• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

☺pokec pro holky z "hladového mléka"☺

(Zamčená)
23. prosince 2009 
gabri od huleni travy uz chybi jen krucek zkusit neco tvrdeho
13. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
dobré ránko,

soanpe, koukám, že si taky ponocovala, taky se poslední dobou dostávám do postle kolem jedné až druhé ráno, ale když mi teď malá spí do osmi, tak je to pohoda. Horší bylo to období, kdy vstávala v 6. Jinak takové dialogy taky doma vedeme. A úplně nejhorší je, když se zeptám, co mám uvařit, odpověď: "jídlo" . No to by mě šlak trefil. Já hrozně ráda vařím, ale každý den vymyslet co vařit je docela záhul.

jeudi, naprostý souhlas, většinou to začíná trávou
13. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
sonape - hezký dialog - u nás ještě obohacený:
kde je máslo :angry: - aha,
a dyť tu nejsou rajčata - :angry: aha tady.
a ta šunka tady někde je? Já ji nevidím :angry:
To už zvyšuju hlas a hlásím něco jako že je tady někdo slepej a to se rozčílí řka: když ty to tam vždycky tak schováš :unamused:
To je pak lepší jít do té lednice a vyndat mu všechno
13. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
tak tohle u nás není...na tohle se spíš ptám já, páč králem kuchyně je manžel a já pořádně nevím, kde co je...bohužel na mě je to čištění kuchyně...a to bych vám nepřála vidět :angry: :grinning:
13. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ...jste byly u nás, ne?
co chceš k večeři? nevím. na co máš chuť? to je jedno. a chceš to s chlebem nebo bramborem? to je jedno.
atd atd....
13. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

tak koukám, že ohledně lednice a jejího obsahu je to všude stejný :grinning: :grinning: :grinning:
Sofí opět nespala :angry: zuby jsou prevíti!!!
ted řádí jako černá ruka, naučila se přepínat televizi a objevila květináče s hlínou :angry: :angry: :angry:
odpol. jedeme na návštěvu, tak se loučím avečer jsem tu jak na koni :wink:
13. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
tak to mi máme ještě úplně jinak... manža si v ledničce najde co potřebuje a občas udělá nějakou hamku i pro nás :dizzy_face:
13. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
jen by s tím občas nemusel tak experimentovat...ty patvary co někdy vytvoří vypadaj setsakra zajímavě :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
schwarzi máš novou fotečku, že jo? :dizzy_face: moc hezký :wink:
13. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
taky mi to neco rika s tou lednickou prijde otevre lednicku a kouka do ni pul dne a nic si neveme a zase ji zavre..manza ted posledni dobou dela vecere a jak rikas peroli obcas rad experimentuje..a vzdycky nez to jde varit tak rika:milacku dneska ti udelam veceri,na tu nezapomenes...no a ma pravdu :grinning:
13. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
jednou mi třeba nabídl rybí pomazánku a na to dal olivy... vím, že asi někdo řekne, že to není nic až tak hrozného a bude mít možná pravdu, ale ne když vám to nabídne v těhotenství :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale zase na druhou stranu jednou dělal myslím pstruha na pánvičce a byl mňam mňam :wink:
13. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
bleee ryby nejim a olivy uz vubec neee :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak nejradsi mam kdyz mi udela smazeny hermelin a hranolky sice je to kaloricka bomba ale zas tak casto mi nevari :wink:
13. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
peroli, tak můj chlap taky občas vaří, někdy je to i dobrý, ale občas jsou to taky experimenty :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ňam, ňam ryby já ráda moooooc

