,taky už chci aby byla Aduška jen zdravá.jj nebyla jsem tu dlouho jelikož jsem trošku na koníka zapomněla a taky jsem pořád vybírala auto jelikož mi to předchozí nabourali :confounded: ale ted mám nové tak si jezdím.
2. dub 2009 v 18:53  • Odpověz
Jé Ivul,to je mi líto.A nestalo se vám při tom nic? :frowning2: .A jaké jsi vybrala to nové?
2. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
ahoj holky, tak my jsme už doma, na Vysočině bylo super, dám vám odkaz jestli chcete kouknout na fotečky.

Jinak přesně před rokem touto dobou už mi ležela Sabinka na břiše a já byla tou nejšťastnější maminkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to mazec jak to letí, už je to tak velká holka :grinning:
3. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
3. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj Jani,Sabince přejeme všechno nej,nej,nej k jejím 1.narozeninkám :dizzy_face: a hlavně to pěkně oslavte :wink:
Utíká to hrozně,musíme si vážit každýho dne s nima :slight_smile: .
3. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahoj všem,
dzej - taky se připojuju ke gratulaci k prvním narozkám :grinning:

přidávám slíbený zážitek, dneska jsme jely s Adélkou na sraz s jednou holkou metrem, mají tady turnikety a žádný bezbariérový přístupy, takže nejen že jsem kočár nesla po schodech (buď sama nebo se mi někdo nabídl), ale navíc jsem ho musela přenášet přes ten turniket, není tam žádný boční vchod pro kočáry :angry: naštěstí tu všichni mají rádi děti a tak není problém požádat o pomoc, někdy jsem ani nemusela, najednou mi chlapík chytil kočár a vynesl ho z metra :slight_smile:
3. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
Janííí - Sabince přejeme všechno nej k prvním narozeninkám, hlavně to zdravíčko a štěstíčko. Moc hezky to oslavte a posíláme oslavenkyni hubana :wink:
Moní, tak ještě že tam máš lehké golfky, že :sweat_smile: Ale jeden by si tu cestu rozmyslel, co?

My dneska užívaly sluníčka, ale teda pálilo a hřálo až moc (kde je to jarooo, mám pocit, jako by počasí přeskočilo) a Kája asik chytla úžeh :unamused: , celá je rozpálená a to sem ji na slunku nenechávala, vytáhly jsme u babí bazének a slunečník :sweat_smile:, ale i tak bohužel, tak snad se z toho vyspí a bud ezítra líp, chjooo
3. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
Janí, pěkné fotky a teda dětí jako smetí - to jste byli někde na chalupě? Koukala sem, že každé dítko mělo vlastní jídelní židličku, to ste si dovézli, nebo tam byly? :slight_smile:
3. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
holky děkujem :wink:
Moni no to jsi teda měla zážitek, ještě že tam jsou lidi co mají rádi děti. A jak to dělají vozíčkáři?
Jani bylo to v penzionu, kam jezdí i cvičení a plavání, akže to je přizpůsobený pro děti. Dám ti odkaz :wink:
3. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
http://www.navysocine.penzion.com/

pozor, ceny jsou bez DPH!!! Je to tam super, ale ta cena je přemrštěná :frowning2: ale bazen a herna super a když jsou i fajn lidi, tak není co řešit :dizzy_face:
3. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
cori
ty golfky jsem vybírala s ohledem na tuhle zemi :grinning: a cestu do toho parku si nerozmyslim, je uzasnej!! clovek by ani neveril, ze je v Rumunsku, pokud se mi podari poridit nejaky fotky tak je dodam
dzej
zadny vozickare jsem tu nevidela, ale kdyz jsem tu byla jako tehotna tak jsem pokukovala po matkach s kocarama, jak to jako delaji, a taky jsem zadny nevidela - asi se to tu zlepsilo, ted uz potkavam docela dost kocaru, driv jsem jen videla jak deti nosi v naruci nebo je vozili autem (klidne bez sedacek)
zitra jdeme koupit tu sedacku tak nam drzte palce at ji maji, ve stredu jedeme na 4 dny pryc a neumim si predstavit, ze by ADelka zvladla 4 hodinovou cestu ve vajicku, ted uz teda urcite ne :unamused:
3. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
Dobré ráno holky,
Moni ti jižani jsou v tomhle na můj vkus až moc free viděla jsem to i v Itálii a Řecku jak vozili děti bez sedaček brrr :pensive: TaK dobře pořiďte s nákup sedačky.
My máme dneska velkou oslavu, včera jsem všechno chystala. Dělala jsem játrovou omáčku a pomazánky, tak snad si pošmákneme. Tak se mějte pěkně a já kouknu asi až v neděli.
Hezký víkend, má být krááásně :dizzy_face:
4. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
:slight_smile: to bylo krásně o víkendu, co?? Ještě by to mohlo vydržet. :dizzy_face: copak jste všechny dělaly??
5. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky,
o víkendu bylo fakt krááásně :slight_smile: ,ale hlásej tak ještě určitě celý týden a ještě líp o víkendu,to je paráda,ale taky mám pocit,že jaro ani nebylo :unamused: ,jeden neví,jak ty mrňousky strojit,je to pomalu z kombinéz do plavek :grinning: .

Jani,jaká byla oslava?Určitě dodej fotečky :slight_smile: .

