• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

☺pokec pro holky z "hladového mléka"☺

(Zamčená)
23. prosince 2009 
píšu jako čuně obecně tak, jak se tu píše: rychle a účelově- ty jsi převtělený Jirásek říznutý Sharlockem :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
nevzalas to vážně, že ne?

bohužel, někdy psané slovo postrádá intonaci, výraz, gesta -škoda :cry: :cry: :cry:
22. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
ahooooj lasky jak se vam dari ja mam dneska dobrou naladu konecene se mi vrati muj mazanek filipek.holky akorat sem nasrana pac sem mu vcera nahravala sarlotinu pavucinku a me se to nenahralo nemate to nekdo nahrane???slusne zaplatim :grinning:
23. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
ahoj, mě se taky vrátil mazánek - ale ten velkej....hned bych mu jednu uštědřila, kdyby to šlo. večer říkám, přivezou ze servisu myčku v deset dopoledne, my nebudem doma, tak to prosím tě převezmi, peníze jsou na stole. můžou přijet i dřív, tak se vyndej z postele....odpověď: no jooooooooo.
Výsledek: v půl desátý volá naprdnutej servisák, že nejsem doma a je už čtvrt hodiny u baráku. Michal spal, nic ho nevzbudilo, telefon mu do zítřka nefunguje, protože je truhla a jakbyl 5 týdnů mimo, nezaplatil si včas fakturu. No nakonec ho vzbudily šutry na okno..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
beren - no jasně že nééé - vím, jak psané slovo zkresluje, když nevídíš člověka. Ale už znám tvůj humor :grinning:
jdu vařit

jo, s mazánkem mi to něco připomíná - všechno desetkrát a stejně to neudělá a tváří se jako že nemá páru.
My bydlíme v 11 - k nám by servisák nedohodil :grinning:
23. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
no to jsou pekny mazanci ten muj mazanek taky kolikrat dela ze neslysi nebo si kolikrat myslim ze je opravdu hluchej..ale zkouska sluchu fungovala kdyz sem zaseptala :chces bonbonky?tak to slysel hned..

holky a nemate to naka nahrany?tak berenika asi ne ten 19 letej by se na to asi nekoukal a ten malinkej taky asi jeste ne a co ty kubaka nenahravala si to Dadovi?
23. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
my ve zvýšeném přízemí, ale hlavně že v té nasr...... nerozbil okno....

ale náhodou ted se vypařil, že jede k babičce, ale potajmu mi řekl, že ještě chce vybrat pétovi dárek k narozkám....je hodnej, ale ty telecí léta.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

péta má od středy od očkování pořád teploty, někdy mín, někdy 38 po odečtu, ale to už asi od hexy není? nevím, zítra skočím asi k mudře. jak dluho to může být od toho očko? netušíte? jinak mu nic není, jen moc nejí, ale jinak spinká, hraje si, je veselej.
23. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
uf jste se zase rozepsaly
já včepa ani neměla síly na pc. sofí zlobí .spát chodí ve 21.30 a kolem 3.ráno je fresh a chce si hrát a brečí.když jí nosím,tak se natahuje směrem k obyváku a na zahradu.si myslí,že s ní bude ve 4ráno běhat na zahradě :astonished:

Jinak nák,centra- já Letnany nemám ráda,měla jsem tam asi 5let obchůdek a my, co jsme tam dělali, tak Letnanům říkáme předraženej outlet. Dostávají se tam jen zbytky kolekcí :stuck_out_tongue_closed_eyes: protože to tam místní a mělničáci stejně koupí, protože to je na ráně. Já mám ráda Chodov, ale v tejdnu.O víkendu to je narvaný.
Černák je taky faj,protože je tam spoustu dětských obchodů a globus.
Docela se u mně ted prosadily i Štěrboholy. Málo lidí,zaparkuješ v garáži,žádný fronty, velký výtahy a záchody :grinning:
Ale Letnany fakt ne i kvůli feťákům,co se tam potloukají

O sekáči pro celebrity fakt nevím, a to jsem deformovaná prací, že jsem věděla skoro o každém obchodě, co za něco stojí. 12let jsem dělala VO a MO s textilem.koženou galanterií atd.
23. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
soanpe, tak CČM se poslední dobou zelpšilo, dřív to nestálo za nic, ale teď se tam obměnilo spousta krámů a docela to ujde, ale Letňany jsou v Praze asi největší, je tam nejširší výběr všech možných krámů, které v Praze na jednom místě nemáš. Štěrboholy mě nenadchli nikdy, tam jezdíme jen do OBI. Na Chodově jsem ještě nikdy nebyla. Taky se mi líbí na Zličíně, ale to máme přes celou Prahu. Bydlela jsem kousek od Černého mostu, takže jsme jezdili převážně tam nebo do Letňan. Jo a dřív jsem milovala Smíchov, ale to jen do té doby, dokud tam byla Carefour, teď už nee.
23. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
holky, petovi ta horečka neleze dolů.naopak má víc. sjeli jsme k doktorovi, máme tady kousek nemocnici s dětskou pohotovostí, jsou tam moc hodný. jsem byla za blbku, ptali se mě na jméno naší dětské doktorky a já nevěděla. ještě jsem tam s pétou nebyla krom poradny a to je vždycky rychlovka...no nakonec jsem to vypotila.

přišla jsem na to, že jsme byli na návštěvě o víkendu před očkováním a jejich 6m kluk dostal potom druhý den angínu jak blázen. tak jsem se nějak lekla, aby to nakonec nebylo taky tak. navíc mu leze zub.
že prej má trochu červený v krku, ale není to určitě zatím angína. a od očko už by taky nemělo. grrrrr. tak ho tady mazlím, nejí ani ťuk, jen pije a mrnčí.

