• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
ivulinda takže to dopadlo dobře, paráda. A fotečku dodej, ať můžem kouknout. Malá je dneska nějaká protivná a to za chvíli jdeme, tak jsem zvědavá. Tak zatím ahojky :grinning:
26. srp 2008 v 08:49  • Odpověz
tak hlásím, že už jsme zpět a máme krásný náušničky. Dala jsem fotku do albíčka :wink: malá byla uplně v pohodě. Trošku byl teda problém udržet ji půl hoďky aby netočila s hlavičkou, aby si neutřela tu mastičku na umrtvení to jsem měla co dělat. Malá trošku zaplakala, když to dr. malovala, když to nastřelovala tak uplně v pohodě. Takže je to šikulka. Dokonce můžeme večer koupat, takže super. Akorát jsem se zapomněla zeptat za jak dlouho to můžem vyměnit :pensive:
26. srp 2008 ve 12:12  • Odpověz
jé tak už máte hoky krásně onaušničkované :wink: sou to šikulky, že sou tak statečné
dzej u vás se to píchání umrtvuje? no u nás určitě nee :angry: hezké naučničky, kukla sem do albíčka a jak malá luští, je supr fotka
dnes sem se byla kuknout v práci, už jim to tam začíná - to je taká pohodička to sledovat s povzdálí, ani trošku se mi nestýská :grinning: , co vám? :sweat_smile:
26. srp 2008 ve 14:22  • Odpověz
coriven no dr to namazala nějakou umrtvující mastičkou a za půl hodiny to nastřelila. Ale před chvílí mi plakala venku, asi si uvědomila, že má v ouškách něco cizího. Ale už je zas dobře.
Já do práce chodím tak 1x za 14dní, je tam skvělá parta, takže chodíme za nima. Mě se stýská docela hodně, ale jen po těch lidech, po práci ani moc ne. Občas totiž dělám nějakou práci i doma, takže uplně odřízlá nejsem. Ale určitě bych neměnila .... je to super mít mimi. Teď mi končí PPM tak jsem si hodila rodičák do 3let Sabinky ať jsem s ní a můžu se jí věnovat :grinning:
26. srp 2008 v 15:13  • Odpověz
ahojky, nás se tam dnes sešlo víc mamin, tak nevím řída se moc netvářil, před začátkem školního roku sou tam fofry, ale kolegáčkům snad nevadilo, že sme je zdrželi :slight_smile:))
já jsem si dala 2letou mateřskou, tak snad jsem se neunáhlila, kdyžtak budem bez peněz, chtěli bysme druhé, ale jedën nikdy neví....
26. srp 2008 ve 20:50  • Odpověz
coriven ty jsi učitelka??? No my chceme taky druhý mimčo, ale říkám si, že abych to mělo pohodovější, tak malá půjde na dopoledne do školky a já se budu starat o to druhý..jestli to teda vyjde tak jak plánujeme :wink:
26. srp 2008 ve 20:52  • Odpověz
jo dzej, jsem úča :grinning: , já bych nejraděj brala 4letou hi - ale finance a MM mě přesvědčili, prej menší věkový rozdíl je dobrý, tak uvidíme, asi to budou fofry, ale naštěstí mám dobrý zázemí, tak to snad nějak zvládneme :dizzy_face: a co děláš ty dzej?
26. srp 2008 ve 21:02  • Odpověz
coriven no já jsem taky přemýšlela nad 2 nebo 3 rokama, ale finančně nejvýhodnější jsou ty 3. Navíc, kdyby se nezadařilo mimi a já musela do práce, tak co s malou..školka je až od 3let. Tak jsem dala ty tři roky a když se zadaří dřív, tak se zadaří. Já jsem účetní...takže nějaký klienty jsem si vzala a dělám doma, abych měla přivýdělek a mohli jsme utrácet za hračky pro Sabinku :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz
dzej to je prima, že si můžeš přividělat i doma, to bych taky něco brala, ale zatím sem nedošla na to čím bych si mohla přividělat :slight_smile:) a baví tě účtařina? mně ty papíry nikdy moc nešly :confounded: :sweat_smile:
27. srp 2008 ve 14:08  • Odpověz
cori a co učíš, jaký předměty?? To je fajn, potom můžeš učit doma Karolínku. Ale jo, baví mě to docela...dělám komplet všechno od mezd až po daně, takže to není stereotyp, je to zajímavý. Navíc něco je i zahraniční, tak si cvičím angličtinu a učím se nový věci. Aspon nezakrním na mateřské :grinning: navíc to můžu dělat když malá usne, nebo až je táta doma, takže ji nešidím. No ale celej život to určitě dělat nechci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsem koupila babyvak, protože se ještě chystáme do Beskyd, tak ať netaháme kočárek po horách a zatím se to teda malé nelíbí :astonished: tak musíme zkoušet. :sunglasses:
27. srp 2008 ve 14:24  • Odpověz
dzej babyvak taky máme a malá v něm nechce být :angry: , tak pak kdyžtak napiš fintu, jak to udělat, aby se jí tam zalíbilo :dizzy_face:
no já učím spíš vedlejší předměty, takže na doučko to moc není - vystudovanou mám informační a technickou výchovu a učila jsem ještě rodinky, občanky (bo mám ještě speciální pedagogiku)
no Kája bude nadšená, asi bude chodit na základku kde učím :sweat_smile: , takže spousta tet jsou učitelky a můj M je tky učitel :grinning: , chudák učitelké dítko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. srp 2008 ve 20:15  • Odpověz
ahoj cori, občanka mě teda nikdy nebavila...učili jsme se jsoucno a takový ty kraviny, který jsem nechápala..spíš filozofie. Ze základky si už teda občanku nepamatuju :grinning: :grinning: ty jo, vy jste celá rodina učitelů no to je mazec. Moje babička a děda byli taky učitelé.
