• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

☺pokec pro holky z "hladového mléka"☺

(Zamčená)
23. prosince 2009 
připojuju se. adipex jsem jednou zkusila, ve svých asi 26 letech. nikdy víc. během užívání dobrý, hubla jsem, plná energie, pohoda. dostala jsem se na 168/52 a když jsem ho přestala brát, regulerně jsem se složila a skončila v péči doktorky, nemocnici jsem odmítala, ale vyřadilo mě to na dva měsíce z provozu. měla jsem třes, nevnímala jsem, nemohla nc dělat, měla jsem nutkání chodit po bytě sem tam, nemohla se soustředit. nejhorší bylo, že se mi to stalo až třeba po měsíci, kdy jsem s adipexem skončila, má to určitý dojezd, a já nevěděla, co mi je. ležela jsem schoulená na posteli a třásla jsem se. pak mi to došlo,prostě absták, jenže jsem se styděla přiznat, že to mám z adipexu. prostě jsem zahlásila, že asi nervy, dostala jsemléky na uklidnění a půl roku se z toho dostávala. fakt šílená zkušenost a už nikdy bych to neudělala. je mi jasný, že na každýho to funguje jinak. plno ženských to bere a chválí si to. ale prostě jak jsem byla vyhublá, slabá...nezvládla jsem to. tak opatrně, a vysazovat postupně :wink: :wink:

(stejně bych ti nejradši napsala - nejez to :wink: :wink: ). sport, aerobní zátěž 4xtýdně, posilování k tomu zlehka, bílkoviny, minimum sacharidů a jde to)
4. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
berenika vetsina pribehu co jsem dnes cetla je podobna jako je tahle je to dost hrozne ..ja brala adipex pred 4 rokama mela jsem 94kg a zhubla na 65 kg nekecam..ale na tech 65 uz bez prasku to uz pak slo samo behem roku ...a po vysazeni bez problemu,ale ted mam 77kg tak se docela bojim vim ze by to meli brat zensky co maji BMI vice jak 30 tenkrat si myslim ze jsem do toho daleko nemela..umite ho nekdo vypocitat??merim 173 a vazim 77kg..ja nevim jak se to pocita
4. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
http://www.zdrava-strava.com/bmi-index/

podle tohodle jseš úúplně těsně za nadváhou a kouske od ideální váhy
4. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Ahojda,

hoky, mě až teď napadlo, že ten jídelníček můžu zkopčit z mejlu sem (mateřská demence :grinning:), abyste mi každá o něj nemuseli psát do IP, vždyť tady se to může, je to volná diskuze. Takže tady to je:

Jídelníček

Pondělí:

snídaně: 50 g Eidam sýr 30%, pečivo, paprika

přesnídávka: 1 jablko

oběd: 150 g hovězí guláš, 150 g těstovin, 2dcl 100% pomerančového džusu

svačina: 1 bílý jogurt, paprika

večeře: 300 g zeleninového salátu s vejcem

úterý:

snídaně: 50 g šunky fitness nebo kuřecí, 1ks pečiva, ředkvičky

přesnídávka: 3 ks meruněk nebo jednu musli tyčinku

oběd: 150 g kuřecího masa na pepři, 100 g rýže, 100 g mrkvového salátu

svačina: 250 ml nápoje activia lehká a fit

večeře: 300 g zeleninového salátu s Lučinou do salátu

středa:

snídaně: 1 ks koláč s ovocem, jogurt

přesnídávka: 1 ks banán

oběd: 150 g pangasius zapečený se zeleninou a 150 g brambor

svačina: 1 ks nízkotučného jogurtu ochucený MILKO

večeře: 300 g zapečené brokolice se sýrem eidam 30% nebo jiná zelenina

čtvrtek:

snídaně: 1 ks pečivo, 50 g šunky, zelenina dle výběru

přesnídávka: 1 ks broskev

oběd: 150 g omeleta s hráškem, 150 g brambor

svačina: 100 g cottage sýr, paprika

večeře: 300 g zeleninového salátu s Lučinou do salátu

pátek:

snídaně: 50 g slunečnicového chleba, 50 g sýr žervé od Lučiny, paprika

přesnídávka: 1 ks jablko

oběd: 200 g zeleninového rizota se sýrem, zelenina

svačina: 1 nanuk míša nebo mrož, kedlubna

večeře: 300 g zeleninového salátu s tuňákem

sobota:

snídaně: 50 g celozrnného rohlíku, 50 g tartare sýr, okurka

přesnídávka: 200 g melounu

oběd: 250 g těstovin se sýrovou omáčkou (smetana do 12%)

svačina: 150 ml bílý jogurt, 50 g ovoce

večeře: 2 plátky KNUSPI chleba, 50 g tvarohové pomazánky s bylinkami

neděle:

snídaně: 50 g žitného chleba, 50 g madeland light, okurka

přesnídávka: 3 ks meruňky nebo jedna musli tyčka

oběd: 100 g krůtí maso na kořenové zelenině, brambory, zeleninová obloha

svačina: nanuk mrož

večeře: 2 ks šunkové rolky, 50 g tvarohu tzn. (2 plátky šunky plněné tvarohem) zelenina

