• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

☺pokec pro holky z "hladového mléka"☺

(Zamčená)
23. prosince 2009 
ja potrebuju pro Marusku neco na zimu ,ale nevim velikost jeste nema tri mesice a oblika 6m dupajdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a doufam,ze uz neporoste moc nebot se za chvilu nevleze do kocarku
20. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
apo tak asi 74, co?
20. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
APON, TAK TO JE kus baby :wink:
já vím, že CA,HM,Next mají větší velikosti,že se mi Sofí při délce 71cm, a 8kg vejde do velikosti kalhot a lehkých bundiček 3-6 měs.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24799847&tab=0
ta je hezká a super udělaná
20. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
já na ty akukce taky nekoukám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
no ja chtela ted neco na MMA koupit ale neudelam to pac fakt nevim co bude za tri mesice toz pockam..ma smulu musi zpomalit..jako nechapu,ale uz dve noci je divna budi se casto jindy chrape jak das..muze to byt vedrem?jako knoura tak tam du a kdyz ji dam dudu tak ho plive coz je asi hlad ..tak ji vemu a sajr jak das asi dve minuty a usina
20. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
pekna soan ,ale ja tolik za to nedam pac mam obavu ,ze to pak moc dobre neprodam a deti mame prasatka celkem :grinning:
20. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
apo - a neťukaj tam třeba pomaličku zoubky? :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz
apon, já předpokládám,že se uz sofí bude válet ve sněhu,pokud teda bude :sweat_smile: :grinning: ,tak chci jednu hezkou :sweat_smile: :dizzy_face: a dobře propracovanou. jinak máme zahradu,takže na lítačku bych jí koupila něco obyč. třeba příští rok jí asi koupím tzv.funkční bundu.něco jako jsou lyžařský pro dospělý...odlehčenou, ale teplou.zajela bych asi někam do outletu nebo na výprodeje.ségry špunt měl vloni 2bundy .jednu s oblíbeným bořkem,ale takovou objemnou a druhou právě tu funkční kostkovanou a on tu s milovaným bořkem nechtěl,protože se v ní potil a blbě se mu v ní běhalo atd.
20. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
sofí,když lezou zuby,tak nechce pít :frowning2:
jen furt kadí a rudej zadek :unamused:
sofí se mi taky budí a vypije třeba 60 ml čaje

tahle je super i cena
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25531825&tab=3
20. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz
jej, já žiju na mmb - živí mě - není to nepřehledný, to je jen optický klam- klidně vysvětlím. :sweat_smile:
peroli - Na mimiaukce chodím a taky spoustu věciček prodávám, a když něco chci, tak to vždycky vyhraju- teda "přehandrkuju je můry jedny :grinning: :grinning: . Nepřihazuju jen ze sportu, ale ještě jsem neprohrála něco, co jsem fakt chtěla.
Ale taky jsem Mariánovi vydražila zimní bundu za 6 korun a pro sebe podzimní igelitovou bundu za 1 Kč - fakt bomba nákup - nějak se paní netrefily v čase a prostoru, špatný odhad a bylo to moje.
20. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz
kubaka, tak to tě asi zaangažuju do boje :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
20. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
kuby - já už teda párkrát něco prohrála ale ne že bych to nechtěla ale většinou proto, že se ta cena vyšplhala úplně nehorázně nebo i proto, že se hodně přiblížila ceně nového... a to už teda za to fakt nestojí mít použitou věc o pár korun levnější než úplně novou
20. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz
soanpe - klíďo :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz
tak to máš zlatý nervy :wink:
já na to nemám :grinning: já mám tady kousek od nás vychytanej sekáč a tam jsou poklady
20. srp 2009 ve 23:20  • Odpověz
tak na mmb sem ted brouzdala dva dny chtela sem neco pro fildu do skolky byla sem tam prvne a super rozhodne lepsi nez aukro,protoze tam sem se s manzou registrovali a uz je to vic jak pul roku a papiry k tomu nam jeste neprisly..tak na to kaslu na mmb se registrovat nemusim a je to pro me prehlednejsi..ale co mi nasralo tak ze kdyz sem hledala obleceni puma na fildu tak sem nesehnalka ktery by se mi libilo ale na holcicky tam maji uplne luxusni kousky...
21. srp 2009 v 07:50  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25668382&tab=1

treba tohle :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja chci taky holcickuuuuuu :sweat_smile:
21. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
a já holčičku mám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dnes je celá poštípaná :cry: vypadá jako zanedbané dítě z asociální rodiny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
holky tohle si ROZHODNĚ uložte mezi oblíbený a jednou za čas mrkněte:
http://www.babyweb.cz/Rubriky/s214-Zavadne-vyrobky-on-line.aspx
21. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
dívala jsem se i na ty jména a dala si vyhledat chlapečky pod L a sem rozhodnutá... příští chlapeček bude buď Luan, Liboš (to není chyba fakt je tam i), Longin, Lazar, Lidumil, Libert, Lefteris nebo Larbi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zatím nejvíc vyhrává Luan, Lazar, Lidumil nebo Larbi :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
holky poraďte Lulana nebo Bárbí? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
peroli,
stránky dobrý, ale halva mi nebere ty bundy, co nesmí mít stahovací šnůry na kapuci :sweat_smile: :confused:
prej dětský oblečení nesmí míz stahování v oblasti krku
a co čepičky???? :grinning: :wink:
21. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
peroli určitě Lidumil... :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
ty brdo takove jmena! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :grinning: no comment
21. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
ti,co to tam napsali,se museli zblaznit!!!!
21. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
peroli dej lazarka :grinning: :grinning: no mamka jednou mela kalendar a kdyz jsem cekala fifu tak jsme ho projizdeli a tam byl mecislav :grinning: tak jsme se nasmali...meciku mecicku :grinning:
soanpe ja vim ze mas holcicku ...zavidim :dizzy_face: maj na ne krasne hadriky
21. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
švíca když hledala v afrických jménech jméno pro malou tak našla třeba Fantu :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
ahoj tak co mate u vas bourky???tady spadlo par kapek asi minutu a tim to skoncilo :angry: a ja se tak tesila na tu bourku :frowning2:
21. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
tady je furt horko :wink:
21. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
k nám to má přijít kolem 22-24.00. kuk na medard-online.cz. to funguje na minutu. čtvereček "srážky". dole se šoupe časem....

jednou byl petr někde v JČ, potřeboval vědět, jak bude odpo, tak jsem mu řekla, že pršet bude od tří do čtyř a pak už ne,sedělo to.....
21. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
ahojte...u nás stále nic...
jinak hezky drbejte, týden tu nebudu, jedeme s malým na týden na "dovolenou" k našim do Práááglu...tak se mějte pěkně...snad se tu nebude dít nic převratnýho :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.