• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

☺pokec pro holky z "hladového mléka"☺

(Zamčená)
23. prosince 2009 
gabri hulila jsi nekdy?
17. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
me skoro prijde, ze gabri je v tom az po usi :wink:
vikend jsem na Mk nebyla, ale uz se zase bavim :grinning:
17. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
hm, máš pravdu. asi na to koukám jinak, než někdo, komu se to stalo a musel to s dětmi řešit.

jinak Michal byl od mala docela bojácnej, spíš klidas, a všechno, co jsme mu řekli, bral vážně. jednou jsme někde našli článek, že kluci, který hulej, můžou přestat růst, nevím, jak to funguje, ale on si to vzal do hlavy a tak se toho bál, že mi x krát vyprávěl, jak se někde hulilo, ale že se bojí a nemá zapotřebí, aby z něj byl nějakej skřet... :grinning: :grinning: . to mu bylo tak 15,16..nevím?
měří 186cm, tak snad mu ten jeho plán s nehulením vyšel :grinning: :grinning: . a vím, že začít se dá kdykoliv, ale ted už má svůj život jenom ve svejch rukách, a věřím mu, nic víc nemůžu.
17. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
už mi ty hádky chyběli :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

NIKDO!!! mi nevymluví, že marihuana neškodí zdraví, všechno co plodí kouř je škodlivé na plíce
17. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Novozélandští vědci zjistili, že škodlivé účinky konopí na lidské plíce jsou mnohem horší než účinky tabáku. Vykouření jednoho jointu se vyrovná pěti cigaretám vykouřeným vzápětí po sobě.

Studie publikovaná v časopise Thorax zjistila, že konopí poškozuje průdušnice a způsobuje kašel a dušnost. Snižuje také schopnost plic vstřebávat kyslík a odstraňovat z tkání škodliviny. Výzkum tak potvrdil, že užívání této drogy skutečně znamená vážné zdravotní riziko.

Vědci sledovali 339 dobrovolníků. Pořídili CT snímky jejich plic a testovali stupeň jejich poškození prostřednictvím zkoušek dechu. Účastníci výzkumu byli rozděleni do čtyř skupin – kuřáky marihuany, kuřáky marihuany i tabáku, kuřáky tabáku a nekuřáky a poté dostali dotazník. Ti, kdo kouřili marihuanu, popisovali symptomy jako je dušnost, kašel, napětí v hrudníku a zahleněné plíce. Droga ničí drobné průdušinky, které dopravují vzduch do plic a odpadní látky ven. Zároveň se poškozují průdušky a objevuje se riziko vzniku bronchitidy. Rozsah poškození plic je úzce spojen s množstvím vykouřených jointů.

Autoři říkají: „Nejdůležitějším zjištěním je fakt, že vykouření jednoho jointu konopí odpovídá vykouření 2,5 až 5 cigaret, pokud jde o míru poškození plic.“

Dopad kouření konopí spočívá především ve způsobu, jak se kouř inhaluje – obvykle bez filtru a tudíž i za vyšších teplot.
17. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Wellington - Kouření marihuany je možná mnohem škodlivější, než se doposud usuzovalo. Podle nejnovější studie vydá dokonce jeden joint za celou krabičku cigaret.

Tvrdí to vědci z Lékařského výzkumného ústavu ve Wellingtonu, kteří své závěry publikovali v odborném periodiku European Respiratory Journal.

Ve zkoumané skupině častých kuřáků marihuany (těch, co v průměru kouří alespoň jeden joint denně) bylo riziko vzniku rakoviny plic 5,7x vyšší než u nekuřáků. Stejné riziko přitom vykazovali kuřáci klasických tabákových cigaret, kteří konzumují dvacet kusů denně.

Marihuana a zdraví

Kouření marihuany může zvyšovat bolest
Marihuana působí jako antikoncepce

"Přestože naše studie zohledňuje pouze malou skupinu, ukazuje se, že dlouhodobé kouření marihuany zvyšuje riziko rakoviny plic," vysvětlil šéf novozélandských badatelů Richard Beasley.

