• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Cori-vůbec nevím,kolik tady je uprchlíků,asi to není tak hrozný,ale argumentují tím,že co kdyby nějací noví přišli....
12. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
já jsem byla se škaredým znamínkem ve vlasech, vyrostlo mi tam před 2 lety. Jsem si myslela, že jsem vám to psala, tak asi ne :grinning: histolka je dobrá, ale bylo to znamínko špatný (nevím přesnej název), časem by z toho prý něco mohlo být. Tak jsem ráda, že je to pryč. Uf :astonished:

Peti to je teda fakt zapeklitý. Tak třeba když jim "pohrozíš" že Adámek půjde až příští rok, tak vás třeba přesunou. Budem držet pěstičky :wink:

Jani jojo budem stavět, ale ještě nevím, jestli uplně od začátku nebo " jen" rekonstruovat. Zatím tam nebyl statik ani nikdo, kdo by řekl co bude lepší. Tak uvidíme.

Zítra jedem na svatbu, už se těším na koláčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak hezký víkend holky :wink:
12. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
Dobré ranko všem :wink: ,
tak jaký jste měly víkend,holky? :slight_smile:
dzej-to je fajn,že Ti to znamínko dali pryč,než by to začlo dělat neplechu.A jaká byla svatba? :dizzy_face:

U nás dobrý,taťka přivezl babičku z Mikulova-je jí 86,ale pořád štramanda :sweat_smile: ,tak byla ráda,že viděla detičky,včera jsme tam byli celé odpoledne,sice se nejdřív pozvracel na zahradě Adam,pak Aduška po orvnímk soustu chleba,ale i tak dobrý,Adélka se předváděla,tancovala,tleskala,tak jsme měli kulturní vložku :grinning: .No a večer po kaši vrhla opět a to ještě na prastarou knížku,kterou můžu vyhodit :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
Zítra má Adámek rozloučení se školkou,tak jsem zvědavá,jaký to budou mít.Najednou mi to je hrozně líto,že bude ještě 14 dní ve školce a konec :frowning2: .Teď ještě problémy s tou školou,tak bych ho tam nejradši ještě rok nechala,ale to asi nepůjde :confounded: .
Tak hezký den :dizzy_face: ,já půjdu dát Adušku spát a vrhnu se na povíkendovou debordelizaci bytečku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojky holky,
Peti, copak že se tak zvrací? Něco dítkům nesedlo? Škola pořád nevyřešená? TO je naprd... Snad nakonec poleví...
Jani, tak se taky budete pouštět do fáze stavební a kde, někde v okolí či přímo v Brně? Statikem si to určitě nechejte prohlídnout, záleží jak je baráček starý, my nejprve taky zvažovali koupit starší dům a rekonstruovat, ale už bych se do toho nevrhla, ono nikdy nevíš, co je kde skryto... Známí tak začali opravovat a nakonec barák zbořili a začnou od znova :sweat_smile: ale jestli je domeček zachovalý, tka to půjde :wink:
15. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
ahoj holky,
tak svatba super :dizzy_face: i počasí krásně vyšlo, takže jsme si to užívali.
Peti je to hrozný jak to letí, že? Najednou už bude z Adámka školák.
Jani je to cca 20km od Brna. Barák je asi 80-100let starej, je cihlovej. No uvidíme. Určitě budem dávat pozor, spousta známých dopadla jak jsi psala a to bych nerada, takže statik přijde jako první na řadu :wink:

Holky tak co s tím tématem?? Já klído založím nový v batolatech, jen bych chtěla poradit s názvem? PORAĎTE.

A kam se chystáte letos na dovču?? Tak hezký den :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahojky,
Moniii, Adélce přejeme všechno nejlepší k dnešním narozeninám, hlavně to zdravíčko a spokojenou rodinku, krásně to oslavte.
Tak už nejmladší z nás je rok, tak s emůže nové téma na Batolátkách založit :wink: . Jani necháme to na tobě, já mám s názvy problém, i jako vedoucí na táborech, když se vymýšlel název oddílu, tak sem na tom byla bledě :sweat_smile:
Pak jen písni, jak to bude a přešupnem se tam, šak nás tu až tak moc není :pensive: , tak se snad dobře najdeme :wink:
16. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
jééé Adélce vše NEJ k narozeninám, hlavně zdravíčko a spousta radosti do života přejeme :dizzy_face:
16. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj holky, uz jsme zase v Buku. Doma nam nesel net, to bylo hrozny!!! Ted jdu vybalovat, az budu mit cas tak zkouknu vse co jste psaly tyden dozadu.
Dekujeme za prani Adelce.
Zatim pa :wink:
17. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
holky tak šup sem :

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=101988&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

tohle téma necháme kojencům :dizzy_face: a třeba se tu sejdem za nějaký ten měsíc nebo rok znova :dizzy_face: :wink:
18. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
ahojky jak se vam vede :slight_smile:
26. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
oomph:26.6.2010
26. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz
ahojky
26. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz
muzetemi odpovedet a jak se jmenujete?:
26. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.