• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

☺pokec pro holky z "hladového mléka"☺

(Zamčená)
23. prosince 2009 
jenom ještě doplním, že když jsem v těch 17 měla podezření že jsem možná těhotná tak jsem se cestou k doktorce modlila abych fakt byla... hrozně jsem se na to mimi těšila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 23:42  • Odpověz
to je přesně vono... nekonečnej kolotoč :cry: a ty děti až vyrostou to nejspíš pošlou dál :cry: :cry: :cry:
11. srp 2009 ve 23:43  • Odpověz
peroli je to mozne ale neni to vzdy pravidlem..nekdy ty deti prave nechteji zakladat svym detem to samy jaky to mely predtim ony protoze vedi jak jim bylo..je to ruzne
11. srp 2009 ve 23:50  • Odpověz
tak snad budou patřit k těm šťastným, kteří si z toho vemou ten správnej příklad a jednou budou mít spokojený rodinky... i třeba s brokolicí ve třech měsících :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 23:55  • Odpověz
ze jo :grinning: a nahodou peroli nemas zkusenosti s mlekem novalac ze?
12. srp 2009 v 00:11  • Odpověz
ja bych tam zavolala socku,ale je to kamaradka jinak se stara dobre uklizi vari a kdyby tam zrovna prijela socka tak neverim ze by zrovna hulili travu..je to normalni mamina ktera si rada obcas da brko ale neuvedomuje si ze by asi nemela pred tou malou :frowning2: berenika uz je to dobre s manzou uz dolejza tak delam urazenou :wink: a s tim naznacovanim o konikovi to mi naznacil vcera dost drsne..nakonec se kvuli konovi budu rozvadet ne??tak uz tady tak casto vecer asi nebudu
12. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

gabri, snad zase nechceš měnit mléko?

peroli, mluvíš mi z duše, děti jsou dar a fakt si jich užívám dokud jsou tak malý, protože až vyrostou, tak budou mít kamarády a budou na mě kašlat. Teda vím, že mámu budou potřebovat vždycky, ale už to nebude ono. Jinak já měla taky asi v 17ti letech podezření na těhu. Měla jsem spožděnou MS o 42 dni. A taky to tenkrtát pro mě bylo trošku zklamání, že nic. Ale teď jsem ráda, že jsem měla Jiříka až v 25 a to jsem chtěla ještě počkat, ale osud tomu chtěl jinak.

a nejvíc mě štvou ty mámy, co jim děti rostou takřka na ulici, ani nevím, že mají mámu a jsou zanedbané a ještě horší je, když je k tomu mlátí apod. Takové si nezasloží být matkami. Je to hrozně nespravedlivé, protože někdo, kdo by mimčo moc chtěl, tak ho mít nemůže. V mém okolí je takových holek fůra.
12. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
tak ja v 17 letech mela podezreni na tehu a potvrdilo se musela jsem na interupci :frowning2:
12. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
jeudi :cry: to je škoda... jestli to není moc osobní z jakého důvodu?
12. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
andy zeptat se muzu ne?to jeste neznamena ze ho hned kupuju..hipp nam sedi ale na novalac jsem slysela take same chvaly a kdyz uz jsem u toho kdyz maminky davaji priklad bebu a kasicku sunarku to jsou take jine znacky ne?a v te kasi mam take mleko UM jako primo v UM takze bud si protirecme nebo udejelme vse tak jak ma byt
gabri to mléko neznám protože ještě plně kojím
Andy, nápodobně, přesně to je ono... taky znám ženský co mají úžasnýho chlapa (jako já :dizzy_face: ), perfektní vztah, velkej krásnej dům, hodně vydělávají, velký drahý auto, atd atd.. no prostě se maj fakt hodně dobře, ale to miminko jim prostě nejde a nejde :cry: :cry: já sem vždycky zastávala názor že radši budu s miminkem pod mostem ale BUDU ho mít než mit barák jak krávu ale prázdnej... proto jsem si tehdy vlastně v těch 17 přála, abych to miminko opravdu čekala
12. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
peroli - taky puboš doma? mám to v plné síle. ten náš kluk je vypečený. Linda že je tvoje mladší sestra? Tak mě včera taková mladičká maminka, která si chtěla v kavárně povídat uzemnila dotazem, zda jsem matka, nebo babička. No řekněte, vypadám snad tak staře? Náš Marián je jak reklamní dítě. Oči má pořád velké. Zrovna tu kňučí a rve se mi na klín.

