• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

☺pokec pro holky z "hladového mléka"☺

(Zamčená)
23. prosince 2009 
to jsme se ale mohly jmenovat NEŽEHLIVKY. Taky nevím, kde máme doma žehličku. Nehrozí. Hezky věším, hezky skládám.

btw, obdivovala jsem adminky, co přetrpěly....trvalo to, než zamkly....
10. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
ja nezehlim od te doby co jsem si tady na diskuzi precetla tema o zehleni a tam skoro nikdo nezehlil tak na to taky prdim
10. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
jsem si teď vzpoměla na ten mail o dobré hospodyňce

1) Okna myji málokdy, protože miluji ptáky a rozhodně nechci, aby si zbytečně rozbíjeli hubu.
2) Podlahy nevoskuji, protože myslím na bezpečnost svých hostů.
3) Hmyz mi nevadí. Každý brouk má jméno a souhlasí se vším, co řeknu.
4) Jarní úklid nedělám. Mám ráda všechny roční sezony a nechci, aby ty zbylé žárlily.
5) Nepleju zahradu, protože nechci mařit Boží úsilí.
6) Nevařím moc chutná jídla, protože nechci vystresovat své hosty, co že mají uvařit oni, až přijdu já k nim.
7) Nevyhazuji staré věci. Manžel nemůže nic najít i tak, nač ho plést ještě víc.
8) Nežehlím. Rozhodla jsem se věřit cedulkám "nemačkavé".
9) Nestresuji se ničím. Kdo to dělá - umře mladý. A já chci vydržet co nejdéle!

A pamatuj! Uklizený dům je znakem, že máš příliš volného času !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
elvis je určitě dobrej, ale jsem na něj moc mladá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já ráda trance. mooocccc
10. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
mě to žehlení až tak nevadí, mám totiž celkem dost dobrou žehličku, ale nebaví mě furt vyndávat to prkno a tak...
10. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
jéééé, já "za mlada" :grinning: Elvise strašně milovala a i dnes si ho ráda poslechnu, ale je fakt že můj vkus se už pohl trošku někam jinam... jen mám trochu problém to svý někde najít, protože tady v evropě se to myslím nedá vůbec sehnat :frowning2:
10. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
kubaka tvoje příspěvky v té diskuzi se mi strašně líbily...lépe bych to v životě nenapsala :wink: :slight_smile:
10. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
my se s kubakou známe z tématu "miminko a puberťák". taky ji čtu ráda,a dokonce mi nevadí číst některý maminy, když si myslím něco jinýho. jenom mi vadí debata ve stylu: "ahoj, co ty? já nic. tak to je blbý.a proč? nevím. tak to jo."
10. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz
gabri založila nové hladové mléko na kojeencích. ani adminky nejsou pro ni autorita. možná přijde, mohla bych jí někde vyčíhnout.....
10. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz
No, dík za pochvalu, ale stejně nebylo moje pitomé řečnění nic platné. A nakonec mi z toho bylo taky nanic. Přeci jen jsem měla trochu výčitky, že jsem se jim vysmívala :frowning2: To nedělám, ale tady jsem se prostě už neovládla. Jako někdo u Hladového mléka - tam jsem byla teda úplně zmatená nakonec

Taky čtu ráda chytré věci od chytrých lidí, i když třeba nemám stejné názory. Ono totiž když člověk toho dost ví a umí říct a ví, jak podložit - teda nepřekrucovat, ale fakticky a poctivě, tak i z toho se spoustu věcí dozvím. Já mám třeba takhle perverzně ráda i komunistu Miroslava Randsdorfa. Je to komouš, ale zatraceně chytrý, sečtělý, umí mluvit plynule, řekne spatra spoustu informaci a trefných analýz, není to blbec - akorát že mě teda o komunismu samozřejmě nikdy nepřesvědčí. Už jsem v něm žila...já, dříve narozená...
Ale je to totéž, co píše berenika.
mimochodem - náš puberťák se vrátil z prázdnin a maličký se mu vrhnul kolem krku :dizzy_face: Sladký obrázek sourozeneckého shledání . A slza matičky zjihlé ukápla na práh bytu, jež byl svědkem láskyplného výhřezu citů dvou dětských duší...
10. srp 2009 ve 23:31  • Odpověz
dobrý večer :zipper_mouth: já sem pořád nakukuju jestli to tu žije,tak jako na hladovém mlíku a ono ne :fearful: mám tušení,že admini úplně blokli Gabrince IP adresu a už se sem nedostane,ale nechci malovat černa na zeď :zipper_mouth:

jinak žehlení je pro mě zbytečná stráta času,nežehlím už hoooodně dlouho,věším tak,aby to nebylo pomačkané a to co je,tak se narovná na nás :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 23:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz
pro ty, co nerozumí - třeba gabri - normálně se rozbulím, když Velký Bratr prská Petasovi na nahatý bříško a ten se řehtá, až lape po dechu....
10. srp 2009 ve 23:35  • Odpověz
bea, gabrianka je na kojencích...znovu to otevřela a ted se diví, že tam nikdo nepíše. mám nutkání, i nápad, ale jdu spát, těším se zas na vás zítra a dobrej nápad tahle "slezina".
10. srp 2009 ve 23:37  • Odpověz
berenika :grinning: :grinning: Teda se divím,že Gabri nepřišla sem,když je to tu na její počest :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 23:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz
dobré ráno

