• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Peti
No ještě vás může vyhodit Aduš, takže zatím nejásej! :grinning:

Dzej
Tak to se nás ještě netýká, ale už se rozhlížím. První botky prý mají být kotníčkový.
27. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
Moni to jo, kvůli kotníčkům, aby se zpevnily :wink:
27. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
teda aby byly pevný... :slight_smile: :wink:
27. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
pamatuju si jak někde v černých ovcích dělali testy na dětský boty a všechny ty baťovky, daichmany atd. děsně kritizovali, nejlepší byla nějaká malá česká firma, ale už si nepamatuju jméno
27. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
No jo to by byl mazec,kdyby jim to fakt vyšlo,ale do školy budou chodit taky spolu,tak uvidíme :wink:
No to mě nenapadlo,že by nás mohla ještě vykopnout Aduš :grinning: ,ale my se nedáme :sweat_smile:

My máme taky kotníčkový s tou žirafkou.Ono je to teď fakt těžký,koupit kvalitní boty.. :unamused:
27. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
Peti, tak čtu vaše strory :grinning: , se fakt nenudíte, Adámek je perlista, je to hezký, být tak dětsky zaláskovaný a třeba jim to fakt vydrží :sweat_smile:
My botičky dostaly na vítání občánků, kotníčkové kožené... Jiinak u nás jsou s atesty s žirafkou - jak píše Peta a nebo slovenské se stonožkou :grinning:
Jani a to dr. myslela, že 2 měsíce mají chodit jen tak naboso? Po venku? Kájule teď nějak nesnese nic na nohách, takže jedem kočárkem a ponožky lítají furt ven :angry: , asi jí je přilepím, bo už nevím, co b na nu platilo :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
A kde prodávají botky se žirafou?

My jdeme odpoledne na párty, tak se těším.
28. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
MOni, u nás v obchodě s botama je mají :sweat_smile:
Pěknou pááárty, aj s malou jdete?
28. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
cori
No já právě mám v okolí jen samé takové ty řetězce,které v těch černých ovcích kritizovali. Tak nevím, jestli třeba i Baťa má boty se žirafou.

Jdeme obě. Je to od pěti, rozlučka s lidma co odjíždějí nadobro zpět do ČR. Jen takové krátké posezení na zahradě u grilu.
28. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: Jani my nechodíme, takže nemusím řešit venek. Až bude chodit doma kolem nábytku a než začne sama tak to prý trvá, takže pak koupíme boty na ven. Ted má jen capáčky.
Moni a jak je to dlouho co dávaly ty černý ovce? Ptz já jsem četla i slyšela, že na dětský boty jsou strašně veliký nároky jako na výrobu, musí splnovat všechny možný kritéria a tak jsou všechny vhodný, jinak by se tu neprodávaly (nepočítám ty z tržnice) Bata má určo boty kvalitní. Ty žirafky jsou hodně dobrý, ale takových je na trhu spousta...je to jen značka..jako je třeba Nike Diesel atd...takže platíš tu značku. Ale netvrdím na 100% jen jsem o tom četla a přijde mi to jako pravdivé.
28. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
No i Baťu kritizovali. Nevím přesně, byla jsem ještě v Čechách když to dávali, takže od začátku roku do půlky března. Ale na stránkách se to dá určitě vyhledat.
28. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
aha..takže jako aktuální??? tak to teda nevím...
29. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
http://data.idnes.cz/g/eko/infografika_detskaobuv.html

staršího data než jsem tvrdila, ale jiný jsem nenašla, Adi mi tu totiž překáží, pardon - asistuje

ta firma je Fare
29. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahojky moje mala je tak rada vonku konečne už ide leto až ked je zamračeno tak mam strach lebo nejdeme von a ona je vtedy hozne zla a synček on je hotovy poklad m len 4 mesiace ale je taky mudručki a silny sneho vyrastie krasny silny chlap :sunglasses:
30. dub 2009 v 00:00  • Odpověz
Moni díky za odkaz..
jak se jinak máte všichni?? Tady se ted přehnala docela velká bouřka :slight_smile: naštestí už jsme byly doma :sweat_smile:
30. dub 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahojky,
u nás to taky vypadalo na bouřku,ale zatím nic,jen je zataženo.Taťku máme v práci,Adam je u našich a my s Aduškou chystáme košťata :grinning: .
30. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
Já se asi nepřidám, mám jen malý smeták, to bych daleko nedoletěla :wink: Zítra vyrážíme do Bulharska tak balím.
Snad nám tam nebude pršet. Dneska jsme měli 25 stupňů, paráda!

To s tou chřipkou je drsný, co? Nejdřív jsem si myslela, že je to zase nějakej mediální humbuk, ale asi to bude vážný :unamused:
30. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
Nedočítám, leštím koště... Tak snad se zítra ukážu, kdyby nee, tak krásný svátek lásky :wink: a letííímééééé :grinning:
30. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
Moni-tak šťastnou cestu :wink: .S tou chřipkou je to docela mazec,taky jsem myslela,že to je nafouklá bublina a asi ne :frowning2:

Cori-tak šťastný let a zítra si to užijte :wink:
30. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste snad někam odletěly :grinning:

Já měla včera sraz s holkama ze střední, paráda - vypadla jsem z domu ve 14 hod a vrátila se až večer kolem 22 :sweat_smile: , malá byla u dědáčků i s tatínkem, takže to zvládli skvěle a já si po dlouhé době užila chvilky klidu :grinning:

Holky, v kolik ráno asi dáváte mlíčko? Děláte čerstvé nebo si ho večer připravíte? Já to s tím UM neumím a teda po ránu nejsem moc schopná, cokoliv dělat :sweat_smile: a hlavně, Kája mně těch 15 min. ani nevydrží, než jí uvařím nové... Tak dejte rady, jak to děláte vy :wink:

Jak užíváte máje? Krásně sluníčkovo je, tak krásnou nedělu :dizzy_face:
3. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
ahoj holky, my dneska byli v ZOO v Lešné a je to nejkrásnější zoo kterou jsem kdy viděla. Jsou tam sloni :dizzy_face:
Jani já teda ráno kojím, tak jen z doslechu vím, že holky to UM mají hotový hned, ohřejí vodu v mikrovlnce a zamýchají s um a hotovo.
Moni zase jste v Bulharsku?? NA výletě?
Peti a co vy, už jste zdravější??
hezký zbytek neděle :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj holky, máme za sebou náročný víkend. Táta byl pracovně pryč, my s Adi jely se známýma do Bulharska. Projeli jsme toho hodně, Adélka byla prakticky tři dny na cestách. Zvládla to skvěle. Jeli jsme po stopách starých Římanů, navštívili jsme údajný Orfeův hrob, starověké římské město (co z něj zbylo), hrobky Tráků. Spali jsme v klášteře u krajanů co tam žijí. Teď se snažím vrátit Adi do starého režimu, denní spánek atd. Tři dny teď spala jen v autě nebo v kočáře na procházce. Zatím slyším jak mlátí dudlíkem o postýlku.
Jak se máte vy?
4. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
Moni ty jo, super. Jsem asi velkej nevzdělanec, jsem vůbec netušila, že v B jsou takový památky!! :pensive:
Adélka je šikula, že zvládla tak náročnej výlet. Tak přeji ať se ti podaří ji dát do "normálu" brzy :grinning:
4. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
dzej
Z toho si nic nedělej, taky jsem to nevěděla. A za půl roku už to zase vědět nebudu :grinning: Mám děsnou paměť. Pamatuju si jen pitomosti, dějiny ani jiný důležitý věci ne.
4. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Moni :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoooj holky :slight_smile:
my o prodlouženém víkrndu pořád někde byli,bylo nádherně a když už jsme byli doma,tak jsem lítala kolem domácnosti,nebo u PC seděl manža či Adam,no nemám to lehký :grinning:
No a já se byla teď dopolko zaučovat u nás na gyndě,budu tam chodit pondělky a středy,tak teď využívám,že je mamka s Aduškou venku,já dojedla,měla jsem sice plnou hlavu informací,ale žaludek prázdnej :sweat_smile: .

Cori-já hned jak ráno vstaneme,tak ohřeju vodu v mokrovlnce,dám do ní UM,Aduška si lehne na gauč,já jí dám hrnek a je to...takže otázka 5 min,ani ne :wink:

Dzej-už jsem snad fit,Adam šel dneska konečně do školky,ale zítra jdu s oběma k dr.na výtěry a vstupní prohlídky,jen nevím,jak z Adélky ráno vyrazím moč :grinning: .

Mončo-to jste měli krásný výlet :slight_smile: ,já jsme s tou historií taky na levačku :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
Peti
Ty jsi sestřička? To by mě bavilo. Já jsem nějak pořád nevěděla čím chci být a tak nejsem pořádně ničím :grinning: To máš supr, že máš možnost občas pracovat. Já teď taky mám nabídku, ale bylo by to 5hod denně, cca.
Sice u nás v baráku, takže Adi by tam mohla být se mnou, ale nevím. Měla bych pocit, že jí šidím. Kde budeš mít malou ty?

Cori
Taky to tak dělám. Mám převařenou a odměřenou vodu v lahvi už od večera. Ráno jí hodím jí na 30 sek. do mikrovlnky, přidám UM, promíchám a hotovo. Adélka přitom na mě kouká z ohrádky. Taky zpočátku vyváděla, ale časem pochopila, že křikem to neurychlí. Teď stojí, oči navrch hlavy a jakoby mě povzbuzuje pohledem :wink:
4. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahoj holky a dík za tip, jak na to UM :wink: :sweat_smile:

Peti, tak ty budeš chodit do práce? Taky nad tím uvažuju, ale mně by asi nedaly částečný úvazek :frowning2:
Moni, já historii miluju, ale taky prdlajs z teho vím :grinning: , ale památky taky navštěvuji moc ráda :wink:
4. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
Moni-jj,jsem,je to fajn,chtěla jsem tuhle práci dělat už někdy od 12 roků a nelituju,baví mě to.Adélku bude hlídat mamka,je už v důchodu,bydlí kousek u nás,takže sedne na kolo a ráno přifrčí,takže to je v pohodě :wink: a s Adélkou nejsou problémy,ani s usínáním,ani s jídlem,tak aspoň nemám špatné svědomí a mamka má potěšeníčko :wink:

Cori-budu chodit jen na 2 dny po 8 hod,teď to má taťka v práci takový všelijaký,málo práce,vybírají si dovči,tak každá koruna dobrá a aspoň nezblbnu :grinning: ,ale je to asi jen dočasně,místo sestřičky co otěhotněla,tak si pak asi ta dr.najde někoho na stálo.Ale mám to kousek od baráku,tak mi to teď nevadí :wink:
4. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Dočasně bych taky něco brala :slight_smile:, jenže u nás v tom školství je to ouvej :unamused: , buď naplno nebo nic... :frowning2:
4. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.