K negativním účinkům kouření sušených listů a okvětí rostlin rodu cannabis patří také respirační problémy: kašel, vytváření hlenu a pocit tíže na hrudi.

Kouř z marihuany obsahuje asi dvacetkrát více amoniaku, než vzniká spalováním tabáku. Konopí obsahuje také mnohem vyšší koncentrace oxidů dusíku.

Marihuana na předpis
Prokazatelné jsou však i léčivé účinky kouření marihuany, která může například tišit bolest u pacientů s rakovinným bujením nebo redukovat příznaky Alzheimerovy nemoci.

V některých státech USA, Kanadě a Nizozemsku je proto možné obstarat si marihuanu na lékařský předpis.
17. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
17. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
mám hledat dál, nebo je to zase zbytečné a ty si gabri zas povedeš svou písničku?
17. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
je to zbytecne, gabri necte :wink:
ale ja na to mrknu, dik
17. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
čte, ale i kdyby jí to napsalo 1000 lidí a dalších 1000 vědců, lékařů a odborníků potvrdili, tak všichni budou kecat, protože ona má pravdu.
17. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
no to jsme zabředly...já jsem nikdy nekouřila a ani trávu jsem nezkusila. ale mám ráda tabák, snus, už tak pět let a i když to asi není taky nic k pochvale, nevznikají zplodiny z kouře, nejde to do plic, jsou to jenom takový malinký kousky s tabákem, dají se pod ret a nikotin se přímo vstřebá. naučil mě to sport, bohužel, všichni nekuřáci, ale nikotin přijde k chuti...a docel mi nedělá potíže, když si nekoupím. celé těhu jsem byla bez taáku, celé kojení, ted někdy si dám pauzu, není to nějaká závislost, a to jsem ráda.
17. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
andy, díky...včera když jsem si šla lehnout, tak si říkám...musím gabriance napsat, že je jedno, co člověk kouří, protože plícím škodí, každý kouř, že? :grinning: :grinning: :grinning: Jen logicky vzato, plíce nejsou od toho aby "dýchaly" kouř :grinning:
17. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
gabri chce být v opozici už z principu - chce se vydělovat z davu a nepapouškovat obecně vykřikované pravdy. Takže když tu začneme tvrdit, že je Země kulatá a obíhá okolo Slunce, tak bude reagovat něco v tom smyslu: "to si myslíte vy, ale jste vědci, že to tvrdíte?" :grinning:

vážně - schwarz -docela mě uklidnilo, že máš tu zkušenost, že základ je v rodině, v komunikaci a v důvěře. Ten náš první kluk je na nás dost fixovaný, Jediný z celé třídy nekouřil (už od 5. třídy), ustál to, nezapojoval se do drsného jádra výtržníků a i když s ním teď mlátí puberta, vlastně je v tomto pohledu v pohodě. Pořád je orientovaný na nás a my jsme ta nejvyšší autorita- někdy mě to až štve, ale na druhou stranu ho zase lépe ochráníme .
teď jde na šestiletý gympl, nejmenší v Praze, do Radotína, tam je úplně jiná situace - pořád jsou pod dohledem a nemají čas na nic než studium. Jsem šťastná jako blecha.
Teda to jsem vyjukaná, že i matky s kočárky jsou distributorky ?? To snad není možný? Co kdyby to jednou někdo nabídl jejich dětem?
17. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
ja jsem tu pred chvili napsala, ze chce vycnivat z davu za kazdou cenu, ale pak, abych ji chudaka moc nedrazdila, jsem to nakonec smazla. Skoda je, ze to asi odnasi i jeji deti.
17. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
holky tu je normalne kolobeh drbu,ze vas to bavi.
17. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
kde???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my tady jsme už vyléčený, srovnaný se životem a povídáme o všem. přidej se.
17. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
halo: však proto se to jmenuje pokec ne?
17. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
pridavam se :slight_smile:
17. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
jsi vítána....momentálně jsme u marihuany a kouření....a všechny jsme tu hodný holky a jedn se v tom vyzná, protože pracuje v oboru. plánujem, jak až ty naše mimina vyrostou, uchráníme je před tím svinstvem.
17. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
dik :slight_smile: tak to ja jsem zasadne proti vsem drogam a co se tyce cigaret,to nerikam,zakourim si :slight_smile:
17. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahoj holky
taky jste z toho horka tak mrtvý? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já bych nebbyla v tomhle počasí schopná ani hulit, protože už jen ten žár od cigára nebo jointa by mě zabil :grinning:
koukám, že tu je nováček a doufám, že to je opravdu nováček :wink:

