• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

☺pokec pro holky z "hladového mléka"☺

(Zamčená)
23. prosince 2009 
holky, vzhledem k tomu, že na kojencích už probíhá super cenzura, tak choďme o všem kecat sem. Na kojence budeme přispívat opravdu už jen v tématu. Je nám všem jasné, že admini byli velice benevolentní co se týkalo tématu hladové mléko a teď nám jdou po krku. Já jsem se třeba jedné mamině jen zmínila v kaších, že bude mít děti rychle po sobě a už to admini upravili, že odbočuju od tématu. Tak tohle je volná diskuze, tady můžeme kecat o všem.
10. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
myslíš že to taky nezamčou? :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
jinak ahoooooj :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
ahoj holky tak kde jste vsechny
10. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
však ono to přileze, neboj :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
nezamknou, tohle je volná diskuze a tady můžeme diskutovat o všem, název diskuze je jen proto, abysme se našli
10. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
mmch nevíte, kdo založil téma chybí vám hladové mléko?
10. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
a mám poslat odkaz i gabriance?
no já to nemyslela jako že by to zamkli jen tak, ale spíš KDO sem všechno přijde :sweat_smile: a co se z toho zase případně vyvrbí :fearful:
autor
peroli, tohle je volná diskuze, tady se snad může vyvrbit co chce. Aspoň tak bych pochopila volnou diskuzy.
10. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
já bych svůj tip měla :sweat_smile: , ale říct to nahlas, tak bych si připadala jak schíza :grinning:
10. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
peroli, zřejmě myslíme tu samou osobu. Ale jestli je tomu tak, tak jí admini bloknou a už jí tu neuvidíme.
10. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
andy no samozrejme bez ni by tu byla nuda ale neurazet nak extremne nebo to zas zamknou :grinning: a posli i vsem holkam soanpe,aponchie .berenika39 atd atd
ja nevim kdo myslite
že byyyy? že by jsme FAKT mysleli na toho stejného člověka... hmmm, kdo by to tak asi mohl být? :confused: :grinning:
ale to by byla škoda, kdo by nás posílal bochnout hlavou do zdi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
jeudi, neboj poslala jsem všem, kdo se aktivně podílel na smazání tématu hladové mléko :grinning:

no to nevím, kdo by to tak mohl být, ale docela by mě to zajímalo.
10. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
gabrianku nikde nevidím, tak že by jí blokli?
10. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
ahoj andyalukasek
10. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
asi bych to psát neměla ale nedá mi to :pensive: ale napadl mě teď jeden příměr s tou vařící vodou :sweat_smile: :sweat_smile: , jestli víte co myslím?
ahoj :dizzy_face:
autor
peroli, asi si sedím na vedení
10. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
peroli, myslis, jak se vaří voda??? :wink:
10. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
dneska jsem se kamarádky ptala, jestli by dala dvouměsíčnímu dítěti jogurt nebo pokračovací mléko, ta na mě koukala, jak kdybych přilítla z Marsu :grinning: . A vyprávěla mi, jak byla teď o víkendu na karavanu a v sobotu tam bylo country, tak že s manželem vyrazili, babi s dědo jí hlídali kluky. Vedle u stolu prý seděli nějaký mladý rodiče, dvě děti sebou jedno tak tříleté a jedno tak půlroční a oni jim usnuly na rukách. Manžel donesl deky a spacák, děti hodili na zem a nechali je tam do půlnoci než šli domů spát. No já koukala, co lidi dneska dokážou. A hlavně nechápu, že ty děti v tom kraválu spaly, asi byly zvyklé. To je síla ne?
10. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holky!
No gabri sem přijde,psala přece že má rodinu a že se jí věnuje a že nemá čas krafat pořád.Vždyt ona nás má ráda.A my jí?
Andy,mě ten zážitek až zas tak nešokuje,když jsem jako mladice jezdila na motorkářský srazy,tak tam byl nejeden kojenec,rámus...co rámus...randál kravál největší a mimča spaly vesele pod pódiem.Tenkrát mi to přišlo úplně normální,no a když si vezmu že moje dítě vzbudí bit jen když dopadne špendlík na zem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
dvojka, ty bláho tak to koukám, já si tam právě taky svoje děti nedovedu představit. Ještě teda jednou jsem měla Jiříka v kočárku, když jsme byli na dovče. Seděli v zahradní hospůdce a šli jsme domů asi v jedenáct. On v kočárku spinkal, ale jak jsem ho přenášela, tak se vzbudil a měl poledne. Bylo mu asi 7 měsíců. Od té doby jsem s ním seděla na zadku u chatky :grinning: .
10. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
myslim,že když jsou mimča vedená k tomuhle od malinka nemaj problém.Spíš vidim problém v tom,že ta hlasitá hudba nebude moc dobrá pro dětské ouška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To je jak s cestováním.Některé děti můžou,jiné(třeba jako ty moje,naše)si to doslova protrpí
10. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
jo a nevím, jestli sem přijde, obávám se aby jí neblokli.
10. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
andy jj :grinning: přesně TO jsem měla na mysli :pensive: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
jo a že má rodinu a nemá na koňa čas, tak ona je snad v každé diskuzy, která kdy byla na koníkovi založena. Když dám vyhledat gabrianka, tak se nestačím divit, kam všude stíhá přispívat. Já sem teda nakukuju většinou ráno chvilku, když děti snídají nebo si chvilku hrají, pak v poledne, když mám všechno hotovo a děti spí a večer, když nemusím žehlit nebo tak něco. V televizy věčně nic nedávají a tady je větší zábava. Jen manžel se pořád ptá, co pořádn na tom koňovi mám. On má zas diskuze o tereňákách a o zbraních a já mám koňa, tak nevím, co nechápe :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
jeee....ahoj holky...já dneska taky přemýšlela, že založím takovou diskuzi :slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 23
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.