• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

☺pokec pro holky z "hladového mléka"☺

(Zamčená)
23. prosince 2009 
andy presne tak ja uz alkohol nemela mozna tri roky takze ted si dat sklenku vina tak sem na srot ale i kdyz moje mamina rikala ze se po porodu za boha nemohla opit tak nevim co na tom je
15. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
andy pry to skodi jeste mene nez cigarety...hlasa svet....v tomhle opravdu nemas pravdu ale nutno podotknout ze v detech se vyznas :slight_smile:
16. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
gabri...jeden joint je jako 10 cigaret, takže nevím, zda je méně škodlivá :wink:
16. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
schwarzovka..jo?ty jsi vedec? :grinning: kravina..marihuana nema s kurivem co spolecneho..je to uplne neco jineho.ale tak si to mysli.nevim ale me prijde ze kolikrat se tady lide prou o neco v cem se vubec nevyznaji..,ale tak od toho je forum :confounded:
16. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
ja se v tomhle vyznam protoze jsem si jednu etapu v zivote o tomhle dost nastudovala z duvodu kvuli urcitemu cloveku co v tom dost jel...a muzu rict ze to opravdu zadna katastrofa jak se tvrdi vsude,neni.i v tv se jednou jeden vedec priznal,ze se to prehani ze to neni tak horke,spis naopak..
16. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
gabri - bacha - marihuana je sice něco jiné než cigára - jenže u lidí může velice snadno rozjet psychické nemoci, které jsou třeba skryté, mají k nim dispozici, ale nikdy by se neobjevily, kdyby nefetovali. Jsou to halucinogenní drogy a jako takové mají vliv na psychiku především. Nezasviní ti sice plíce dehtem, ale zato ti usmaží mozek.
Toto mám od psychiatrů, co pracují s duševně nemocnými narkomany, švagrová pracovala v detoxu. Takže si to jen tak nemyslím, ale reprodukuji....
A ani není daná nějaká dávka či doba - na každého to působí jinak, každý jedinec je jinak citlivý a má různé skryté dispozice, které jen číhají na svou příležitost.
Takže drogy- mariánku, nebo cokoliv, bych vůbec neobhajovala jako méně škodlivé. Jsou prostě nebezpečné jinak.
16. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
vědec nejsem, ale vím o tom dost..to mi věř...jinak jak říkám je to nastejno...páč ten joint zabalenej v tom papírku + se tam přidává tabák z cigaret (ano je to tak)...je vlastně to samé a navíc ještě to svinstvo, co ti ničí mozek mnohem rychleji a agrasivněji než cigára...jak píše Kubaka... :wink:
opravdu záleží jak marihuanu užíváš...odvary či masti mohou mít léčivé účinky, ale kouření...bohužel není ani trošku bezpečné... :wink:
16. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
kouření prý může v některých případech u nevyléčitelně nemocných "zeslabit" bolesti ale to už je zase něco jinýho... taky se přidávám k tomu že marjánka je jinak svinstvo :unamused:
16. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
hádej se se mnou, zda je hladové méko, či nikoli...to tu asi nikdo nerozhřeší, ale o tomhle se se mnou nehádej...je to vlastně můj obor...takže tak :wink:
16. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
ja sem taky slysela ze jeden joint je jak deset cigaret a mozek to vypatlava slusne....to vidim na tech smazkach co drepi v parku na lavicce
16. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
jůů, od hladového mléka ka marihuaně

no já teda nevím, já myslím, že je svinstvo. Léčivé to je, ale fakt jako kosmetika nabo tak něco, ale hulit to, tak to si myslím a nejsem jediná, že to ničí plíce teda festově a mozek to teda taky vypatlává, asi odumírají mozkové buňky či co. Stačí se podívat na Samotáře :grinning:

