• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

☺pokec pro holky z "hladového mléka"☺

(Zamčená)
23. prosince 2009 
berenika já tě úplně chápu...občas mám taky sto chutí se na to vybodnout, ale když si vzpomenu na mé dětské Vánoce, tak bych ráda aby to stejně měl i malej...na Vánoce s našima a ségrou mám ty nejhezčí vzpomínky...kdyby sme byli s manželem sami, tak taky jedem někam na hory do boudy, ale bez lyží...to my neumíme :slight_smile:

já se zase dozvěděla, že jsem těhotná týden před svatbou a nejvíc mě štval manžel, když se lidi ptali jestli musíme, tak že prej už jooo..(já jsem přitom strašně ráda lidem odpovídala, že nemusíme, ale chceme - tady to moc časté není :grinning: ) ..no hned to roztroubil každýmu na potkání a já byla teprve v 6.tt, tak jsem se pak bála, aby to dopadlo dobře...no naštěstí je Hnojík na světě a pyšně se s ním vytahujem :grinning:
5. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
Hnojík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , proč?

ale jo, až budou petovi dva, bude trochu mít rozum a schopnost vnímat atmosferu, radost z dárků, jsme dohodnutí, že ozdobíme stromek a něco mu tam naděláme :grinning: :grinning: :grinning: . to je jasný, kvůli dětský radosti to smysl má. ale zase - u nás nehrozí obloženej obývák krabicema....jsem totálně nematerialistickej tvor, fakt potřebuju jen to základní a hlavně pohodu doma, zdraví a tak...samý nepodstaný věci :wink: :wink: :wink: :wink:
5. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
no tak mu říkáme už od narození...když ho jednou manžel přebaloval a byla tam super nadílka...tak od té doby je Hnojík, Hnojda, Hnojárna, Hnojíček...no ujalo se to a říkají mu tak všichni :grinning: :grinning: , aj na to slyší :grinning: :grinning:

já za sebe jsem taky antimaterialista, ale malýmu bych koupila všechno, hlavně ty hračky, co za nás nebylo...ráda si hraju s ním...je toho ale strašně moc a zase ho nemůžu takhle rozmazlovat, že? :grinning: :grinning:
5. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
schwarci, mám to podobně.... kdybys viděla co už jsem utratila na aukcích za peníze a všechno to bylo jen pro prcka nebo pro Lindu.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: no hrůůůůza :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
hrozně jsem se zaměřila na next a fisher price a tam je ten kámen úrazu... ale když oni některý ty oblečky a hračky jsou tak náááádherný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: tomu se prostě nedá odolat :sweat_smile: :wink:
5. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
schwarz, tak to je luxus, ale ta cena. Ale mašinka Tomáš u nás jasně vede, tak to by byl dárek století
5. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
Jo jinak holky, co se týče vánoc, tak jeden čas jsme taky mysleli, že se na ně vybodneme, protože 5 let po sobě jsmě měli vánoce krapet tragický, každý rok se něco semlelo, ale vždycky jsme se snažili to nějak překonat a na ty vánoce být pohromadě a držet se navzájem (tím myslím rodinu jako rodiče). Od doby co mám děti se můj pohled na vánoce absolutně změnil. Prostě ty rozzářený dětský očíčka u rozsvíceného stromečku a nefalšovaná radost z dárku to je nezapomenutelný a kvůli tomu bych vánoce neměnila, ani kdybych musela stromek ukrást a dárky vlastnoručně vyrobit. Taky to s dárky nepřeháníme, ale snažíme se vždycky jeden hlavní dárek a pár drobností k tomu aspoň těm dětem. My s manžou si pod stromečkem dáme pusu a jsme rádi, že máme jeden druhého.

Jinak, taky jsem ujetá na aukce, ale ještě že jsou, jinak by děti chodili nahé :grinning:
5. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24231274&tab=10

tohle letos kupuju ja ....... :grinning:

ale jen kdyz vyhraju..to je faro co???to by mel filipek radost..no aby ne kdyz stoji 300000kcja nejdriv myslela ze tam omylem pridali nulu,ale nene..ale chci mu koupit neco takoveho ale levnejsi :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
6. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
berenika uplne te chapu moje mamka,i ja kdyby jsme nemeli deti tak to neslavime ..ja jen kvuli detem jinak je to obdobi plne stresu a stoji to strasny prachy
6. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
jeudi, my máme 2 motorky na baterku, jedna je tříkolová pro menší děti tak do tří let a ta další už je dvoukolová pro větší děti. Jiříka to vždycky bavilo jen chvilku. Ven s tím moc nemůžeme, protože to jede strašně rychle a já se bojím a na zahradě ho kolečka přestali brzo bavit.
6. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
tak ja bych s tim do mesta urcite nejela neblazni :grinning: mel by to u babicky tam muze jezdit o sto sest nas fifa je na auta ujetej uz odmala tak verim ze tohle by ho jen tak neomrzelo no uvidime jak se na to bude tvarit :dizzy_face: a co mam koupit malymu jirikovi to netusim bude mu presne pul roku..nevite?
6. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
tady máte tip na dárek pro vás nebo pro někoho z rodiny kdo rád lyžuje, je to lyžařská kombinéza s velkou slevou:
http://www.aukro.cz/item730727088_lyzarska_kombineza_descente.html
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
jeudi a co interaktivní chodítko
7. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Jeudi a za kolik máš tak představu? Předpokládám, že asi pro Filípka ne? pro mimíska je to myslím hodně jednoduchý a navíc z toho ještě nebude moc rozum :wink:
7. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
peroli no jasny ze pro fifu to auto ..to nevim za kolik ...