musli tyčinky jen 2 týdně a jen dopoledne

vypít minimálně 2 litry neslazeného čaje nebo jemně perlivé vody

ořechy max. 5O g a to jen dopoledne

váha potravin je v uvařeném stavu

jíst pravidelně po 3 hodinách

ovoce se smí jen 200 g za den a to jen dopoledne zeleninu jíst můžeme neomezeně a kdykoli
4. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
říká se že vody se mát vypít tak 3x tolik než co vážíš... takže při třeba 60 kilo by to měl být litr osumdesát = 1,8, při 70 kg - dva litry deset - 2,10... atd atd atd
4. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
jej peroli, tak při mé váze bych musela vypít Orlickou přehradu :grinning:
4. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
tak to abys už začala, to budeš mít co dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
hoď tam aspoň nějakej šumák nebo pár cisteren sirupu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
já myslím, že to bez chuti nebude, je to s bahení a rybí příchutí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
tak pak by tě ten sirup v kombinaci s rybinou už leda jen setsakra rychle prohnal :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
a proč bahenní....? tak nesmíš pít ode dna nebo od břehu,k ale pěkně z loďky a zprostředka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
nebo si ještě můžeš koupit nějakou čínskou rybí omáčku ať to má grády :grinning: :grinning: :grinning:
teda to jsou chutě takhle na noc :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
fuuuj holky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: peroli dik tak to me potesilo ze mam skoro idealni vahu ale moc na to nevypadam :angry: a vite co jsem nepochopila v pribalovem letaku??ze to muzou brat i tehotne zeny s vyjimkou prvniho trimestru :confused: chudak dite to pak musi byt retardik

andy dik a muzu zamenit necim ty ryby??ja je nejim
4. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
no to teda, ale je fakt, že po měsíci pití vody z Orlíku bych asi zhubla aniž bych chtěla a bylo by to dokonce bio hubnutí :grinning:
4. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
no to mas pravdu andy bo by ses z toho asi pekne posrala :grinning:
4. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz
andy dyt nejsi tlusta..takova akorat takova mamina no
4. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
jeudi, já že nejsem tlustá, já mám nahoře 30 kilo po dvou dětech a ty musí dolů :sweat_smile: za dva roky jdu do práce, tak chci do té doby ze sebou něco udělat, aby mě vůbec někde vzali.

Adipex, že můžou brát těhotný. To snad nééééé!!!!!! Vždyť je to sajrajt. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
no pisou to tam..a hlavne uz je to asi jine slozeni tenkrat byli zlaty dnes jsou zluty ty prasky...andy myslis ze kvuli vaze by te nekam nevzali??neblbni to snad ne..ale zdravy zivotni styl neni na skodu nikomu
5. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
dobré ráno...před chvílí (8:30) byla založena nová diskuze s názvem "večerní pokec....atd" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

jeudi, no aby si nemysleli, že po nich budu chtít dva platy :grinning:

A ten Adipex, jmenuje se to Adipex Retard?

peroli, dobrý fór zakládat v půl deváté ráno večerní pokec :grinning:
5. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
andy ano adipex retard ale uz nevypada jako driv
5. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
5. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Hm, ten obal je stejný. To mě překvapilo, že to můžou těhotný.
5. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
no v těhu bych to nelajsla
5. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
ja taky ne ale je fakt ze maj asi jine slozeni nez tenkrat pac mi nepomahaji :unamused: a seru na to dneska sem se nacpala..holky co budete detem kupovat pod strom?vanoce jsou za chvili
5. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Já chci pro prcka robota Tomáška :dizzy_face: :dizzy_face: minule jsme se na to dívali s Robertem v obchodě a strašně jsme se u toho nařehtali :grinning: :grinning: :grinning: pak jsem ještě chtěla ten mluvící hrnec od FP ale ten mi nakonec půjčí kámoška :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
jeudi, pro Jiříka lego a pak nějaké drobnosti a pro malou asi taky lego, ale duplo
5. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
koukněte na www.tomy.com
jsem ne větvi z těch hraček.maj je v puntanele a sparkys
5. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
ahojky, taky zrovna přemýšlím co k Vánocům...a strašně se mi líbí tohle...ale ta cena je taky luxusní
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15297736&tab=7
5. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
...my vánoce neslavíme. ignorujem. odjíždíme tradičně na lyže. jakoby vánoce nebyly, ušetříme si spoustu nervů, nákupů, stresu, neuklízím, nepeču, nedárkujem, prostě nic, a to prosím už tak deset let. trnula jsem, co na to bude říkat petr, ale říkal, že přesně tohle si vždyck představoval. po svátcích koupím něco dětem v rodině, řeknu že to u nás nechal ježíšek a radost je na světě.
jde to. jen se k tomu odhodlat. úplně je mi na nic, když v říjnu bliká v tescu stromeček a nabádají mě, abych kupovala, co nechci. prostě jsem se šprajcla.

omluva, chápu, že naprostá většina lidí to má jinak, ale my máme vánoce lyžovací. mimochodem, o vánocích na lyžách jsme si vyrobili pétu a to jsem s ním v bříšku, aniž bych to tušila, absolvovala kurs na snowboardu a tisíckrát padala a válela se a nemohla se ani pohnout. když jsme přijeli, za měsíc se nedostavila ms a test byl jasnej. takže my už ježíška máme :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.