• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

☺pokec pro holky z "hladového mléka"☺

(Zamčená)
23. prosince 2009 
holky poradte naky internetovy obchod s vecma pro deti nakej super chci malymu obednat neco originalniho
17. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
já jsem dneska jasná...asi půjdu do pelechu...to vedro je šílený...ale u nás už se rozpoutala bouře bouří, tak se hned pročistil vzdoušek...jeee... :slight_smile:
17. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
17. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
jeudi MMB :grinning:
17. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
kdyz ja se tam v tom nevyznam :unamused:
17. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
hele tady jste kolikrat psali zkratku btw nebo tak nak co to znamena? :sunglasses:
17. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
mimochodem
17. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
jeudy - originální věci od šikovných llidiček na www.fler.cz - božská tvořivost, originály všeho druhu, za dobrý peníz a je to pastva pro oči. Na tom teda ulítávám.
Jinak MMB není složitý - vlevo Úvod - rozbalí se uprostřed tabulka, tam zvolíš kategoriii - např. Dětské kalhoty... a třeba velikost a vyjedou ti jen kalhoty té velikosti. CHceš-li značku, vyplníj ještě kolonku Značka
17. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
apon - my máme v obýváku tu přenosnou klimošku a je to ohromná úleva - vychladíme si obývák s kuchyní, takže se je kam schovat. Dělali jsme ji když byl Marián miminko, hlavně kvůli němu, pač jsme rohový byt pod střechou směrem na jih - takže tady bylo 35 i v noci.
Normálně jsme si nechali vyvrtat 15 cm díru skrz panel na balkon a vyvedla se tudy roura. Přes zimu klimoška stojí pod oknem vedle topení. Je to teda kus nábytku navíc, ale zvykli jsme si a zaplať bůh za to.
17. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
kubaka diiiik to jsou fakt originaly
17. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
i kdyz nektery veci jsou tam priserny a drahy ale strasne se mi libi ty usinacci :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz
ja vyhazuju kazdy nepotrebny nabytek ..jsme jak chudaci tudle rekla babicka a prej si mame neco tam kde nic neni koupot aspon skrin .. :grinning: :grinning: ja jsem v tomto minimalista rozciluje me i kupa novin pod stolem mam vyhazovaci cistici manii posledni dobou..tak nejak se vnitrne uklidnim...az budeme mit domek tak klimoska bude :astonished:

jinak jsem dnes byla na laktacni poradne u nas v Opave pac mala vcera nepila odtrhavala se a mela nazelenalou stolicku nacez jsem ji volala te poradkyni ma 24/7tel.sluzbu ...rikala at si dojdu do jejiho MC pro odsvacku a zkusim to..dala mi nejakou medelu swing a nic..po hodine odsavani 20takze depka jak prase...vecer s euz nakojila jednou ale 2minutky..spala od8do3 a pak od4do7.30...tam se na te laktacni poradne sedi a koji a ona prubezne vazi radi ukazuje a kouka se super vec teda za 70kc na hodinu,ale i tak to hodne pomuze.tak sme to zkusili a ta mala barakuda vycucla za minutu a pul80 a z druheho 15takze prej nemam nervovat a byt v klidu tak to prdim..vazi 6,5a meri 65prej uz ted nebude tolik pribirat jak doposud..nepamatuju od T jak to bylo-ale M mela od porodnice do 6tydnu prirustek 2,4kg a ted ma v podstate za 4tydny 350g jen je to fakt malo nebo v pohode?
18. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
apon opravdu se nenervuj, příbírá normálně, neřeš to, krm, kdy chce - to, co jsi nakojila je naprostá paráda. Bude přibírat míň a míň, a pije rychleji, protože má sílu a vycucne to jako Ň. To je jen optický klam.
18. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
apo sama vis jakej je stres zabijak tak se nenervuj..nak to dopadne..jak se jmenuji tvoje deti?jestli to neni tajny?
18. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
Marie Tereza
18. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
hezky jmena :dizzy_face: mi jsme chteli holcicku annu marii
18. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
aspon nemusim ke krtinam vymyslet druhe jmeno kdyz maji svate
18. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
holky, jdu jen pozdravit, šíleně mě bolí ucho už druhým dnem, takže na koníka není nálada, ale až bude líp, tak mezi vás zavítám a dočtu vás
18. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
andy ucho??to uz me netrapilo ani nepamatuju..me kdysi davno pomohla tepla sul...apo budete krtit jo...to je hezky..
18. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
mi už máme křtiny za sebou a byli nádherný... křtili jsme přesně na den (skoro i hodinu) rok po svatbě.. takže takovej dárek k 1.výročí svatby :dizzy_face: a dokonce i s farářem kterej nás oddával... takže to nemělo chybu :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 23:33  • Odpověz
to musite byt ale oba krteny ne?to mi nejsme ani jeden a svatba byla na radnici takova klasika..v kostele to musi byt kouzelny...ale nejsem verici..mi budeme mit prvni vyroci svatby ted 27.zari :dizzy_face:
19. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
ha ha - my měli v dubnu 17. výročí. Jsem spolu 20 let. :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
nemusis :sunglasses:
19. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
jeudi nene, pokřtěnej je jen manžel... někteří faráři vyžadují aby byli oba, některým stačí i jen jeden... už jsem dokonce slyšela i o případu, kdy nebyl ani jeden :fearful: ale to je asi hodně velká vyjímka :fearful: :wink:
19. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
kurna mame letos 5let svatby a 6let seznameni zabari :grinning:
19. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
tak to my jsme meli s manzelem letos v srpnu vyroci 3roky v manzelstvi a jinak 4spolu.jinak jmena anna marie a tak to bych uz nedala jen z toho duvodu,ze to ma kazda druha.ono totiz tadyto spojeni techhle dvou jmen se dava moc casto.nerikam,ze nejsou pekne,ale to je to same jako treba Natalie.to jmeno se mi vzdy libilo ale od doby co se jich narodilo za posledni roky nekolik,uz se mi nelibi.nejcasteji davana jmena jsou Natalie,Tereza u holek.u kluku nevim.
19. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
apo to ty seš žabař :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to mi budeme mít za chvíli už krásných 9 let od seznámení a před měsícem jsem měli 1 rok od svatby :wink: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
tak mi nejsme krteny ani jeden...holkky jaky je u vas pocasi tady u nas v pisku to vypada zas na poradnej parak
19. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
v Brně je krásně, zatím tak akorát :wink: ale horko bude možná taky... mám okna na západ a teď tam je 24´C
19. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ráno kosa na mikinu a domů jsme přijeli dušený....praha východ hlásí pařeniště.
jdem odpo na roční prohlídku. bude veselo.
a my jsme s petrem teprve 2 roky a 4 měsíce, počítáno od prvního toho...no...společný noci...
19. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.