• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec pro normální matky :o))

(Zamčená)
13. prosince 2009 
Lani - 4 bych nezvládla, to bych skončila někde na psychárně. my jsme byli 3 a vim, jak to měli naši těžký, ty hádky mezi náma a pak to svádění jeden na druhýho, na to bych fakt neměla nervy. :sweat_smile:
26. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Veru malý se mi směje i když zařvu :angry: Je teda fakt, že přestane dělat to co nemá, ale za chvíli je tam zas. S tím pořádkem je to u nás stejné, ale naštěstí se vysavače nebojí, dokonce si nechá vysávat ručičky a nožičky a řehtá se u toho. Jinak musím vysávat taky každý den ale jen kuchyň a obývák. Máme plovoučku takže je tam pěkný svinčík, nebo to jen zametu. Vojta lítá po čtyřech věčně má ruce v puse. Ale mám to během pěti minut přejeté, žádná hodina :wink: Pod stolem to po každém jídle vypadá, že by se u nás uživily i slepice. :grinning:
26. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
ahojky, můžu taky k vám? sice jsem částečná superžena :grinning: ale normální si přijdu taky :grinning:
26. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Kaleilah - no jasný, bereme každýho, kdo to extrémně nepřehání s výchovou a výživou :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Kuli - tak to máš dobrý, když se nebojí vysavače. To Robin se bojí mixéru, vysavače i fénu. jen to vidí, už brečí :frowning2: Nevim, jak ho mám naučit, aby si aspoň zvykl na ten vysavač? :confused:
26. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
jo holky díky jinak že jste mě sem vzali, ani sem se nezeptala :slight_smile:
vercak-myslím že v tom je právě ten rozdíl, když zařvat musíš,ale jak sem psala ona řve furt a podle mě je hysterka :unamused: každopádně je to její věc a jejího manžela, jen je mi líto toho děcka, nebude si to pamatovat asi, ale může mít třeba nějakej blok časem co?
sterilní prostředí určitě není dobrý, s tím souhlasím.
vercak-to musí bejt když už ti prcek chodí, kámoška má taky a je jak drak ten její malej.
26. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
fire, s tím vysáváním : JÁÁÁÁÁÁ :grinning: Máme hrozně intelůigentní zásuvku na chodbě, došádnu vysavačem do obýváku, kucvhyně, ložnice i pokojíku takže tak jenou za hodinu, za dvě přejedu celej byt, je to práce na max. 5minut, jen přejet prostředek místností= prostě všude kde jsou puiškotky, rohlíky, cereálný kolečka a podobný blbinky :grinning: a navíc máme černou labradorku a ty chlupy mě fakt vadí. takže vysávám často, ale fakt jen tak zběžně a jednou týdně důkladně i s odtáhnutím gauče atd :wink:
26. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
vercak-chtělA sem napsat to musí bejt záhul když už tiprcek chodí
26. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
vercak. výživa? jak moc zdravej je prop prcka chleba ve vajíčku? :sweat_smile: :grinning: dneska měl poprvé,. než bych ty ty tři oblíkla, nakojila tak by umřeli hlady a ještě jsem se nedokopala do obchodu

Jinak Zuzanka chodí od 11 měsíců a danýs mi chodí sám od 10 měsíců a děs :grinning: a takový to byly miminečka hodný :grinning:
26. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Koukám že tu máme včechny skoro stejně starý mrňata :grinning:
26. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
kaleilah-ahoj, musím se přiznat že diskuzi Jak se stát super ženou ....čtu pravidelně, mám ji celou přečtenou, akorát nepřispívám.

jasně, chápu že někdo vysává často, ale každý den takovou dobu, to mi hlava nebere.ja to mám jako budíček, pravidelně každé ránko valí vysavač a nejspíš má paní parkety, po kterejch ten lux valí, ptz je to děsnej řev.jinak bych to ani nezjistila.

hrůza, bydlíme tu dva měsíce a mám toho dost.ted je klid malej jí asi usnul, po tom řevu chudák. :unamused:
26. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
mě zbyli těstoviny tak sem je osmahla na cibulce , rozklepla do ně 3 vejce, nakrájela rajčátko a mnam.
26. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
Fire - jo je to roztomilý, když ty malý cvrčinci choděj :dizzy_face: Navíc to i prospívá mě, aspoň mám trošku pohybu, mám 20 kg navíc a potřebuju je shodit, abych se zase vešla do toho oblečení, co jsem nosila před těhu :grinning: :grinning: Takže se docela těším na to, až začne Robin pořádně běhat a já za ním, jinak se totiž k pohybu nedonutim :confounded: :astonished:

Kaleilah - co bych dala za to, kdybych mohla denně vysávat, je to úžasnej relax. Když má přítel volno a já ho "ukecám", tak zmizí s malým ven a já tu řádím a jsem fakt taková odpočatá, prostě mozek vypne :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
vercak-mě teda vysávání až tak nebere,ale máme malinkej byt, 1+1, tak zametám a občas vytřu.no s dětma to bude jiný.ted vysavač vůbec nemáme, jen takovej ten malej do ruky, ten je spíš když se něco rozsype a tak.
26. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Fire - teda úplně lituju toho malýho, když jsi napsala, že jí po tom řevu usnul. Chudáček maličkej :pensive: :cry: Jinak my máme taky úúúžasný sousedy. Nad námi pořád houká na klarynet, je to děsný, pán hraje v národní opeře a musí cvičit, už jsme se ale domluvili, že nebude hrát od 12 do 14. No a vedle nás na patře mají roční dvojčata a 3 letýho kluka a to je taky pěknej rachot, když jdou ven. :grinning: Docela se těším, až se odstěhujeme, máme v plánu kupovat byt.
A jinak záhul to není, když malej chodí, spíš naopak. Všude si dojde, nemusí lézt po zemi a já se s ním nemusím tahat. je to taková pohoda. teď už vidí na stůl, tak si ukáže, co chce. vyhovuje mi to :wink:

Kaleilah - hmmm, chleba ve vajíčku, taky bysme si mohli dát, když to nebudu dělat na velkým množství oleje, tak malej si dá taky. No a??? Vždyť už jim je přes rok, jen ať baštěj :wink: Ale chybí mi u tebe jedno dítě?? Ty máš teda 3 nebo jen 2???
26. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Tak já se s vámi zase rozloučím za chvíli mi přijde dcera ze školy takže papáníčko, ještě tu mám dva chlapy co nám zateplujou barák takže ti mají taky hlad... No nevím až to dodělají co tady budu dělat, teď jim pořád vařím, kafe a tak, teď ještě k tomu děti, učit se musím... že bych přece jen zvládla ty 4 děťátka? :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Fire - my teď bydlíme ve 2+kk, takže mám taky uklizeno za chvilku, ale ještě se musí pořádně vytřít, malej rád cintá čaj :grinning: No a teď místo aby spinkal, tak mi rozdrobil vánočku po celým stolku, ale na zemi není ani drobek, je šikovnej :slight_smile: Až půjde chrnět, tak to uklidim.
26. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jinak malému chutnají i topinky :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
vercak-tak to máte asi taky dobrej hluk celej den, hlavně ten pán :slight_smile:
2+kk to je asi taky v poho, ale s těma dětma....my se budeme stěhovat příští rok na vesnici, je to byt 2+1, tak tam už to bude větší, tak už bysme taky možná mohli pořídit si chrousta, jak říká přítel.
jinak vedle nás další by, mají taky dva školáky ,ale to už je něco jinýho, ty jsou občas slyšet odpo.ale v pohodě.

kulimka. jé to máš dobrý že vaříš pro nějaký dělníky, tohodle já se vždycky děsně bála, s exmanželem jsme měli stavět a já se děsila vyváření pro pomocníky ale ted bych do toho šla, ptz vařit už umím docela obstojně, aspon příteli teda chutná.

a prcek taklhe po roce už může téměř všechno nevbo ne? já se vždycky děsím když někde píšou jak nesmí třeba vajíčka, a tak.jak budu vařit,nadvakrát? teda jestli chápete jak to myslím
26. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
Fire - chápu, normálně už můžou po tom roce všechno, jen některý mámy jsou úzkostlivý a dětem se bojej něco dát. Já teda na dvakrát nevařím. Dostává to co my, knedliky s omáčkou, rýži třeba s játrama a s omáčkou, španělský ptáčky, protostě už klasiku. Ale dneska bude sklenička, přítel je v práci, tam má i oběd a mě se vařit nechce, takže takhle to řešim já :wink:
26. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
jasně taky bych to asi tak řešila, já jsem v práci krátký dlouhý týden takže ty dny kdy jsem v práci taky nevařím. a dětem taky asi bych občas dala skleničku ale jinak vařit doma, je to levnější, ale občas se dá že.
Robík je krásnej, koukala jsem album
26. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Fire - díky, snažili jsme se taky 7 měsíců, tak jsme si dali záležet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak mě naštěstí nákup skleniček nevytrhne, protože máme k dispozity benefity body a za ty nakupujeme v lékárně. Máme jich 3500 měsíčně, takže to s přehledem pokryje náklady na jídlo pro malýho :wink:
26. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
Jsem normální matka,proto jdu dnes na uvítání punčové sezony :grinning:
26. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
vercak tak to máš dobrý, nějaký slevy a tak se vždycky hodí.přítel dostává v práci nějaký poukázky a chodíme za to zase do kina.
jakoubka-tak si to užij

musím do práce, až do večera.ale těším se na zítřek, jdu k holiči, konečně taky.
mějtě se pěkně, zítra vás dočtu.
26. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
jakoubka - ahoojky. jaké uvítání punčové sezony??? :astonished:
26. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se mezi normální matky, ačkoli o tom, zda jsem normální asi moc nemůžu rozhodovat :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
anta - proč myslíš?? Snad víš, jestli jso normální matka a nebo přehnaně úzkostlivá a opatrná?? :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
No myslela jsem to tak, že mi občas z kluka hraboší, málem jsem s ním šla ven v bačkůrkách, tak asi tak :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
vercak-no,dnes máme v Olomouci otevření Vánočního jarmarku a punčové sezony :dizzy_face:
O to nesmím přijít :grinning:
Po dnešním psycho dopoledni ,prostě musím :grinning:
26. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj - definujte mi normalni mamu :grinning: ze je verca normalni to vim,ale u sebe pochybuju :slight_smile: v klobaskách to byl haluz,na druhou stranu ja se treba snazim terce davat zdravy jidlo - no ale uz mela i chleba s pastikou atd... a kdyz ji tim necpu x krat za den,tak problem nevidim. fire,mam v okoli podobnou pani. ja se snazim nekricet,ale myslim ze to semtam ujede vsude,nejsme roboti a mame jen jedny nervy. malou ale zasadne nebiju - teda parkrat dostala,ale stejne jsem tim nic nevyresila a mela jsem pocit,ze jsem si jen vyventilovala vztek,takze se hlidam. a 4 deti?+nemohla+jsem+se+srovnat+s+tim,ze+cekam+druhy,ale+ted+mam+pocit,ze+dve+jsou+malo,tak+uvidime.
26. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.