• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Holky díky za přivítání :slight_smile:

Karolínce vše nej k ročku, hlavně hodně zdravíčka :dizzy_face:
14. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
Holky díky, oslavenkyně chtěla asi včera slavit, bo šla spát až po 22 (normálně je už v 19 hotová a spinká), tak sme ji vzali do obýváku (máme tam balonky, narozeninovou výzdobu...) tak se tak pyšně dívala dookola a furt ukazovala na balonky, no sranda - ještě, že ráno spala aspoň do 7 :sweat_smile:
kalerat, jaké máte míry?
15. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
Cori, to muselo být úžasný, ty malý rozzářený očíčka. Už se taky těším na oslavu. Dnes máme "malé výročí", Adélce je 10 měsíců :grinning:
K nám se vrátilo pěkný počaší tak se těším dnes odpoledne ven. Máme sraz s kámoškou a jejím chlapečkem, je mu přes dva roky, tak třeba Adi něco okouká.
16. dub 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahoj holky, kde jste kdo? Jak se máte? Manža odjel do ČR, ale nechal mi tu moc dobré vínko. Tak jsem si dala skeničku, vyžehlila jsem, uvařila, vyklidila část kuchyně (budou mi zítra instalovat tu myčku) a spravila splachovadlo na záchodě. No nejsem já žena činu? :grinning:
16. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
Krásné ráno všem :wink:
Cori-my máme balónky od oslavy ještě doma,josu mimořádně kvalitní,Adélka se po nich válí a mačká je,my si přikrýváme uši a čekáme ránu a zatím žádný neprasknul :grinning:

Moni-to jsi šikula :wink: ,já mám teď taky pilné dny,teprve myju okna,díky nemoci Adélky jsem to nestihla dřív,teď jdu žehlit hooooooooooooru prádla :sweat_smile: .To věřím,že s vínkem se dobře pracuje,já si dám občas večer když děti zalezou do pelechu a užívám klidu a ticha :slight_smile:

Jinak Adélka včera vylezla na židli od jídelního stolu a spadla,sice jsem ji částečně stihla zychytit,ale stejně si odřela ručičku no a pak si vzala na hlavu Adamovu nádražáckou čepici a zacyhtila se tím cvočkem o náušnici a než jsem ji stačila vysvobodit,tak si tu náušnici strhla,tak ji trochu tekla krev,no a pak u našich na zahradě posvačila trochu písku a pár kamenů :slight_smile: ,tak měla dobrej den.Ona je děsný čuňátko,co najde,to strčí do pusy.nechápu,že jim to nevadí mít plnou pusu hlíny,nebo písku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Tak hezký den já se jdu postavit k tomu žehlení :angry: :slight_smile:
17. dub 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahoj Peti, teda ty máš vždycky příběhy :grinning: Naše Adi zatím měla nejhorší zážitek při pádu ze sedu na hlavu, ale taky to stačilo. To žehlení ti vůbec nezávidím.

Jinak myčka dneska nebude, vyskytl se problém. Zatím nevím jak dlouho bude trvat než se to vyřeší :angry:
17. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
:slight_smile: ahoj holky, tak Peta opět nezklamala s historkou z domova :slight_smile: :grinning:
Moni a co je prosím tě za problém s myčkou? A na jak dlouho je manžel v ČR? Moni tys říkala, že manžel dělá na ministerstvu?
Nevím jestli jsem vám říkala, ve středu jsme byli v zoo a Sabula byla ze zvířátek nadšená. Byli jsme tam 6hodin, ještě s maminama a dětma.
A dneska razím poprvé sama na nějakou modni šou na Boby uvádí to Leoš Mareš tak jsem zvědavá :grinning: Hezký den
17. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Mončo,to je blbý s tou myčkou,ale snad se to vyřeší a dočkáš se :wink:
Jani-užij si to dneska :wink: .My byli v úterý v ZOO ve Dvoře Králové,ale jen s Adamem,Adušku hlídala mama,neumím si přstavit,jak bych ji tam honila mezi klecema :grinning: ,jak se zastaví kočár,chce z něj dolů.Ale my si to užili,bylo krásně.

