• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Moni,upřímnou soustrast :frowning2: ,myslíme na vás,snad vám čas a Adélka pomůže zmírnit tu bolest :pensive: .
Držte se!!!
25. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
ahoj holky, tak my máme šestej zub. V noci řvala malá jak tur a ted koukám, že se konečně prorval. Dvojka nahoře. Uf.. Dneska mají přijít ty přívalový deště a bouřky, tak snad nás to nepotká venku. Jdeme s malou a stejně starým chlapečkem na dětskej park :grinning: Jo a malá už vydrží 3 vteřiny stát sama bez opory :dizzy_face: Tak hezký den!! :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky,
Dzej-gratulujeme k pokrokům :wink: ,nám se taky asi klube zub,dvojka dole,už asi 4 noci blbě spí,každou chvíli kňourá,tak to bude asi tím :confounded: .Má ještě trošičku rýmu.
Včera jsem si pro děti byla po práci u našich a měli tam v takovém mini bazénku trochu vody,Aduš se zrovna probírala v kočárku po spaní,šla běhat po zahradě a než jsme zareagovali,tak do té vody vlezla v šatech,v ponožkách,sandálkách a plíně :sweat_smile: .
Dneska máme s Aduš dámskou jízdu,kluci jeli s našima do Pardubic a pak nasednou do Pendolina a pofrčej do Brna,Adámek bude určitě nadšen a tam mají výlet s překvapením,to nechtěli naši prozradit :slight_smile: ,tak já peru a peru,pak zaklidím asi kyti na balkóně,aby neměly letecký den,jestli přijde ta slibovaná pohroma :grinning: a půjdem na prochajdu.

Hezký den všem,bez blesků a vichru :wink:
26. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mají dojít bouřky? tady pařák no hnus, v noci by mohlo popršet, ale decentně :sweat_smile: Bych chtěla moc, že.
Jani, malá je šikulka, Kája už taky bez opory stojí a furt se pouští, takže čekám kdy příde karambol :( zqatím se u toho děsně směje, ale je to všude, no ale nějak se to naučít musí, tak ¨holt musíme být zase víc ve střehu :sweat_smile:
Peti užijte si dámskou jízdu.
Moni a jak dlouho v ČR pobudete?

Holky, krásný den plný sluníčka a hodných dětí :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jéé Peti do Brna? No přemýšlím, co tu ted je za akci, co by to mohlo být za překvápko, ale nic mě nenapadá :slight_smile:
U nás zatím bouřky nehrozí, je furt vedro jak blázen. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj holky, Adi má venku 7. zub. V ČR jsme do půlky června. Pak se vracíme do Buku sbalit věci, udělat rozlučku ( :slight_smile: ) a pak zase do Prahy. Chtěla jsem se trochu rozptýlit a tak jsem přidala do alba fotky, jestli se chcete mrknout.
U nás se teď čerti žení, lítají hromy blesky, ale ještě žádný déšť.
26. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
MOni pěkný fotečky :slight_smile: A to už se vracíte zpět? Já myslela, že tam nějakej ten rok budete....No doma je doma, že??
27. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
dzej
vracime se jen na leto, tam jsou obrovsky vedra a to neni nic pro prcka, po prazdninach zase zpatky do Buku
celkove to mame na cca 4 roky
27. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
ahoj holky, tak co máte v plánu na víkend, když je taková veliká událost MDD :dizzy_face: :dizzy_face: Já se bojím, že kam půjdem, že to bude pro větší děti a akorát budu naštvaná na davy, nemám to ráda.
Jinak ted trochu bojuju, Sabula chce všechno jíst a nejlépe strašně moc, takže jí je pak špatně a moc často kadí :pensive: Hezký večer :wink:
29. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj holky, ja budu o vikendu psychicky relaxovat. Vcera byl pohreb, hruza. Mama je ted u segry a ja odjela s manzou a Adi do Prahy. Ale za par dni se zase vracim k mame, ted se u ni budeme nejakou dobu stridat. Zvlada to spatne.
Snad bude vecer aspon trochu slusne, chceme grilovat.
Zatim pa.
30. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Moni a měli jste s sebou na pohřbu i Adélku?
U nás strašně lije, nedá se jít vůbec ven. A to mělo být tolik dětských akcí :cry: Se mi ani nechce na plavčo.
Odpoledne se jdu podívat na miminko tak se těším :dizzy_face:
Peti a jak dopadl ten výlet do Brna?? CO to bylo to překvápko???? :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Ne, sestřenice hlídala obě naše holky /i mojí neteř/. Pak jsme je přivedli až do restaurace. Tam už byla nádlada mnohem lepší. Ještě že tak, máma zkolabovala a já jí chytala. Bylo to hrozný. Fakt už nikdy víc na pohřeb!
30. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky,
Dzej-tak byli v Brně v restauraci "Výtopna",pití tam vozí vláček,takže Adam byl naprosto štěstím bez sebe,že nechtěl ani jíst ani pít :wink:,mají to tam moc hezky udělaný,samé koleje a vlaky,v pendolinu se jim jelo krásně,tak má zase na dlouho zážitek :sunglasses: .A co miminko,pomuchlala jsi ho :sweat_smile:.Musíme si to užívat,dokud jsou ty naše berušky malé,Adam už je do větru,pořád by spal u babiček a chodil na návštěvy,dneska spí u našich a ráno jede s druhou babi vlakem do Prahy až do úterý,ve středu mají se školkou výlet do ZOO do Dvora,tak je samá aktivita a výlet :slight_smile:

Moni-tak se držte,snad máte už to nejhorší za sebou,hlavně ten pohřeb :cry: ,to je vždycky hrozný pro všechny :frowning2: .

