• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Peti tak to je super s tou "brigádou" a že tě to baví tak to je ideální kombinace.
Holky nebyl někdo známej v řecku s malýma dětma? Potřebuju vědět jak s autosedačkou, když si tam chcem půjčit auto a s postýlkou....abysme to nemuseli tahat z domu
5. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
ahojky kdepak jste všechny? ?My jedem zítra do Krkonoš tak se loučím...ahojky
6. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
dzej
Myslím, že ségra si tam půjčovala auto i se sedačkou. Užijte si výlet a nezapomeňte nic zabalit. To je pro mě vždycky největší psycho.

My jsme se tu dnes byli zaregistrovat u doktorky, abysme měli někoho pro případ, že by Adélka omarodila. Do státní nemocnice bych tu nešla ani za nic.

Holky, já bych pracovala!!! Pár hodin denně by úplně stačilo. Já bych to snad dělala i zadarmo :grinning:
6. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahojky,
dzej-tak si to v Krkonoších moc užijte,hlavně ať máte pěkné počasí a neprší vám :wink:

Moni-já budu chodit asi do konce června 2 dny v týdnu,po 8 hodinách a taky mi to zlepšilo náladu,prostě je to vybočení ze stereotypu a stačí to :slight_smile:,ta doktorka se mě dneska ptala,jestli bych pak nechodila na celý týden,ale to s 2 dětma teda v žádném případě,navíc Adam jde v září do školy,tak se mu chci věnovat.
6. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
AHojky holky,
Jani, krásnou dovolenou a kam přesně míříte? A pozdravujte Krakonoše, jestli ho poznáte :grinning:
Peti, to docela věřím, že Ti to zlepšilo náladu, docela lituju, že to u nás ve školství nejde dělat nárazově či jen nějak krátce :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj holky, mým problémům stále není konec, tak jsem se tu objednala na gyndu. Budu pak referovat jaký to tu je :wink:
Zatím ahoj, budete dneska fandit hokejistům?
7. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahojte,
Jujda Moni, co se tě to zase drží? Pak poreferuj, snad se domluvíš :wink:
ee u nás se sleduje detektivka :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
Cori-no to věřím,že ve školství to je horší,sehnat nějaký ten šolich :wink:
Moni-já jsem sama s Aduškou,ale fandit budu,asi se skleničkou vína :slight_smile: .Tak ať Ti to dobře dopadne a hlavně,ať už máš pokoj!!!!

Holky,Adam měl jet ráno ke tchýni a ta mi v 7 volala ubrečená,že jí zemřel její druh,co s ním žila,byl včera na amputaci části nohy a pak mu selhaly ledviny :frowning2: ,tak je u nás opět vše jinak,Jarda za ní na noc jel,aby nebyla sama a zařizují pohřeb a roznášejí parte a Adámka si vzala mamka a jeli do divadla,byl z toho špatnej,mylsel si,že už tam nikdy nebude moct jet-ke tchýni.
A to je u nás pořád něco... :unamused:
7. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
cori
No před měsícem jsem poprvé od šestinedělí dostala MS a bez dvou dnů to mám dodneška. Na chvíli to skončilo, ale zase se to vrátilo. Konzultovala jsem to s tou doktorkou po telefonu a dost se divila, že ještě Cerazette beru. Řekla mi co mám teď dělat, čeho se vyvarovat, a že mám brát kalcium. Ona teď na pár dní odjíždí (my taky), takže k ní jdu až přespříští pondělí.

