• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

☺pokec pro holky z "hladového mléka"☺

(Zamčená)
23. prosince 2009 
jj, hotový Alpy :wink: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
Taky přeji hezkou a klidnou dobrou noc :wink: :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz
-emitex mám taky ten 3v1 ale exclusive s odepínací zimní vložkou. a ten je do -20°C
já Sofí dala jen body,tričínko s dl.ruk. ,punčošky, fleece overal a fusak,přes korbu ten nánožník nebo jak se to jmenuje a byla v pohodě
23. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz
pas: 43cm
boky: 50cm
stehno: 29cm
vnitřní délka: 107cm
vnější délka: 88cm

to odpovida velikosti 32 :fearful: bereniko v tom pripade klobouk dolu ale to musis mit postavicku jak modelka a nebo se neumim zmerit..ja mam pres boky pres 100 :confounded: a stehno mam taky jednou tolik tak si snad budu muset koupit pansky..peroli IP si moc hodna tak ti dam aspon za postovny..je mi to blby si to brat zadarmo.

jdu vas docist napsali jste toho pozehnane.gabri uz blokli jo?
24. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
stejnak prijde nova gabri
24. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: péta má od středy od hexy pořád horečku, a čím dál víc. včera na pohotovosti prej nic, jen nurofen a panadol, ale za dvě hodiny zase hoří. minulý víkend jsme byli se známýma, synátor měl pak angínu. tak to vypadá,že to polapil. a ta hexa tomu přidala.jedu s ním ted k naší doktorce, pochopitelně má dovču, ale sestřička mu vezme CRP a podle toho nás někam pošle..Petr v pět ráno odjel do Kroměříže makat, návrat za dva týdny n víkend. celej rok neměl péta ještě ani rýmu, ted se to muselo po...no mám dost.

jeudi, bch mohla být možná miss xxl.....ba ne, dělám s srandu, já jsem se ted po roce dokopala na svojí váhu i skoro původní míry. mám 168/57kg, boky 93,pas radši neměřím, ale asi tak 68, stehno 51.

to co píšeš jsou ale změřený kalhoty, ne? stehno 29 znamená, že když si změříš stehno kolem dokola, tak to je na nožku 58. (to mám 51).
pas 43 je kolem pasu 86 a boky 50 je kolem boků 100.

ale ty džíny co mám já jsou krásně volný, sedí jen pas,spíš trochu pod , ne na boky, ale zase ne pod prsama :grinning: :grinning: , stehna i boky jsou volný.

zatím se mějte, peta se vzbudil, jedu s ním po těch doktorech. grrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
jestli budu mít čas, vyfotím ti je na mém rozteklém těle.
24. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
jeudi, prosím tě to vůůůůbec neřeš :wink: nebo třeba napiš co máš za filmy a můžeš mi něco poslat na oplátku... ale fakt nemusíš :wink: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: doktorka má dovču. podle crp angínu nemá, žádnej zánět, jeli jsme k náhradní doktorce, hodinučtyřicet v narvaný čekárně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . má jeden aft někde na patře, dala nám homeopatika. tak snad dobrý.

vůbec nechce jídlo, už druhej den, tak nevím, co s ním? pije, ale ne moc. mám doma ten roztok kulíšek,dávaly jste to někdo?
24. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
tohle radí holky od nás co jejich prckové ty afty před nedávnem měli:

bud genciálku a nebo nám krásně zabral mundisal a zabírá i calgel co dáváme děckám na zuby je to stejný složení co má i ten mundisal
24. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
mundisal mám, tak to skusím. díkes! akorát nevím, tomu jako mám máznout na ten aft? má to až někde u mandlí, vzadu, mě poblinká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . třeba tou tyčinkou na uši? hu, to bude veselý.
24. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
berenika ja vim ja zapomela pocitat krat dva :sunglasses: ale stejnak je to maly :frowning2: a vetsi sem tam nenasla..a s tim malym bych asi navstivila jinyho doktora jestli ma anginu tak mu musi dat naky leky ne??? jinak ja mam porad 9 kg navrch a nabiram dal merim 173 a vazim 79 :fearful: :fearful: hruuuza ...

peroli a co by si tak chtela za film??pohadku nebo normal film??
24. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
ne, anginu měl syn lidí, co jsme u nich byli na návštěvě, petovi udělali crp, měl do 10, takže je to jen virovýho původu. nejí a ještě začal kakat jak protrženej, ten sladkej hnusnej nurofen ho prohání. začínám být lehce nerv,dneska měl půl pribináka, asi osm malin a půl litru čaje. jo a kousnul si housky.hned to vypliv.