můj manžel vaří vynikající špagetky, taky umí skvělou vaječno omeletu a naproto luxusní pizzu (domácí), ale jednou dělal polívku a to jsem teda nepozřela, tam plavalo kde co. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
muj manzel umi uvarit caj ,kavu ,vajicka a ted se zacal snazit a dela docela dobroty ale kdyz dela maso v troube tak to je jak zvejkacka,ale ochucene dobre
13. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
MM uvaří akorát ten čaj, kávu a dobrou instatní kašičku malému - ale tak strašně dlouho ji míchá, že mi to leze na nervy a malý mezitím kňučí pod ní a huláká "mňaminkááá - hami" A táta pomalu míchá a míchá.
My milujeme z ryb jedině čerstvého lososa - jen osolit, obalit v mouce na pánvi upéct. To se můžeme utlouct všichni čtyři. Dnes jsme ho zrovna měli a Marián lítal ode mne k bráchovi a loudil maso - brambůrku vyplivl, když ji dostal do tlamičky. :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
kubaka to mi povidej ze vse dela dlouho..mi prijde ze to dela schvalne :angry:
14. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
jeudi - ha ha, tak MM dělá taky vůbec všechno pomalu. Kdybych já fungovala jeho tempem, tak nestihnu ani třetinu toho, co zvládám. :grinning: On má na všechno dost času - jen v koupelně je ráno půl hodiny.Dodnes jsem to nepochopila - holí se totiž večer. Má rád své rituály, vstává v šest ráno a odchází se synem v půl osmé. A pak si stěžuje, že není vyspaly :sweat_smile:
14. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
muj chlap nevari vubec!jeudi tak dramaticky bych to s tim ze od koureni travy chybi malo k necemu tvrdsimu nevidela...ja osobne travu zkusila mnohokrat ale nikdy v zivote me to nesvedlo tedy k nicemu jinemu nebo tvrdsimu
14. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
gabri ja taky travu kourila kdyz sem byla mlada byla na intru a chytla se blbe party nechybelo malo a litala sem v necem horsim... :pensive: vychovatelky na to prisly a volali to domu od te doby sem na intru nebyla musela sem i na jinou skolu v miste bydliste aby na de mnou meli dohled..a nastesti i vlastnim rozumem sem si vse sama uvedomila dneska bych to do huby nedala bleee