Tak holky,hezký večer a neděli,já půjdu brzo do hajan,měli jsme divokou noc,Adam měl špatný sny,o půlnoci z pokojíčku najednou děsnej řev a volání "mami",tak tam letím a Adam ubrečenej,že se mu zdálo,že Adélku srazilo auto a že jí urazilo hlavičku :pensive: ,tak jsem ho vzala k nám do ložnice,měl strach usnout,že se mu to bude zase zdát,ale probrala se Aduš,tak se taťka stěhoval do pokojíčku a Aduška spala se mnou a Adamem v naší posteli :slight_smile:
30. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky,

Moni, jak psala Peta, snad už máte to nejhorší za sebou a vaše malé holky Vás i babičku rozptýlí, babička to bude asi mooc potřebovat :frowning2: Držte se.

Peti, tak to měl malý teda úžasný výlet, taky bych si hned něco takového dala líbit :grinning: , babičky si ho dosyta užívají, co?

Jani, nenakazila ses miminkovstvím? Třeba brzo pořídíte Sabince sourozence, coo :sweat_smile:
Ale já už su zase radši, že je malá větší, mimka sou fakt na muchláníčko, ale s těma většíma je větší prča, ale taky víc starostí, no ono má každé období něco :wink:
Jak se říká - malé děti, malé starosti - velké děti, velké starosti :sweat_smile: tak si užívejme ty naše prcky :grinning:
30. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Peti
Myslím, že ta restaurace byla nedávno v televizi!! Vypadalo to moc hezky. Ten tvůj Adámek je ale zlatíčko. Určitě bude vždycky Adélku bránit, myslím ve škole a tak.

Cori
Teda mimi si taky ráda pochovám, ale určitě by mě to nenakazilo. Takhle jsem moooc spokojená a nevím co udělám až manža příjde s tím, že je čas na druhý :confused:
30. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
ahoj holky, tak jak jste prožili detský den? Byli jste na nějakých akcích. Tady v okolí jich bylo tolik, ale v tom dešti se to nedalo.
Petííí ta výtopna je hned vedle té jogurtárny co chodíme s holkama :grinning: :grinning:
Jani u nás žádná změna, začnem se snažit až v dubnu o další mimčo :slight_smile:
Moni jj taky doufám, že v brzké době žádnej pohřeb nebude, taky jsme toho měli za poslední rok dost :pensive:
Tak hezký den!!
1. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky,
my byly s Adi včera v parku a na zmrzce s kamarádkou a jejím chlapečkem. Takže nic extra. Stejně z toho Adi nemá rozum. Ale příští rok už ten dětský den něčím zpestříme.
Jak je u vás dneska? My máme krásně, sluníčko. Snad to vydrží.
1. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Moni u nás jsou mraky a vypadá to na déšt. Ty jo holky, taky vám děti jí zmrzlinu? Já jsem udělala osudovou chybu, že jsem dala malé ochutnat a ted dělá scény a musíme kupovat i jí. Chytne kornout a líže zmrzku a pak sní i ten kornout. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
jsem asi moc přísná, ale Adélka ještě nepoznala cukr, teda zná jen ten ovocný, pořád doržuju zdravou stravu
1. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Cori-babičky si užívají až až,Adam mi dokonce řekl,že bude bydlet u našich a k nám bude chodit jen na návštěvy :confounded: :grinning:
dzej-jé,tak to je náhoda,že je to hned vedle vaší jogurtárny :sweat_smile: :wink:
Moni-kéž by to Adamovi vydrželo,ta starost o Adélku,je to milé :slight_smile:

Jinak jsme dětský den nijak neslavili,Adam je pryč a s Aduš to nemá ještě cenu :dizzy_face: .
A co se zmrzky týká-dáváme Adélce jen samotný kornoutek a zatím si nestěžuje :grinning: .ono u prvního mimi to docela jde je uchránit od "nezdravých" jídel,ale když pak vidí staršího bráchu jak e cpe něčím jiným u jednoho stolu,tak to je těžký :wink:
já přišla před chvílí z práce,dnes jsem tam byla naposled,zaučovala jsem novou holčinu,mám hlavu jak střep :frowning2: ,tak si dopřávám konečně kafíčko a čekám,jestli Aduška usne,mamka ji dala spát,než jsem přišla,v kočárku neusnula,ale slyším ji pořád povídat :sweat_smile: ,tak nevím,nevím.. :unamused:
1. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
JJ my taky dáváme Adulce jen kornoutek a taky jí to stačí,ale nijak ji neomezujem v jídle.i zmrzku bych ji dala,ale jen trošku a s tím cukrem my normálně Adélce cukrujem čaj od mala nemohla bych jí nedát do čaje cukr ble :confounded:.Já sice čaj necukruju,ale dětem se má cukrovat :slight_smile: Jinak taky dětský den neslavíme.Neteř má spálu takže je doma a Adík tomu nerozumí ještě takže až jindy :slight_smile:.Hezký den...:hearts:
1. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
Ivul
kdybych doktorce řekla, že Adélce sladím čaj, tak mě požene svinským krokem :wink: Moje neteř má zase neštovice, tak čekám jestli to vypukne i u Adélky.

Peti
to bylo nějak krátký, ne? Myslela jsem, že ta práce bude na dýl :slight_smile:

Mně se taky něco rýsuje, možná budu moct pracovat za jednu těhotnou holčinu od podzima, ale je to ještě hodně nejistý. A taky mi přišlo, že se na to manža moc netvářil.
1. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mi taky DD moc neslavili, lítali jsme kolem stavby, ale dostala celý rohlík :grinning: to je teď její mlsadlo číslo 1. s tím jí uděláme radost, zatím nic jiného nevyžaduje, sladké se jí taky snažím nedávat, ale občas vidím, jak si někde od někoho něco vyloudí, ale spíš si lízne, zašklebí a nechce... Krásně se teď rozjedla s ovocem (tak jen čekám kdy se osype - bo sní misku jahod na posezení :sweat_smile: )
A když tak píšete o zmrzlině, no já vlastně kornoutkovou letos ještě ani neměláááá, no musím to napravit :grinning:
Ivull já myslím, že se dětem nemusí cukrovat, pokud má dost ovoce - tak má curk v tom :wink:

Tak du dneska něco pouklízet, chjoo se mi tak nechce, malu usnula (vstávala před 5 :angry: ), tak mám chvilku.

Pěkný den :dizzy_face:
2. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
ahoj holky, moc nestíhám, tak jen pozdravím, jsem pořád v práci a na zábavu není čas :sunglasses:
2. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj sylvar, pravda tebe jsme tu dlouho neviděly, tak hlavně ať jste zdravé a spokojené.
2. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Cori já vím,že v ovoci je cukr,ale jsem zvyklá od malička jí to přisladit.necukrujem zas tak moc a cukr je dobrý na kosti :slight_smile: .

Moni proč ´by tě doktorka hnala s cukrováním??
2. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
holky, je toho moc,

já mám zánět močáku, atb a to v sobotu jedem na dovo, se vidím, jak se tam rochním v bazénu s tím zánětem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a furt to bolí, což nechápu, když beru ty atb :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já malé nepřislazuji nic, ona od babi dostane sem tam čokošku,tak já jí nic sladkého nedám a jakmile se od tatínka napije čaje, nechce ho, pač čoko je proti tomu slabej odvar :grinning: a pití jen vodu, nic jinýho, teda sem tam šťávu z jablek, rádoby jablkový juice :sunglasses: z krabice
2. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
holky máte odšťavňovač? přemýšlím jestli se to vůbec vyplatí, ale zase šťáva z čerstvého ovoce je asi lepšejší než šťávičky ze skleničky...

sylvar a kam jedete na dovču? snad zánět pomine a ty si rochnění v bazénu užiješ :wink:
2. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
corvi, k Náchodu, jak je Babiččino údolí, letos pobrázdíme Čechy, pač na moře není :pensive: ach jo, ale příští rok už k moři musíme za každou cenu

já mám jen na citrusy a dělám šťávu tak 5x do roka :sweat_smile: ale mít místo, tak si odšťavňovač koupím, zvlášť v létě, když je ovoce na zahradě, je to bomba, má můj taťka a šťávička je super :dizzy_face:
2. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
ahoj holky, tak my dneska byly u zubaře, Sabula to zvládla na jedničku :grinning: máme totiž krásnýho zubaře, tak je radost tam chodit :grinning: No tak já taky moc nesladím. Vlastně vůbec...jen do palačinek dávám cukr. Jinak ho má v ovoci. Pije vody nebo neslazený čaje, takže ta zmrzka myslím není tak hrozná navíc jsem ted četla nějakej rozbor, že zmrzlina není tak hrozná jak se říká (mluvím o točené do kornoutku vanilkové) a je to jednou za čas,,, no jo, chyba byla, že jsem jí dala kdysi ochutnat :frowning2:
My odštavnovač máme a je to super, vlastně loni i letos jede skoro pořád, dělám jablečný, mrkvový šťávy pro nás i pro malou, takže nám se určo vyplatí. Dokonce mám zlepšovák, ptz to čištení je hrozný, tak si dávám dozadu do té odpadní nádoby pytlík do kterýho to rovnou padá a pak to jen vezmu a vyhodím a omyju vodou a je to :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.