holky, my měli tak super víkend, koupali jsme se v bazénu a konečně se mi vrátil skoro po měsíci Jiříček z prázdnin, tak už jsme zase kompletní rodinka :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
a hlavne na tu kosmetiku se pouziva to technicke konopi ne??
16. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Já nevím, já jen vím, že je konopná mast a ta je dobrá na exem :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
a ona vubec tahle kosmetika je pry vyborna ale taky je podle toho draha :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
ahoj holky já kupovala konopný krém na akné a málem jsem si zavařila.Jsem totiž myslela,že se smí používat nepřetžitě.Ale běda :grinning: Po měsíci mazání jsem měla hrozné,opravdu hrozné bedary :grinning: Ani mezi lidi jsem pomalu nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
schwarzovka ale marihuana se nebali vzdy s tabakem jako joint.muze se kouritn i cista rikam.neporovnavej tohle..nevis o tom!a skodlivejsi nez cigareta neni!a opet se budu prit!a zavislost -???nerekla bych tedy jak kdo...ja se zavislou nikdy nestala a jeudi ty trosky na lavickach urcite nejedou jen na marihuane :grinning:
16. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
tak gabri...samozřejmě se dá kouřit i jinak...třeba z flašky, jabka, z fajfky, melounu...když kouříš joint a není tam tabák, tak to moc netáhne a když není tabák, tak se tam přidává hašíš...no a to už je pak horší...od trávy k hašiši je blízko...
ano technické konopí se dává do mastí, nebo se může použít na čaj a pod. Ale je strašně moc druhů trávy...od technické po tzv. "bílou vdovu", nebo " K2"...to už jsou takové vrcholy...takový "mňamky" pro huliče...jinak s tou závislostí....fyzická závislost se nedá na trávě vypěstovat, to ano...ale ta psychická je ale velmi častá a pak je právě ten krůček k tvrdším drogám, páč těm huličům už se po delší době užívání trávy tzv. mění stavy...už to není ta pohoda jazz, vysmáto apod. začnou mít právě spíš tzv. schýzy a přejdou na něco "lepšího"...
jestli si se gabri pohybovala mezi huličema v pořádku...ono jich taky víc kategorií...není hulič jako hulič...ale to je na dlouhé vyprávění...
já zase znám tuhle problematiku všeobecně a opravdu o ní vím, víc než ty :wink:
16. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: stačí jenom číst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
a taky je rozdíl, zda se kouří jen listy nebo tzv. palice...tam se ten tabák přidat musí, páč by sis moc nezakouřila...samozřejmě, pokuď by to byl joint :wink:
a jestli sis nevšimla psala jsem, že 1 JOINT je jako 10 cigaret...nepslala jsem o jiném způsobu užívání :slight_smile: :wink:
16. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
schwarz - ty jo, jsi fakt odborník - v jakém oboru pracuješ - chemik nebo terapeut pro závisláky? Sem nevěděla, že se tam dává i tabák :fearful: No, tím hůř - v hubě jsem to neměla :grinning:

Jednou jsem vlezla do rekace jednoho časopsu a děsně jim to tam páchlo a ti nadupaní mladí redaktoři byli takoví vláční a divně mimo a MM mi pak prozradil, že tam všichni hulej, že se to ví - až na mě teda. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A já proč se s nima nedalo domluvit na technických věcech :grinning:
Když si představím ten několikatýdenní boj s kolegyní kuřačkou, za nekuřáckou redakci! Vyhrála jsem teda, chodila na chodbu - ale jak jsem vytáhla paty dřrív, už hulila a ráno to tam bylo jako v udírně. Takže k neduhu kouření a drog bych přidala i ten, že závislost z lidí dělá pěkně bezohledné sobce.
16. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz
kubaka...pracuju v oboru prevence drog, jistou dobu přímo v terénu mezi "smažkami" :grinning:
a mám nějakou praxi v DROP-IN...takže o tom všem vím opravdu víc než Gabrianka :wink:
17. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
schwarz - to jsi teda borec, že na toto máš sílu - přímo v terénu - to jsi opravdu přímo u zdroje v tom pekle :fearful:
. Myslím, že gabri fakt nemá šanci a tentokrát to uzná :grinning: To je vidět, že znáš i ty výrazy, co používají - tě prozradily. Drogy jsou mimo můj obzor, naštěstí ...
17. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
hoj gabri zna vsecko myslim :grinning:

hele ja hulila travu v mladi parkrat..jednou has a jednou lsd a to je takovej humus humusovitej a nikdy nic jineho tot doba experimentu..joooo houby v medu jednou :grinning: :grinning: :grinning: takze jsem asi smazka byvala co :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
schwarzovka tak pokud se tak dobre vyznas nemuzes tvrdit ze marihuana je horsi nez cigara...a ciste na marihuane zavislost nebyva...oni ti smazaci vetsinou jen u te travy nejsou berou do toho jeste neco jinyho a zavislost muze byt prave na tom jinem..jsou to bludy ze na trave vznika zavislost...jo mozna ten clovek vyzaduje jen ten stav ale tot vse rozhodne kdyz tu travu nema tak se nezacne napr.trepat a byt hotovy...a to ze napises ze pracujes v oboru prevenci drog :grinning: to jA MOHU TAKY NAPSAT ZE JSEM NIZOZEMSKY ARCHEOLOG :grinning: Boze to je uplne trapne...opet se mi potvrdilo ze se tu maminy chteji projevit jen temi nejlepsimi co vse znaji,vse umi a jsou reditelky zemekoule,vid schwarz?
17. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
17. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
gabri...za prvé se nauč číst...psala jsem, že fyzická závislost na marihuaně být nemůže, tzn. jak správně píšeš nemá člověk abstinenční příznaky...ale psychická závislost, to že MOZEK, MYSL, či VĚDOMÍ tu trávu chce a to jsi svým způsobem napsala taky...ALE
fyzická závislost...projevuje se tak, že když člověk nemá určitou drogu, tak si tělo o to řekne...mění se různé tělesné funkce...člověk se potí, zvrací, má halucinace apod...takové abstinenční příznaky u marihuany popsány nebyly...
ALE psychické...tzn. že mozek ti dává signály, že by sis mohla dát pár prásků, ať ti je dobře...když si měla takový těžký den...to je psychická závislost a ta jde vypěstovat úplně na cokoliv...např. někdo si musí furt čistit zuby, protože se tak cítí líp...snad si to pochopila