peti
To je teda blbý, ještě že má babi vnoučata, ty jí určitě rozptýlí až jí všichni navštívíte. Bydlí daleko?
7. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
Mončo,taky bych řekla,že Cerazette už pro Tebe není to pravé ořechové :wink:
Babča bydlí naštěstí 20 km od nás,tak dobrý.My jsme tam nesměli,je to na dlouhé povídání,on to byl takový nervózní pán o dost starší než ona a asi si s ním užila své.Nikdy neměl děti,tak se k nim ani neuměl chovat.
No ale to už je jedno,dost ji lituju,že bude sama,ale aspoŃ tam už budeme moct jezdit a ne si předávat Adama na chodníku.
7. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
Ahojky :grinning: holky...copak celýma dnama děláte??my pojedeme dneska do zoo
10. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak prohlidku jsem absolvovala v patek. Bylo to v pohode, jen me trochu matlo, ze jsme v ordinaci 4. Ja, doktorka a dve sestry. Jedna psala na PC, druha asistovala doktorce a prekladala :grinning: Bych chtela vedet jaka je tady produktivita prace, u nas by to zvladl doktor vsechno sam.
No jinak dobry, prohlidla me, zmenila mi prasky na Jeanine a za mesic jdu jeste na kontrolni ultrazvuk.
Dnes jedeme do Sofie /pro zmenu/ tak se tesim. Tady je sileny vedro, v Sofii je jen lehce pres dvacet.
Holky, Adelka se mi poslednich par dnu zacala silene vztekat. Normalne si stoupne ke zdi a rve az je z toho cervena. A fakt se tvari nastvane!! Delaji to taky vasi prckove? To uz je nejaky obdobi vzdoru ci co?
Taky se ji chystaji obe dvojky dole tak treba to souvisi, nadava tem zubum :wink:
11. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky, jak po víkendu?
Oslavily jste svátek matek?
My jsme ivul, taky byli v Zoo, malé se tam moc líbilo, no nejvíc samozřejmě opice :grinning: , jen byla tak plná dojmů, že večer usnula, až kolem 22 :angry: a ráno zase v 6 hore, jéé proč nemáme spáče :sweat_smile: Ale ono se to obrátí, jak začne chodit do školy, tak určitě z tej postele vylézt nebude chtít :sweat_smile:
Peti :frowning2: :cry: a vy jste k babičce nesměli? Ach jo, že sou někteří lidé tak zatrpklý :frowning2:
MOnii, uáá, tak dlouho MS, brr.. snad se to brzo zlepší. Ale taky tuším, že ty Cerazett jsou vhodné zvláště v období kojení?
Janí, kde stééé? Jak bylo na výletě?
11. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Ivul,jaká byla ZOO ?

Mončo-tak hlavně,že jsi v pořádku,ty prášky budou určitě lepší.Já si taky asi něco nechám napsat,opět mě začíná trápit hlava,3 dny v kuse než dostanu MS a pak když končím.To je na prd :frowning2: .S tím vztekáním zatím nemám zkušenosti,Aduš je zatím kliďas a všechno přechází s klidem.Ale třeba je Tvoje Adélka fakt naprdnutá jen na ty zuby...to bych taky byla vzteklá jak pes :grinning:

Cori-my tam nemohli,protože "dědek" se prostě naštval,že nešel na svatbu-to nechtěla sama tchýně,protože to byl morous,konfliktní,tak aby to tam nekatil ostatním-no a když bylo tenkrát Adámkovi půl roku a my tam měli o Vánocích jet,tak den předtím řekl tchýni,že ať jedem kam chcem,ale k nim NE!Tak jsme se s ní sešli u Jardovýho bráchy,kde byla kosa,pes a bordel a to vše s miminem.No a od té doby to tak fungovalo,já se nejdřív zařekla,že tam Adam nebude jezdit,když mi nesmíme,ale bylo mi babičky líto,tak tam začal asi od 2 let jezdit na 2-3 dny.Ale my vždycky stáli venku.
Ale začlo to vlastně tím,že Jarda dělal kdysi civilku ve špitále,tam byl přes týden na ubytovně a jednou onemocněl,tak přijel domů a dědek mu řekl,ať si jde marodit na ubytovnu,tak tam o dté doby nebyl a ostěhoval se k bráchovi,ale v tom špitále poznal mě a já si ho pak nastěhovala k nám a byl klid :sweat_smile: .
11. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahoj holky, tak já hlásím návrat z Krkonoš, vůůůbec se mi nechtělo :frowning2: tak strašně rychle to uteklo :pensive:
Jsem asi tak o kg těžší ptz tam byl výbornej kuchař a těm tůrám jsme moc nedali, zapomněli jsme doma vak :grinning:

Moni to je zajímavý jak se v Rumunsku pracuje :grinning:
Peti upřimnou soustrast :pensive:
Jani Krakonoše jsme nepotkali :grinning:
A kde jste byli v ZOO Ivul a Jani???
11. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj cestovatelko :wink:
my byli v naší malé hodonínské Zoo, na ty velké Zoo to nemá, ale malé to bohatě stačilo i tak jsme díky počasí byli utahaní :sweat_smile:
Peti, tak to je dobré seznámení s tvým MM :sweat_smile: , jak Ti nadbíhal? Nosil Ti čokoládky a házel očka z lůžka? A tvářil se víc nemocný než byl? :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
Dobré ranko,
Dzej-díky...To je fajn,že jste si to tak pěkně užili a dobře se najedli :grinning:.