Andy - sex od teh beach bude v září, až odjedu sama na Zakynthos s Mariánem - virtuální. už se na ty koktejly těším, ale taky spíš nealko. To Mojito mi chutná taky víc bez alkoholu.

jeudi - ono tady asi pro mou věkovou kategorii je, ale kdo to má hledat?? :grinning: Jsou tu tisíce klubů, ale jak nikam nechodím a s pařany se nestýkám, tak samozřejmě nemám přehled ani zdání. Moje kategorie jsou Beatles a 60,-70 léta. :dizzy_face:

gabri - já zpočátku kupovala kaše bez mléka a přidávala Bebu nebo Nutrilon - pač mi nějak přišlo, že aspoň vím, které mléko tam sypu. Ty s mlíkem člověk nemá zdání, co je to za mléko. A musím říct, že takto namíchané i podstatně líp voněly. Třeba rýžovo kukuřičná Sunarka bez mléka byla s Nutrilonem vyloženě lahůdka. Chutnala i nám a voněla nádherně. Ta s mlékem už tak dobrá není. Nevím, čím to je.
12. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
kubaka:
jj taky puboš :stuck_out_tongue_closed_eyes: u ní to teda zatím je ještě celkem v poho, jen když člověk řekne něco, co se jí zrovna nelíbí nebo nehodí tak buď vyvrátí oči nebo si tak trošku jakoby odfoukne ale nejhorší je teď u ní pořádek :angry: a nejlepší je že skoro vždycky když má uklízet tak nejpozději do hodiny "mě není dobře" :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: já sice nejsem úplně takovej ten šílenej pedant na pořádek (i když uklizený tu mám pořád), že bych si třeba jako tchyně brala dovolenou na to abych mohla naklidit :sweat_smile: :grinning: (i když uklízí každej den) nebo že bych každej den pucovala záchod (ten stačí ob jeden dva dny), koupelnu (1x za týden dva) nebo země (1-2 za týden)... to zas ne, ale ten její bordel mě fakt točí :angry: :rolling_eyes: přitom dostala tady v bytě ten největší pokoj a má tam tolik úložnýho místa a hlavně krásně vyřešenýho ale ona? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
12. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
12. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
ale zeny co maji chlapy kteri maji prachy jsou vetsinou podvadene(ja osobne znam pet pripadu)a ti maji milenky..jako neni to podminkou ale funguje to tak z 80procent...jinak kase sunarky jsou fakt nejlepsi... :slight_smile:
12. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
peroli tuhletu fotku znam..je skoro vsude na netu a je to nadherne :slight_smile:
12. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
puberta je věc...Velkýho Bratra doběhla hodně pozdě, pořád byl zlatej, nevyváděl, jen přiměřeně...přišly 18.narozky a jak když střelí. Nejchytřejší, nejlepší, všichni ostatní úplně blbý, prostě mistr světa amoleta. Nervy to byly, ale párkrát jsme ho nechali nabít si ústa, a najednou pochopil, jak život funguje a je zpátky, pohoda. Chce to prostě maximum trpělivosti. A určitě to mají holky jinak než kluci.
12. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
náš začal být úplně mimo, diskutuje, do všeho abych ho rvala heverem a dokonce se stával závislým na PC hrách, takže jsem je utnuly úplně. Bude chodit do klubu mládeže, kde jsou terapeuti a dělají různé aktivity. Jinak on byl vždycky pohodové, smířlivé dítě a i teď s porovnání s ostatními je úplně zlatý -ale jak jsem řádově zvyklá na jiné dítě, tak teď mě to teda unavuje, pořád se s ním dohadovat. Je to stejné jak s tím batoletem. A bordel v pokoji mají neuvěřitelný. Dělají ho oba a nedá se tam vstoupit. Na úklid mám uklízečku, takže řeším jen rozházené věci po bytě - i tak je toho dost, co to batole dokáže.
To nám to ovšem bude ještě pár let trvat - je mu 13,5, takže asi to bude mít různé fáze - jak to tak čtu u tebe bereniko :sweat_smile: .
12. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
peroli ..za prve skola za druhe ja sama byla jeste dite za treti ten co jsem s nim byla (byli jsme spolu dva roky)tak o tom nechtel ani slyset..dal bydleni a vse okolo a bylo toho moc dlouho jsem se rozhodovala.a oplakala to dnes uz sem s tim smirena ale kolikrat si rikam ze ted bych mela petiletou treba holcicku...bude to znit sobecky ale nakonec jsem rada ze to tak dopadlo..kluka jsem mela nevybourenyho a vedela jsem ze to neni laska na cely zivot..otehotnela jsem pres prasky takze ani antikoncepce neni stoprocentni :angry:
12. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
se bavite o puberte ja se na to taaak tesim ale to je jeste za dlouho
12. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
zdravim z dovolene pak pisnu :sunglasses:
12. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
jeudi, na co se těšíš? Až budou děti v pubertě? Upřímě, z toho mám hrůzu. Když vidím synovce, co je mu 13, tak mi to stačí. A taky si pamatuju na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kubaka, ty jedeš na dovču sama s nejmladším synem? Pochopila jsem to tak nebo si sedím na vedení. :sweat_smile:
12. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
jeudi já ti nechci brát iluze ale u vás je puberta za chvíli.. Lin ji chytla tak okolo 8, 9 let :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
peroli kluci jsou pomalejsi...jen se bojim ze se chytne blbe party a to pak muze byt vychovany sebelip a nic s tim nenadelam a jak bych ho videla s travou tak bych ho prerazila vejpul..ale prave se bojim ze se to nedovim a nebo dovim ale az bude pozde...vim jak sem se chovala ja v puberte nastesti jsem mela dost rozumu a zmatorila se
12. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
jeudi tak myslim ze trava je jeste male zlo na to co tu posloucham od lidi z okoli a co se vic mnohdy stava..
12. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
Andy - nesedíš si na vedení :slight_smile: , fakt jedu jen s malým Mariánkem. Oba chlapi jsou strašní peciválové - MM se vyjádřil, že ho "furt někám tahám" - tak ať si trhne nohou, já potřebuji něco vidět a zažít. A náš puberťák se všude okatě nudí, protože by byl taky nejraději doma s tátou a čučeli na DVD a vyžívali se v domácím kinu.
Mám já zapotřebí jet na dovolenou a koukat se na ně, jak jsou otrávení a protivní? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemám. A ještě za to platit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Marián je šťastný, když někam jdeme, líbí se mu všude - máme hotel přímo na pláži, od bazénu k moři je asi 10 metrů, takže píseček, voda, bábovičky všechno nadosah. Miluje přelívat vodu . A já budu ležet na lehátku, :sunglasses: pít nějakou tu barevnou ňamku s paraplíčkem a konverzovat s okololežícími rekreanty. Bez dalších starostí o někoho. Když jsem někde sama jen s malým, zjistila jsem, že mám nejmíň starostí a nejlépe si odpočinu. Já už se těšíííím - včera jsem doplatila zbytek, koupila nový kufr, maličký bazének malému a sobě nové plavky. :grinning: :grinning: :grinning:

jeudy - neboj se, že něco nepoznáš - myslím, že to vycítíš rychleji, než by to kdo pochopil. Opravu si myslím, že když má dítě základ z rodiny, zázemí a důvěru v rodiče, vyrůstalo psychicky v pohodě, tak riziko, že se právě chytne něčeho tak patologického jako drogy nebo nějaká nebezpečná parta se hodně snižuje. Bude sice různě blbnout a samozřejmě bude procházet změnami a výkyvy - jak psala berenika, ale nemyslím, že by se slušný a normální kluk dosta na nějakou moc šikmou polochu.

