• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

☺pokec pro holky z "hladového mléka"☺

(Zamčená)
23. prosince 2009 
taky myslím, že tu diskuzi založila ona...jen zase byla tak "hloupá" a nedala ji do volný... :grinning: ale jestli jí blokli, tak se mi po ní bude aj stýskat :grinning:
10. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
zdareeeec :grinning: :wink:
tak jsme trhly rekord v mazání příspěvků :grinning:
to se asi nikomu nepovedlo :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
soanpe...a kdo za to může??? ty a tvoje diktátorské sklony...jak jsem se dočetla v uhranutí :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
já dnes nemám čas :frowning2: musím tady zzlikvidovat hromady prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
soanpe, tak to asi jo, takhle tady určitě ještě nikdo nezabodoval, ale to bude asi tím, že nám to nechali moc dlouho otevřené :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
nebylo to víkendem? nebo čekali, kam až to zajde??
10. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
taky bych potřebovala žehlit, ale teď už do toho fakt nejdu, zítra je taky den. Zkusím to zmáknout přes poledne, až bud malá spát. Dneska jsem vytřela, umyla koupelnu a WC, tak zítra vyžehlím.
10. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
ale i tak děkuju adminám :dizzy_face:

hele
viděly jste na seznamu tu zprávu, jak matka v M.B. nechala v autě na slunci měsíční miminko a dvouletou holčičku? :cry:
to ta matka má laktační psychozu nebo co jí k tomu vedlo.děti měly stěstí,že to přežily :pensive:
10. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
schwarzovka: možná se bavili stejně dobře jako my, ale pak jim došla trpělivost. Ruku na srdce, k tématu to vůbec nebylo. Ale kdo za to může? Já? Soanpe? Peroli? Berenika? Kubaka? Radka? nebo že by někdo jiný? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
soanpe, jj to jsem četla. To už po několikátý. Jako to nechápu, i když jdu jen na skok do krámu, tak děti beru sebou. I když spí, tak je budím.

a viděli jste toho cvoka, co si vzal svoje tříměsíční dítě jako rukojmý, když si pro něj přišli policajti? Držel mu nůž pod krkem, že po podřeže jestli ho nenechají jíst. Jako fakt občas mi rozum stojí.
10. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
holky, fakt musím :angry: mám tu asi pět praček na žehlení a asi to nějak roztřídím a vyžehlím jen nutné :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
nebo "někomu" došli nervy a napráskal nás :fearful:
10. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
fííííha, pět praček, já tady mám 2 pračky oblečení a jednu pračku povlečení z postele. To zítra zmáknu ani ne az hoďku. Teď už se mi fakt nechce.

Tak soanpe, vzhůru do toho a zítra se ukaž. :dizzy_face: Páčko
10. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
poskládej to, dej to ve skříni dospod a je to :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
peroli, dobrej trik :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tebe jsem se chtěla zeptat, prosím tě, kolik ti je? Vypadáš na fotkách strašně mlaďounce.
10. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
nejlepší je nežehlit!!! :grinning: :grinning:

zítra taky musím vyprat, páč mi přetejká koš a pračka je plná připraveného prádla...ale když mě se táááák nechce :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
jej holky, tak já taky budu pro dnešek končit, budu sem taky muset pustit manžílka, který se vyspal, tada pardon, dodíval se na televizy, on přeci nespal. Znáte to taky ne? :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
andy...to známe....tak pa.... :slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
schwarzovka, já právě dneska vyprala dvě pračky a zítra to čeká na žehličku :rolling_eyes:

a teď už fakt letím, snad se tady zase zítra sejdeme. Nenecháme diskuzy padnout ne? :sunglasses:
10. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
vyprdni se na to ja uz taky nezehlim jen to skladam
10. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
jeudi...moje řeč...když člověk umí věšet, tak nemusí žehlit... :slight_smile: :wink:
10. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
andy 30 :wink:
10. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
jééé, mě to trvalo, ale už!
bezva nápad....
holky ještě nikdy nikdo mě na internetu tak nepobavil jako gabri, fakt, normálně jsem děsně kllidná a splachovací, ale tohle pometlo jsem si užívala.....kdepa jeeeee?
bojím se ale, že je duševně nemocná, nebo dobrá herečka. mám úmyls ty její hlášky vytahat, zkopčit do jednoho souboru a někde vyvěsit....
jinak pometlo se u nás doma říká pomelu, tomu dobrýmu ovoci.manža měl jednou šílený, vysoký,, dlouhý horečky, byl úplně v transu. nic nepomáhalo, jen ležel a byl mimo. jela jsem nakoupit a ptám se, co mu mám přivézt, aby mu bylo líp. a on blekotal pometlo pometlo.....no říkám si, chudák...je mimoň...a on myslel pomelo, má ho rád, trklo mě to naštěstí ještě ve městě, tak jsem dovezla.
10. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
prej pometlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
kdyby se ti to náhodou povedlo nějak vytahat, poslala bys mě to na mail?
já kdybych se mrkla do historie na pc tak se mi to tam stopro neukáže, nebo ukáže ale už to smázlý :unamused:
10. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
berenika :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
no jediný co mě brzdí je čas, bo to moje malý štěstí momentálně bud chodí do lednice tátovi na redbull nebo nevím. každej den je boj kdo vydrží víc. takže jsem v akci prostě pořád, když spí, fofrem něco uklohním, protože došáhne už na varnou desku a nnutně musí vidět do hrnců. tak aby se nekouk moc zblízka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
hezký období to batolecí, ale potřebuju mu vsvětlit, že se nemůže naučit všechno za jeden týden.

jo a s kojencema za týden končííííímmmmm!!!! petas má 16.8. narozky!!!!!!!!
10. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
ahoj, dík za odkaz - jsem tu taky, vykoplá z diskuse o uhranutí jako úplný arogantní imbecil, který by si měl doplnit vzdělání :grinning: No prostě nesbírám plyšové andělíčky, no,... :wink: uááá uááá :sweat_smile:

soanpe - "rozený vůdče, co strháváš několik věrných na svou stranu a ničíš diskuse"... :grinning: nežehli, jen urovnej a vraž do skříně. Pokud tvůj muž nepotřebuje košile do práce, tak se to ani nevyplatí. Děti jako čuňata několikrát za den, kromě toho Marián obden nenápadně udělá čistku ve své skříňce, takže mi vyjádřil názor na žehlení názorně.
Kupuju jen nežehlicí -tedy nemačkavé věci a je to senza ušetřená práce i energie.
:slight_smile:
10. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
16.8. je výročí Elvise
10. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
holky taky skoro vůbec nežehlím... žehlím jen Filípkovo a jen občas i něco našeho co je na ven mezi lidi (jako trika apod)... svým způsobem obdivuju :sweat_smile: takový ty blázny co žehlí i spoďáry, rifle, atak.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
věci na doma, pyžama... apod nežehlím třeba vůbec a i to povlečení když pověsím hned po vyprání tak není potřeba
10. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.