Dneska jsem vytáhla malou do vaku a psa a šli jsme se projít, tak už to bylo lepší.Nechala jsem jí venku hlavičku aby koukala, tak se pěkně schoulila a pozorovala stromy a pesana...po půl hoďce už to bylo dlouhý, tak se začala všelijak kroutit tak jsme šli dom. Ale považuju to za úspěch. :wink:
28. srp 2008 v 10:31  • Odpověz
ahoj dzej,
a jak máš malou ve vaku - jakoby v klubíčku? když se podaří hod foto, ať vím jak na to :slight_smile:
já měla občanku loni šestáčky a to byli zlatíčka, asi jim bylo i smutno, že odcházím, ale s nima mě ta OV bavila :wink: , horší byla sexuální výchova v rodince s devátákama - klukama :grinning:
dzej, jak je teď malá veliká a kolik váží? mě už tak občas bolí ruky a záda a to máme 6,7kg a měříme 63 cm, ale pronese se holka :sweat_smile:
28. srp 2008 v 11:10  • Odpověz
cori, jasný, ráno jak půjdu, vyfotím a dám do albíčka. Jo je tam jakoby v klubíčku, ale nohy má skoro narovnaný. Spíš jak ji mám v náručí tak tak stejně akorát je ve vaku. Jooo tak to věřím ,že sexuální výchova je těžká na vysvětlení :grinning: No Sabula má cca 6kg a 65cm...takže nic moc oproti vám :pensive: ona není moc velkej jedlík
28. srp 2008 v 18:08  • Odpověz
dzej, ale je už velká, no my jedlíci jsme - ted je to snad ani ne co 2 hodky :pensive: a už zase i v noci, dá si už jen 4 hoinovku a pak jedeem 2 hodky :rolling_eyes: , tak nevím, snad mlíčko ještě stačí :confused:
28. srp 2008 ve 20:18  • Odpověz
ahoj cori, no my taky každý 2 hoďky, i v noci...dneska jsem běhala opět po úřadech a vzala jsem si ten vak. Byla to bomba. Auto jsem nechala na jednom místě a chodily jsme s vakem. Sabulka si tam našla nějakou dobrou polohu, protože 2hoďky tam vydžela uplně v pohodě, koukala, usmívala se. Kdyby neměla hlad, tak je tam ještě. Akorá jsem si dost navlíkla, tak se zapotila. Do toho vaku musím oblíkat míň :pensive: chtěla jsem to vyfotit, ale nějak mi to ve městě nešlo :grinning: tak jak bude další příležitost tak ti to vyfotím.Ale je to super, už jsem to měla mít dávno. Ty máš přímo ten babyvak??

Holky přidejte se někdo k nám do diskuze ať víme jak rostou vaše mimča :wink:
29. srp 2008 ve 12:10  • Odpověz
dzej, už si tady povídáme skoro samy, co? :slight_smile:¨
myslím, že mám přímo ten babavak, chtěla jsem dykcy šátek, ale pak jsem z důvodů pohodlnosti od něj upustila, ale s tím vakem zatím neúspěch, ale možná to teď pújde líp, jsi mě navnadila, mosíme to vyzkoušet, máme ještě půjčenou klokanku tak to se jí líbí, ale měla sem ji tam jen párkrát a na chvilku...
