• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

☺pokec pro holky z "hladového mléka"☺

(Zamčená)
23. prosince 2009 
scwarci, tak se stav na kafe :grinning:
21. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz
píšu jak dement :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
u nás taky :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
tak schůzka ve třech? :wink: :grinning:
21. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
autor
čau holky, tak co nového, gabri už se neobjevila co? ¨

schwarz: pozdravuj Prahu
22. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
swarz a vem to pres pisek na kafe nemam co delat :grinning:

do prahy uz se tesim byla sem tam parkrat v zivote .

holky prazandy poradte nake nakupni centrum se super hadrama ja byla jen na andelovi a to kazdej rika ze je to na prd ze sou tam i lepsi obchudky..a nevite kde je ten sekac co tam nakupujou celebrity?
22. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
soa a ber:
holky vy se znáte osobně?
22. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
chi chi gabri zalozila nove tema :grinning: :grinning: :grinning: dost provokativni :grinning: :grinning:
22. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
kafe nepiju... :grinning: :grinning: :grinning: dám si čaj :wink:
22. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
jeudi, tak sekáč kde nakupují clebrity fakt netuším, ale asi nejlepší nákupní centrum je v Letňanech. Myslím, že je největší a mají tam super krámy z hadrama. Jo a jeudi, doraž na kafe, máš to kousek :sweat_smile: .

Jo jinak já jsem odevšad :sweat_smile: . Narodila jsem se v Prostějově, bydlela kousek odtama, pak jsme se přestěhovali do Dvorců u Bruntálu, což je taky morava - Jeseníky a pak jsme se stěhovali do Prahy, kde jsem strávila převážnou část mého života /šla jsem tam do první třídy/, ale nikdy jsem si tam nezvykla, ale zase na druhou stranu mi Praha trochu chybí, takže ráda zajedu k našim na týden, pocourat po Praze a tak. Když jsem se vdala, koupili jsme si na hypotéku domek na Vysočině, pak se naskytla možnost jít bydlet sem, tak jsme se opět stěhovali, abychom se zbavili hypotéky. A jinak miluju Šumavu kam jezdím ke své kamarádce. Jako svobodná jsem tam jezdila několikrát do roka, prostě jsem si to místo zamilovala. A taky miluju moji rodnou moravu. Kdyby to tam nebylo na štíru s prací, tak bych tam šla hned.
22. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
vím že gabri URČITĚ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: není halahalo :sweat_smile: :grinning: ale na někoho kdo se tu objevil před pár dny se teda zadaptovala SAKRA rychle
22. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Andy a vybaluješ vůbec? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
ahoj, jsme doma z výletu.
a)ne, se soap se známe jen ze sítě...náhoda, podobná práce, bydlíme od sebe kousek, pár ip a shodné názory na plno věcí.

b)čaj máme, různé druhy, ty co nemáme, dokoupíme

c) nákupy Letnany nebo Centrum Černý most.

d) Písek miluju, JČ celý jsou moje láska,dokonce jsem jednou v Písku prváděla neplánovaně 42 ženskejch v angličtině a měla jsem den na naučení historie atd., si pamatuju to o té elektrárně...a stejně jsme skončily v hospodě a tam jsme ten babinec bez problémů zabavili do večera....

e) halahalo je gabri. pokud ne, prosím o ip s důvodem, proč ne :grinning: :grinning: :grinning: .
22. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
on totiž z toho nicku píše i někdo další, část příspěvků je gabriiných a část z toho nicku je té její kamarádky.
stačí přečíst pár blábolů z dneška, gabrianka se vším všudy. případně zkopíruji, mám praxi :grinning: :grinning: :grinning:

to moje dítě udělalo první krůůůůůčeeekkkkkkk............sem bulela jak želva..............
22. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
peroli a jak to vis..tak na morave u slovenskych hranic mam ted filipka ..ve Straní...zitra pro nej jirka jede..uz se na nej tesim..andy tak prijed ty sem vem deti a nekam drepnem a deti si budou hrat tady u baraku mame cukrarnicku a delaji tam nove hriste tak tam muzem zajit a pokecat...tvuj jirik s mym fildou si budou urco rozumet.. :slight_smile:
22. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
halahalo • 2d • Dnes ve 14:52 [Uživatelka nemá žádná alba]

tohle tema to je jak site pri drbani u kavicky kdy se maminy sakra nudi a nemaji co na praci.pravda,nektere maminky to velmi prozivaji!pardon

halahalo • 2d • Dnes v 16:13 [Uživatelka nemá žádná alba]
Která pravidla porušuje: | Zruš
bejbydp vzpamatuj se holka!jediny kdo se tu hada a priserne vzteka jsi jedine ty!proste je nemame radi tak nas za to asi zabij!taky ti nekecame do toho ze ty je rada mas!

