• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
jj září je pěkné Moni :wink: , my původně chtěli svatbu taky v září, ale já si rozložila státnice, takže sme to udělali mezi :grinning: v květnu jedny státnice, na začátku července svatba a v září druhé státnice a nástup do práce, trošku fofry, ale zvládlo se to :grinning:
ivul, co vy a svatba?
Jani a vy svatbu neplánujete? :wink:
21. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz
cori
Taky jsme plánovali, ale škola nám udělala čáru přes rozpočet. Jeden den byla svatba, další den jsem obhajovala diplomku. A třetí den jsem se opila jako žena :grinning:
21. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
Moni, taky dobré po svatbě obhajovat diplomku :grinning: , to ses nemohla ani moc zpumprlíkovat a vyspávat po svatební noci :grinning:
21. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
Manža taky nepil, odvážel transporterem mojí část rodiny domů. Nechali jsme si to až na sobotu, měli jsme megaoslavu s kamarádama :wink:
21. dub 2009 v 15:16  • Odpověz
já budu mít v červenci 31 :astonished:
Jani no plánujem a neplánujem. Táta mě o vánocích požádál, jako řekla jsem ano, ale nehrnu se do toho. Máme každej jiný představy, navíc Saba je ještě malá..takže tak :wink:
No koukám, že máme všechny ten život pestrej. Já jsem zase dodělávala zkoušky mezi porodem a kojením. Jsem vždycky mezi zkouškou odběhla do auta nakojit, táta mi malou vozil :grinning: Ted jsem si odložila práva a lituju toho ptz už se tam nikdy nevrátím :unamused:
21. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
No to teda žasnu holky ani bych vám tolik nehádala...Nanejvíš do 25let :slight_smile: ale mě to taky za pár let čeká :grinning: tak to vypadá,že jsem nejmladší,ale snad vám to neva děvčátka :wink: Ale nic si z oho nedělejte jak říkám hádala jsem vám méňě :grinning:

Moni a kde ted bydlíte?bydlely jste v praze že?a ted bydlíte někdy v zahraničí??
22. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
ivul
Díky, takový kompliment vždycky potěší. Jen jestli nezkreslují ty fotky :unamused:
Bydlíme teď v Bukurešti, máme to na pár let, manžel tu pracuje.
22. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
tak koukám, že se tu řeší, kdy druhé mimi, tak v tomto my máme naštěstí jasno :grinning:
22. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
vendul, řešíme svatby :grinning:
no jinak my se přidaly taky k marůdkům, po tej svatbě to na nás nějak dolehlo - malá zase teplůtkuje a vypadalo to na bolavé ouško, ale snad kapky zabraly a nepojedem na pohotovost pichat :(
Tak poklidnou noc všem, já du na kutě, bo včera se vstávalo kolem půl třetí :confounded:
22. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
cori
Tak ať se brzy uzdravíte. Je to opruz, co?

My byli včera s manžou poprvé spolu v hospodě, co jsme tady. Uložila jsem Adélku a dala chůvičku sousedce. Adélka většinou spí v kuse až do rána tak jsem se modlila, aby to tak bylo i tentokrát. Vyšlo to. Posezení bylo moc fajn :wink:
23. dub 2009 v 07:56  • Odpověz
Holky, neberete některá Cerazette?
23. dub 2009 v 08:20  • Odpověz
Dobré ranko,holky :slight_smile:

Cori-cítím s Tebou,tak ať je Karolínce brzy líp :pensive: .
My zas byli včera u dr.,protože se Aduška osypala,asi po ATB,tak má Fenistil kapky 3xdenně,tak bude asi pěkně tuhoš :confused: :unamused: ,ale snad zaberou...

Mončo-já brala Cerazette hned po šestinedělí pár měsíců,teď už neberu nic :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Moni teda to je super, že máš takovou sousedku na kterou je spoleh :slight_smile:
My byli s holkama včera v Mariánským údolí, je to kolem rybníků. Bylo nás 12 + děti to byla paráda. Počasí krásně vyšlo. V noci pršelo a dneska je zima.
Holky tak ať se vám děti brzo uzdraví!!
Včera večer mi Sabula spadla z postele chudák, ve spaní :cry: a to jdeme dneska na roční a HEXU tak nás asi nenaočkuje. No uvidíme :frowning2:

Tak hezký den :slight_smile:
23. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky,
dík za podporu, aby teho nebylo málo, tak sem dneska lehla i já, viroza za malej přeskočila na mě, ale jí je očividně líp, tak sem ráda, ouška buodu snad dobrý a horečka se zatím drží :angry: A už sem se konečně rozhodla, že malé prevenar dáme :wink:
Moni, já neporadím, já taky neberu nic (a teda konečně MS došla, ale už by zase mohla odejít :sweat_smile: ), takže snad zas bude všechno fungovat tak jak má :grinning:
23. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
cori
Jestli mě ty prášky budou takhle štvát tak taky nebudu brát nic :angry: MS došla a už 14 dní jaksi nehodlá odejít. Jsem z toho dost vyčerpaná.
23. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
Jani my máme prevenar taky a jsem ráda. Ted jdeme v květnu na žloutenku A.
Dneska jsme byly na roční a máme 8920g a 78cm :dizzy_face: naočkovala nás i přes ten pád, tak jsem ráda.
Moni já taky nic neberu a teda musím zaklepat MS mám přesně po 28dnech a nemám bolesti jako dřív. Jen to mám místo 4 dnů 6 a silnější :confounded:
23. dub 2009 v 17:12  • Odpověz
Jani, tak to už ste těžší než my :sweat_smile: a teda i větší, no jen doufám, že teď Kája toho moc neshodí, bo moc nechce jest, ale už je líp - teda jí, a to je hlavní
Moni, tak to je teda na houby, když se to tak dlouho drží, no já uvidím kdy odejede, ale snad ju nebudu mít už napořád v kuse :grinning:
23. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Moni aha.a jak je v Bukurešti??fotky nezkreslují neboj :grinning:
24. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: Jani jak jste oslavili svátek tatky? My byli v mexické restauračce a jsme nacpaní steakama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Jdu vás pozdravit,než půjdu na kutě :sweat_smile: .
Cori-jak je na tom Karolínka?
Dzej-to jsi mi udělala zase chutě :wink: ,ale my se dnes měli taky dobře,slavili jsme taťkův svátek,má sice až v pondělí,ale přišli naši,tak jsme si dali do nosu,dobré pití,dobré vínko,to se to bude spát :grinning: .
Jinak ty pády jsou fakt děsný,Aduška zase pořád leze Adamovi na postel a taky už 2x spadla,ale to bych si ji musela přivázat na vodítko,nebo nevím,jak tomu zabránit :unamused:
25. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj holky,
my včera měli ještě pidi oslavičku se sestřenkou, malé už je líp -jen mně připadne, že má furt horkou hlavičku, horečku nemá (něco kolem 37), ale hlava mně připadne, že hoří - tak nevím jestli je to normální, nebo už su paranoidní :sweat_smile:, bohužel během nemoci naše naučené zvyky padly, takže teď jíme při lození, nebo musí stát a já ji krmín :angry: (židličku ani náhodou), tak snad se to zase vrátí do normálu.
HOlky a když Vám holky spadnou, plačou mooc? Malou to dycky rozhodí a spustí děsný srdceryvný ječák, i když se bouchne jen malinko :unamused:

Jani, tak vyste si dávali tak do nosu, jo? My si doma usmažili sýr :grinning: a kukali na film a u toho jsem teda usnula :sweat_smile:

Pěknou neděli :dizzy_face:
26. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak malá už nás s oporou chodí :dizzy_face: :dizzy_face: jsem jí to ukázala s tím odstrkávadlem a chodí po obyváku a strašně se jí to líbí. Dneska jsme byli ve Vyškově v aquaparku a dali jsme jí 2 rybičky a ona normálně plavala! jsme na to čučeli. Nohama dělala prsa, to byl mazec :dizzy_face: :slight_smile: Pak jsme byli i se psem na výletě, je šílenej fučák tak jsem zvědavá co přinese za počasí. Hezký zbytek neděle.Peti takže tatka je Jaroslav? :grinning:
26. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahoj holky, tatka zitra odjizdi tak nemam moc casu, zehlim :wink: My vcera grilovali a zazili jsme slabe zemetreseni. Nejdriv jsme to svalovali na alkohol, ale fakt bylo :grinning:
Zatim pa, za chvili jdu do sauny, jak ja se tesim!!! Z toho zehliciho prkna uz se mi pekne krivi zada :unamused:
26. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj holky,

Jani, tak to je šilkula, my odstrkovadlo nemáme, ale za ruky už lítá jak čert, už mě taky bolí záda :grinning:
Jujda Moni zemětřesení, aj se skleničky třásly? No mně někdy žehlení přiipadne jako saunování :grinning:

A my teď pro změnu máme problém s jídlem, holky stalo se Vám to některé taky? Malá teď odmítá jídlo, sní už ani ne polovinu toho co jedla :unamused: (minulý týden měla horečky, tak jsem to přisuzovala tomu, ale celý víkend už byla dobrá, ale stejně nejí)
Jen pro představu, co dnes snědla: ráno 200ml mléka, 1/2 krajíce chleba s máslem, pak až 1/2 oběda, 2x kousla do banánu, 3 lžičky jogurtu, 4 lžičky kaše na dobrou noc a 150 ml mléka na noc. Docela bída - nabízené ovoce nechtěla, sem tam si křupla křupku, ale pořádně nic. V židličce sedí chvilku a pak konec, odmítá jídlo a nechce tam být, tak si dem hrát a během hry do ní dostávám kousky jídla (třeba pár kouků chlebe)... chjooo.
Naštěstí pije hodně - teda před tím mně nic nechtěla pít, teď naopak pije dobře, ale zase o to hůř jí, tož já nevím. Uvidím ještě co zítra a pak jdu asi k dr. :frowning2:
27. dub 2009 v 19:35  • Odpověz
ahoj holky

Jani mě to nepřijde málo. Malá takhle taky někdy jí. Je to období. Ted třeba nechce vůbec brambory s mrkví, který má moc ráda. Dětem se mění chutě a taky pokud ti začala pít, tak se hodně nasytí tím pitím. Navíc je tepleji takže je to jak u dospělýho. Myslím, že můžeš být v klidu. Až začne hubnout tak pak bych šla k dr.

Moni teda saunu závidím :slight_smile: A zemětřesední teda vůbec :grinning: :wink:
27. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
Vidíš a mně to přijde málo :sweat_smile: ona jedla snad 2x tolik, min. teda snídaně, svačinka, oběd, svačinka, ještě jedna menší svačinka, večeře a mlíčko na noc :sweat_smile:
Tak uvidíme, jen mně připadne, že jí vůbec nic nechutná...
27. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj,
zemětřesení bylo jen prťavý. Cítili to jen lidi co zrovna byli venku u grilu, třásly se s nima lavičky. My byli uvnitř baráku a nic jsme nevěděli.
Jinak Adélka taky někdy jí míň. Nevím čím to je. Prostě někdy chytne bryndák, sundá ho a neotevře pusu ani za nic.
Už jste holkám koupili botičky? Já o tom vůbec nic nevím - jaký mají být, jaký je číslování atd.

ivul
Dám do alba nějaký fotky z parku, ať vidíš jak to tu vypadá. Nenech se ale zmást, parky jsou to nejhezčí co tu mají :wink:
27. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky holky,

Moni-říkali o tom zemětřesení ve zprávách,tak jsem si na vás vzpomněla,no hlavně,že to nebylo moc :unamused: :wink:

Dzej-jj,taťka je Jarouš :slight_smile: ,Adam,když dělají blbiny,tak mu říká "Jaroušku,co to máš na oušku" :grinning:
To je Sabinka šikulka,že tak hezky plavčí :wink:

Cori-mě to taky nepřijde,že by to bylo až tak málo jídla,Adélka taky někdy míň jí,ale to je většinou během nemoci a chvíli po ní,ale jinak problém nemáme,zase mě moc nepije,tak 300 ml čaje za den + 200 mlíka.

Holky a teď naše dnešní story :sweat_smile: :
Jak u nás byla ta pouť,tak Adam koupil té své nevěstě Pavlínce perníkové srdce a dnes jí ho byl dát doma,protože do školky ještě nemůže,no a ona byla v sedmém nebi a její mamka mi říkala,že doma mají nějaké prospekty baráčků a ona už si vybrala nějaký žlutý,ve kterém budou s Adamem bydlet! :confused: :grinning:
Tak jsem se ji ptala,jestli nám tam udělají aspoň vejminek :sweat_smile: .
No a Adama jsem se pak ptala doma,jestli si Pavlínku jednou vezme za ženu,a on že jo,že ho mám moc ráda a on ji taky moc a že ji miluje :wink: :dizzy_face: .Ale to prý až budou velký,ale ne zas tak moc velký :confused: :slight_smile:
Ještě,že aspoň plánujou vlastní barák a že nás nevyhoděj z bytu do domova důchodců :sweat_smile:.
To je mazec :grinning:

Tak hezký večer!!! :wink:
27. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jani to je jen chvilkový, uvidíš. Malá někdy jí tak jak Kajka a pak zas 2x tolik...
Moni botičky jsme řešili ve čt z mudr. Prý se mají kupovat až děti samy capkají cca 2 měsíce, pak teprve koupit boty. Aby se netvarovala noha podle boty, ale bota podle nohy. Malá zatím sama nechodí, jen s tím strkadlem nebo jak to nazvat. Až bude chodit sama tak pak koupím boty :slight_smile:
27. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
Peti :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: to je krásný....tady ty lásky..na to se pak vzpomíná celej život. TO by byl mazec, kdyby se fakt vzali :grinning:
Na cT1 je zas Vaculík, ale teda už mu to tak nesekne :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.