teď mně spinká pod ořechem u našich, to je zaručené uspávadlo :grinning:
jaké je u vás počasí? tady se to nějak kaboní, tak snad nebude pršetttttttt :frowning2:
to je dobře še se Sabulce ve vaku líbí aspoň si v klidu obejdeš, co potřebuješ, u nás je naštěstí všechno kousek a asi by tu na mě aj divně koukali - jak to to dítě tahááám :sweat_smile: , no malé město :grinning:
29. srp 2008 ve 13:32  • Odpověz
jj, ne že by mě to vadilo, ale taky bych ráda slyšela nějaký novinky o jiným miminkách :slight_smile:
no v Brně je od poledne zataženo, tak akorát na tričko, byli jsme na dlouhé procházce, tak to bylo fajn. Jsem teda docela unavená :grinning:
Cori, ale třeba do obchodu bys ji v tom vaku mohla nosit, ne? To snad lidem nebude divný. Přítel teď dostal anginu, tak ráno vezmu malou do vaku a chodíme s pesanem na rychlovku, lepší než tahat kočár :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2008 v 18:17  • Odpověz
dzej asi jo, je fakt, že než člověk vytahne kočááár (bydlíme ve 3 patře bez výtahu) a pak ještě do sklepa pro něj, takže když vyrážíme tka většinou na dýl, hore dole se mně trajdat nechce :sweat_smile:
jé máš hezkou fotku malej :wink:
s tím vakem - já si to snad neumím na sebe dát :grinning: mosím natrénovat :sweat_smile:
30. srp 2008 ve 12:24  • Odpověz
ahoj cori, no prosím tě, já jsem taky doma půl hodiny zkoušela na sebe dávat abych nebyla venku za debila. No my bydlíme v 7patře naštěstí s výtahem, ale i tak se nachodím. :slight_smile:
30. srp 2008 v 18:43  • Odpověz
jé dzej, kde máš foto?

Ahojík, jak jste dneska prožili první školní den? :grinning:
1. zář 2008 v 15:01  • Odpověz
ahoj coriven, admin mi ji smazal, tak už mám novou :wink: no první den jsme prožili tak, že jsme viděli chodit spoustu dětí do školy a ze školy. Na úřadech měli skoro všichni dovolený, takže nic moc teda :astonished:
2. zář 2008 ve 12:43  • Odpověz
ahoj dzej, jakto, že admin smazal? šaks tam mělas Sabinku, to se mu nelíbilo? :fearful:
je ted ale krásný počasí, ani vedro ani zima no akorát :sweat_smile:
chodíte či plánujete chodit na plavání s mimískama? uvažuju, ale máme to daleko, jedině dojíždět, tož nevím estli se mi chce, ale známý dr. to doporučoval, prej je to pro imunitu dítka skvělé...
2. zář 2008 ve 13:41  • Odpověz
autor
cori mě taky admin smazal fotku,měla jsem tam Adélku,ale to nesmí být můžeš tam mít pouze své foto :confounded:
2. zář 2008 v 15:02  • Odpověz
ivul, to sem teda netušila :fearful:
2. zář 2008 v 19:57  • Odpověz
ahojky, jo, my budem chodit plavat po té třetí HEXE. Ale teď začínáme chodit cvičit na balony, cvičení pro kojence, tak jsem zvědavá :slight_smile:
jj jak říká ivulinda, mim tam být nesmí samotný :frowning2:
2. zář 2008 ve 20:51  • Odpověz
dzej to máte dobrý, že tam u vás jsou takové různé činnosti a akce pro míma, tu nic :( škoda :rolling_eyes: a dojíždět se mi nechce...
a na to plavání s emůže začít i později?
3. zář 2008 v 09:34  • Odpověz
ahoj coriven, no jasný, ty kurzy jsou v průběhu celýho roku...je to vždycky tak na 2 měsíce. No jo, to je výhoda města... :wink: já musím udělat tu fotku ve vaku :grinning: a co jinak, máte se? Sabinka teď přibírá nějak málo a včera a dneska mi po kojení blinká, tak doufám, že to není nic vážnýho :confounded:
3. zář 2008 v 10:12  • Odpověz
Hojky, malá je dnes taky nějaká rozmrzelá, dala sem se do úklidu, tak je asi naštvaná, že nedrandíme po venku, chjoo, holt někdy se uklízet mosí :grinning:
a jinak Sabinka neblinká? možná si teď sosne víc a nebo se jí to tam nestihne sjet a brká si malá po každém jídle?
my skoro vůbec, tak asi neva, když je jinak spokojená, že :sweat_smile:
už se těším na vakovou fotku :wink:
já ani nevím jak Kajka přibírá, ty ji vážíš doma? my dycky jen v poradně, ale už se teda pěkně pronese - no já mám asi slabé ručky :rolling_eyes: :grinning:
3. zář 2008 v 10:53  • Odpověz
Sabulka je dneska taky strašně plačtivá. Já nevím co jí je. Dneska blinkala jen jednou. Cori, jo brká skoro po každým jídle. V noci ji teda nedávám odbrkávat. No já ji doma nevážím, jen občas tak pro zajímavost, jenže mám normální váhu kam vlezu s ní, takže není až tak přesná, ale aspoň orientačně. Ted už mi týden ukazuje pořád, že má 5900g..před měsícem měla 5650g :pensive: ale v noci spí, nevypadá, že trpí hlady, ale pupík má prázdnej. Ach jo, když tady čtu ty diskuze, že děti mají v 2 měsících 6kg tak je mi do pláče :pensive:
4. zář 2008 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.