tak to tak neprozivejte,jsou ruzni lide a nekdo skutecne dlouho nepsal a co se tyce komunikace,tam snad pravopis ovladat nemusite kazdy nemuze byt dokonaly a me osobne staci,jak to alespon prectu a na chyby prdim z vysoka,nejsou prece moje ne?
22. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
tak to je gabri dnes...sousloví "tak to tak neprožívějte, některé maminky to strašně prožívají" používá ona a to velmi velmi často

gabri, bud opatrnější,,,,,,
22. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
jak ta halalo nebo halali zacala jemne nevine psat a ted pise celkem agresivne :grinning:
22. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
to tak běží vždycky....bavím se. ale je škoda, že úroveň koníka kvůli tomu je na odu mrazu, prostě už nevěřím skoro žádnýmu tématu, který založí někdo nový.....
22. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
jj kdyz se do toho clovek zacte ze zacatku se snazi odlisovat a pak ve vzteku pise uz stejne nebo s ezapomina ..
ja si taky myslim ze je to ona a spolcila se s kamaradkou a jednou pise ta a pak zase ta...

berenika tak to moc gratuluju k prvnim kruckum za par dni za nim budes behat jak das :dizzy_face:
peroli IP me to taky zajima :grinning: :wink:
22. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
apo, to je vončo. je mi to blbý, klidně mi napiš že jsem sežrala všechnu moudrost a jsem stará a ředitelka zeměkoule :grinning: :grinning: :grinning: , ale moje práce je kromě jiného i psaní a korektury a text je prostě moje láska. nikde v diskusi nemíním psát jak Jirásek, sem to nepatří, ale když něco čtu, vidím hodně. a štve mě, protože má negativní úmylsy a prudí a prudí.....
22. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
ja teda bych na to nemela nervy se hlidat porad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
berenika to same to same ..jedna krasotina tady z pokecu na me utocila jak sem psala s manzelem a jeji kamoskou a jejim manzelem ,al enejak si dala dalsi nick ja vyguglila co se dalo dala si spojitosti dohromady pac si hodne pamatuju a bylo to na svete a naprasila sem je adminum ti pak neverili,ze mi to admini nerekli sami :grinning: mam jest eIP o tom nekde to byla curina stydeli se a zmizli pak ,ale jak s predhaneli jako v nadavani an me chapes to?me by toto ani ve snu nenapadlo ta ostuda potom mi za ot nestoji
22. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
no hlavně úmysl "dělat zle" je spíš pro chocholouška.....

v tématu "manžel štve děti proti mě" nebo tak něco :frowning2: :frowning2: píše hned druhý příspěvek a to není text gabri.

a vůbec, sakra proč si vždycky kazím den takovou dylinou....

plzeň piju, apo :grinning: :grinning:

a krémíky já ráda Vichy. prostě někde mezi - na dermacol či ryor či sádlo vepřový mám allergii, ale zase Dior mi přijde spíš cena za značku.....2000,- nedám, 600,- v klidu.
22. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
beren - taky docela umím číst mezi řádky - vesměs nejvíc se člověk o autorovi dozví právě mezi řádky a v druhém plánu.
Psaní mě živilo 18 let, Před rokem jsem se hrozila, jak vypadá úroveň psaného projevu na podobných diskusích - po roce tady na MK jsem i já zvlčila. Zjistila jsem, že než já něco dokonale zformulovala a odeslala, tak už to skoro nebylo aktuální, pač ostatní mezitím popsali celou stránku a má reakce byla s křížkem po funuse :grinning: :grinning:
Taky už píšu jako čuně - fuj
Do toho tématu o rasismu i Su ti chalani normálni - psala i halohalo a pěkně netaktní kecy. To o cikánech bylo vyloženě manipulativní s cílem rozdmýchat nějakou šarvátku. Stejně osvědčené téma jako se ptát Slováků, co si myslí o Maďarech :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Výsledek by byl zaručený.

Jesli ti mimi začalo běhat, tak to na MK už moc vysedávat asi nebudeš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
ja sem mela vsecko mozne a nesedi mi nic na vsecko co se mi stane si davam cervenou indulonu a modrou na ruce..manza mi koupil neco s levanduli od Marks Spencer ,ale nesnesu jak je to ridke ..pac mam suche ruce a dela mi zle voda tak mastim a mastim..priznavam se,ze problem bude,ze na to seru..nemam ten zajetej grif kazdej vecer na sebe patlat krem..jako vycistit zuby a odlicit jo ,al eobcas si dam krem..vecer jo ,al erano ani nahodou..uz mam tolik pih az to pekne neni
22. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
kubako, chtěla jsi tím říct, že píšu jako čuně? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (hele, dělám si srandu, čtu mezi řádky, prosím - neber to vážně).

mrknu sem většinou večer...a pozor - manža jede na šest týdnů praacovat do kroměříže a spolu budem jen víkendy, takže trochu času přibude.....gabriiiiii.....budu číst!
22. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.