• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

☺pokec pro holky z "hladového mléka"☺

(Zamčená)
23. prosince 2009 
ja nevarim manzel ma obed v praci filipek tu neni malej ma flasku a ja jist nepotrebuju..jinak ja diskoteky jooo jeste na to ma docela vek tak to musim vyuzit..ale taky uz to neni co to bylo je to tam samej pubertak vetsinou..asi zacnu chodit do oldies :slight_smile: no a nas filipek je po svem tatinkovi ale to nikdo nevi jak vypada a me rozhodne podobnej neni ma hnede oci ja modre a korat vlasky ma po me a kazdy rika memu manzelovi ze by filipka nezaprel pritom neni jeho bio otec ale ma ho rad a nastesti rozdily nedela..a malej jiricek ten je zatim podobny me akorat nosiceka usi ma po tatkovi..gabri ja ti musim jeste podekovat ja jsem taaak stastna malej je jak slunicko ani nepipne chudak koukal a z niceho nic usnul!!bez zavinky!!!
11. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
bobisek je mu dobre no..tak to mi tu mame jednu diskoteku kde pubertaci nechodi a je to vylozene od veku pr.20az 40.je tam skvele.jmenuje se muza neboli venuse..hraji tam starsi hity ale i novinky proste vse.a jeste na sumbarku-gogo.tam jsou vybrane dny o vikendu nekolikrat v mesici kdy se toci kolem tycek lesbicky nebo striptyz,pansky,damsky ale i vikendy kdy je jen diskoteka a to je tam super zahraji ti co chces a vyradis se tam dosyta :grinning: pak rano stoupnu na vahu a mam o dve kg mene :grinning: dobra terapie na hubnuti.jeste s tou vodkou s light red bulem :grinning:
11. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
vodku jsem v zivote nepila myslim samotnou ja jsem mekota na alkohol dam si vino s colou nebo naky drink a staci mi to jednou o uz je hooodne davno jsme ze segrou vypili flasku tequili a od te doby ji nemuzu citit stejne tak nesnesu nic jablecneho bleee..ani bonbon jablecny.kdybyste holky nebydleli vsechny tak daleko tak jsme mohli vyrazit vsichni
11. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
jééé, kdyby tak byl nějaký takový tančící klub v Praze - pro mírně rozklížené matky středního věku. Je to džungle, buď pro mladé pařany, což fyzicky i nervově nezvládnu anebo tanečky pro stařečky a to ještě taky nejsem. Nevíte někdo o mírné taneční zábavě právě do 40 věku?? :frowning2:
Já miluju dobré Mojito, to můžu alko i nealko - teď ho dělají v KFC a je fakt docela dobrý. Ochutnaly jste?
11. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
nee ja do kfc nejezdi mi zas do mekace a tam miluju karamelovou zmrzlinu ta je luxusni takovyho karamelu tam je..jinak mochito miluju ale jen nealko s tim alkoholem mi to nechutna..kubaka v praze nic neni jo??tady u nas v pisku je..jmenuje se to canal la manche a chodi tam od tech 20 az treba do 50 ..minule tam paril dedula bez tricka uplne z nej lilo..ja cekala kdy ho klepne..je to tam ale dost maly
11. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Tak diskotéky mě moc neberou, ještě tak nějaký rockový festival a tam i věkeme zapadnu, tam je to jedno, ale musím počkat s fesťákama, až děti odrostou, teď nemám hlídání, takže útrum. Když jdu s kamarádkou posedět, tak hlídá manžílek, ale na fesťák by mě asi samotnou nepustil, hlavně teda by chtěl jí taky. Za mlada jsem na diskotéky chodila, ale to jen proto, že tam chodili všichni. Ale rockové koncerty mám radši od malička. Nebo se sebrat jen se spacákem a vyrazit do Přírody, projít pár zřícenin a přespat pod širákem. Jůůů to mě chybí.
11. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahoj holky...zdravím tě gabri...nestíhám, dočtu vás večer :wink: :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
nak mrtvo ne?co je?
11. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
kubaka ten tvuj malej klucik je jak z reklamy :dizzy_face: ty oci veliky modry je krasnej :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
no piste nebo uz spite?se nudim
11. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
ahoj holky,

no co je, kde jste kdo? :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
11. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
mojito znam docela dobry ale dokazala bych bez toho...vodku samotnou bych v zivote nevypila max.s dzusem nebo red bulem atd..vino nesnasim mam k tomu dva duvody ale to je jedno ted...jeste rum s colou ten jo...ja rada tam kde se vytancim a odreaguju..rockovky by zas nebraly me asi bych se mirne nudila :frowning2:
11. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
gabri, já už rockovou muziku poslouchám od ranného dětství, mám o 4 roky staršího bráchu a šla jsem v jeho šlépějích. Ráda si poslechnu i nějakou punkovou kapelu.