kubaka...ransdrorfa s manželem taky svým způsobem obdivujeme za jeho inteligenci...škoda, že není na naší "straně" :grinning:
11. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
jé,ahoj holky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: andy-dobrý nápad,když to je ve volný diskuzi a nadpis je takový jako všeobecnjavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')ý,tak si taky myslím,že by to neměli zamykat,i kdyby jsme se bavili o všem a o všech :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
ahojky ja uz gabri psala ze to tady je a nic :confused: tak jeste pockame
11. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
asi je bloklá...takže se nejspíš nepřidá :grinning:
11. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
jsem tu :grinning: odpovim na to,na co znam odpoved...ale ty andy tez odpovidas mamcam na hodne...budes asi taky tak znala jako ja :grinning: si delam prdel :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
téda holky, vy jste toho tady nakecly, kdo to má dočítat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bré ránko
11. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
ja chci byt taky admin :grinning: to by tu byl bordel :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
tak už jsme tu všechny, nebo ještě někdo chybí?

berenika39: nemusíš s kojencema končit, malé je 15 měsíců a taky tam chodím, ono na batolatech to tak nežije
11. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
ahojky gabri to je dost..kdyz uz mluvime o spatnych matkach tak dnes jsem si vzpomela na kamaradku mala se ji narodila se zapalem plic ..nak ji to nesere..kouri pred ni doma coz to ale zapali si i travu pred malou :pensive: chudak dite uz jsem si kolikrat rikala ze ji promluvim do duse,ale zacinam pochybovat jestli to ma cenu..podle toho jake ma nazory tak by me vomyli
11. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
jo holky a já žehlit musím, Jiřík měl jako mimčo atopák a malá měla před pár měsíci taky náběh, tak to nechci moc dráždit. Sice se toho oba zbavili, ale atopák se může kdykoliv zase objevit, tak se vyvarováváme skoro všemu, co ho způsobuje.
11. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
jeudi taky znam jednu takovou co ma tri decka(kazde s nekym jinym dokonce jedno i s romem) a huli doma travu chodi parit a tak..sestra svanactileta ji porad ty decka hlida..byvala soussedka od svagrove...to uz jsou extremy jsou fakt ruzne matky nebo ted mi jedna znama rekla ze jeji kamoska ma doma dve(take kazde s jinym)ta mala devitimesicni pipinka nezna nic jineho nez jen vajicko(autosedacku)nikdo si ji nevsima ji cely den jen kasi a ta jejich matka chodi porad nekam nahanet chlapy a nechava na hlidani vsem ruznym lidem...a kdyz se doma zastavi jen se osprchuje,namaluje a zas vypadne..ani decka nepochova..ten jeji ctyrlety syn pry citove strada chce se tulit ke kazdemu :frowning2:
11. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
gabri co tim chces jako rict ja mam deti taky kazde s jinym.jo to uz jsou extremy nejhorsi je ze jich neni malo ale slysis to kazdou chvili tak proc si ty deti porizujou kdyz se chtej chodit bavit..ja taky rada chodim na diskoteky a priznam ze se nemuzu dockat az vypadnu zaparit ale ne kazdy vikend nebo den
11. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
jeudi, i obě moje děti mají vlastního tatínka :grinning: Když jsem otěhotněla s Jiříkem, bylo všechno o.k. do čtvrtého měsíce těhu, pak se to bývalému rozleželo v hlavě a z prvnotního nadšení přišel na to, že na to ještě není připravenej a rozešli jsme se :confounded: . Ale když byl malému rok poznala jsem nynějšího manžela, po roce a půl jsme se vzali a za další rok na to pořídili Anežku. Jsme normální rodina a nikdo by neřekl, že Jiřík není manželův. Oni jsou si dokonce podobní, tak když to neřeknu, nikdo nic nepozaná :sweat_smile: . Jinak já si taky jednou za čas zajdu posedět s kamarádkou na víno. Diskotéky ty uže ne, na to už jsem dost stará.

mmch Peroli, na těch 30 fakt nevypadáš.
11. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
to ze mas dve deti kazde s jinym to je jedno v dnesni dobre totiz chlapy jsou drsni co si budem povidat...udelaji dite a babu nechaji..tim jsem nechtela rict nic ale doplnila jsem to k tem matkam jake jsou..ale ona pari kazdy vikend obadva dny a pres tyden chodi furt za nejakyma chlapama pro penize se kteryma se seznamuje pres net nebo inzerat to je na dlouho..me stacilo jak jsem ji potkala pred14dny na diskotece krouzila tam kolem kazdeho a sjizdela od shora dolu...ja taky se zajdu pobavit ale vim ze me deti jsou v dobrych rukou manzela a ze se o ne postara...nesverila bych je zadne kamaradce ani.nepocitam tu v baraku na chvili k sousedce kdyz jdem na velky nakup ale ji znam a vim ze je to super zenska starostliva..ta kdyz hlida tak opravdu hlida a venuje se tem detem.
11. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
tak a já jdu vařit
11. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
ja mam dnes hotovku z mrazaku takze mam cas :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.