A na závěr dnešní perla našeho chytrolína Adama-dělala jsem oběd a on mi povídá "mami,ty pořád jenom vaříš,tak to asi budeš hospodářka,ne? " :sweat_smile:

Tak hezkou dobrou a klidnou :dizzy_face:
5. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj holky, to je bezva, že už je jaro, co? My tu teda máme spíš léto. Včera jsem měla jen tříčtvrteční kalhoty a tričko a všichni lidi v parku na mě koukali jak na exota. Byli oblečení jak do divadla. Možná, že nedělní vycházka v parku je tu považovaná za vrcholnou společenskou událost, nevím. V tom případě jsem byla oblečená nevhodně. Ale připadá mi divný být ve 25 stupních navlečená do černých silonek a černých šatů, jako tam někteří byli :sunglasses:
Sobotu jsme strávili v obchoďáku, což mě dost štvalo. Ale bylo tam tolik lidí, že jsme se odtud vyhrabali až po třech hodinách. Každopádně aspoň máme pro Adi tu sedačku a stínítka na okna do auta.
Manža dnes služebně odjel a vrátí se zítra a pozítří vyrážíme na 4 dny do Bulharska. Má být pěkně tak se moc těším. A jsem zvědavá na tu naší cárorku jak se bude tvářit na svojí novou autosedačku. Teď jí máme doma v obýváku a pořád po ní leze :wink:
Pěkný den všem!
6. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás víkend nic moc, sice venku krásně slunečno, ale málá měla horečky, Ťuk Tuk, už je snad líp, jen je teď rozmrzelá a víc uplakaná (zase sem ju i víc kojila, tak snad si na to moc nezvykla :unamused: ) Asi se přehřála a to teda nijak navlečená nebyla, ale asi ten teplotní skok byl moc velký, chjooo
Moni - hi za exota, oni mají neděle jako takové sváteční? Kdo by se ale pařil v takovém oděvu, že :slight_smile: Tady je t takové proradné - na slunku hic a ve stínu chlad a když začne pofukovat, tak nic moc...

Brala bych ještě to normální jaro, jinak pěkné pondělí
6. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
Jejda Jani. tak ať je Kajka brzo v pohodě.
Holky já se bojím, že bude teď vedro a v létě pak zima nebo déšť. :frowning2:
Moni a to jedete jako na poznávačku? Moře je ještě studený, ne? Tak si to užjite. :slight_smile:
Nám oslava dopadla dobře. Zítra máme ještě s holkama a dětma další, tak to se těším. Fotky dodám, ale nějak není moc čas :frowning2:
Tak se mějte pěkně. Chystáte se nějak na velikonocoe?
6. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj,
horečka je snad už pryč, ale opupínkovala se, tak nevím, jestli je to 6. nemoc nebo potničky či alergie na sluníčko, ale zase tam byla min. Chjoo. Noc byla příšerná - co hodku hore a děsný řev, asi ju něco bolí, ale já fakt nevím co :frowning2:
Jani, jj kdoví jaké bude léto... Já bych fakt radši to normální jaro :confused:
Na Velikonoce plánuju nebýt doma, ráda bych s malou do ZOo, ale nevím jestli budou mít otevřeno a nebo budem slavit narozeninky. Se ještě uvidí :wink:

Hezký den.
7. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
:frowning2: my máme strašně opruzenou prcku, chudák malej. Musím ji pořád oplachovat vodou :confounded: Lezou nám 4 zuby zároveň. Dneska jsme měli párty s dětma a bylo krásný počasí, byli jsme na zahrádce a pořádně si to užili. Nejde mi dát odkaz jen toto http://holkyzkoniku.rajce.idnes.cz/ a je to pod názvem další srazíky, Sabula narozky. jestli chcete kouknout. Ted jdu poklidit dárečky hračky, chtělo by ještě jeden pokoj navíc :grinning:
7. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj, doufam, ze vasi prckove uz jsou na tom lip!
Posilam pozdrav ze Sofie, vcera vecer jsme dorazili. Za chvili pujdeme s Adi prozkoumavat mesto. Jinak cesta autem byla v pohode, Adelce se v nove sedacce libilo. Obcas byla trosku nevrla, protoze jsme jeli 5 hodin, ale stacilo si s ni pohrat a za chvili bud usnula nebo proste koukala z okna a vydavala si pro sebe ruzne zvuky. Dobre, ze jsme tu sedacku poridili. Ve vajicku by to bylo utrpeni.
Mejte se hezky!
9. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
ahoj holky,
Moni, tak to je dobře, že jste to zvládli a Adélce se sedačka líbí. My tu máme úplný léto, je 22st no paráda. Snad se to nepokazí. V čechách prý byly slejváky s kroupama, ale Morava je slunečná už týden.
My dneska jdeme zas do jogurtárny a přístí středu jdeme do ZOO tak se moc těším.
Copak dělá zbytek? Janča a Peťka??
Hezký den :slight_smile:
9. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
holky dodržujete tradice velikonoc - dneska špenát, zítra bez masa a v sobotu koprovka nebo bílá omáčka?? Mě nějak došlo až teď ,že jsou velikonoce :grinning:
9. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahojky holky, můžu se k vám přidat do diskuze?
zajímalo by mě, jak si mám hrát s naší Nathalkou, které je skoro měsíc, ajk ji zabvit, myslíte, že když ji dám na hrací deku, že z toho bude něco mít?V postýlce má kolotoč a někdy když ji ho zapnu, tak mi přijde že na něj kouká, to stejné, když ji mám v lehátku, tak občas kouká na hrazdičkus hračkama...
9. dub 2009 v 17:49  • Odpověz
taky by mě zajímalo, kdy jste dávaly děti na bříško pást koníky, já myslela, že je to normální od narození a v prodnici mi taky řekli, že ji můžu dávat na bříško,ale náš mudr mi to zakázal, prý až tak od 6 týdnů...tak nevím...
9. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.