andy jsem proti choditkum :unamused:
8. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
jeudi, ale já nemyslím klasické chodítko, tohle je takové to jakoby vozítko, co dítě tlačí před sebou, když začíná chodit a je na tom spousta hraček. U nás to mělo oooobr úspěch.
třeba takové: http://www.promimi.cz/interaktivni-choditko-domecek/

nebo potom koukni na Fisher price, ty mají super hračky pro pinďata. Taky máme od nich spoustu hraček, které jsou fakt bomba.
8. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
my máme takové: http://www.uzlaticka.cz/detail.php?zbozi=730438

tady jsou další: http://www.olik.cz/detail.php?zbozi=994797

http://www.myspulinek.cz/detail.php?zbozi=737239 - tohle je bombastický

a je jich spoooosta dalších
8. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
jj, my měli to poslední...fakt bylo skvělý, akorát jsme ho prodali...páč jako odrážedlo je na našeho obra moc nízký...ale jako chodítko bylo super...malej to zvládl i na plovoučce... :wink: :slight_smile: za nás palec nahoru :grinning:
8. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
my máme tohle a je naprosto dokonalý. mám ráda jednoduchý věci, tohle je dřevěný, kolečka se dají dotahovat, takže když se s tím učil, neujíždělo mu to moc rychle, ještě ksme mu do toho naložili krabicový džusy, aby to bylo těžší a jelo to pomaličku a mohl se opírat. ted s tím lítá jak janek a nakládá venku kamení a nosí mi to domů. je super že je i na ven i na doma. otřu kolečka a jedem dál. za mě dávám 1***

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40060836
8. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
ber, to vypadá dobře.

my jak máme to chodítko, tak to má brzdičky, takže tam jde ta brzdička posouvat na několik stupňů, jedno je, že jsou kola úplně zabržděný, to měla ze začátku a pak jsme brzdu pomalu ale jistě odbržďovali. Ale u toho tvého je fajn, že to pak jde použít jako vozíček. Fakt parádní.
9. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
http://misulkinka.mondozoo.com

prosím klikněte mi na to...díky...je to taková kravinka :slight_smile:
9. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
jsem klikla, ale španělská vesnice. co s tím? se bojím......
9. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
díky, nic...můžeš to zavřít...to je jen taková hloupá hra, bezpečná :wink: :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
aha. tak dobrý. to jsem zvládla,otevřít, zavřít. :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

jsem nás ani nemohla najít, jsme byli až někde na třetí stránce. Jak tady není gabrianka, tak to tady nějak stagnuje :grinning:

Já poslední dobou nemám na koně vůbec čas, pořád si užíváme hezkých dní a jsme pořád v pohybu. Buď chodím ke kamarádkám nebo oni k nám. Tuhle jsme tady měli 6 dětí, byla to docela sranda. Ale máme se fajn, akorát nám rostou stoličky a pěkně nás trápí, takže je trošku protivná, pořád se chce chovat, má průjem a slintá jako bernardýn, ale zvládáme to statečně.

Tak se mějte a doufám, že tahle diskuze neupadne v zapomnění, byla by to škoda.
12. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
andy to mi pripomina co jsem byla s kamaradkou tak jsme meli sebou 7deti a lidi se otaceli okolo nas rev ze me lilo jak z vola porad sem je pocitala jestli jsou vsechny..no byloto umeni..a ja myslela ze myslis to choditko jak ho do toho posadis a mimino se odpichuje
15. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte?
1. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
ahojky...máme se fajn, jak jinak :grinning: ...máme toho teď strašně moc, občas jenom nakouknu a zase letím
gabri už je zase mezi námi, tak se mám aspoň čemu zasmát :grinning: :grinning:
a co vy? jak válčíte?
1. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
mi válčíme v poho :wink:
Linda oslavila 12-ctku (takovou bandu 11-12-letejch spratků by jeden pohledal :sweat_smile: :angry: :grinning: :grinning: ) Filípek měl včera 8 měsíců, začíná mi chodit už jen rodičák :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak všechno ok... co vy? něco novýho?
1. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.