Ona ta puberta je odrazem i nás rodičů, podobně jako období vzdoru u batolete. Musíme si jako rodiče prostě věřít - jsem přesvědčená a mockrát se mi to potvrdilo, že na děti ohromně působí rodičovská sebejistota. Když nás vidí klidné, když máme vždycky situaci v rukou, víme si rady a nelamentujeme způsobem: já už kluku nevím co s tebou, no řekni mi, co s tebou mám dělat?" že to má na ně ohromný účinek. Neumím to přesně napsat - i MM musím v poslední době upozorňovat, aby se netvářil jako chudák, který neví, co má s těmi dětmi dělat, když na něho dorážejí :frowning2: - říkám mu: je nezajímá tvoje nejistota, ony chtějií silného otce a ty si musíš poradit se vším.
Zvlášť teď v té pubertě to hodně vnímám u Dana. Přijal, že jsme mu zatrhli počítač - rezolutně, našla jsem mu klub mládeže, plavání a ještě musím zařídit zdravotní tělocvik. Prostě jsem to tak rozhodla a on se podvolil bez řečí. I kámošovi psal v mejlu, že má doživotního zaracha na PC :grinning: :grinning:

to jsem se rozepsala - je to zkrátka naše téma. Teď ten puboš má víc potřeb než to batole. To jen dělá binec a vesele všude lítá :grinning:
jdu hají
12. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz
autor
kubaka, tak to je super, tak to si to užijte, taky jezdím sama s dětma, ale teda jen po čechách a většinou ke kamarádkám nebo tak. K moři bych bez manžela nejela. Ještě tak s jedním dítětem, ale s obouma sama to ne. Stačí, že jsem s nima skoro pořád sama doma natož ještě na dovče.

jeudi a že kluci jsou pomalejší :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mě přijde, že Jiříka už puberta občas chytá. Vlastě od té doby co začal chodit do školky. To jsou občas výjevy :sweat_smile: že se nestačím divit. Ale to všechno k rodičovství patří. Vždyť my jsme se taky rodičů něco natrápili, tak teď si to musíme všechno užít my s vlastními dětmi. Je to věčný koloběh.
12. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz
ahoj ženy, matky a kamarádky (doufám, že jsem nikoho neurazila oslovením :wink: )

nějak nestíhám, peru, žehlím, zpracovávám ovoce od tchýně.... mám plnej mrazák švestek,meruněk... asi bude krize nebo co, když nás tak zásobila :sweat_smile:
v mrazáku nemůžu najít ani maso :angry:
Sofí roste 3.zub, takže máme doma veselo. Nejí, jen pije mlíko,brečí, kadí a maá opruzenej zadek a já z toho začínám šílet. Dnes jsem se zavřela do kuchyně a dělala jsem, že něco dělám a dítě nechala chlapovi :sunglasses:
No ale nevydržela jsem to :sweat_smile: a šla jsem Sofí aspon namasírovat dásně gelíkem na prořezávání zubů.
Pak jsem ji uložila a usnula až ve 22hod. přes den spala od 11 do 14hod. a už jsme začínala být nervozní, jestli je ok, tak jsem do ní aspon štouchla, abych se přesvědčila, že ok.

kubaka, ta jedeš na dovču? já bych taky potřebovala a klidně sama se Sofí.jak píšeš, že sama s prckem toho zvládenš víc, než když asistuje chlap, tak to taky tak mám. s chlapem je to na dlouhý lokte.

-máš hlad ?

on
- ne

- tak fajn ,jdu si udělat to a to

on
- a je něco k jídlu?

-koukni se do lednice, je tam toho plno

on
-a co si mám vzít?

-na co máš chut

on
- a co se má (může ) sníst

-to , na co máš chuť

on
-když já nevím, na co mám chut...

no a takový dialogy mě vytáčí :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 23:37  • Odpověz
he
trošku jsem se rozepsala :sweat_smile:
13. srp 2009 v 00:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.