a co se alkoholu týče, tak já si jednou za čas dám víno. Přes léto pivo :sweat_smile: a na dovolený u moře mi nejvíc chutnali kokteily (sex on the beach, tequila sunrise, mojito... atd.). A protože jsem se narodila na moravě, tak jednou za čas panáček slivovice taky neublíží.
11. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
slivovice?tak to je to jedine co nemusim :frowning2: :sunglasses: to pali az v prdeli :grinning:
11. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
a rum sem zapomela napsat z toho se mi zveda kufr jen ho citim..holky mam nakou blbou naladu..myslite ze to muze byt jeste porad poporodni deprese?
11. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
jeudi, může jsi ještě v šestinedělí, já byla v šestinedělí protivná jak sáně
11. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
jeudi jak spatnou naladu?z ceho'?
11. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
ale nak jsme se chytli s manzou tak sel do hospody a saaam...ja sem hrozne zarliva to je ten problem a je mi zle od zaludku :frowning2: sem hrozna ja vim
11. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
ahoj, no už mi dneska ten můj nějak podezřele naznačil, co pořád po večerech sedím u pc....řekla jsem, že si jen čtu gabrianku, tak si šel číst....

jinak jsem štastná, že opouštím kojence, protože na batolatech se snad nebudu muset číst ty bláboly v každým tématu.

jeudi, klid, oni ti chlapi si v hospodě postěžujou mezi sebou uleví se jim....nebruč.

piju víno, dobé červené, denně, skleničku, někdy dvě.
11. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz
bereniku ty si nedas pokoj abys do me nesila jsi uplne marna vis to? :grinning: jen se usmivam...ale holky to chteji takze muzes se zacit hadat rada te budu nasledovat :wink:
11. srp 2009 ve 23:16  • Odpověz
andy moc děkuju, sice to pro mě není nic nového :sweat_smile: :grinning: ale potěšilo mě to... dodnes si pár lidí myslí, že je Linda moje mladší sestra :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

tak s chlastem se k vám nepřidám, protože vůbec nepiju.. a to ani na silvestra... i tam si připíjím kolou... ne proto že bych byla nějakej šílenej abstinent ale mě to prostě vážně nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a s těmi dětmi... s manžou jsme spolu skoro 9 let a máme 12 letou dceru :sweat_smile: :grinning: takže asi tak

jo a ty "matky"... teď to nemyslím jako moralizování, ale nepřemejšleli jste někdy, že by jste na ně anonymně zavolali socku nebo poldy? protože hulit trávu před dětmi, je už fakt dost silný kafe :frowning2:
11. srp 2009 ve 23:26  • Odpověz
netřeba. tady normální pohoda, nemusíme to kazit. a témat je tu plno jiných....
11. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz
peroli fakt je ten ze ne kazdy rekla bych skoro vubec nikdo k tomu nema tu odvahu...kdybys videla jeji tri pekne deti a ty dve starsi holcicky jsou hodne rozumne hodne a slusne..sice nechapu ale je to tak..ono je lehko poradit ale realizovat to to uz neni zadnej med
11. srp 2009 ve 23:29  • Odpověz
a kolik jim je?
11. srp 2009 ve 23:30  • Odpověz
8,7 a 4
11. srp 2009 ve 23:31  • Odpověz
ne kecam...7,6 a 4 :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 23:32  • Odpověz
tak to jsou ještě fakt prckové :frowning2: ty budou mít teda vzpomínky na dětství :cry: :cry: doufám, že se brzo osamostatní a tu matku kopnou do prdele :angry: už jsem to nejednou psala ale jak jde o děti tak jsem opravdu strašně nekompromisní a okamžitě bych ty rodiče zavírala a zavedla znovu trest smrti - každej kdo nějak ublíží dítěti je v mých očích odepsanej a nic jinýho si nezaslouží :angry: , protože ty děti až vyrostou to budou mít celej život v sobě a odrazí se to na jejich dalším životě, pak na jejich dětech a jde to pořád dokola, takovej nekonečnej kolotoč :cry: jen malé procento takových dětí se dovede odrazit ode dna, všechno hodit za hlavu a začít znova :cry:
11. srp 2009 ve 23:36  • Odpověz
pro mě jsou děti opravdu posvátný a neskutečnej dar a i když mě Linda někdy neskutečně sere (to je ta puberta :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tak bych v životě neměnila (a to jsem otěhotněla v 17 a porodila v 18 :wink: ).... Filípek je ještě miminko a moc hodňoučký ale jsem zvědavá jaká bude jeho puberta :sweat_smile: půlka vlasů mi vypadá z Lindy a druhá z Fildy... to mám vyhlídky, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale fakt se na těším :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 23:41  • Odpověz
ta jejich matka to taky pry v zivote nemela lehke(jen co jsem slysela od ni ale to ted ver nebo ne)ta jeji mama taky pry chlastala a pred pul rokem ji zemrela na rakovinu a ona ma ted sverenou do sve pece prave tu dvanactiletou svou sestru kterou vyuziva k tomu hlidani vecnemu prave...
11. srp 2009 ve 23:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.