rok nebyl ještě nemocnej a když zítra petr odjíždí pryč na celý týden, šup - horečka. normální, ne?
23. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
berenika to muze mit i od zoubku fildovi kdyz lezli zoubky tak mel taky vysoky teploty..ale jinak sem o zubech nevedela..

soanpe..taky sem koukla a nestacim valit oci :fearful: co to je za blazny..chjo :confounded:
23. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
jj, zuby taky....hasím, hasím.....
23. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
hlásím,že u nás taky na prd.uby, nespavost nuda a já nevím co všechno.ted olizuje televizi :stuck_out_tongue_closed_eyes: .máme ji zatím na zemi
23. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
jo a taky mi nejedla,když jí lezly zuby.jen studený ovoce

andy, já jsem z Letnan otrávená,protože mají vždy nejmenší výběr. A tím, že jsem se znala s prodavačkama z těch krámků, tak jsem měla interní info z první ruky,takže proto mám negativní postoj k Let. Tam se třeba do Mothercare atd. svážejí zbytky, ale je fakt,že je tam největší počet obchodů.
Ale třeba dámský CA je tam na prd :unamused:
já ted s poporodní mega prdelí nosí tesco hadry :grinning:
až něco uberu,voháknu se :grinning:
jinak moje kožený kalhoty šitý na míru neobleču ani do půli stehen :frowning2: :angry:
ke kočáru na zimu ideální matroš.nepere se to,jen utírá hadrem :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
holky já to myslela ironicky :wink: a to "určitě" těmi velkými písmeny bylo myšleno na gabri, proto jsem hned za to "určitě" dal ty dva smajly (:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )
koukám ale že to nikdo nepochopil :sweat_smile: :zipper_mouth: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
i to další jsem myslela hodně ironicky... to že na nováčka se tu zadaptovala sakra rychle... i to byla narážka na to, že to JE gabri... víííííííííííííííííme?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
jeudi mi tu pavučinku myslím máme :wink:
23. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
peroli faaaaakt??????????co za to chces zaplatim ti to a mas to na dvd nebo vhs?????to by bylo supeeeer... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
holky nevite jaky ma cislovani replay??chci si na mmb obednat kalhoty ale tam je napsano velikost 32 a rozmery zadny a ta pani mi nenapsala...ja sem burt myslite ze mi 32 bude??ono to cislovani je vsude jine nekde mam 42 a nekde 31 a nekde zas 34 :rolling_eyes:
23. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
peroli, já to nepochopila, to se ti povedlo, 1:0 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jeudi, když vydržíš, mrknu se ti.nosím jedny,mám je už 5 let a nemíním je opustit. ale blbý je, že každej střih prostě sedí jinak, mě byly tyhle dobře, pak jsem zhubla trochu a musela jsem si je dát upravit v pase. no můžu ti na tom přečíst velikost a změřit pas a boky.
kolem šestý? péta usnul,mám je u něj ve skříni.
23. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
soanpe, tak CaA mám nejradši na Václaváku a na Čerňáku je taky docela fajn, v Letňanech mě taky nenadchlo

Jinak jsem dneska zhrůzou zjistila, že mám asi přerostlý děti. Jiřík měří 112cm, před rokem měl 101, ten vytáh jako blázen a když jsem koukala na oblečení, tak 116/122 oblečení má být na 6ti leté dítě. Jiříkovi jsou 4. Taky jsem mu měřila nožku, protože budeme kupovat bačkorky a botky do školky a to má 20cm, což odpovídá velikosti 32 a u Bati jsem tohle číslo bot našla v oddělení děti 6-8 let. A Anežka, ta je o hlavu větší než její o 14 dní starší kamarád, nosí věci 2-3 roky má velikost letních botek 21 a už jí z toho leze palec. Ten o 14 dní starší kamarád má nožku 19. Taky tady byla kamarádka s 3,5 letou holčičkou a Anežce do ní moc nechybí. Mě vždycky přišla veliká, ale že až tak :astonished: . Mám asi doma obry nebo co :sweat_smile: .
23. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
Holky, já jsem si uvědomila, že dneska jsou to přesně dva roky, co jsem mávala těhu testem mažovi před obličejem šťastná jako blecha, že budeme mít miminko. To snad ani není možný, jak to letí.
23. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
jeudi, já mám na nich č. 30/32, pas a délka. odpovídá to velikosti 40, tu ted mám, a už je zase po porodu nosím.
pinkni sem odkaz na ty z MMB, prosím....
23. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
abych tu nebyla za nějakýho snoba, to byl dárek k nějakejm kulatinám, stály tenkrát nekřestanský prachy, ale lepší než povlečení......
23. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
prej lepší než povlečení :grinning: :grinning: :grinning:

andy, Jiříkovi jsou 4 ,ale séry kluk to má ted a 10.9.mu budou 3 :grinning: :sweat_smile:
23. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24931900&tab=2

berenika diky to si hodna ale ta pani mi vubec neodepsala a me se taaak libi snad se ozve...a hlavne sou levny jinak sou novy drahy jako prase,me se ta znacka strasne libi ale ne kazdy si to muze dovolit novy tak kupuju ojety
23. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
soanpe, tak to si mě potěšila, že jsou některé děti i větší. On patřil ve školce mezi ty největší a ti větší byli ale taky o rok starší.
23. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
beren ty jsou luxusni fakt pekny,ale ja sem strasna trapka a musim to mit napsany na prdeli :sunglasses:
23. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
jeudi si to stahni z internetu a platit nemusis
23. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.