a ikdybych tuhle práci nikdy nedělala, tak ti to může bejt jedno... :sweat_smile:
a jestli teda o tom víš víc než já, tak mi určítě můžeš popsat jaký rozdíly jsou mezi "huliči" napříč sociálním spektrem, že? Nebo mi můžeš popsat další účinky omamných a psychotrop. látek, že? A nebo, jak je to s kriminalitou vs. drogy? Ale nevím, zda ti budou stačit dvě věty :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
gábi nečet, nepotřebuje přece "ty gůůůgly". tak to neřeš a mě se vyplatila totální ignorace, jedna další diskuse pokračuje i po přestřelce úplně v pohodě dál a nepovedlo se jí to tam rozrejt, naštěstí.
nemrač se, každý se vyzná v nějakém oboru, to co děláš, je pro mě velká neznámá a hlavně - to co děláš, má smysl, i kdyby to pomohlo jednomu pubbertákovi....
17. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
berenika dík... :slight_smile:
ani nevíš, jak já se bojím až bude malej v pubertě...ono je to totiž tak lehký zkusit, hlavně neexistuje přesnej postup, jak dítě ochránit...je hrozně moc elementů, které ovlivňují, zda k tomu přičichne, nebo ne...doufám, že ovlivním aspoň tu výchovu...
hlavně, je to tak lehký sehnat a divily byste se, kdo všechno je překupník...i důchodci a maminky s kočárky si přivydělávají....je to hrůza :frowning2:
17. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
jj, znám pár lidí, kteří si zahulí, i holky, maminky, je fakt, že bych to do nich nikdy neřekla. na druhou stranu to ejsou žádní asociálové a jen příležitostně na nějakých akcích si dají.
puberta se podle mě dá vychytat jedině tím, že je dítě dostatečně zaměstnaný něčím, co ho baví, nemá prostor na kontakty s lidma, který by ho svedli na špatnou cestu.
17. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
to je právě ten rozdíl mezi huličem a huličem...jsou tací, co si dají příležitostně, pak kteří kouří kvůli nějaké kreativní činnosti...tam už je riziko přechodu na tvrdý, páč jim můžou brzo dojít nápady pod vlivem trávy...ale riziko je menší jako u těch, co jsou zhulený nonstop každý den, většinou sociálně slabší a méně inteligentní lidé (statisticky vzato...není to tak v každém případě...pro Gabrianku) :grinning:

ono je těžký zabránit mu kontaktu s "nežádoucíma", ale představ si modelovou situaci...tvůj syn např. hraje fotbal, baví ho, nevynechá trénink, jde mu to...ale pořád je v kolektivu a může se tam objevit...do té doby, taky tak svědomitý fotbalista, který v létě na prázdninách u bratrance "sešel z cesty" a okusil...a co se může stát, řekne o tom spoluhráčům, vychválí to do nebe a jednoho krásného dne to zkusí i tvůj syn...právě, že je to strašně snadné se k tomu dostat a nikdy jako rodič nedokážeš přesně vědět, zda se k tomu právě na nějaké zájmové činnosti nedostane, protože nevychováváš i ty, co tam s ním chodí taky...protože ne každá rodina je natolik funkční, jako třeba vaše...takže opravdu záleží na rodině a hlavně HLAVNĚ na tom člověk samém, zda zkusit, či nezkusit...nechci tě strašit, ale je to tak...a nemůžeme je držet furt doma, že? Nejdůležitější je podle mě komunikace v rodině...je zajímavé, že ve všech sociálních problémech hraje nejdůležitější úlohu rodina...těžký úděl nás matek, co? :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.