• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

☺pokec pro holky z "hladového mléka"☺

(Zamčená)
23. prosince 2009 
ahojky nene jen neni ted nak moc casu..a mam pocit ze je tady nova gabri :wink:
30. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
jeudi, nekecej, že by další přezdívka?
30. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
andy ahoj, to víš jsme tady a pilně sledujem. já jsem ted opečovávala petase, do roka ani nudlu a na svoje první narozky šestou nemoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: . no byla jsem vykulená, z těch horeček, něšek, nešlo to dolu, vysoký docela dost a manža pracovně mimo.

btw, ted volal, že za náma jede jen na otočku, přijede v šest a ve čtyři ráno pojede, 310km, blázen, ale můj.

švagrová rodí. bude sestřenice. dneska do šesti jí slíbili, že už bude venku. včera jí dali ráno tabletku na vyvolání, přenášela, v noci křížový bolesti a ted už snad se to rozjelo. držím co mám, chuděra, ona se tak na to těší, neví vůbec, co jičeká,ale snad to klapne a bude to rychle a ne moc bolavý.

jeudi????? cože??? kde????
30. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
ber, jé vy už jste oslavili roček, to mi nějak uteklo, tak dodatečně všechno nejlepší, hodně štěstíčka, zdravíčka a pořád spokojené rodiče (a do budoucna snad bratříčka nebo sestřičku).

a švagrové přejeme, ať to má co nejdřív za sebou
30. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
děkujem, uteklo to jak blázen, až mi to je líto. :wink: :wink:

sestřenka už je tu! kristýnka, 3,20kg a 49cm. v půl šesté vykoukla, porod byl dlouhej a nepříjemnej, skoro celou noc a den, ale hlavně že to dobře dopadlo ajsou zdravý. zítra hned jedem k rodičům, tak se moc těším na fotky, tatka byl u porodu, ale dokumentace je až po narození malé :wink: :wink: :wink: . měla jsem radost, zase jsem bulela, já nevím, co jsem ted taková měkkota :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
jdu sem nakouknout, co se tu děje? :wink:
30. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
jé ntak Péta má partačku :slight_smile:
30. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

ber, gratulace k sestřenici má krásný jméno a super míry

Holky, já musím připravit Jiříkovi věci do školky a vzhledem k tomu počasí, že ráno je zima, odpoledne horko vůbec nevím, co mu mám připravit. To bude zas taška věcí, jak kdyby se stěhoval :grinning:. Hlavně vůbec nevím, jak ho mám ráno obléct. Chjo.
31. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
andy nas filipek jde zitra poprve to budu bulet :dizzy_face: ja mu dam rano mikinu a na odpo mu tam beru obleceni tak az pujde domu tak ho jen prevlecu
31. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
jeudi, tak co, jak jste zvládli první den ve školce. Jinak já vloni taky bulela, když jsem dala Jiříka do školky. Uvědomila jsem si, že už je to velký kluk a že už nepotřebuje jen mě, ale i jíiný lidi a řvala jsem jako želva. Horší to bude za dva roky do školy. Jiřík půjde do školy, malá do školky.
1. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
andy tak to mame stejny az filda pujde do skoly tak jirik pujde do skolky a maminka do prace... :wink:

no filipek se uplne tras ani mi malem nedal pusu a uz byl v prdeli :grinning: a v pohode fakt to jsem moc rada..je to dojemny je to takova prvni zivotni etapa :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
no a dneska sem potkala strejdu s jeho pritelkyni a vezli kocarek ...ale prazdny..dcera jeho pritelkyne pred 14dny porodila holcicku a dnes v parku ji prestala dychat volali sanitku a ozivovali ji...az do ted jsem cekala co mi zavolaji takovy pocit nepreju nikomu..malej nic nezjistili a je v poradku diky bohu...nedovedu si predstavit ze by se to stalo mymu jirickovi to mi naskakuje husina :frowning2:
1. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
jeudi, to je fakt šílený, úplně mám husí kůži. hlavně že to dopadlo dobře.

už jsem sestřenku viděla, je úplně stejná jako petas po porodu, jak dvojče. geny....tatínkové jsou bratři.

školkařům přeju klidný školní rok :grinning: :grinning: :grinning:

ad školka, není ted všude plno? jak dopředu se to musí v praze řešit?
1. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
ber, to dopředu nevyřešíš, prostě ve 3 letech půjdeš k zápisu a čekáš jestli ti dítě vezmou, když ne, jdeš to zkusit za rok a v Praze je to fakt problém, kamarádce vzali holku až do předškoláku, takže byla po mateřský doma zadarmo, protože nemohla jít do práce. No bomba systém tady u nás v čechách.