Cori-MM ve špitále neležel,ale pracoval-šel tam na civilku místo vojny a pak tam ještě zůstal jako sanitář a byla ruka v rukávě :grinning:,ale očka házel,to joooo :sweat_smile: ,možná i ta čokoládka byla :wink: :grinning:
12. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
tak já se snažím dát už od pondělka fotky na rajče a dělají tam nějaký změny a nejde mi to :frowning2:
holky co dáváte dětem na jídlo? Mě přijde, že jíme furt to samý...malá mi ted bojkotuje obědy takže jíme jen jogurty, chleba a sýr ovoce a cokoliv sladkýho :unamused:
Příští týden jdeme na očkování žloutenky A...máte to někdo taky? A nechaly jste nebo necháte naočkovat děti proti neštovicím?
12. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahojky,
jani, tak to jsme na tom s jídlem stejně, co malé odbyl rok, tak jídlo bojkotuje, už jsme relativně na tom dobře, ale sní tak 1/2 toho co předtím, ale vede u nás maso :grinning: , zase bojkotuje jogurty a miluje rohlíky, teď ji strašně baví je jíst jen tak, na posezení sní celý :sweat_smile:, sladké moc nedávám, ale to taky může.
Naštěstí obědy docela dobrý, horší zbytek... Ale taky inspirace chybí :grinning:
Dnes např. měla - rizoto na pánvičce udělané - cibulku osmahnutou na másle, pak sem to podléla a přidala rýži, zeleninu a masko, šmakovalo :sweat_smile:
proti neštovicím určitě očkovat nebudu, ani sem teda o tom neslyšela, ale spíš budu ráda, když je prodělá co nejdřív (kamarádka chodila se synem schválně za dětma s neštovicema :grinning: ) a nad žloutenkou uvažuju
12. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahoj holky, Adelka teda zatim ji docela dobre. Ale taky mi pripada, ze ji porad to same. Jo a jak si uz v jidle vybira! Treba hrasek nesni ani za boha (po kom to asi ma??? :grinning: :wink: ). Zato po hroznovem vine by se utloukla.
Jedi vam uz holky samy? Kolikrat jsem se snazila dat Adelce lahev aby pila sama, ale ona jen otevre pusu jako kapr a ceka. Kdyz ji necham "jist" lzici tak mam behem pristi hodiny o zabavu postarano, musim Adi umyt, otrit vsechno v jejim dosahu a setrit jidlo z podlahy. Nevim od kdy se maji deti nechavat jist samotne, mozna ji nutim brzy nebo na to jdu spatne.
Dneska jsem Adelce koupila nejake hadriky "k narozeninam", ale bude to nosit uz ted. Ty narozky byla jen takova zaminka, protoze jsem toho nakoupila trochu vic :grinning:

Peti, jak vubec tvoje tchyne s takovym clovekem mohla zit? Nebo na ni nebyl hnusny? Ale stejne, kdyby mi partner vyhodil dite z domu tak bych s nim asi pekne vyjasala.
12. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj,
Moni, to neporadím od kdy nechávat jíst samotnou, malá zatím sama nejí, občas jíme spolu - že držíme lžiku obě, ale samo se jí to nelíbí a vzteká se, tak ju raděj krmím. Chleba a kousky ovoce, sem jí nechávala jíst samotnou, jednu dobu to jedla krásně, ale pak si s tím začla hrát a roztírat po židličce, tak zase raděj krmím já :slight_smile:
S flašky už malá pije sama, ale s hrníčkem zase dělá blbosti, mám pocit, že jednou už to umí krásně a z teho - jako by to zapomněla a dělá jen kravinky :frowning2: :sweat_smile:

Co baští vaše holky ráda? Hodně doplacu nějaký oblíbený recepr :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
ahoj holky,
tak mě malá vařený jídla nejí vůbec. Už jen když vidí, že to dávám na lžičku tak se šklebí. Zkoušela jsem to osladit, ale nepomohlo to. Takže obědy jíme jen červený fazole s rýži HAMI. Jani malé taky nedělá problém sníst celej rohlík. Má k tomu kostku lučiny a tváří se, že by dala ještě banán. To sladký fakt má moc ráda, ale omezuju to. Musí jíst i jídlo. Moni, malá se krmí sama stejně jako Adélka. Je to tak na hodinovej úklid..ještěže mi se zemí pomáhá pes :slight_smile: ale učím ji to cca od 10měsíce. Spíš ale děláme blbosti, že jí ji dám lžičku ona nabere a dává to mě, to je pak čisto :grinning: S hrníčkem naštestí problém nemáme. Máme ten od Nuku co neteče a od půl roku si pije sama kdy chce, i v noci, takže mě nebudí. Ted už se snaží pít i z normální sklenice, ale to je teda vždycky komplet mokrá :astonished: A nočník dávám taky jen ráno po snídani. Občas to stihnem, občas ne. Dr mi říkala, že svěrače jsou cca až kolem roku a půl takže je to ted jen tak aby si zvykala. Ale když vidím, že nemá náladu, tak ji tam ani nedávám.
Jani no jak je to očkování spalniček, zarděnek atd..tak se s tím dají ještě ty neštovice. Já taky chci aby to přirozeně prodělala..snad bude mít dobrej průběh.
Jinak 2.6. jdeme k zubaři, tak vám pak dám vědět jaký to bylo. Hezký večer :wink:
13. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Adelka zase pije krasne z hrnku. Mame od Aventu. Dojde si pro nej i na konferencni stolek. Pije ve stoje, jednou rukou drzi sebe a druhou hrnek. Sranda. Lzici si ukazkove strci do pusy jen kdyz je prazdna, bohuzel :unamused:
No a ovoce vezme do ruky, vykloni se ze zidlicky, pomalu ho pousti na zem a sleduje jak to leti. Takze asi tak. Na nocnik jsem ji posadila jen parkrat a rve u toho jako protrzena. Takze to zatim taky nevidim.
Holky, dobrou noc, jdeme se koukat na film.
13. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Holky, ted to po sobe ctu a tim hrnkem jsem chtela rict, ze z hrnecku pije krasne, ale lahev s mlikem si nedrzi. Manzel me vcera koukal pres rameno a snazil se me vystrnadit od PC, tak jsem to nejak nedopsala.
Za chvili vyrazime zpet smer Bukurest, zase do sauny. Je tam 30 stupnu :sunglasses:
14. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobré ránko, Moni, to znám taky se občas špatně vymáčknu :sweat_smile: , užijte si saunu i s malou se deš saunit?
My dem dneska do Centra pro rodinu, začly sme chodit mezi děti, malé se tam mooc líbí, ani bych tam nemusela být, vyhraje si s ostatníma (teda větším dětem překáží, ale jí to nevadí, má zábavu :grinning: )
Krásný den všem :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz
cori
saunu tu sice máme taky, takovou mini, ale myslela jsem spíš víkendové počasí - mají být třicítky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Moni ahááá :grinning: , tak u nád zase zima a pod mrakem, asi bude pršet :angry:
CO máte dneska k obídku?
Jani a ty malej nic nevaříš? Ona chce jen kupované?
15. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
ahoj holky, tak my máme 13st a prší a prší a prší.
že ty děti tak rády hážou věci na zem, že? Malá se napije a hodí ten hrnek na zem a řekne bác. Ted nám háže dudlík za postel to je paráda teda fakt.. :frowning2: Jani no ne, nevařím nic. Ona to bojkotuje. Jediný co sní tak třeba palačinky nebo těstoviny na sladko, ale to ji nechci dávat. Takže jí skleničky a jogurty a ovoce a rohlíky a sýry atd.. dneska dala poprvé po dlouhé době i kousek šunky tak jsem koukala. Jinak jsem asi přestala kojit. Nějak už nemá zájem :grinning:
15. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Já jsem dneska dělala boloňský těstoviny a Adélce rizoto se zeleninou, nějak jsem si neuvědomila, že nemám doma kuřecí prsa. Jsem to ale matka. Tak maso až zítra. Adi jedla dřív kupovaný a pak jsem zkoušela i vařený. Nejdřív to nechtěla a teď když dostane první lžičku a zjistí, že je to domácí strava, tak úplně ožije!! Jsem ráda, že jí ode mně chutná.

dzej
ty dáváš malý palačinky? klasický?

cori
S tím dudlíkem mi to připomnělo jak se manžel ráno probudil s dudanem - Adélka viděla pootevřenou pusu tak mu tam šoupla dudu :grinning:
15. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Moni no občas dávám.,..jo klasický palačinky s marmeládou nebo jogurtem.
Ty dáváš maso každej den??
15. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.