My tady máme teď pouť a Adam mi řekl,že tam nepůjde,že šetří na nádraží ke kolejím a nebude prý utrácet za takový blbosti :grinning:,kéž by mu to vydrželo :slight_smile:,on tyhle věci nemusí,vadí mu ten kravál a na atrakce nechce.
To Aduš myslím bude opak,miluje houpání a rachot,ta mě za rok na labutích zruinuje :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
dzej
jj, jel na 4 dny
Problém je v tom, že není přípojka na vodu. Musí se rozříznout trubky a vsadit do nich odbočku pro myčku. Jenže se tu těžko shání ty správné součástky. Buď budou nebo se musí nakoupit až někdo pojede do ČR.

V ZOO jsme s Adi ještě nebyli, ale chystám se v létě. Jak do pražské tak do ústecké. A kolotoče to je moje. Manža to teda nemusí, většinou chodím jen já na takové ty adrenalinové atrakce. Jsem zvědavá po kom bude Adi, jestli bude chodit se mnou nebo stát s tátou na zemi. Mým snem je skok s padákem. Zatím se mi to nepodařilo doma prosadit, prý manža "ještě" nechce být vdovcem :grinning:
17. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
Peti :slight_smile: opět super pobavení :grinning:
Moni ach tak...tak snad to seženete brzo, ta myčka je fakt úleva jak spotřeby vody, tak času :dizzy_face:
Moni a v pražské jsou sloni, nevíš? Peti ve Dv Králové je to super, mě se líbí to uspořádání. Naše brněnská je celá do kopce a je tam jen pár "zajímavých" zvířat jako žirafa, medvěd a tygr. Ale Sabula naštestí ještě jen sedí v kočáře, tak jsme si to užily obě :slight_smile: Ale kamoška co měla chodící holčičku tak to bylo pořád do kočáru, z kočáru, chudák se nezastavila :grinning:
Moni já jsem dřív taky byla na adrenalinový sporty, skákala jsem bungee, na kolotočích jen ty mega atrakce a ještě jsem chtěla před těhu letet balonem a skutálet se v té průhledné kouli. Ale ted se to nějak ve mně zlomilo a nejdu pomalu ani na tobogan. Strašně se bojím, kvůli malé :frowning2:
17. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
Tak to já teď naopak. Jak jsem pořád s malou tak se potřebuju nějak vyblbnout. Chtěla bych na tandem. Jednou se snad zadaří. Předloni jsem se nechala vystřelit na takové houpačce nad šíleně hluboký kaňon. Bylo to super. A byla jsem tam jediná :grinning: :sunglasses:

Nevím jestli jsou v Praze sloni. Jsem ostuda, ještě jsem tam nebyla. Ale myslím, že v tak velké a známé ZOO určo budou.
17. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
Moni ale to tě nestříleli nad kaňon v čechách, že? :grinning: :grinning:
tak ten včerejšek byl super, Mareš nezklamal, jsem se tak dloho nenasmála. Tatka hlídal na jedničku. No dorazila jsem dom v 1h fakt super změna od plinek :grinning:
18. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
dzej
Ne, bylo to v Coloradu :grinning:
To s tou akci ti verim. My zase dneska na dvorku girlujeme. Nejdriv jsme s kamoskou a Adelkou jely nakoupit, mam par krasnych hadriku. Vecer jsem Adi ulozila a ted delame steaky, zeleninu, pijeme pivko, proste pohoda! DOkonce mame i Kozlika, ty rumunsky piva nic moc.
18. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahojky holky,
Mončo-to jsi dobrá,já čím jsem starší,tím míň riskuju :grinning: a možná to je i těma dětma.
Jani-to je fajn,že se Ti to líbolo,není na škodu někdy vyrazit bez dětiček :sweat_smile:

A u nás....opět hrůza,Aduška má od pátečního odpoledne horečky,včera večer měla přes 39,teď ráno opět skoro 39,sirup zvrací,tak dáváme čípky.Zatím nemá ale rýmu,nic,tak nevím co z toho vyleze.Jen je unavená a spací.
Jo a v pátek večer ještě k tomu spadla z opěrky gauče na parkety na hlavu.Jen jsem odešla do kuchyně pro pití,seděla normálně v křesle,jenže ona to teď dělává,že si sedá na ty opěradla,najednou děsná rána a řev :cry:.Naštěstí nezvracela,byla při vědomí,pak už byla v pohodě,tak jsme ji v noci hlídali,ale dobrý.
No a Adam v noci na dnešek každou chvíli kňoural,že ho bolí v krku :confounded: .
Tak čekám co bude a zítra kdyžtak vyrazíme opět k doktorovi :frowning2: .Já mám taky slušnou rýmu.Těm bacilům se od nás prostě nechce :angry: .