já mám ve svém okolí několik huličů a jsou to docela uznávaní hudebníci, ale jak psala schwarz, tak právě pod vlivem thc jsou umělecky plodní a tvořivý:confounded:
dříve,když jsme s nima jezdili kalit, tak bez hulení se neuměli bavit a to je právě ta psychycká závislost. ted jsem je dlouho neviděla, protože jsem stále se Sofí.

Já to už někde psala, že jediná prevence je domácí zázemí a porozumění, absolutní důvěra dítěti a naopak. potom nemá dítě potřebu si hledat alternatvní důvěrníky,kteří ho svedou z cesty, kterou jsme my pro dítě připravili.
17. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
ahojky koukam ze se tu mariana rozjela ve velkym :slight_smile: dneska je sileny vedro zitra bude lip...malej je z toho taky nesvuj....vitam te ,,novacku,, :sunglasses:
17. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
Na sídlišti je hrozně - vyjeli jsme na poštu a na úřad udělat Mariánovi pas a zase jsme raději zalezli domů. Tady je líp než venku. Měla jsem tendenci s malým jít na písek, ale uškvařili bychom se asi oba.

haha - hezky řečeno bereniko: jen tak si plánujem, že svá mimina toho uchráníme. :grinning: :grinning: Nechci vidět, co se za 15 let bude hulit za svinstva

vítám halohalo :slight_smile:
17. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
vítám novou přispěvatelku, tady je pokec o všem a taky doufám, že to není někdo v převleku za jinou přezdívku

jinak to vedro je fakt zničující, dopoledne jsme byli ve městě nakoupit a to nešlo, to město je tak rozpálený, odpoledne jsme strávili s kamarádkou a jejími dětmi u nás na zahradě, děti se vyřádily v bazénu, prostě paráda. Zítra doufám, že bude líp, protože ve čtyři odpoledne mám být u doktorky, tak děti na mě budou čekat, tak aby se neuvařili. Jiřík bude hlídat Anežku. Kamarádka se nabídla, že je mám přivést k ní, že je pohlídá, ale Jiřík chce se mnou. Možná ho ještě překecám. To tam budou dělat.
17. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
jak to myslite,holky,ze jsem v nejakem prevleku nebo co? :grinning: diky za uvitani..tak a tady v orlove to vypada ze bude prset.nevadi,po tom rozhajcovanem dnu si to zaslouzime.fuj,to byl den :fearful:
17. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
my dnes celej den ležíme fakt jako lemry :grinning:
sofí si chudinka lehá na plovoučku, zjistila, že chladí. nechce mlíko, jen vodu a čaj a ovoce.dokonce snědla švestky přímo z lednice :astonished: :sweat_smile:
17. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
ja umru vedrem asi..v tuto chvili bych brala klimu domu a nehla se ven ani za nic..trpim jak pes miluju zimu kvuli astma ,ale tohle je moc..
17. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
sem byla tyden pryc tak to pak doctu jak to pokracuje...

gabriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jak valcis s miminkem?
17. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
ja nesnasim zimu myslim jako rocni obdobi...nejradsi bych aby bylo jen jaro leto podzim a zase jaro :grinning: jinak dneska je fakt hnusne zitra ma byt 22stupnu to je tak akorat...
17. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
ja spim celorocne s otevrenym oknem at sem tehu nebo nemocna nebo mam deti smula..nemuzu dychat kdyz je zavreno:(manzel rika ,ze su eskymak mam studenej odchov a skoro netopime ..chcipam vedrem teplem a suchem..zimu mam rada ,ale pravou zimu treskutou treba ve Svedsku byla nadherna zima tady je to naprd..
17. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.