• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

☺pokec pro holky z "hladového mléka"☺

(Zamčená)
23. prosince 2009 
tak mam cekat nebo to koupit uz ted?jako uz asi nebude tak enormne rust ,ale nerada bych aby ji to bylo pak fest..

mas foto tech hracek pls?ja tam zitra jdu kuknout ale at vim co hledat a nemuset tam bloudit..ja mela vcer auplne panickou hruzu vesl ajsem do globusu a vracela flasky s malou ve voziku upln eme hucelo v usich mzitky pred ocima navaly z tech lidi tam davy vsude moc vedro sem si musela svihnout sprej a idejit na vzduch ja tonedavam ty obchody narvane a jeste jak se otiraji vseci strkaji do me a tak ble :confounded:
23. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
soan ja rada kuknu na vsecko ale jako dve kombi fakt nepotrebuju :grinning: mas fotky na mmb?
23. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
ta posledni je hezka ,ale bez tech nozicek nevim ja mela vsecky pokazde s nozickama v kuse aby ji nebyla kosa
23. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
apon, já bych asi počkala
sice už nebude tak rychle růst, ale je to docela dlouhá doba do podzimu
23. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
chm, ta je taky pěná, ale nemá dole nožičky. Jinak moje malá je v květnu, tvoje tuším v červnu, takže to je tak na stejno a půl zimy jsme chodili ve velkosti 74 a druhou půlku zimy jsme měli 86 a to byla malá taky velká.
23. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
konec kvetna je kdyz me se tak libi i jedna je na ukci poslu link mmt
23. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
apo, zítra ti ty hračky nafotím, nevím, jestli má někde fotky, ale hned ráno ti to sem hodím
23. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
bez nožiček jsou aktualní pro nás, kdy sofí už bude snad chodit :sweat_smile:
23. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
ta modrá je pěkná. Já se zítra kuknu po těch kombinézkách a hodím sem fota.
23. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
no, já jsem zvědavá, jestli mě malá obleče nějakou kombizku. Mám jednu šedivo-červenou po Jiříkovi, ale nevím, nevím, takže mě asi taky čeká shánění.
23. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
apo: tak tu první určitě NE, protože jak je to zapínání na bok tak se to pak STRAŠNĚ BLBĚ oblíká, ta druhá už je trošku lepší, ale i tam to oblíkání bude asi fuška :unamused: :frowning2:
23. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
obvzlášt jestli se ti začne otáčet a mrskat sebou jako že určitě jo :wink:
23. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
a tak jake zapinani to ma mit?
23. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
apo, nejlepší je, když to má dva zipy, rozevřeš je, položíš na to mimčo, nastrkáš nožky a ručky a pak to jednoduše zapneš.
23. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
ahaaa ale to ma maloco
23. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
nebo klidně může být i s tím jedním zipem ale pak radši o trochu větší aby se ti to líp oblíkalo :wink:
23. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
23. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
prcek dostal jedny takový dupajdy s tím zapínáním na bok a pak přebalit...? to byl děs :confounded: byli sice moc hezký ale měl je na sobě asi jen jednou protože za ty nervy to teda nestálo.... :rolling_eyes: a teď si ještě vem, že bude v té kombinézce mít ještě něco oblečený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
23. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
no nic holky, jdu do hajan, čeká na mě opuštěná postýlka, manža je na noční chjo. Tak se mějte a ráno sem hodím slíbené fota.

Dobrou s kobrou
23. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
to je fakt..ja uz ani nevim jak s emi cela vejde do kocarku sakris s tim vsim :astonished:
23. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
apo já bych to asi fakt řešila radši tou 2-dílnou, už i kvůli tomu přebalování... měla jsem to i u Lin a byla jsem hrozně spokojená :wink:
23. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
nebo ji můžeš dát jen dupačky, na to nějakej ten fleecovej komplet, jednu/dvě čepičky a když ji dáš do fusaku a na ručičky koupíš nějaký rukavičky a dáš na kočárek ten.... (teď nevím jak se to jmenuje, takový to čím zakrýváš nožičky a připínáš na boudičku... víš co myslím, ne?), tak myslím že i tak ji bude dobře... oni stejně ty třeskutý zimy jako když jsme byli malí už moc nebývaj :wink:
23. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
a kdyby náhodou nastali tak přes ní přehodíš ještě i deku :wink:
23. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
ja jen aby se mi se vsim tim vlezla do toho uz trnu ted :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
já kombinézu budu řešit až tak v říjnu.sice jsem koukala na mmb atd. pokud mimčo nechodí,tak bych to řešila jako peroli.prostě fleece soupravu a fusak.,ale sofí už bude chtít asi chodit
v listopadu jí bude rok,takže jen fusak asi neprojde :sweat_smile:
23. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
a co máš za kočárek?
23. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
já mám oproti apo 4 měsíce náskok takže asi počkám s tou "chodící" kombinézou na prosinec na výstaviště na vánoční trhy :dizzy_face: jestli vůbec bude už tenhle rok potřeba... tam mívaj celkem dobrej výběr :wink:
23. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
Aponchie, z vlastní zkušenosti mohu potvrdit to, co píše peroli. Také jsem si loni pořídila pro malou zimní kombinézu /vlastně dvě/ a dokud byla malá v hluboké korbičce, tak jsem je vůbec nepoužívala, protože v kombinaci s fusakem /máme Emitex/ by byla malá uvnitř děsně "nazděná". Dávala jsem celou zimu teplé termokalhoty a bundíčku ne šusťákovou, ale textilní s teplou podšívkou, oblékala jsem jí jako cibulku, pod to punčochy a body a trička s dlouhým rukávem, vrstvila jsem, je to náročnější, ale malá byla trpělivá, oblékání a svlékání jí nevadilo, když byly velké mrazy, tak jsem přidala a nestalo se mi, že bych malou přivezla promrzlou, ani jednou. Když je ve fusaku a hluboké korbičce, tak je dítě dobře chráněné, dá se přidat i deka nebo jsem dávala do fusaku dečku přes nožičky, pro jistotu.

PS. Malé bylo loni v prosinci 7 měsíců.
Kombinézy jsme užili, až jsme přesedlali do sedačky, to bylo až na začátku března, takže jen na chvilku. :wink:

Dobrou noc všem!

Ale že se tu lépe dýchá, když tu nikdo neotravuje vzduch :wink: :wink: :wink:
23. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.