Tak holky,hezkou neděli aspoň vám :wink: ,my budem zase zavřený doma :unamused: :frowning2:
19. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: včera jsem měla narozeniny a oslavila jsem 23let :slight_smile: tchýně nás pozvala na oběd jelikož mají barák a u nás bysme se všichni nevešli tak jsem jeli.Oslava nic moc.tchýně si šla číst do ložnice a my tam seděli jak trouby!!!No Aduš začíná být tak vzteklá a nechce poslouchat :angry: Jinak vše při starém... Peti vy se s těch nemocí nemůžete nějak dostat co?!to je mi moc líto :frowning2:
19. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
ivul
23 let - to už ani nepamatuju :angry:

peti
Prosimtě, to je nějaký divný, ne? Vždyť vy víc marodíte než jste zdraví.

V pátek a v sobotu jsem pozvala na oběd známé a dnes a zítra zase obědváme my u nich. Takže mám veget :wink: Jedeme teď do parku než začne pršet, nějak se tu kupí mraky. Ale jinak je 24 stupňů a sluníčko. Vedle nás je kostel a jelikož mají Velikonoce tak pořád zvoní zvony, bubnují dřívka - Adélka se pokaždé nechápavě rozhlíží odkud to je.
19. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj.:slight_smile: Holky chtela bych se zeptat kdy se na vas vase mimi poprve usmalo..kdy ho zacly zajimat nejake hracky a vubec svet kolem neho..... my mame teprve mesic ale uz se nemuzu dockat az se zacne dit neco jineho nez plac,papani a spinkani...........
20. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
Holky, vy už jste se snad přestěhovaly do batolat, ne? Kde nic tu nic :slight_smile:

momin
Takové ty neuvědomělé úsměvy dělala Adélka od narození. První záměrný úsměv na mámu byl tak v 6-ti týdnech a stál za to :wink: Tou dobou se myslím začala zajímat i o hračky nad hlavou co visely na hrazdičce. Takhle malé mimi vidí je na krátkou vzdálenost, takže vzdálené předměty nevnímá. Taky prý nejvíc registruje červenou barvu (zpočátku), takže červené hračky jsou nej. Na stránkách www.pampers.cz se můžeš v dané věkové kategorii podívat jak vidí svět mimčo např. v 0-3 měsících. Vidíš jakoby svět jeho očima. Myslím, že se ta sekce jmenuje Objevte můj svět. Je to fakt supr, mrkni na to.
20. dub 2009 v 17:21  • Odpověz
Ahojky.
Mončo,to máš pravdu,že víc marodíme,než jsme fit,ale to až letos :unamused: .V batolatech nejsme :wink:
U nás se mají věci tak-dnes jsem byla s oběma dětma u doktora,Adélce horečka neslevily a Adama bolelo v krku víc a víc.Tak on má angínu jak hrom,Aduška taky,ale ne tak hroznou,no a oba mají opět antibiotika,takže mám zas o "zábavu" postaráno :frowning2: .Já už fakt nevím,co jsem komu udělala.Od ledna si říkám,že už to bude brzy dobrý a ono pořád nic.Ani jaro nám nepomohlo :unamused: .