jeudi, tak to je super, že se Filípkovi taky ve školce líbí. A jinak fuj s tím miminkem, tohle bych taky nechtěla zažít. Tak přeju ať jsou už jen v pohodě.
1. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
tak tohle jsem nechtěla slyšet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . jdu se zítra zeptat do školky, kam potřebuju, aby chodil, jestli může 1.9.2011 nastoupit :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
berenika, mě napadá jedině nabídnout nějaký sponzorský dar :sweat_smile: hafo pastelek, pepírů a já nevím čeho. u nás je taky jedna super školka, ředitelka jí má jako svého koníčka a taky to tak vypadá.takže dostat tam dítě je fak tnad lidský síly :confounded:
1. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
grrrr......no docela jste mě zvyklaly..............
1. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz
berenika tady u nas v pisku to problem nebyl i kdyz sem na MD tak mi malyho vzali bez problemu ve trech letech..ale v praze... :confounded: to bude naval ,ale nekdo mi rikal ze to mas zkusit rok predem jit do zapisu a kdyz te neprijmou tak pristi rok si mezi prvnima na prijeti a nebo ho daji do skolky kde zbylo misto..za zeptani nic nedas

a gratuluju k tomu miminku :dizzy_face:
2. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
autor
jeudi, vidíš a v Milevsku je problém ze školkou, taky mají plno a to jsou tady 4 školky. Jiříka mi vloni vzali jen proto, že se jim uvolnilo v říjnu místo, nějaký chlapeček se jim odstěhoval a pak jsme ještě čekali, jestli nastoupí jedna holčička, jejíž maminka řekla, že když si nenajde práci, tak si ještě nechá malou doma, tak jí do října drželi místo. Takže takhle mi jsme se dostali do školky. Byla jsem ráda. Ale je fakt, že letos jsem koukala na rozpis a mají ještě 5 volných míst. Jedno u nás ve třídě a 4 v těch nejmenších. Ale v Praze se to asi stát nemůže.
2. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
Čaute holky, člověk se tady vrátí po prázdninách a toliko čtení :sweat_smile: , jste se pěkně rozepsaly :slight_smile:...
Gabi už tady nechodí???
2. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
asi je to optický klam s tou školkou - my se přihlásili při zápisu, jenže malému budou tři až 28. února. Takže jsem to považovala za naprosto zabité - dávají přednost těm, co jdou od září.
No, a vzali nás!! Platím si místo už od září, ale 1. března nastupuje. Navíc do školky s omezeným počtem dětí - pro alergiky, děti s nějakým handicapem. Nevím, jak se mi to podařilo :sweat_smile:
2. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
kubako a v které části Prahy bydlíš. Na devítce je to beznadějné.
2. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
V Praze Řepích. tady taky všichni šílejí, že je to umění umístit dítě - tahle školka totiž sídlí dost z ruky na úplném kraji sídliště. Možná se tam každému nechce. Já mám ale autíčko :sweat_smile: tak ho budu vozit, tak jsem to i chtěla.
Ale je fakt, že hodně maminek je na MD s mladšími dětmi, takže jejich děti opravdu berou až jako poslední. Já pracuju už teď, takže kritéria jsem splnila. Akorát že nastupujeme v půlce roku - evidentně to až taková nevýhoda nebyla. No, jsem ráda, nepočítala jsem s tím.
2. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Uf, tak jsem se to snažila pročíst... Kubako, to je super s tou školkou...
My to máme pěkně blbé..
Malý je narozen 26.6., tudíž bych měla jít na zápis už letos v zimě (s 1,5roku starým dítětem), abych jej zapsala ještě do toho starého školkového roku od června, a pokud mi jej vůůbec vezmou, platit školkovnné po celý školkový rok... No bude to zajímavé, páč jinak opravdu nevím, kam jej o prázdninách dám... :frowning2: Jak to řešite?
2. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
kubako a ktera je to skolka, Laudova?
2. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
vy platite skolku kdyz tam dite jeste nechodi?? :confused: to je teda pekne blby...mi jsme dubnovy takze pohoda...
2. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
JJ, školkovné musím platit celý školkový rok, měsíc po měsíci :frowning2:
2. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
Judi: to vezmou děti normálka od dubna? Možná jestli to není tím, že tady v Ostravě jsou ty školky pěkně plné od září :frowning2:, kdy začíná školkový rok
2. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
..tak kubako, do Žufanovy ulice jezdím na alergo k panu dr. Fouskovi už 23 let a 3 roky jsem bydlela v Nevanově ulici. Hahaha.

Když já potřebuju,aby peta chodil do jedný konkrétní školky. Nutně :grinning:

Narodila jsem se v jedný pražský čtvrti. Chodila jsem tam do skvělý školky, bydlela do desíti let. Po dvaceti letech jsem tam jakoby náhodou našla pronájem prodejny, která mě živí :grinning: :grinning: , a první syn chodil do stejné školky jako já. Jednu pí učiitelku jsme měli stejnou.....no a ta moje práce funguje, školka taky funguje, bydlíme kousek od Prahy, takže se jednoznačně nabízí - ráno naložit pétu, jet do školky-práce, odpo ho vzít domů. Chápete že prostě potřebuju tuhle školku a ne jinou???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem ted z toho trochu nervní, já tam snad zajdu a povyprávím, jaká jsou moje srdeční záležitost...... :grinning:

Péta dneska chutnal kámen, tak 2x2cm.Stihla jsem m ho vydloubnout z pusy. Uplynula minuta - další. O něco menší. Hm, nuda ta mateřská není.....
2. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
andy no filipkovi byli ted v dubnu tri takze ted kdyz nastupoval tak mu jsou 3 a 4mesice..andy to je blbe ze se to musi platit dyt tam nechodi tak proc??nechtej platit nahodou i obedy??(ironie)to je hruza
2. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.