• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

☺pokec pro holky z "hladového mléka"☺

(Zamčená)
23. prosince 2009 
nebo 2 nový naráz :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
ahoj holky,

jeudi, taky už pokukuju po oblečení pro Jiříka do školky, protože přes prázdniny ze všeho vyrostl, taky byčkory musíme koupit, no bude toho dost.

možná, že už gabrianku opravdu blokli, když už měla třetí nebo bůhvíkolikátý nick
19. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
a všimli jste si toho, jak se na kojencích najedou pořád objevují nové a nové holky, které zakládají nové témata a mají vždycky jen jeden příspěvek. Asi se gabrianka dobře baví
19. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
tak se zeptat adminu jestli jede z jedne IP me to tak delala tady jedna holka a jeji muz delali si dalsi nicky a jakoby se vzajemne podporovali v urazeni me tak mi doslo jak pise jakou ma gramatiku se prozradila nahlasila to a sup bylo to pravda :sunglasses:
19. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
andy detektiv :grinning:
19. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
ne protože vždycky takové podezřelé téma, tak kliknu a on náhodou někdo nový, kdo má jeden příspěvek. No není to divný?
19. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
holky, to je škoda, že to nevydrželo dýl,mě by bavilo vyprávět halahalo o tom, jak tu byla jedna gabrianka....moje pátrání přišlo nazmar příliš brzo....škoda.....
20. srp 2009 v 00:08  • Odpověz
dore rano, tak Gabri furt nikde, skoda.. takova zabava a spousta zajimavych informaci tu byla diky Gabri :sweat_smile:
20. srp 2009 v 07:23  • Odpověz
autor
taky jsem se jí chtěla zeptat na rady kolem stravování dětí a ona nikde :cry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
jak tu chodila Gabri, tak i muj chlap cetl MK a to je co rict :grinning:
20. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
bereniko - ty jsi teda číslo :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
hm, svět je totiž jedna velká sranda a osoby na netu mě teda rozhodně nemůžou odradit od vymýšlení ptákovin :grinning: :grinning: . místo abych milou gabri kvůli obsahu ip pohnala po soudech, chtěla jsem jí jen trochu poškádlit. to je docela fér, ne?

a jinak, u nás pošmourno, včera jsme nějak nečekaně (nevím, ani mi to nedošlo) dostali v poradně další hexu, peta měl horečku, má i ted a jen si žužláme uši a nic ho neba. ted usnul. a ke všemu petr má ted na šest týdnů zakázku v kroměříži, tušila jsem, že korměříž není ve středočeským kraji, ale že je to taková dálka....děs...(dělám si srandu, aby zas někdo nenarazil na můj zeměpis). odjíždět bude v po ráno a vracet se bude ve čtvrtek večer. budem vopuštěný 4 dny v týdnu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
berenika a proc po soudech povidej me to zajima ja sem hrozna drbna... :grinning:
20. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
já sem taky zvědavec zvědavej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak kdyžtak do ip :wink:
20. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
bereniko - tvůj svébytný humor a vtipné poznámky troušené jakoby vážně už jsem prokoukla.úplní Monthy Pythoni :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Jsem taky zvědavá , ale bohužel to nemám komudál říct - taky IP :astonished: sííím

Tady vedro jak peci, rajčata zrají, kytky schnou :frowning2:fazole taky :slight_smile: - zítra musím jít nejmíň na tři hodiny pustit vodu na záhony.
20. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
taky IP...prosím, prosím...smutně koukám :slight_smile:
20. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
jééé ti smajlíci měly být... Pythoni :grinning: :grinning: :grinning: - to jsem blbě klikla
20. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
ahoj holky,
já nedobrovolně vyrazila mezi paneláky i se Sofí a to byl dost blbej nápad.málem jsme se upekly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rajčata nám zrajou taky, ale mám nějakou blbou odrudu.jsou takový vodový s tvrdou slupkou :unamused:
vloni jsem měla luxusní :sunglasses:
budu muset vygůůůglovat nějaký info o pěstování rajčat :grinning:
Sofí nespí.čučí s PM na atletiku a mává běžcům. a když doběhnout, tak juchá a tleská jako diváci na stadionu :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
no nějak jsem dneska neměla čas na pokec, peta po hexe má horečku celej den, tak jsem ho hasila. docela dost, ted večer 38,5 po odečtu, ale měl ještě plno energie a hopsal po posteli místo spaní. už usnul. stejně budu v noci nakukovat do pokoje a ochmatávat ho. ach jo, pitomý očkování....

holky drbny :wink: :wink: :wink: , to nic nebylo zásadního, jen jsem dala IP přečíst petrovi a ten nejdřív neveřil, že můžu "něco takovýho" jako je gabri řešit, pak mi v podstatě oprávněně vynadal, proč ztrácím čas a nakonec mi nabídnul, že za pár vět z ip by se dala opravdu popohnat k soudu, už jen proto, aby dostala rozum a nechovala se takhlle k dalším lidem. nebudu kopírovat obsah ip, to se tu nesmí a nechci to porušovat, ale to, co mi přišlo od gabri alias halali nebo halohalo nebo halalahalo bo jak si říkala bylo opravdu nechutný a velmi velmi primitivní.
Tím končím,nemíním si s ní kazit léto, za to mi net nestojí a jediný, čeho lituju, je fakt, že si nemám do koho rejpnout :grinning: :grinning: :grinning: (pro nechápavé-ironie).
20. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
bereniko, jenže lidem s omezenými znalostmi a myšlením dost věcí nedochází , takže by ani sou nepomohl
20. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
to nebylo vážně, myslíš že bych se něčím takovým zabývala? mám pétu,míšu,petra a moc dobře vím, co je důležitý. internet to opravdu není.
20. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
vim,ne :wink:

já lítám na MMB a orientačně koukám na zimní kombinézy
z těch miminkovskejch umírám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jenže já chci už nějakou bez ťapek,kdyby náhodou Sofí už chodila a ty nejsou tak krááásný :frowning2:
20. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
no tady mám evidentně totální díru. mmb je pro mě špatně napsaná zkratka pro horský kolo (pro gabrianku halali: mountain bike). neumím se v tom orientovat a nenašla jsem čas, abych to napravila.
20. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
nedočítala jsem tak nevím jestli nepíšu kravinu - mmb=mimibazar :wink:
20. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
soan..a nenarazila jsi na něco pro Fifíška? velikost tak 80..? :sweat_smile: minule jsem koukala na mma a aukro a teda nic moc :unamused:
20. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
no to jooooo, to já jako vím, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , jenom jsem psala, že to s tím neumím - prodala bych možná manžela, ale nevím, jestli bych nemusela ve finále ještě připlatit....

mě se ten web zdá nějakej nepřehlednej. ale možná je chyba ve mě :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
já mám radši aukro... sere mě na té mimiaukci to, jak se tam vo to ty ženský vobčas handrkujou... párkrát jsem se ale už nedala a přehandrkovala je, můry jedny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
jj mmb=mimibazar
maj krásný věcičky, ale přijde mi to docela drahý, na to ,že tam jsou nošený veci :unamused:
ted koukám na 86 a tam už jsou oddělený ťapky.
já nemám ráda zase aukro.je tam toho moc a nebaví mě ty dražby
ale asi vlítnu do sekáče nebo do německýho CA.jo a v Dráždanech bude na Prager Str.Next. na německejch stránkách maj lepší ceny než v ČR
20. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.