• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

☺pokec pro holky z "hladového mléka"☺

(Zamčená)
23. prosince 2009 
gabri kdyz ja to neumim :sunglasses: a navic ja bych to radsi na vhs pac dvd nam blbne
23. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
jeudi... platit mi samozřejmě nic nemusíš, to jen gabri zase rejpe... hoď mi jen do IP adresu a já ti to během pár dnů pošlu, ju? :wink:
23. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
jeudi, chápu, chápu...mě se taky triko nějak vyhrnuje na pravý straně víc než na levý....taky byh nedala asi ty peníze....ale je fakt, že taksuper džíny jsem nikdy neměla, pořád vypadaj dobře (bez ohledu na mě :grinning: :grinning: ) a miluju je.
23. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Linda mě na chvíli odvolala a já to tu nechala rozepsaný a teď jsem si všimla, že bys to radši na vhs ale já to mám jen na DVD... :frowning2: a co to tak pustit přes kompl, nebo ty máš noťák?
23. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
halahalo gabrianko, cos to plácla do poradny porodní babičky? ti přeskakujou řádky? :wink:
23. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
bereniko: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
bereniko, jsem se fakt pobavila, dobrý no, ona vleze fakt všady :sweat_smile:
23. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
hm tak mně by se na moji prdel vešly 2 nápisy replay :sunglasses: :grinning:
23. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
soanpe, tak mě by se jich tam vešlo 20 :grinning: a co, hlavně, že jsou děti zdravý ne?
23. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
a pak ještě radí jak zařídit, aby manžel nějaké mamči neštval děti proti ní. napsala jako halahalo, oslovila jsem jí dalším příspěvkem gabrianko a šup - hned mi odepsala, nádhera, možná by mohla víc myslet....nebo číst... :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
ja se tim netajim babicko bereniko :grinning: no a co mam to v pazi
23. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
tak já mám zas opačnej problém.... ne a ne přibrat... u Lindy jsem přibrala 12kilo a ani ne týden po porodu jsem vypadala naprosto stejně, u Filípka to bylo +-19kilo a před pár týdny jsem se zase narvala do starejch riflí... nechcete mi něco poslat? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
gabrihala je fakt odbornice přes všechno.až budu potřebovat poradit,tak se obrátím přímo na ni :confused:
23. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Pardon, že vstupuji do vaší drbárny, jen nakukuji :wink:
Bereniko, sleduji rozpolcenou osobnost Gabrianka-Halahalo už nějáký čas /i díky vám :wink: / a slovo "myslet" bych v jejím případě fakt nepoužívala :grinning: :grinning: . Ta holka je normální pako :wink: .
Mimochodem, doporučuji její příspěvek do diskuze o kouření v restauracích :wink:
23. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
23. srp 2009 ve 21:08 • berenika39
gabri, halo, krasomilo... nebo co já vím co ještě... už si to utřiď protože začínáš dost připomínat schízu... na tebe je už i chocholoušek krátkej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
marti, jen pojď mezi nás

bereniko, to je fakt síla, to si spíš měla přeposlat IP někomu z adminů, oni by jí blokli, teď je to víc než 100% že je to ona
23. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Bereniko, no to je humus. Jeden by zvracel, doslova.
23. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Andy, díky, ráda se přidám, jste sympatická parta :wink:
23. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
marti, vždyť se známe z více diskuzí, tak jen pojď mezi nás, čím víc normálních nás tady bude tím líp :wink:
23. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
marti teď jsi mi připoměla jeden vtip:

Je zrcadlo, které když si před něj stoupnete a zalžete, tak pípne.
Stoupne si tam zrzka a povídá: "já si myslím že mám nejkrásnější oči na celém světě" PÍP ,
stoupne si tam bruneta a povídá: "já si myslím že mám nejkrásnější vlasy na světě" PÍÍÍP,
stoupne si tam blondýna a řekne: "já si myslím....." PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
holky a víte co je zajímavý? Že když jsme chodili na kojence, tak tam byla gabri jako doma, všude odpovídala, teď, když se přestěhujeme sem, zase odpovídá tady ve všech diskuzích. To musí být tak chytrý a vzdělaný člověk, když všechno ví a všechno zná :sweat_smile: . Měla by tu dělat hlavní poradkyni přes všechno, co vy na to, budeme o tom hlasovat? :grinning:
23. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Je pěkný, že to stvoření Halahalo je blond :grinning: :grinning:
bereniko za tim si stojim a take jsem si myslela ze to tu zkopcis a je mi to taaaak jedno :grinning:
Tady někdo porušuje pravidla a ještě je tak hloupý, že sám na to upozorňuje.
23. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
gabrianko alias halalo, jsi tak jednoduchá, že i prvok je proti tobě složitější, fakt nic jiného neumíš než urážet
23. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
poprvé - a že těch urážek bylo dost, jsem komplet poštu od ní přeposlala adminům. bohužel, je primitivní a možná nemocná. to, že se nechala nachytat je její problém, pro adminy snad důkaz, že úmyslně kazí diskuse.

konec s tou ženštinou.

normální si myslíme, že jsme, ale aby si to mysleli i ostatní....martimarti, piš, co máš na srdci...je tu kouření, džíny,puberta....výběr témat.....
23. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
23. srp 2009 ve 21:19 • halahalo
pak ještě: lži, sex, rokenrol :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
a může me probrat i Kulíka, Bulíka a Dulíka :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.