Momin-u nás to bylo taky kolem toho 6 .týdne úsměv a pak postupně i ten zájem o hračky :slight_smile:
20. dub 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
Peti tak hodně štěstí a hlavně síly k uzdravení! :slight_smile:
20. dub 2009 v 18:26  • Odpověz
Ivuli,díky a dodatečně vše nej!!!Teď jsem si teprv přečetla Tvůj příspěvek :wink:.
20. dub 2009 v 18:41  • Odpověz
ahoj holky
Moni nene my čekáme na tebe a pak se přesunem do batolat :grinning:
Ivul tak dodatečně vše nej k narozkám! Ty jo taky už to ani nepamatuju..to je let :grinning: :sunglasses:
Peti a co ten váš nový doktor? Dělal vám nějaký odběry? To je fakt hrozný, už je venku teplo a sluníčko a vy pořád marodíte :cry:
Momin jak píše cerstvamama na nás se malá začla taky smát v 1-2měsíci a měla jsem na kolíbce hračku, kde byl zelenej červenej a žlutej panduláček a vždycky šla na toho červenýho. Jojo je to krásný, ty začátky :grinning:
20. dub 2009 v 18:45  • Odpověz
Jani,dneska dělal Adamovi výtěr z krku.Já myslím,že to pořád prostě tahá ze školky.Děti tam choděj s rýmou a kašle,teplotama a to mají třeba babičku nebo mámu doma,což teda nechápu.No a ty angíny ty tam taky byly hodně a dětem se vracely :unamused: ,no uvidíme.Každopádně je to fakt už neúnosné.Týden byli fit a zase nanovo :frowning2: .

A kdepak máme Janču-corinku? :wink: :confused:
20. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holkýýýýý,
tak už su zase tu :grinning:
My byli o víkendu na svatbě, ženil se švagr, tak sem od pátku pomáhala tchýni :sweat_smile: , takže sem nestíhala na net kukat. Malá si svatbu užila - nechtělo se jí vůbec spát, na muziku trsala, pořád lozila za dětma a ne a ne ji uklidnit, usnula doma až po 22 a teď je zase mrzutá, bo je jen se mnou, jí chybí asi společnost či co :grinning:
Ivul, taky všechno nej k narozkám, holky vy tu vzdycháte, jako byste byly už staré bačkory :grinning: :grinning: :grinning: , vždyť jsme pořád mladice, no neee? A ještě dlouho budeeem.
Peti, teda jak tak dočítám, tak vy se z toho fakt ne a ne vylízat, chjoo... To už fakt musí být na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
Moni, ty si to tam v zahraničí dobře užíváš, co? Samé dýchánky a nákupy :wink: , to je fajn, a manže musí být strašně rád, že Vás tam má, co?
Janí, vy zase navštěvujete zajímavé akce, se máte v Brně je furt něco :sweat_smile: , tu nic kde nic :unamused:
momin - u nás první úsměv (záměrný) teda trval hooodně dlouhoo a snad až po půl roce se začla víc usmívat a až tak po 8. měsíci řechtat :confounded: , holt nemáme smíška, ale jinak společenská aaažž ažžž :sweat_smile:
20. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
Holky no tak Cori má pravdu přece nejste nějaké stařeny néé??? :grinning: No schválně by mě zajímalo kolik Vám může být let...

Cori tak to jste si užily svatbu co??

Peti to taky nechápu proč chodí děcka do školky když jsou nemocné :confounded:
21. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
ivull jj, jen sme to svatební veselí asi odnesli všichni nachlazením :angry: Malé teče rýma vodopádem, mě bolí mandle a MM kašle jak o dušu, chjooo... Bylo to na Velehradě a dost fučelo (no a kostely sou ještě dooost chladnééé)
jinak mně je 27 :sweat_smile: takže sem tu asi takový střed, co? :grinning:
21. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Ivul-já to taky nechápu,ale nejde s tím nic dělat,dneska už je to na rodičích,jestli tam dítě dají a učitelka s tím nic dělat nemůže,i když vidí,že je nemocný :unamused:
Jinak mě je 31 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Cori-jejku,tak ať se taky brzo uzdravíte!!!!My měli svatbu 30.12.,lilo,já byla těhule,v zámku kosa jak blázen-měli jsme to v pondělí,mimo oddávací dny,tak netopili,tak jsem to pak taky odprdla :grinning:
21. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
Peti, tak to jste teda měli dobrou svatbu - hi a pěkně před Silvestrem :grinning: , tož to ste pak pařili dva dny, co?
21. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
No ostatní pařili,já byla o džusu :grinning: ,ale stačily mi ty přípitky :wink:
21. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky, mě je 31 a půl :grinning:
Není nad svatbu v půlce září s počasím jaké bývá v půlce prázdnin :sunglasses:
21. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.