no mě docela pomáhá nejíst večer, vůbec, ale jsem na to zvyklá od asi 17 let.a hodně jsem sportovala, tak ted stačilo pár měsíců kolo a šlo to. ale jinak jsem taková ta štastná žena - otevřu lednici, kilo nahoře. jím kafe, tabáček,červený víno večer trochu :grinning: :grinning: a jogurty,ovoce, chleba občas a masíčko můžu, ale bez příloh. ty nejím žádný.
24. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
no berenika ja taky nejsem z tech co by se v jidle omezovala u me je spis problem ,ze pres den litam okolo deti a obcas neco ukousnu ve stoje a vecer kdyz spi tak se narvu..proto nabiram uz aby byl malej vetsi a umel si hrat..a kdyz mluvis o tom vinu tak vcera vecer manza dovez burcak ale vybornej a ja se po trech sklenkach deckovejch opila...fakt nekecam..jak nejsem zvykla pit tak me to polozilo ne ze bych byla uplne na mol ,ale hlava se mi motala...kdyz ten burcak je takovej kostovaci :grinning:
tak at se ti peta brzo uzdravi ja vim jaky to je..ale zajimavy je ze i kdyz ty deti maji ctyricitky tak si hrajou jako by nic ..ja bych byla jak lazar..
24. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
no to mi říkej,ted večer si říkám, to mám radost, byl veselej, nanosil mi hračky do myčky, pak ho změřím a měl 38,5. ale odpo i bez nurofenu neměl vůbec. tak snad už bude líp. jsem doma sama a tak mě to nějak víc bere.

burčák jo, ten taky můžu, když je dobrej, neředěnej, tak to dokáže pěkně zamotat hlavu....já tu jsem nasucho, přeci jen se bojím, kdybysme museli k doktorovi.

jídlo večer je teda bohužel nejhorší na přibírání, ale víš co, nejsi koule a časem se to srovná :wink: :wink: :wink:
24. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
jeudi, kdyžtak nějaký normál, ale fakt nemusíš.. :wink: a toho pavoučka ti pošlu asi zítra nebo v nejhorším ve středu, neva?
24. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
beri jak u koho... :wink: já jsem hodně let začala jíst úderem 9 večer a kde nic tu nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
24. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
štastná to žena...závist :grinning: :grinning: :grinning:

studuju nurofen a panadol.ted jsem ho měřila tři hodiny po nurofenu a šup, má po odečtu 39. se picnu, ten panadol má ale nějaký divný dávkování, jefna dávka je skoro plná ta dávkovačka, 7ml z 8, na který to je. nevíte, nemůže to bejt blbě? už mi hrabe.
24. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
já mám ten nurofen a na něm je 1-2 roky 2,5ml 3-4x denně... ale to jsem ti asi moc nepomohla, co? :sweat_smile: :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
no právě ten znám, to je vončo, a to je jen taková troška, jen se olízne. ale na tom panadolu je právě 3x většímnožství na jednu dávku. chápu že to může být mín koncentrovaný, jde o tu účinnou látku, ale abych mu toho nedala moc. je to tam tak blbě napsaný nebo jsem blbá já.

i tak dík
24. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
už dobrý, jsem se tím vším prokousala, ještě si píšu s jednou mamčou tady, tak snad mu toho dám přiměřeně přiměřeně....

hodný jste.
24. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
holky dobrou :wink:
24. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
my víme :wink: :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: .dobrou.
24. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz
dobrou :wink:
24. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
tak tohle je už na sexuolaga, psychiatra a sociálku

http://www.youtube.com/watch?v=0rTwj1s2Bk0&feature=related
25. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
tak to vypada docela uchylne :sweat_smile: :confused: ale znam jednu pani od nas ze vsi ktera malou kojila az do 7 let ..to uz je pak hodne blby..a uuuuchylny
26. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

kde jste kdo? Já se omlouvám, že jsem nedala slíbené fotky, ale v pondělí ráno mi volala máma, že se máme sebrat a přijet do Prahy, protože přijede sestřenice dcera s přítelem z anglie a chtějí vidět Prahu. Tak jsme se sebrali a než jel manžel do práce, tak nás ještě odvezl k našim a my si užili parádní týden.
28. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
holky kde jste, to jako blokli gabri a tahle diskuze skončila? To by byla škoda ne?
30. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.