• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec pro normální matky :o))

(Zamčená)
13. prosince 2009 
Ahoj normální matky hlavně ty Veru :slight_smile: :slight_smile:
klidně se přidejte k nám pokud máte pocit že nejste super dokonalá matka :slight_smile: my vás vyvedem z omylu
26. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojky, jsem tady :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Doufám, že se přidají normální maminy, které mají normální pohled na všechno kolem dětí :dizzy_face: 0
26. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
ahoj holky můžu se přidat?chtěla bych abyste mě vyváděly z omylu :wink:
ahoj Veru :wink:
26. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Ahojky holkyyy

No Veru v to doufám taky teda :o))

Ahoj Leni vítej mezi náma :wink:
26. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Leni to máš jako vážně 4 děti??
26. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
tyy jo jeslti joo tak to je halda....tak to už zpravidla patříš mezi ty normoš matky páč 4 děti to je teda něco :o)
26. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoooj Leni, přidej se :wink:
Teda malej začíná pěkně zlobit, budu muset jít :frowning2: Ozvu se kolem poledne, až bude chrupkat :dizzy_face:
26. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Veru tak co ty vinný klobásky to je haluz co??
26. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
ahoj Klári no opravdu mám 4 děti :wink: a myslím že matka jsem normoš :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Veru jasan...já tu snad budu pokud neodpadnu do pelechu :wink:
26. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
cau holky, pridavam se, jen tedka valim cvicit a tak napisu asi az naveceeeeeeeeer
26. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Leni no vidiš hele tak je všechno v cajku..a jak se daj zvládnout 4 ratolesti??já mam co dělat s jednim natož 4 to by bylo na Chocholouška :wink:
autor
Kristi jasný vítejjjj cvičit??i já chcíííííí :slight_smile:
holky já nevím co uvařit.vidím to na rybí prsty a bramborovou kaši.navíc jedeme na rodičák našeho puboška tak ani nevím jestli bude chut k jídlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
Klari no občas to je na chcholouška,ale z větší části v poho.koukám,že u vás frčí Klárka taky doma jednu mám.
26. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
Leni aaale ude to v pohodě,nic neni tak hroznýho jak vypadá... :slight_smile: :slight_smile: těch rodičáků ještě ude :wink:
vařit??prstíky bych si teda dala taky ale máme sojovou čínečku a jasmínovou rejži,dneskavaří ségra mňamky....
prsty udou až udu schopná někam do krámu,mam ATB a i malá je nemocná a poslal chlapa na nákup to je trága :grinning:
26. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Leni frčí frčí manžel chtěl Kláru tak jí má mít..já chci Daniellu tak uvidim co to bude :grinning:
26. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Ale i tak Leni klobouk dolu teda 4 děcka :astonished:
26. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Já mám na tom Koni normálně závislost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kaše a rybí prysty je u nás docela často :grinning:
Tak a teď už fakt valím, jdeme ven bez kočárku, aby se malej pořádně utahal a pak pěkně spinkal :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
Jasný Leni jen ěžte je tam krásně teda aspoň u nás :slight_smile: jen my musíme bejt doma :cry:
26. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
jo já tenkrát chtěla Nelinku ale ta neprošla tak druhá varianta byla Klárka .no a benjamínka mám po sobě.a už víte pohlaví miminka?
26. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
ahoj holky, já sice ještě mamina nejsem a nechci zatím ale tady na konovi jsem dost často pořád vás pročítám...jde o to že máme vedle nás v bytě maminu s dítětem, a já už z ní mám kopřivku, jen kdybyste slyšeli jak na to dítě neustále řve, ale jak...hysterka podle mě, on třeba ten malej zaknourá a ona hned nechtohooooooo a tahkle ječí.
ted se zrovna chystaj ven slyším je za dveřma o na pořád-uhni, nechod tam, nechtoho.
vím že jak to takhle píšu tak to tak nevyzní ale to byste museli slyšet.je mi toho dítěte moc líto, ona na něj řve a on pak pláče.je mu něco přes rok určitě, už chodí.
tak jsme jen chtěla napsat tohle že je to hrozný.
26. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Leni nevíme snad už za týden :slight_smile:

Ahoj Fire vítej :wink: hele já tohle chápu myslim jako tebe...já když neměla děcko yla jsem to stejný aleono když se ti děcko narodía ty potom víš jaký je jakou má povahu tak se taky přizpůsoíš svojí výchově,já jsem taky kliďas ale občas zvednu hlas nebo komanduju ale je to jen pro malou...ostatní taky koukaj že furt hulákám ale raděj zařvu než abych jí uhodila.. :wink:
26. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Fire moje malá je nervačka vzteklá a ukřičiná a to je strašný takže ay mi nesrala na hlavu musim prostě vychovávat :unamused:
26. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
no teda Leni ty máš ale krasavečky :slight_smile: fakt moc hezký dětičky
26. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
já vím, občas se asi zařvat musí, i naši rodiče to na nás praktikovali, ale mám pocit že co je moc to je moc, od tý lůzy vedle nás. nehledě na to že je posedlá úklidem. denodenně vysává, třičtvrtě hodiny vždy ráno, a to nekecám.potom když ten její malej jde na chodbu tak ona na něj huláká at jde zpátky že má bačkůrky, ježíš dyt na tý chodbě není nas...no ne?
já chápu že ještě nemám děti a taky třeba nebudu úplně klidná ale pomalu se modlím abych takhle na svý děti teda neječela

vysává někdo z vás každý den skoro hodinu????

já vím že ten mallej může třeba mít alergii nebo tak, ale mám pocit že doma maj sterilní čistotu což taky není ok..
26. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
holky jdu vařit pak tu budu.pa :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky, můžu taky mezi vás? Leni taky smekám před čtyřmi dětmi, já jich taky chtěla moc, ale nakonec jsem ráda za dvě, ještě s tak velkým věkovým rozdílem. To už jde, ale nevím jestli bych dala dvě děti po sobě :sweat_smile:

Veru, vy už chodíte? To se teda máš. My stále jen za jednu ruku a ještě tak vachrlatě takže bez kočárku by to ještě nešlo. A ani nemáme boty na zimu
:grinning:

Fire, já mám podobnou kámošku jako ty sousedku, pořád po dětech řve, někdy se mi zdá dokonce že zbytečně.Vždyť roční dítě ještě nemá rozum, aby to pochopilo. Manžel jednou zařval na dceru (10 let) malý se tak vylekal, že nebyl k utišení a pak se manži 2 dny bál :frowning2:
26. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
holky 4 děti byste zvládli taky,věřte mi.jestli máte mít dvě nebo tři to už je jedno a 4je třešnička na dortu :wink:
kulimko vítej mezi nás :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
Fire a Kulimka - jen pojďte mezi nás a vítejte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Fire - je pravda, že já taky občas musim na malýho zvýšit hlas a někdy i zařvat, on se mi totiž jinak směje :grinning: Teď ale vážně, zařvu na něj, když třeba vidim, že by hrozilo jinak nějaký nebezpečí. Třeba v ložnici mi z přebalováku často bere bepanthen a Imazol, ono jak je ta tuba ostrá, tak už jednou se tím píchl do dásně, pořád ho to láká, tak prostě zařvu, než abych ho uhodila. On se lekne a nechá toho. Ovšem když vidim, že se rozpláče, tak ho utišim, hysterka teda nejsem.
Co se týká toho vysávání, naše domácnost rozhodně sterilní není. malej se totiž bojí vysavače, takže smůla, vysaju jednou za pár dní a když jsou fakt drobky, tak zametu :slight_smile: Navíc sterilní prostředí taky není dobrý, pak se ty mámy diví, že mají děti alergie, když nejsou ani zvyklé na prach. Tim teda nechci říct, že máme doma úplný humus, to ne, ale zase z podlahy bych taky nejedla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kulimka - jo jo, už 3 týdny chodíme, je to sranda a dneska mi dokonce šel sám dolů z chodníku. Botky na zimu taky nemáme, ale teď to nevadí, stejně je tam jak na jaře, takže chodíme v polobotkách :wink:
26. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 9
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.