kubaka tak to mame stejne chlapy ten muj je v koupelne dyl jak ja nez se oholi vsude vykoupe navoni a buh vi co tak tam stravi pul dne..jeste ze se chlapy nemusi malovat bo by jsme se nevyhrabali
14. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
já jsem asi ze starší generace, ale nevzala jsem do huby ani trávu ani nic horšího. Nikdy jsem nekouřila - nesnáším to. Tyhle experimenty mě vůbec nelákaly a ani je nemám potřebu zkoušet. Je to asi od nátury. Byla jsem taková ta holka, co chodila na střední do divadel, na koncerty, do kina, bylo-li na co,sháněla zakázané desky, poslouchala Hlas Ameriky a o přestávkách diskutovala s kamarádkami, kdy se režim zhroutí a co se děje v disentu - a psala básně :grinning: :grinning: :grinning: Hezká puberta a dospívání. To psaní mi zůstalo a živilo mě...
14. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
kubaka ja byla take takova az na ty divadla..ale jak sem prisla na intr potkala sem blbe lidi a chytla se jich..to koureni cigaret mi bohuzel zustalo ..nastesti nejsem ta matka ktera by doma hulila detem pod nos
14. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
holky, tak já jako mladá jsem trávu zkusila taky, ale bylo mi z toho tak blbě, že bych po ničem jiném nesáhla. A cigarety už nekouřím 2 roky. Juchůůůů.
14. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
jo, to si představte - můj muž se jednou nevědomky zfetoval marihuanou: šli na večírek s kolegy a nic netuše se tam nacpal bábovkou paní hostitelky, protože nevečeřel a nějak ho nepřekvapilo, že je uvnitř zelená. Pak vypil jedno pivo a přes hodinu bavil a okouzloval celou společnost, jak hýřil vtipem a šarmem. Pořád mu to nedošlo. Když se mu udělalo zle, konečně mu řekli, co to bylo za bábovku. Kolega ho musel dovést až domů, v tramvaji se poblil a ležel ještě druhý den. Zle mu bylo teda nepředstavitelně. :grinning: Chudák - od té doby si dává pozor, co a kde sní, popř. se zdvořile otáže, z čeho že je ten lahodný pokrm připraven :sweat_smile: :sweat_smile:
14. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
no ono davat to do jidla je docela nebezpecne..moji kamosky kamoska tenkrat jedla kolacky a nikdy v zivote je nemela a holky ji rikali at si veme jen pulku kdyz to ma poprve a ona snedla tri no a jela pro ni sanitka protoze lezela na zemi uplne bila nevnimala lili do ni vodu se soli aby se vyzvracela a nakonec musela do nemocnice..ja sem nic takoveho jeste nejedla a ani nechci fuj ted to nemuzu ani citit...kubaka chudak tvuj manza tomu muselo byt fakt hroznr kor jestli to mel poprve.
14. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
tak já se hlásím mezi neposkvrněné nikotinem a thc
nic mi to neříká a bych se dokázala bavit, tak na to mi stačí dobrá parta :sunglasses:
14. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
MM nikdy nic neokusil předtím a už ani potom , proto to ani nepoznal a nenapadlo ho, že by někdo dělal bábovku z mariány. Vyjádřil se, "že by ho taková blbost ve snu nenapadla "V tomhle jsem také oba neposkvrnění. :sunglasses:
To víš, já vařím zdravě - LSD mu do polívky nepřidávám, nejsem Marfuša :grinning: tak neměl trénink.
14. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
tak já ani nekouřím ani nepiju :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
ted uz taky k tomu abych se bavila nepotrebuju alkohol a uz vubec ne drogy ale cigaro si neodpustim kdyz nikam jdu...kubaka to ja vim ze mu z toho nevaris :grinning: ja myslela jestli treba nekdy v mladi :slight_smile:
15. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
marihuana je take lecivo a rozhodne bych to nezavrhovala,ma take blahodarne ucinky...rozdil je kdyz to nekdo huli casto neboli denno denne tem lidem uz rikam -vymazane hlavy.protoze oni opravdu jsou uplne gumy :rolling_eyes: navic kdyz se na to podivam ted zpetne co mi to dalo tak ve smes nic.akorat mi prislo smesne i to ze se lidem rika lidi :sunglasses: ale jinak je to na prd a rozhodne je podle me daleko nebezpecnejsi ridit auto ve stavu zhulenem nez opilem(samozrejme jeste v primerenem stavu)jinak alkohol si obcas dam,treba jednou za mesic ale ne na rozsekani..tak do naladicky a kourit-kourim.ono jak pise jeudi hodne zalezi jake party se clovek chytne a muze mit doma vychovu nejlepsi ale tohle my mamy neovlivnime,tohle je na nasich detickach...nebyli jsme lepsi ted nemyslim extremy a kazdy clovek na to musi prijit sam co skodi a co je spravne...puberta je nejhorsi obdobi cloveka a je to tak ze clovek opravdu dokaze v techto TELECICH LETECH nasekat mnoho nespravneho co uz mnohdy nejde ani vratit ci zmenit..ale to je zivot :zipper_mouth:
15. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
kubaka, to je dobrá story

gabri, léčivá marihuana je, ale například v mastech a ne aby se kouřila, to ti odrovná plíce víc, jak kdybys vykouřila 60 cigaret denně

jeudi, taky alkohol nevyhledávám, ale jednou za čas si pár skleniček vína dám, i když ono pár, poslední dobou mi stačí 2dcl a radši už končím, protože už nejsem vůbec zvyklá pít. A ty koktejly u toho moře, když si dáš večer jeden až dva na chuť, tak to je to taky v pohodě. My jsme vždycky s kamarádkou vzaly na začátku pobytu koktejlový lístek, každý den jsme si dali dva a a na konci pobytu jsme většinou došli až na konec. Jen jsme ochutnávali. Jinak opít se, tak z toho už jsem vyrostla. Radši celý veče popíjím 2dcl vína s 3dcl sodovky a vím, že mi bude ráno dobře než do sebe nalít litr vína a pak ráno skučet.
15. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.